Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2018 года № 17082.
В соответствии с пунктом 2 статьи 42 Закона Республики Казахстан "О телерадиовещании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить следующие сроки перехода на цифровое эфирное телерадиовещание:
1) первый этап, до 31 декабря 2018 года: Жамбылская, Мангистауская, Туркестанская области и город Шымкент;
2) второй этап, до 1 июля 2019 года: Алматинская, Костанайская, Павлодарская области и область Жетісу;
3) третий этап, до 1 февраля 2021 года: Северо-Казахстанская область и город Алматы;
4) четвертый этап, до 1 декабря 2021 года: Карагандинская область, область Ұлытау и город Астана;
5) пятый этап, до 1 сентября 2022 года: Акмолинская, Актюбинская, Атырауская, Восточно-Казахстанская, Западно-Казахстанская, Кызылординская области и область Абай;
6) шестой этап, до 1 декабря 2023 года: населенные пункты согласно приложению 1 к настоящему приказу;
7) седьмой этап, до 1 декабря 2024 года: населенные пункты согласно приложению 2 к настоящему приказу;
8) восьмой этап, до 1 декабря 2025 года: населенные пункты согласно приложению 3 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту государственной политики в области средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 15 маусымда № 17082 болып тіркелді.
"Телерадио хабарларын тарату туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 42-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. 1. Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшудің мынадай мерзімдері айқындалсын:
1) бірінші кезең, 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін: Маңғыстау, Жамбыл, Түркістан облыстары және Шымкент қаласы;
2) екінші кезең, 2019 жылғы 1 шілдеге дейін: Алматы, Павлодар, Қостанай және Жетісу облыстары;
3) үшінші кезең, 2021 жылғы 1 ақпанға дейін: Солтүстік Қазақстан облысы және Алматы қаласы;
4) төртінші кезең, 2021 жылғы 1 желтоқсанға дейін: Қарағанды, Ұлытау облыстары және Астана қаласы;
5) бесінші кезең, 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін: Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан, Қызылорда және Абай облыстары;
6) алтыншы кезең, 2023 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
7) жетінші кезең, 2024 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
8) сегізінші кезең, 2025 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес елді мекендер.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік саясат департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Абаев
Приложение 1
к приказу Министра
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Сноска. Приказ дополнен приложением 1 в соответствии с приказом Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
Каскабулак
2
Абай
Абайский
Сарыжал
3
Абай
Аксуатский
Айнабастау
4
Абай
Аксуатский
Томар
5
Абай
Аксуатский
Кожакельды
6
Абай
Аксуатский
Кокжыра
7
Абай
Аксуатский
Коктубек
8
Абай
Аксуатский
Базарга
9
Абай
Аксуатский
Сатпаев
10
Абай
Аксуатский
Аккала
11
Абай
Аксуатский
Аксуат
12
Абай
Аксуатский
Екпин
13
Абай
Аксуатский
Кумголь
14
Абай
Аксуатский
Кызылжулдыз
15
Абай
Аксуатский
Есим
16
Абай
Аксуатский
Жантикей
17
Абай
Аксуатский
Сулутал
18
Абай
Аксуатский
Танамырза
19
Абай
Аксуатский
Ойшилик
20
Абай
Аксуатский
Уан
21
Абай
Аксуатский
Сериктес
22
Абай
Аксуатский
Каргыба
23
Абай
Аксуатский
Кокбастау
24
Абай
Аксуатский
Акжол
25
Абай
Аксуатский
Егиндибулак
26
Абай
Аксуатский
Кызылкесек
27
Абай
Аягозский
Аягоз
28
Абай
Аягозский
Егизкызыл
29
Абай
Аягозский
Жиланды
30
Абай
Аягозский
Карабулак
31
Абай
Аягозский
Ай
32
Абай
Аягозский
Кошкентал
33
Абай
Аягозский
Майлино
34
Абай
Аягозский
Бозай
35
Абай
Аягозский
Карасу
36
Абай
Аягозский
Каражал
37
Абай
Аягозский
Батпак
38
Абай
Аягозский
Доненбай
39
Абай
Аягозский
Ескенебулагы
40
Абай
Аягозский
Кенколат
41
Абай
Аягозский
Карааул
42
Абай
Аягозский
Карабулак
43
Абай
Аягозский
Мамырсу
44
Абай
Аягозский
Толенды
45
Абай
Аягозский
Топар
46
Абай
Аягозский
Шынкожа
47
Абай
Аягозский
Айгыржал
48
Абай
Аягозский
Старое Майлино
49
Абай
Аягозский
Акклет
50
Абай
Аягозский
Акшаули
51
Абай
Аягозский
Тарбагатай
52
Абай
Аягозский
Малтугел
53
Абай
Аягозский
Акший
54
Абай
Аягозский
Караагаш
55
Абай
Аягозский
Биесимас
56
Абай
Аягозский
Сарыарка
57
Абай
Бескарагайский
Бескарагай
58
Абай
Бескарагайский
Малая Владимировка
59
Абай
Бескарагайский
Коянбай
60
Абай
Бескарагайский
Карамырза
61
Абай
Бескарагайский
Глуховка
62
Абай
Бескарагайский
Джеланды
63
Абай
Бескарагайский
Белокаменка
64
Абай
Бескарагайский
Аккульск
65
Абай
Бескарагайский
Старая Крепость
66
Абай
Бескарагайский
Бирлик
67
Абай
Бескарагайский
Семеновка
68
Абай
Бескарагайский
Букебай
69
Абай
Бескарагайский
Башкуль
70
Абай
Бескарагайский
Бегень
71
Абай
Бескарагайский
Ондирис
72
Абай
Бескарагайский
Бегенский лесхоз
73
Абай
Бескарагайский
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бескарагайский
Стеклянка
75
Абай
Бескарагайский
Бодене
76
Абай
Бескарагайский
Долонь
77
Абай
Бескарагайский
Мостик
78
Абай
Бескарагайский
Черемушка
79
Абай
Бескарагайский
Канонерка
80
Абай
Бородулихинский
Петроградское
81
Абай
Бородулихинский
Знаменка
82
Абай
Бородулихинский
Бородулиха
83
Абай
Бородулихинский
Дмитриевка
84
Абай
Бородулихинский
Поднебесное
85
Абай
Бородулихинский
Богомолово
86
Абай
Бородулихинский
Буркотово
87
Абай
Бородулихинский
Сосновка
88
Абай
Бородулихинский
Переменовка
89
Абай
Бородулихинский
Ивановка
90
Абай
Бородулихинский
Андроновка
91
Абай
Бородулихинский
Подхоз Березовка
92
Абай
Бородулихинский
Камышенка
93
Абай
Бородулихинский
Петропавловка
94
Абай
Бородулихинский
Изатулла
95
Абай
Бородулихинский
Барышовка
96
Абай
Бородулихинский
Бель-Агач
97
Абай
Бородулихинский
Hовопокровка
98
Абай
Бородулихинский
Романовка
99
Абай
Бородулихинский
Успенка

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
Д. Абаев
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Бұйрық 1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Қаскабұлақ
2
Абай
Абай
Сарыжал
3
Абай
Ақсуат
Айнабастау
4
Абай
Ақсуат
Тұмар
5
Абай
Ақсуат
Қожакелді
6
Абай
Ақсуат
Көкжыра
7
Абай
Ақсуат
Көктүбек
8
Абай
Ақсуат
Базарға
9
Абай
Ақсуат
Сатпаев
10
Абай
Ақсуат
Аққала
11
Абай
Ақсуат
Ақсуат
12
Абай
Ақсуат
Екпін
13
Абай
Ақсуат
Құмкөл
14
Абай
Ақсуат
Қызылжұлдыз
15
Абай
Ақсуат
Есім
16
Абай
Ақсуат
Жантікей
17
Абай
Ақсуат
Сұлутал
18
Абай
Ақсуат
Танамырза
19
Абай
Ақсуат
Ойшілік
20
Абай
Ақсуат
Уан
21
Абай
Ақсуат
Серіктес
22
Абай
Ақсуат
Қарғыба
23
Абай
Ақсуат
Көкбастау
24
Абай
Ақсуат
Ақжол
25
Абай
Ақсуат
Егіндібұлақ
26
Абай
Ақсуат
Қызылкесек
27
Абай
Аягөз
Аягөз
28
Абай
Аягөз
Егізқызыл
29
Абай
Аягөз
Жыланды
30
Абай
Аягөз
Қарабулақ
31
Абай
Аягөз
Ай
32
Абай
Аягөз
Көшкентал
33
Абай
Аягөз
Майлин
34
Абай
Аягөз
Бозай
35
Абай
Аягөз
Қарасу
36
Абай
Аягөз
Қаражал
37
Абай
Аягөз
Батпақ
38
Абай
Аягөз
Дөненбай
39
Абай
Аягөз
Ескенебұлағы
40
Абай
Аягөз
Кенқолат
41
Абай
Аягөз
Қараауыл
42
Абай
Аягөз
Қарабұлақ
43
Абай
Аягөз
Мамырсу
44
Абай
Аягөз
Төленді
45
Абай
Аягөз
Топар
46
Абай
Аягөз
Шынқожа
47
Абай
Аягөз
Айғыржал
48
Абай
Аягөз
Старое Майлино
49
Абай
Аягөз
Ақылет
50
Абай
Аягөз
Ақшаулы
51
Абай
Аягөз
Тарбағатай
52
Абай
Аягөз
Малтүгел
53
Абай
Аягөз
Ақши
54
Абай
Аягөз
Қараағаш
55
Абай
Аягөз
Биесимас
56
Абай
Аягөз
Сарыарқа
57
Абай
Бесқарағай
Бесқарағай
58
Абай
Бесқарағай
Малая Владимировка
59
Абай
Бесқарағай
Қоянбай
60
Абай
Бесқарағай
Қарамырза
61
Абай
Бесқарағай
Глухов
62
Абай
Бесқарағай
Жыланды
63
Абай
Бесқарағай
Белокаменка
64
Абай
Бесқарағай
Ақкөл
65
Абай
Бесқарағай
Старая Крепость
66
Абай
Бесқарағай
Бірлік
67
Абай
Бесқарағай
Семенов
68
Абай
Бесқарағай
Бөкебай
69
Абай
Бесқарағай
Башкөл
70
Абай
Бесқарағай
Беген
71
Абай
Бесқарағай
Өндіріс
72
Абай
Бесқарағай
Беген лесхозы
73
Абай
Бесқарағай
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бесқарағай
Стеклянка
75
Абай
Бесқарағай
Бөдене
76
Абай
Бесқарағай
Долонь
77
Абай
Бесқарағай
Мостик
78
Абай
Бесқарағай
Черемушка
79
Абай
Бесқарағай
Канонерка
80
Абай
Бородулиха
Петроград
81
Абай
Бородулиха
Знаменка
82
Абай
Бородулиха
Бородулиха
83
Абай
Бородулиха
Дмитриев
84
Абай
Бородулиха
Поднебесное
85
Абай
Бородулиха
Коростели
86
Абай
Бородулиха
Боровое
87
Абай
Бородулиха
Тарск
88
Абай
Бородулиха
Ауыл
89
Абай
Бородулиха
41 разъезд
90
Абай
Бородулиха
Богомолов
91
Абай
Бородулиха
Бүркітов
92
Абай
Бородулиха
Соснов
93
Абай
Бородулиха
Переменов
94
Абай
Бородулиха
Иванов
95
Абай
Бородулиха
Андронов
96
Абай
Бородулиха
Подхоз Березов
97
Абай
Бородулиха
Камышенка
98
Абай
