Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казталовскому району
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2017 года № 16-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2017 года № 4975. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 28-3
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.01.2023 № 28-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года №98 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3914, опубликованное 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:

Казталов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 16-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 4975 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 28-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 17.01.2023 № 28-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі №98 "Батыс Қазақстан облысында коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3914 тіркелген, 2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казталовскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Казталов аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.