О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5437. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 803,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 375,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 20 821,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 803,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете Кокпектинского сельского округа на 2018 год объем субвенции в сумме 20 367,0 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете Кокпектинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного и областного бюджетов в размере 454,1 тысяч тенге согласно приложению 4.

2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5437 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5355 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 803,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 375,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 821,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 803,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 20 367,0 мың теңге болып көзделсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға Көкпекті ауылдық округ бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден 454,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить согласно приложению 5 перечень текущих бюджетных программ бюджета Кокпектинского сельского округа на 2018 год.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.07.2018 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 314,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 128,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 013,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 27 173,2 тысяч тенге;
2) затраты – 57 314,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге;
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Предусмотреть в бюджете Самарского сельского округа на 2018 год объем субвенции в сумме 26 149,0 тысяч тенге.
7. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного и областного бюджетов в размере 1 024,2 тысяч тенге согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить согласно приложению 10 перечень текущих бюджетных программ бюджета Самарского сельского округа на 2018 год.
9. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 443,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 796,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 20 178,0 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 5 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Көкпекті ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 11.07.2018 № 24-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 7 және 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 57 314,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 013,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 173,2 мың теңге;
2) шығындар – 57 314,3 мың теңге;";
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге;
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған Самар ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 26 149,0 мың теңге болып көзделсін.
7. 9 қосымшаға сәйкес 2018 жылға Самар ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 1 024,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 10 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Самар ауылдық округінің бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. 2018-2020 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 12 және 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25 443,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 796,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 178,0 мың теңге;

2) затраты – 25 443,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Предусмотреть в бюджете сельского округа имени К. Аухадиева на 2018 год объем субвенции в сумме 19 866,0 тысяч тенге.
11. Учесть в бюджете сельского округа имени К. Аухадиева на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 312,0 тысяч тенге согласно приложению 14.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.07.2018 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить согласно приложению 15 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа имени К. Аухадиева на 2018 год.

2) шығындар – 25 443,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 19 866,0 мың теңге болып көзделсін.
11. 14 қосымшаға сәйкес 2018 жылға Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 312,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 11.07.2018 № 24-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 15 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года
№ 19-2
Бюджет Кокпектинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

13. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 19-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Көкпекті ауылдық округ бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І. КІРІСТЕР

от 29 декабря 2017 года
№ 19-2
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2018 год в бюджет Кокпектинского сельского округа
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На обучение акимов сельских округов, переходящих на самостоятельный четвертый уровень бюджета

2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 19-2 шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған Көкпекті ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.11.2018 № 28-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Дербес төртінші деңгейдегі бюджетке өтетін ауылдық округтер әкімдерін оқытуға

от 29 декабря 2017 года
№ 19-2
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2018 год в бюджет сельского округа имени К. Аухадиева
Сноска. Приложение 14 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.07.2018 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На обучение акимов сельских округов переходящих на самостоятельный четвертый уровень бюджета
312,0
Всего
312,0
Приложение 15
к решению Кокпектинского
районного маслихата

2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 19-2 шешіміне 14 қосымша
2018 жылға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 11.07.2018 № 24-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Дербес төртінші деңгейдегі бюджетке өтетін ауылдық округтер әкімдерін оқытуға
312,0
Барлығы
312,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының