О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2017 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2017 года № 4985. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2018 года № 20-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2018 № 20-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4641, опубликованное 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 660 053 тысячи тенге:
налоговые поступления – 322 261 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 5 677 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 062 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 330 053 тысячи тенге;
2) затраты – 3 671 413 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 163 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 57 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 523 тысячи тенге:
поступление займов – 57 860 тысяч тенге;
погашение займов – 32 183 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 846 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 300 315 тысяч тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 0 тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 200 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 4985 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 20.02.2018 № 20-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 660 053 мың теңге:
салықтық түсімдер – 322 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 677 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 062 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 330 053 мың теңге;
2) шығындар – 3 671 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 163 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 523 мың теңге:
қарыздар түсімі – 57 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 183 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 20 846 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 300 315 мың теңге ескерілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 0 теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 200 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 6 451 тысяча тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 625 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Тасмола Чингирлауского района – 123 483 тысячи тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 721 708 тысяч тенге:";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на внедрение системы "Е-Халык" – 1 186 тысяч тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов села Аксуат Чингирлауского района – 0 тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на изготовление проектно-сметной документации, государственной экспертизы "Капитальный ремонт дорог по улицам Муратбаева и Датова в селе Шынгырлау" – 5 181 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К.Жазыкбаев
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 13 декабря 2017 года № 17-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

""Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 6 451 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 625 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Тасмола ауылында су құбырын қайта құруға – 123 483 мың теңге;";
5 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 721 708 мың теңге ескерілсін:";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 1 186 мың теңге;";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданының Ақсуат ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруға – 0 теңге;";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Шыңғырлау ауылындағы Мұратбаев және Датұлы көшелерінің жолдарын күрделі жөндеуге" жобалық-сметалық құжаттарын, мемлекеттік сараптамасын әзірлеуге – 5 181 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Жазықбаев
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
13 желтоқсандағы № 17-1
шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № 11-1
шешіміне 1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы