О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/49-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 17/114-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 декабря 2017 года № 4329. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года за № 17/205-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/49-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3952, опубликовано 10 января 2017 года в газете "Арыс ақиқаты" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 110 630 тысяч тенге, в том числепо:
налоговым поступлениям –1 669 822тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –18 378тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –32 341тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –10 390 089 тысяч тенге;
2) затраты –12 135545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13332 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17017 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –3 685тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49 826 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 101 834 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 52008 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 88 073 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета– 88073 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/49-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 17/114-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 4329 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/49-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3952 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде және 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 110 630 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 669 822 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 378 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32 341 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 390 089 мың теңге;
2) шығындар – 12 135545 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 332 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17017 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 49 826 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 101 834 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 52 008 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 88073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 88073 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Арысского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Арыс;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Арысского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Медетбеков
Секретарь городского
маслихата А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 14 декабря
2017 года № 17/114-VI
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 22 декабря
2016 года № 8/49-VI
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е.Медетбеков
Қалалық мәслихат
хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 17/114-VI шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8/49-VI шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

7388
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52919
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35989
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3787
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5754
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7389
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2819861
1
Жилищное хозяйство
2168647
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1950
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1950
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240627
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23772
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
17500
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
5008
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
193 334
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1013
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1915804
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
599728
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1316076
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10050
005
Капитальные расходы государственного органа
216
2
Коммунальное хозяйство
369685
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
369685
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
57189
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12787
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7388
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52919
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52919
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35989
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3787
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5754
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7389
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2819861
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2168647
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1950
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
1950
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240627
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
23772
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
17500
006
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналысқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
5008
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
193 334
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1013
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1915804
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
599728
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1316076
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10266
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10050
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
216
2
Коммуналдық шаруашылық
369685
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
369685
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
57189
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
12787
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру