О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2017 года № 5353. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 16/176-VI от 13 декабря 2018 года "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 163 523,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 948 272,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 323,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 671,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 140 256,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 202 375,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 194,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 133,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76 046,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76 046,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24 133,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 851,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2018 № 35-386/VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 296 387,0 тысяч тенге в том, числе:

2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 5353 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 163 523,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 948 272,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 323,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 671,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 140 256,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 202 375,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 194,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 328,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 133,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 76 046,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 046,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 61 328,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 133,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 38 851,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 35-386/VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 296 387,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

Алтыншокинский сельский округ -24 153,0 тысяч тенге;
Бахтинский сельский округ -19 662,0 тысяч тенге;
Баркытбельский сельский округ -19 033,0 тысяч тенге;
Бестерекский сельский округ -19 882,0 тысяч тенге;
Кабанбайский сельский округ -12 872,0 тысяч тенге;
Каракольский сельский округ -22 536,0 тысяч тенге;
Коныршаулинский сельский округ -27 351,0 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ -17 179,0 тысяч тенге;
Маканчинский сельский округ- 42 027,0 тысяч тенге;
Науалинский сельский округ- 49 536,0 тысяч тенге;
Урджарский сельский округ- 42 156,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 20 699,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить перечень программ развития бюджета Урджарского района на 2018-2020 годы, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 4.

Алтыншоқы ауылдық округіне – 24 153,0 мың теңге;
Бахты ауылдық округіне – 19 662,0 мың теңге;
Барқытбел ауылдық округіне – 19 033,0 мың теңге;
Бестерек ауылдық округіне – 19 882,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне – 12 872,0 мың теңге;
Қарақол ауылдық округіне – 22 536,0 мың теңге;
Қоңыршәулі ауылдық округіне – 27 351,0 мың теңге;
Көктерек ауылдық округіне – 17 179,0 мың теңге;
Мақаншы ауылдық округіне – 42 027,0 мың теңге;
Науалы ауылдық округіне – 49 536,0 мың теңге;
Үржар ауылдық округіне – 42 156,0 мың теңге;
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2018 жылға 20 699,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің  139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған 2018-2020 жылдарға Үржар ауданы бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2018 год, согласно приложению 5.
7. Учесть перечень документов для реализации заказа дошкольного образования, включенного в базу расходов бюджетов сельских округов при определении объема трансфертов общего характера на 2018 год согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Шевкунов
секретарь Урджарского
районного маслихата
К. Карашев
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата

6. 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2018 жылға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде ауылдық округтер бюджеттерінің шығыстар базасына қосымша қосылған мектепке дейінгі білім беру тапсырысын іске асыруға арналған қаражат тізімі 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Шевкунов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
225616,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
225616,5
2
Финансовая деятельность
2433,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2433,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2359,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
74,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
212365,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
37637,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
37637,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43605,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43605,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97707,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
65003,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32704,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33415,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33415,4
02
Оборона
31074,0
1
Военные нужды
16286,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16286,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16286,4
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
14787,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14787,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
14787,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
225616,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
225616,5
2
Қаржылық қызмет
2433,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2433,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2359,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
74,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
212365,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
37637,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37637,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43605,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43605,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97707,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65003,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32704,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33415,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33415,4
02
Қорғаныс
31074,0
1
Әскери мұқтаждар
16286,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16286,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16286,4
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
14787,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14787,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
14787,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0

153203,0
2
Социальная помощь
375161,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
375161,9
004
Программа занятости
138869,6
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39501,0
007
Оказание жилищной помощи
6850,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7046,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68978,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43029,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15883,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55005,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14590,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14590,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3550,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
11040,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3418037,4
1
Жилищное хозяйство
105668,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9853,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
9853,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
95815,0
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
17077,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15000,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
52600,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11138,0
2
Коммунальное хозяйство
1789413,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1789413,2
013
Развитие коммунального хозяйства

153203,0
2
Әлеуметтiк көмек
375161,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
375161,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138869,6
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39501,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6850,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7046,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68978,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43029,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15883,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55005,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14590,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14590,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3550,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
11040,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3418037,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
105668,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9853,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
9853,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
95815,0
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
17077,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15000,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
52600,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11138,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1789413,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1789413,2
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту

26 504,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 595,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 880,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
501 573,0
1
Социальное обеспечение
156 408,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
153 203,0
005
Государственная адресная социальная помощь
153 203,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 205,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 205,0
2
Социальная помощь
295 805,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
295 805,0
002
Программа занятости
60 000,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 448,0
006
Оказание жилищной помощи
9 100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 498,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 061,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 848,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 883,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 967,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 360,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 360,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 712,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 953,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 695,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 764 745,0
1
Жилищное хозяйство
39 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

26 504,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 595,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 880,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
501 573,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
156 408,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
153 203,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
153 203,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 205,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 205,0
2
Әлеуметтiк көмек
295 805,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
295 805,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
60 000,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 448,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 498,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 061,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 848,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 883,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 967,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 360,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 360,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 712,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 953,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 695,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 764 745,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
39 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары