О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2017-2019 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2017 года № 18/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2017 года № 5336. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5293) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонахинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4818, опубликовано в газете "Мой город Шемонаиха" от 19 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 047 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 503 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления –9 065 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 369 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 435 565 тысяч тенге;
2) затраты – 5 211 144,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 170,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 807,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 636,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 166 089,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166 089,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 807 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 18/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 5336 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172- VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5293 тіркелген) Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4818 нөмірімен тіркелген, "Мой город Шемонаиха" газетінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 047 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 503 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 065 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 369 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 435 565 мың теңге;
2) шығындар – 5 211 144,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 170,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 807,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 636,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 166 089,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 166 089,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 6 807 мың теңге;

погашение займов – 4 636,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 163 919,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 10 579 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 12 изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 190 185 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Лонский
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

қарыздарды өтеу – 4 636,9 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 163 919,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 10 579 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақтың 1)- тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 190 185 мың теңге сомасында;";
аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Лонский
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының