О внесении изменений и дополнения в решение Кокпектинского районного маслихата от 27 мая 2014 года № 24-4/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2017 года № 10-5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2017 года № 4944. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 48-5/3
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.07.2020 № 48-5/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 27 мая 2014 года № 24-4/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3372, опубликовано в газете "Жұлдыз- Новая жизнь" от 22 июня 2014 года № 51, от 29 июня 2014 года № 53) следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 1 изложить в новой редакции:
"7) Уполномоченный орган- государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Копектинского района", финансируемое за счет местного бюджета, осуществляющее оказание социальной помощи;";
подпункт 8) пункта 1 изложить в новой редакции:
"8) Уполномоченная организация - Кокпектинское районное отделение Департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Восточно - Казахстанской области;";

Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 24-4/2 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 10-5/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4944 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 48-5/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 03.07.2020 № 48-5/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 24-4/2 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3372 тіркелген, "Жұлдыз- Новая жизнь" газетінің 2014 жылғы 22 маусымдағы № 51, 2014 жылғы 29 маусымдағы № 53 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
1 тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Уәкілетті орган- жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын "Көкпекті ауданы жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі;";
1 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) Уәкілетті ұйым- "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы - "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" Департаментінің Көкпекті аудандық бөлімшесі;";

пункт 6 дополнить подпунктом 13):
"13) лица, которые болеют активной формой туберкулеза и находятся на амбулаторном лечении - ежемесячно в размере 6 месячных расчетных показателей без учета дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Кажиакберов
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов

6 тармақтың 13) тармақшасымен толықтырылсын:
"13) туберкулездің белсенді түрімен ауыратын және амбулаториялық емделудегі тұлғалар табысын есептеусіз ай сайын 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Кажиакберов
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов