О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 125-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 октября 2017 года № 3968
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІX сессии районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 80-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 009 754" заменить цифрами "5 026 211";
цифры "2 784 785" заменить цифрами "3 257 063".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 125-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 3968 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы ІХ сессиясының № 80-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 009 754" сандары "5 026 211" сандарымен ауыстырылсын;
"2 784 785" сандары "3 257 063 " сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:

цифры "5 159 903" заменить цифрами "5 176 360".
в абзаце 3:
подпункта 6):
цифру "0" заменить цифрами "6 278".
2. Приложения № 1, № 4, № 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).

"5 159 903" сандары "5 176 360" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасындағы:
3 абзацта:
"0" деген сан "6 278" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 5 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.