О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5370. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5767998,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3032169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72324 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33036 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2630469,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5862185,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94187,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94187,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 27/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100%, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341).
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства в размере 115897 тысяч тенге, в том числе:

2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5370 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI сессиясы шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 5341 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5767998,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3032169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33036 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2630469,1 мың теңге;
2) шығындар – 5862185,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94187,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94187,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 10.12.2018 № 27/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ сессиясының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 5341 болып тіркелген) әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2018 жылға 100% мөлшерінде орындауға қабылдансын.
3. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты облыстық бюджет шығындарын өтеуге арналған трансферттерді қайтару 115897 мың теңге мөлшерінде көзделсін, соның ішінде:

91237 тыс. тенге – в связи с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
24660 тыс. тенге – в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
Сноска. Пункт 3 – с изменениями, внесенными решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2018 № 22/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат трансфертов в областной бюджет в размере 1749,9 тысяч тенге, в том числе:
1084,6 тысяч тенге – в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2017 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета;
665,3 тысяч тенге – использованных не по целевому назначению целевых трансфертов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2018 № 19/14-VI (вводится в действие с 01.01.2018). Пункт 3-1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.04.2018 № 21/9-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в размере 61420 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2018 № 19/14-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета, в размере 1657214 тысяч тенге, согласно приложению 5.
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 509945,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 27/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

91237 мың теңге - 2018 жылдан 2020 жылға жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарының енгізу мерзімін ауыстыруға байланысты;
24660 мың теңге – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушінің сыйақы аударымдарының азаюына байланысты.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.06.2018 № 22/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттерді 1749,9 мың теңге мөлшерінде қайтару көзделсін, оның ішінде:
1084,6 мың теңге – 2017 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер;
665,3 мың теңге – нысаналы мақсат бойынша пайдаланылмаған нысаналы трансферттер.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.03.2018 № 19/14-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі). 3-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.04.2018 № 21/9-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармақта сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2018 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 61420 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 12.03.2018 № 19/14-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 1657214 мың теңге мөлшерінде тізбесі 5 қосымшаға сәйкес көзделсін.
8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 509945,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 10.12.2018 № 27/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 209499,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 27/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 208750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 27/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 45060 тысяч тенге.

9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 209499,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 10.12.2018 № 27/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 208750 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 10.12.2018 № 27/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 45060 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 27/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год кредиты из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья в размере 86585,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.04.2018 № 21/9-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 10.12.2018 № 27/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 86585,4 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. Шешім 11-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.04.2018 № 21/9-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

180
007
Оказание жилищной помощи
8813
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2807
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56214
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39844
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37161
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23466
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30360
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30360
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
506
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
29854
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
617124,0
1
Жилищное хозяйство
347461,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2089
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
345372,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
107921,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22774,6
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
214676,5
2
Коммунальное хозяйство
68671,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39958
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30434
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
9524
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28713,5
005
Развитие коммунального хозяйства
5985,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
16969
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5759
3
Благоустройство населенных пунктов
200991
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

180
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8813
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2807
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56214
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39844
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37161
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23466
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30360
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30360
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
506
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
29854
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
617124,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
347461,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2089
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
345372,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
107921,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
22774,6
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
214676,5
2
Коммуналдық шаруашылық
68671,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39958
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30434
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
9524
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28713,5
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5985,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
16969
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5759
3
Елді мекендерді көркейту
200991
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

113
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
260
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
260
Функциональная группа
Всего затраты (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
1
2
3
4
5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
174
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
174
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
174
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
471283
01
Государственные услуги общего характера
12226
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
507
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
507
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4233
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
4233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2311
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2386
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
2386
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
1000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
1000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

113
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
260
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
260
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
260
Функционалдық топ
Барлығы шығындар (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
174
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
174
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
174
Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге
471283
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
12226
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
507
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
507
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4233
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2311
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2311
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2386
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2386
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
1000
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1789
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер