Об изменении границ населенных пунктов Тюлькубасского района
Совместное постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 93 и решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 13/5-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 мая 2017 года № 4102
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВИЛ и Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений, отдела архитектуры, строительства и градостроительства изменить границы:
1) включить 35,28 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кемербастау сельского округа Кемербастау, общая площадь 137,8 гектар;
2) включить 45,99 гектар земельного участка в границу населенного пункта Алгабас сельского округа Кемербастау, общая площадь 124,35 гектар;
3) включить 41,81 гектар земельного участка в границу населенного пункта М.Жаримбетов сельского округа Кемербастау, общая площадь 124,01 гектар;
4) включить 46,29 гектар земельного участка в границу населенного пункта Елтай сельского округа Кемербастау, общая площадь 103,75 гектар;
5) включить 40,28 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кумисбастау сельского округа Кемербастау, общая площадь 94,05 гектар;
6) включить 26,78 гектар земельного участка в границу населенного пункта Майлыкент сельского округа Кемербастау, общая площадь 26,78 гектар;
7) включить 14,83 гектар земельного участка в границу населенного пункта 117 Разъезд сельского округа Кемербастау, общая площадь 14,83 гектар;
8) включить 31,62 гектар земельного участка в границу населенного пункта Керейт сельского округа Арыс, общая площадь 169,42 гектар;
9) включить 41,64 гектар земельного участка в границу населенного пункта Махталы сельского округа Арыс, общая площадь 114,86 гектар;
10) включить 20,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кайыршакты сельского округа Арыс, общая площадь 36,69 гектар;
11) включить 123,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тюлькубас поселкового округа Тюлькубас, общая площадь 666,05 гектар;
12) включить 15,02 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коктерек поселкового округа Тюлькубас, общая площадь 56.16 гектар;

Түлкібас ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 93 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 13/5-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 4102 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық ауылшаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен сәулет, құрылыс және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) 35,28 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі Кемербастау елді мекенінің жалпы ауданы 137,8 гектар;
2) 45,99 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі Алғабас елді мекенінің жалпы ауданы 124,35 гектар;
3) 41,81 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі М.Жәрімбетов елді мекенінің жалпы ауданы 124,01 гектар;
4) 46,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі Елтай елді мекенінің жалпы ауданы 103,75 гектар;
5) 40,28 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі Күмісбастау елді мекенінің жалпы ауданы 94,05 гектар;
6) 26,78 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі Майлыкент елді мекенінің жалпы ауданы 26,78 гектар;
7) 14,83 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Кемербастау ауыл округі 117 Разъезд елді мекенінің жалпы ауданы 14,83 гектар;
8) 31,62 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Арыс ауыл округі Керейт елді мекенінің жалпы ауданы 169,42 гектар;
9) 41,64 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Арыс ауыл округі Мақталы елді мекенінің жалпы ауданы 114,86 гектар;
10) 20,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Арыс ауыл округі Қайыршақты елді мекенінің жалпы ауданы 36,69 гектар;
11) 123,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Түлкібас поселке округі Түлкібас елді мекенінің жалпы ауданы 666,05 гектар;
12) 15,02 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Түлкібас поселке округі Көктерек елді мекенінің жалпы ауданы 56,16 гектар;

13) включить 6,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ирсу поселкового округа Тюлькубас, общая площадь 35,92 гектар;
14) включить 4,7 гектар земельного участка в границу населенного пункта Машат сельского округа Машат, общая площадь 197,31 гектар;
15) включить 15,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Мынбай сельского округа Машат, общая площадь 160,07 гектар;
16) включить 19,27 гектар земельного участка в границу населенного пункта Енбек сельского округа Машат, общая площадь 85,68 гектар;
17) включить 22,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта Енбекши сельского округа Машат, общая площадь 69,16 гектар;
18) включить 36,47 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылбастау сельского округа Машат, общая площадь 78,07 гектар;
19) включить 42,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тастумсык сельского округа Тастумсык, общая площадь 214,2 гектар;
20) включить 42,69 гектар земельного участка в границу населенного пункта Амангельды сельского округа Тастумсык, общая площадь 116,22 гектар;
21) включить 10,38 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жыланды сельского округа Тастумсык, общая площадь 88,54 гектар;
22) включить 5,16 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабастау сельского округа Тастумсык, общая площадь 30,38 гектар;
23) включить 18,66 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кабанбай сельского округа Тастумсык, общая площадь 35,27 гектар;
24) включить 104,29 гектар земельного участка в границу населенного пункта Майтобе сельского округа Мичурина, общая площадь 264,89 гектар;
25) включить 46,59 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кожамберди сельского округа Мичурина, общая площадь 97,13 гектар;
26) включить 9,53 гектар земельного участка в границу населенного пункта Таусагыз сельского округа Мичурина, общая площадь 79,53 гектар;
27) включить 5,01 гектар земельного участка в границу населенного пункта Коксагыз сельского округа Мичурина, общая площадь 34,49 гектар;
28) включить 14,93 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жаскешу сельского округа Жаскешу, общая площадь 350,65 гектар;
29) включить 29,54 гектар земельного участка в границу населенного пункта Рыскул сельского округа Жаскешу, общая площадь 131,78 гектар;
30) включить 8,06 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанузак сельского округа Жаскешу, общая площадь 48,17 гектар;
31) включить 10,88 гектар земельного участка в границу населенного пункта Пистели сельского округа Жаскешу, общая площадь 55,24 гектар;

