О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 апреля 2017 года № 9/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 апреля 2017 года № 4946
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4912) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI "О бюджете города Риддера на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4809 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2017 года, в газете "Лениногорская правда" от 20 января 2017 года № 3) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4737524 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2611580 тысяч тенге;
неналоговые поступления –28991 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –30000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2066953 тысяч тенге;
2) затраты – 5340117,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 648340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 648340 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1250933,5 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1250933,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 126983 тысяч тенге.";

"2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 9/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 4946 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI сессиясы шешімінің негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4912 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 тіркелген, 2017 жылғы 11 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, "Лениногорская правда" газетінің 2017 жылғы 20 қантардағы № 3 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4737524мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2611580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2066953 мың теңге;
2) шығындар – 5340117,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 648340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 648340 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1250933,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1250933,5 мың теңге.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 126983 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";

дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2016 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 14921,6 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Г.ГИЛЬДЕРМАН
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1 к решению
IX сессии Риддерского
городского маслихата
от 05 апреля 2017 года № 9/2-VI
Приложение 1 к решению
VII сессии Риддерского
городского маслихата

келесі мазмұндағы 13-1 - тармақтары толықтырылсын:
"13-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттерді, 2016 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 14921,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1- қосымша осы шешімге 1- қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Г.ГИЛЬДЕРМАН
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО
2017 жылғы 05 сәуірдегі
№ 9/2-VI
Риддер қалалық мәслихатының
IX сессиясының шешіміне
1 қосымша