Бородулиха
Петропавлов
99
Абай
Бородулиха
Изатулла

100
Абай
Бородулихинский
Михайловка
101
Абай
Бородулихинский
Сарногай
102
Абай
Бородулихинский
Мещанка
103
Абай
Бородулихинский
разъезд Дюсакен
104
Абай
Бородулихинский
Арбузное
105
Абай
Бородулихинский
Воскресеновка
106
Абай
Бородулихинский
Сохновка
107
Абай
Бородулихинский
Песчанка
108
Абай
Бородулихинский
Девятка
109
Абай
Бородулихинский
Красный Яр
110
Абай
Бородулихинский
Речное
111
Абай
Бородулихинский
Мурзово
112
Абай
Бородулихинский
Жерновка
113
Абай
Бородулихинский
Кондратьевка
114
Абай
Бородулихинский
Hовая Шульба
115
Абай
Бородулихинский
Ключики
116
Абай
Бородулихинский
Поллог
117
Абай
Бородулихинский
Потапенково
118
Абай
Бородулихинский
Солоновка
119
Абай
Бородулихинский
Hово-Васильевка
120
Абай
Бородулихинский
Боровлянка
121
Абай
Бородулихинский
Вознесеновка
122
Абай
Бородулихинский
Зенковка
123
Абай
Бородулихинский
Орловка
124
Абай
Бородулихинский
Беккарьер
125
Абай
Бородулихинский
Троицкое
126
Абай
Бородулихинский
Умурзак
127
Абай
Бородулихинский
Шелехово
128
Абай
Бородулихинский
Зубаир
129
Абай
Бородулихинский
Байтанат
130
Абай
Бородулихинский
Жанаауыл
131
Абай
Бородулихинский
Пролетарка
132
Абай
Бородулихинский
Уба-Форпост
133
Абай
Бородулихинский
2 Пятилетка
134
Абай
Бородулихинский
Алексеевка
135
Абай
Бородулихинский
Коростели
136
Абай
Бородулихинский
Боровое
137
Абай
Бородулихинский
Тарск
138
Абай
Бородулихинский
Аул
139
Абай
Бородулихинский
разъезд 41
140
Абай
Жарминский
Женишке
141
Абай
Жарминский
Бирлик
142
Абай
Жарминский
Каражал
143
Абай
Жарминский
Жанаозен
144
Абай
Жарминский
Калбатау
145
Абай
Жарминский
Жангизтобе
146
Абай
Жарминский
Акжал
147
Абай
Жарминский
Амангельды
148
Абай
Жарминский
Батыр Капай
149
Абай
Жарминский
Бурлыагаш
150
Абай
Жарминский
Карашокы
151
Абай
Жарминский
Солнечное
152
Абай
Жарминский
разъезд 9 км
153
Абай
Жарминский
разъезд 10 км
154
Абай
Жарминский
Ауэзов
155
Абай
Жарминский
Еспе
156
Абай
Жарминский
Жанааул
157
Абай
Жарминский
Солнечное
158
Абай
Жарминский
Шалабай
159
Абай
Жарминский
Койтас
160
Абай
Жарминский
Казан-чункур
161
Абай
Жарминский
Сулусары
162
Абай
Жарминский
Шымылдык
163
Абай
Жарминский
Жайма
164
Абай
Жарминский
Киши Карасу
165
Абай
Жарминский
разъезд 18 км
166
Абай
Жарминский
Кезенсу
167
Абай
Жарминский
Суыкбулак
168
Абай
Жарминский
Суыкбулак
169
Абай
Жарминский
Сарыарка
170
Абай
Жарминский
разъезд Кызылшар
171
Абай
Жарминский
разъезд 6
172
Абай
Жарминский
разъезд 7
173
Абай
Жарминский
Теристанбалы
174
Абай
Жарминский
8 Марта
175
Абай
Жарминский
Балыктыколь
176
Абай
Жарминский
Егинбулак
177
Абай
Жарминский
Балыктыколь
178
Абай
Жарминский
Конырбиик
179
Абай
Жарминский
Жарык
180
Абай
Жарминский
Кошек
181
Абай
Жарминский
Суырлы
182
Абай
Жарминский
Салкынтобе
183
Абай
Жарминский
Укили
184
Абай
Жарминский
