О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2017 года № 5004. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 17-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 359 399 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 962 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 264 379 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 672 289 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 760 313 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 5 440 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" –
8 937 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 318 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Володарское - 131 046 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 1 433 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 061 524 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 5004 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 17-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 359 399 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 962 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 264 379 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 672 289 мың теңге;";
4 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 760 313 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын ұлғайтуға – 5 440 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге –
8 937 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 318 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Володарское ауылының су құбырын реконструкциялауға – 131 046 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"техникалық көмекші құралдар тізбесін кеңейтуге – 1 433 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 061 524 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на повышение квалификации учителей на языковых курсах в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования – 55 035 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение инженерно - геодезических, инженерно - геологических исследований и разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Мичуринское" – 8 602 тысячи тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на внедрение информационной системы "Е-Халық" - 1 397 тысяч тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на изготовление правоустанавливающих документов на электролинии, газопроводы, водопроводы и канализационные системы – 28 777 тысяч тенге;";
абзац двадцать шестой изложить в следующей редакции:
"на строительство физкультурно - оздоровительного комплекса в селе Калининское с посещением на 160 человек - 187 234 тысячи тенге;";
абзац двадцать девятый изложить в следующей редакции:
"на организацию молодежной практики для обеспечения занятости молодежи - 2 300 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
"на возмещение физическим и юридическим лицам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека, либо обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека - 26 586 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Секретарю районного маслихата (Р.Т.Исмагулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б.Ислямова
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-2
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7-1
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"үштілді білім беруді дамытудың Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 55 035 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Мичурин ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау - сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік - геодезиялық, инженерлік - геологиялық зерттеулер жүргізуге - 8 602 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге – 1 397 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"газ, су құбырлары, электр желілері, кәріз жүйелеріне құқық белгілейтін құжаттар дайындауға – 28 777 мың теңге;";
жиырма алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Калинин ауылындағы 160 адамды қабылдайтын дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына – 187 234 мың теңге;";
жиырма тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастарды жұмыспен қамту үшін жастар практикасын ұйымдастыруға – 2 300 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
"жеке және заңды тұлғаларға жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауiп төндiретiн, алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың не жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын өтеуге -26 586 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат хатшысы (Р.Т.Исмагулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б.Ислямова
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 15-2 шешіміне
қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 7-1 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

41 374
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 374
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 374
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 534
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 534
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 534
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 676
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11 858
12
Транспорт и коммуникации
224 119
1
Автомобильный транспорт
218 189
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
218 189
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
218 189
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 930
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 930
13
Прочие
97 236
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 919
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 919
9
Прочие
88 317
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40 840
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
40 840
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 397
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
9 397
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 080
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

41 374
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 374
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 374
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 534
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 534
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 534
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 676
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 858
12
Көлiк және коммуникация
224 119
1
Автомобиль көлiгi
218 189
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
218 189
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
218 189
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 930
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 930
13
Басқалар
97 236
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 919
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 919
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 919
9
Басқалар
88 317
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40 840
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
40 840
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 397
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9 397
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 080
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу