О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № 243-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2017 года № 4020. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 260-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26.01.2018 № 260-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "10 166 979" заменить цифрами "10 002 097";
цифры "2 691 797" заменить цифрами "2 593 394";
цифры "9 725" заменить цифрами "14 141";
цифры "12 500" заменить цифрами "14 487";
цифры "7 452 957" заменить цифрами "7 380 075";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "10 284 189" заменить цифрами "10 119 307";
в подпункте 3) пункта 1:
слова "чистое бюджетное кредитование – 6 491 тысяч тенге" заменить словами "чистое бюджетное кредитование – 6 079 тысяч тенге";
цифры "20 421" заменить цифрами "20 009";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-123 715" заменить цифрами "-123 303";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "123 715" заменить цифрами "123 303";
цифры "20 421" заменить цифрами "20 009";
в пункте 6:
строку "2 595 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам" исключить;
цифры "4 829" заменить цифрами "4 428";
цифры "13 616" заменить цифрами "9 943";
в пункте 7:
цифры "44 961" заменить цифрами "41 752";
в пункте 9:
цифры "20 421" заменить цифрами "20 009";
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 243-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 4020 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 260-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 26.01.2018 № 260-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-VІ "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"10 166 979" сандары "10 002 097" сандарымен ауыстырылсын;
"2 691 797" сандары "2 593 394" сандарымен ауыстырылсын;
"9 725" сандары "14 141" сандарымен ауыстырылсын;
"12 500" сандары "14 487" сандарымен ауыстырылсын;
"7 452 957" сандары "7 380 075" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"10 284 189" сандары "10 119 307" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 3) тармақшасында:
"таза бюджеттік несиелендіру – 6 491 мың теңге" деген сөздер "таза бюджеттік несиелендіру – 6 079 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"20 421" сандары "20 009" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 5) тармақшасында:
"-123 715" сандары "-123 303" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 6) тармақшасында:
"123 715" сандары "123 303" сандарымен ауыстырылсын;
"20 421" сандары "20 009" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақта:
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 2 595 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"4 829" сандары "4 428" сандарымен ауыстырылсын;
"13 616" сандары "9 943" сандарымен ауыстырылсын;
7 - тармақта:
"44 961" сандары "41 752" сандарымен ауыстырылсын;
9 - тармақта:
"20 421" сандары "20 009" сандарымен ауыстырылсын;
10 - тармақта:

17 548
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 731
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
469 920
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
551 713
1
Социальное обеспечение
103 969
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
103 969
010
Государственная адресная социальная помощь
9 583
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
71 102
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
23 284
2
Социальная помощь
422 109
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33 149
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 149
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
388 960
004
Программа занятости
206 014
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 585
007
Оказание жилищной помощи
4 176
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 864
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
98 919
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
32 297
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 997
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 108
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 635
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25 635
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 814
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19 821
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 529 456
1
Жилищное хозяйство
950 057
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 748
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

17 548
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 731
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
469 920
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
551 713
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
103 969
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
103 969
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
9 583
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
71 102
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
23 284
2
Әлеуметтiк көмек
422 109
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
33 149
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
33 149
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
388 960
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
206 014
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8 585
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 176
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 864
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
98 919
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
32 297
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 997
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 108
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 635
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25 635
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 821
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 529 456
1
Тұрғын үй шаруашылығы
950 057
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
38 748
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру