Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 20 июня 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 июля 2017 года № 4146. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 16 марта 2018 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 16.03.2018 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 20 маусымдағы № 155 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 шiлдеде № 4146 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 16 наурыздағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 16.03.2018 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.

В соответствии с пунктом 7 статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановления акимата района Созак от 14 декабря 2016 года № 411 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3912, опубликованый 9 декабря 2016 года в газете "Созақ үні").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Айдарбекова.

2. Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 411 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3912 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімінің орынбасары Б.Айдарбековке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким района Б.Алмаганбет
Приложение к постановлению
акимата Созакского района
от "20" июня 2017 года № 155
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность
Размер (%)
1
ГККП "Сузакская районная поликлиника" управления здравоохранения акимат ЮКО
380
4
2
КГУ "Лицей школа-интернат № 14 имени Т. Алимкулова отдела образования акимата Созакского района"

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Әлмағанбет
Созақ ауданы әкімдігінің
"20" маусым 2017 жылғы
№ 155 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Кәсіпорының, ұйымының, мекеменің атауы
тізімдік саны
квота мөлшері (%)
1
Созақ аудандық емханасы
380
4
2
"Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Т. Әлімқұлов атындағы № 14 мектеп интернат-лицей жалпы орта мектебі" КММ