О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 12/90-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2017 года № 4932
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4912) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4805, опубликовано 25 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 18 января 2017 года в областной газете "Мой край" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 504 746,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 923 566,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15 577,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 515,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -562 087,8 тысяч тенге;
2) затраты - 1 597 850,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 93 103,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 93 103,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 9/52-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 12/90-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4932 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4912 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI "Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4805 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 қаңтарда жарияланған, облыстық "Мой край" газетінің 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 504 746,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 923 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 577,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 515,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 562 087,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 597 850,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 103,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 103,9 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 139 764,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2 383,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Березин
Секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата

"6. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 139 764,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 2 383,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Березин
Курчатов қалалық мәслихатының
хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының