О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2017 года № 171-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2017 года № 3916. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 260-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26.01.2018 № 260-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 9 февраля 2017 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "9 592 377" заменить цифрами "10 345 481";
цифры "2 952 052" заменить цифрами "2 924 178";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "9 709 587" заменить цифрами "10 462 691";
в пункте 6:
цифры "10 051" заменить цифрами "13 616";
в пункте 7:
цифры "58 961" заменить цифрами "57 761";
в пункте 10:
цифры "162 705" заменить цифрами "768 157";
цифры "13 419" заменить цифрами "89 465";
цифры "38 291" заменить цифрами "31 239";
цифры "17 687" заменить цифрами "59 171";
строку "48 208 тысяч тенге на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы объектов культуры" заменить строкой "40 320 тысяч тенге на содержание, материально-техническое оснащение организаций культуры";
дополнить строками следующего содержания:
"302 630 тысяч тенге на материально-техническое оснащение учреждений образования;
93 355 тысяч тенге на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
66 000 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
5 000 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений социальной защиты;
21 480 тысяч тенге на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 171-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 3916 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 260-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 26.01.2018 № 260-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 санымен тіркелген, 2017 жылғы 9 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"9 592 377" сандары "10 345 481" сандарымен ауыстырылсын;
"2 952 052" сандары "2 924 178" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"9 709 587" сандары "10 462 691" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақта:
"10 051" сандары "13 616" сандарымен ауыстырылсын;
7 - тармақта:
"58 961" сандары "57 761" сандарымен ауыстырылсын;
10 - тармақта:
"162 705" сандары "768 157" сандарымен ауыстырылсын;
"13 419" сандары "89 465" сандарымен ауыстырылсын;
"38 291" сандары "31 239" сандарымен ауыстырылсын;
"17 687" сандары "59 171" сандарымен ауыстырылсын;
"мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайту және күрделі жөндеуге 48 208 мың теңге" деген жол "мәдениет нысандарын ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға 40 320 мың теңге" деген жолмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру мекемелерін материалдық-техникалық қамтамасыз етуге 302 630 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге 93 355 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге 66 000 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға 5 000 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге 21 480 мың теңге;