13) 6,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Түлкібас поселке округі Иірсу елді мекенінің жалпы ауданы 35,92 гектар;
14) 4,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Машат ауыл округі Машат елді мекенінің жалпы ауданы 197,31 гектар;
15) 15,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Машат ауыл округі Мыңбай елді мекенінің жалпы ауданы 160,07 гектар;
16) 19,27 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Машат ауыл округі Еңбек елді мекенінің жалпы ауданы 85,68 гектар;
17) 22,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Машат ауыл округі Еңбекші елді мекенінің жалпы ауданы 69,16 гектар;
18) 36,47 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Машат ауыл округі Қызылбастау елді мекенінің жалпы ауданы 78,07 гектар;
19) 42,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тастұмсық ауыл округі Тастұмсық елді мекенінің жалпы ауданы 214,2 гектар;
20) 42,69 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тастұмсық ауыл округі Амангелді елді мекенінің жалпы ауданы 116,22 гектар;
21) 10,38 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тастұмсық ауыл округі Жыланды елді мекенінің жалпы ауданы 88,54 гектар;
22) 5,16 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тастұмсық ауыл округі Қарабастау елді мекенінің жалпы ауданы 30,38 гектар;
23) 18,66 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тастұмсық ауыл округі Қабанбай елді мекенінің жалпы ауданы 35,27 гектар;
24) 104,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Мичурин ауыл округі Майтөбе елді мекенінің жалпы ауданы 264,89 гектар;
25) 46,59 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Мичурин ауыл округі Қожамберді елді мекенінің жалпы ауданы 97,13 гектар;
26) 9,53 гектар жер учаскесі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Мичурин ауылдық округі Таусағыз елді мекенінің жалпы ауданы 79,53 гектар;
27) 5,01 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Мичурин ауыл округі Көксағыз елді мекенінің жалпы ауданы 34,49 гектар;
28) 14,93 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаскешу ауыл округі Жаскешу елді мекенінің жалпы ауданы 350,65 гектар;
29) 29,54 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаскешу ауыл округі Рысқұл елді мекенінің жалпы ауданы 131,78 гектар;
30) 8,06 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаскешу ауыл округі Жанұзақ елді мекенінің жалпы ауданы 48,17 гектар;
31) 10,88 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаскешу ауыл округі Пістелі елді мекенінің жалпы ауданы 55,24 гектар;

32) включить 50,59 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кершетас сельского округа Кельтемашат, общая площадь 351,79 гектар;
33) включить 13,74 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жиынбай сельского округа Кельтемашат, общая площадь 124,41 гектар;
34) включить 2,21 гектар земельного участка в границу населенного пункта Когалы сельского округа Кельтемашат, общая площадь 14,61 гектар;
35) включить 24,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кельтемашат секльского округа Кельтемашат, общая площадь 89,9 гектар;
36) включить 6,4 гектар земельного участка в границу населенного пункта Даубаба-2 сельского округа Кельтемашат, общая площадь 34,9 гектар;
37) включить 40,06 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сеславино сельского округа Кельтемашат, общая площадь 183,58 гектар;
38) включить 1,57 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аксай сельского округа Кельтемашат, общая площадь 16,84 гектар;
39) включить 56,35 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ынтымак поселкового округа Састюбе, общая площадь 221,23 гектар;
40) включить 209,18 гектар земельного участка в границу населенного пункта Састюбе поселкового округа Састюбе, общая площадь 504,87 гектар;
41) включить 25,93 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызыл Ту поселкового округа Састюбе, общая площадь 71,73 гектар;
42) включить 44,09 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акбиик сельского округа Акбиик, общая площадь 242,58 гектар;
43) включить 14,45 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кулан сельского округа Акбиик, общая площадь 153,48 гектар;
44) включить 5,22 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сарытор сельского округа Акбиик, общая площадь 48,29 гектар;
45) включить 65,58 гектар земельного участка в границу населенного пункта Абаил сельского округа Акбиик, общая площадь 128,6 гектар;
46) включить 2,43 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шакпак баба сельского округа Шакпак, общая площадь 517,05 гектар;
47) включить 0,85 гектар земельного участка в границу населенного пункта Разъезд 114 сельского округа Шакпак, общая площадь 41,33 гектар;
48) включить 50,45 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жабаглы сельского округа Жабаглы, общая площадь 203,85 гектар;
49) включить 40,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта РЗД-115 сельского округа Жабаглы, общая площадь 62,49 гектар;

32) 50,59 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Кершетас елді мекенінің жалпы ауданы 351,79 гектар;
33) 13,74 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Жиынбай елді мекенінің жалпы ауданы 124,41 гектар;
34) 2,21 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Қоғалы елді мекенінің жалпы ауданы 14,61 гектар;
35) 24,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Келтемашат елді мекенінің жалпы ауданы 89,9 гектар;
36) 6,4 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Даубаба-2 елді мекенінің жалпы ауданы 34,9 гектар;
37) 40,06 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Сеславино елді мекенінің жалпы ауданы 183,58 гектар;
38) 1,57 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Келтемашат ауыл округі Ақсай елді мекенінің жалпы ауданы 16,84 гектар;
39) 56,35 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Састөбе поселке округі Ынтымақ елді мекенінің жалпы ауданы 221,23 гектар;
40) 209,18 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Састөбе поселке округі Састөбе елді мекенінің жалпы ауданы 504,87 гектар;
41) 25,93 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Састөбе поселке округі Қызыл Ту елді мекенінің жалпы ауданы 71,73 гектар;
42) 44,09 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ақбиік ауыл округі Ақбиік елді мекенінің жалпы ауданы 242,58 гектар;
43) 14,45 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ақбиік ауыл округі Құлан елді мекенінің жалпы ауданы 153,48 гектар;
44) 5,22 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ақбиік ауыл округі Сарытөр елді мекенінің жалпы ауданы 48,29 гектар;
45) 65,58 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ақбиік ауыл округі Абайыл елді мекенінің жалпы ауданы 128,6 гектар;
46) 2,43 гектар жер учаскесі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Шақпақ ауылдық округі Шақпақ баба елді мекенінің жалпы ауданы 517,05 гектар;
47) 0,85 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шақпақ ауыл округі 114 Разъезд елді мекенінің жалпы ауданы 41,33 гектар;
48) 50,45 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жабағылы ауыл округі Жабағылы елді мекенінің жалпы ауданы 203,85 гектар;
49) 40,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жабағылы ауыл округі РЗД-115 елді мекенінің жалпы ауданы 62,49 гектар;

50) включить 47,47 гектар земельного участка в границу населенного пункта Азаттык сельского округа Рыскулова, общая площадь 263,9 гектар;
51) включить 130,67 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шукырбулака сельского округа Рыскулова, общая площадь 246,72 гектар;
52) включить 23,03 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанаталап сельского округа Рыскулова, общая площадь 70,51 гектар;
53) включить 6,73 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тастыбулак сельского округа Рыскулова, общая площадь 41,11 гектар;
54) включить 545,78 гектар земельного участка в границу населенного пункта Т.Рыскулова сельского округа Майлыкент, общая площадь 1565,64 гектар;
55) включить 36,53 гектар земельного участка в границу населенного пункта Дауан сельского округа Майлыкент, общая площадь 158,46 гектар;
56) включить 20,11 гектар земельного участка в границу населенного пункта Абая сельского округа Балыкты, общая площадь 142,46 гектар;
57) включить 15,01 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кокбулак сельского округа Балыкты, общая площадь 71,05 гектар;
58) включить 43,27 гектар земельного участка в границу населенного пункта Урбулак сельского округа Балыкты, общая площадь 121,24 гектар;
59) включить 92,21 гектар земельного участка в границу населенного пункта Балыкты сельского округа Балыкты, общая площадь 531,73 гектар;
60) включить 8,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шарафкент сельского округа Балыкты, общая площадь 81,29 гектар.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными совместным постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 27.03.2020 № 91 и решением Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 20.03.2020 № 52/6-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А.Айдарбеков
Аким района Н.Турашбеков
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата К.Ахметов

50) 47,47 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Рысқұлов ауыл округі Азаттық елді мекенінің жалпы ауданы 263,9 гектар;
51) 130,67 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Рысқұлов ауыл округі Шұқырбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 246,72 гектар;
52) 23,03 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Рысқұлов ауыл округі Жаңаталап елді мекенінің жалпы ауданы 70,51 гектар;
53) 6,73 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Рысқұлов ауыл округі Тастыбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 41,11 гектар;
54) 545,78 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Майлыкент ауыл округі Т.Рысқұлов елді мекенінің жалпы ауданы 1565,64 гектар;
55) 36,53 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Майлыкент ауыл округі Дауан елді мекенінің жалпы ауданы 158,46 гектар;
56) 20,11 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Балықты ауыл округі Абай елді мекенінің жалпы ауданы 142,46 гектар;
57) 15,01 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Балықты ауыл округі Көкбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 71,05 гектар;
58) 43,27 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Балықты ауыл округі Ұрбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 121,24 гектар.
59) 92,21 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Балықты ауыл округі Балықты елді мекенінің жалпы ауданы 531,73 гектар.
60) 8,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Балықты ауыл округі Шарафкент елді мекенінің жалпы ауданы 81,29 гектар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 27.03.2020 № 91 бірлескен қаулысымен және Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 27.03.2020 № 52/6-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Айдарбеков
Аудан әкімі Н.Тұрашбеков
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы Қ.Ахметов