Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2017-2019 годы
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/99-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 марта 2017 года № 4913
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2017-2019 годы", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2017 год в сумме 55 200 796 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
2 537 874 тысяч тенге;
Аягозскому району
3 354 527 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
2 300 715 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
2 662 189 тысяч тенге;
Глубоковскому району
2 678 312 тысяч тенге;
Жарминскому району
3 588 535 тысяч тенге;
Зайсанскому району
2 749 386 тысяч тенге;
Зыряновскому району
2 315 797 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
3 485 095 тысяч тенге;
Курчумскому району
3 447 911 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
3 276 408 тысяч тенге;
городу Риддер
1 464 549 тысяч тенге;
городу Курчатов
350 093 тысяч тенге;
городу Семей
4 776 360 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
5 092 634 тысяч тенге;
Уланскому району
3 018 800 тысяч тенге;
Урджарскому району
6 151 082 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району
1 950 529 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджетного в бюджеты районов (городов областного значения) на 2018 год в сумме 56 666 675 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
2 541 773 тысяч тенге;
Аягозскому району
3 342 239 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
2 360 611 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
2 746 229 тысяч тенге;
Глубоковскому району
2 771 805 тысяч тенге;
Жарминскому району
3 684 461 тысяч тенге;
Зайсанскому району
2 831 228 тысяч тенге;
Зыряновскому району
2 379 870 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
3 557 761 тысяч тенге;
Курчумскому району
3 470 738 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
3 347 591 тысяч тенге;
городу Риддер
1 657 214 тысяч тенге;
городу Курчатов
460 635 тысяч тенге;
городу Семей
4 851 863 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
5 170 187 тысяч тенге;
Уланскому району
3 159 720 тысяч тенге;
Урджарскому району
6 278 214 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району

Облыстық бюджет және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы 2017–2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/99-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 4913 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 45-бабына, "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2017 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 55 200 796 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай ауданына
2 537 874 мың теңге;
Аягөз ауданына
3 354 527 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
2 300 715 мың теңге;
Бородулиха ауданына
2 662 189 мың теңге;
Глубокое ауданына
2 678 312 мың теңге;
Жарма ауданына
3 588 535 мың теңге;
Зайсан ауданына
2 749 386 мың теңге;
Зырян ауданына
2 315 797 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
3 485 095 мың теңге;
Күршiм ауданына
3 447 911 мың теңге;
Көкпектi ауданына
3 276 408 мың теңге;
Риддер қаласына
1 464 549 мың теңге;
Курчатов қаласына
350 093 мың теңге;
Семей қаласына
4 776 360 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
5 092 634 мың теңге;
Ұлан ауданына
3 018 800 мың теңге;
Үржар ауданына
6 151 082 мың теңге;
Шемонаиха ауданына
1 950 529 мың теңге.
2. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2018 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 56 666 675 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Абай ауданына
2 541 773 мың теңге;
Аягөз ауданына
3 342 239 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
2 360 611 мың теңге;
Бородулиха ауданына
2 746 229 мың теңге;
Глубокое ауданына
2 771 805 мың теңге;
Жарма ауданына
3 684 461 мың теңге;
Зайсан ауданына
2 831 228 мың теңге;
Зырян ауданына
2 379 870 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
3 557 761 мың теңге;
Күршiм ауданына
3 470 738 мың теңге;
Көкпектi ауданына
3 347 591 мың теңге;
Риддер қаласына
1 657 214 мың теңге;
Курчатов қаласына
460 635 мың теңге;
Семей қаласына
4 851 863 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
5 170 187 мың теңге;
Ұлан ауданына
3 159 720 мың теңге;
Үржар ауданына
6 278 214 мың теңге;
Шемонаиха ауданына

4. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия, согласно приложениям 1-3 к настоящему решению.
Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями 1-3 к настоящему решению.
5. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года за № 8/74-VI "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) области на 2017-2019 годы".

4. Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімге 1-3 қосымшаларға сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімге 1-3 қосымшаларда белгіленгеннен төмен емес көлемде көзделуге тиіс екендігі белгіленсін.
5. "Облыстық бюджет және облыс аудандары (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы 2017–2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ шешімінің күші жойылсын.

6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 марта 2017 года № 9/99-VI
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2017-2019 годы, средства на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
тысяч тенге
№ п/п
Наименование районов и городов
2017 год
2018 год
2019 год
Всего

6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық
Мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 9/99-VІ шешіміне 1 қосымша
2017 – 2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына қосымша қосылған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға арналған қаражат
мың теңге
р/с №
Аудандар мен қалалардың атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Барлығы