О переименовании улицы
Решение акима Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2017 года № 5066
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и учитывая мнение населения, аким Кунарлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу села Песчанка Кунарлинского сельского округа:
улицу Октябрьскую – на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Г. Лазарев

Көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 5066 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссияның 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Құнарлы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Құнарлы ауылдық округінің Песчанка ауылының көшесінің атауы:
Октябрьская көшесін – Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Г. Лазарев