Капанбулак
185
Абай
Жарминский
Кызылжулдуз
186
Абай
Жарминский
Капанбулак
187
Абай
Жарминский
разъезд 12 км
188
Абай
Жарминский
разъезд 14 км

100
Абай
Бородулиха
Барышов
101
Абай
Бородулиха
Бел-Ағаш
102
Абай
Бородулиха
Hовопокров
103
Абай
Бородулиха
Романов
104
Абай
Бородулиха
Успенка
105
Абай
Бородулиха
Михайлов
106
Абай
Бородулиха
Сарноғай
107
Абай
Бородулиха
Мещанка
108
Абай
Бородулиха
Разъезд Дүйсәкен
109
Абай
Бородулиха
Арбузное
110
Абай
Бородулиха
Воскресенов
111
Абай
Бородулиха
Сохнов
112
Абай
Бородулиха
Песчанка
113
Абай
Бородулиха
Девятка
114
Абай
Бородулиха
Красный Яр
115
Абай
Бородулиха
Речное
116
Абай
Бородулиха
Мурзов
117
Абай
Бородулиха
Жернов
118
Абай
Бородулиха
Кондратьев
119
Абай
Бородулиха
Hовая Шульба
120
Абай
Бородулиха
Ключики
121
Абай
Бородулиха
Поллог
122
Абай
Бородулиха
Потапенко
123
Абай
Бородулиха
Солонов
124
Абай
Бородулиха
Hово-Васильев
125
Абай
Бородулиха
Боровлян
126
Абай
Бородулиха
Вознесенов
127
Абай
Бородулиха
Зенков
128
Абай
Бородулиха
Орлов
129
Абай
Бородулиха
Беккарьер
130
Абай
Бородулиха
Троицкое
131
Абай
Бородулиха
Өмірзақ
132
Абай
Бородулиха
Шелехов
133
Абай
Бородулиха
Зубаир
134
Абай
Бородулиха
Байтанат
135
Абай
Бородулиха
Жаңаауыл
136
Абай
Бородулиха
Пролетар
137
Абай
Бородулиха
Уба-Форпост
138
Абай
Бородулиха
2 Пятилетка
139
Абай
Бородулиха
Алексеев
140
Абай
Жарма
Жіңішке
141
Абай
Жарма
Бірлік
142
Абай
Жарма
Қаражал
143
Абай
Жарма
Жаңаөзен
144
Абай
Жарма
Қалбатау
145
Абай
Жарма
Жаңғызтөбе
146
Абай
Жарма
Ақжал
147
Абай
Жарма
Амангелді
148
Абай
Жарма
Батыр Капай
149
Абай
Жарма
Бұрлыағаш
150
Абай
Жарма
Карашоқы
151
Абай
Жарма
Солнечное
152
Абай
Жарма
9км разъезд
153
Абай
Жарма
10 км разъезд
154
Абай
Жарма
Әуэзов
155
Абай
Жарма
Еспе
156
Абай
Жарма
Жаңаауыл
157
Абай
Жарма
Солнечное
158
Абай
Жарма
Шалабай
159
Абай
Жарма
Қойтас
160
Абай
Жарма
Қазан-шуңқыр
161
Абай
Жарма
Сұлусары
162
Абай
Жарма
Шымылдык
163
Абай
Жарма
Жайма
164
Абай
Жарма
Кіші Қарасу
165
Абай
Жарма
18 км разъезд
166
Абай
Жарма
Кезенсу
167
Абай
Жарма
Суықбұлақ
168
Абай
Жарма
Суықбұлақ
169
Абай
Жарма
Сарыарқа
170
Абай
Жарма
Қызылшар разъезд
171
Абай
Жарма
6 разъезд
172
Абай
Жарма
7 разъезд
173
Абай
Жарма
Терістаңбалы
174
Абай
Жарма
8 Март
175
Абай
Жарма
Балықтыкөл
176
Абай
Жарма
Егінбұлақ
177
Абай
Жарма
Балықтыкөл
178
Абай
Жарма
Қонырбиік
179
Абай
Жарма
Жарық
180
Абай
Жарма
Көшек
181
Абай
Жарма
Суырлы
182
Абай
Жарма
Салқынтөбе
183
Абай
Жарма
Үкілі
184
Абай
Жарма
Қапанбұлақ
185
Абай
Жарма
Қызылжұлдыз
186
Абай
Жарма
Капанбұлақ
187
Абай
Жарма
12 км Разъезд
188
Абай
Жарма
14 км Разъезд

189
Абай
Жарминский
Каратобе
190
Абай
Жарминский
Ортабулак
191
Абай
Жарминский
Кызылагаш
192
Абай
Кокпектинский
Кокжайык
193
Абай
Кокпектинский
Карамойыл
194
Абай
Кокпектинский
Кокпекты
195
Абай
Кокпектинский
Жумыскер
196
Абай
Кокпектинский
Орнек
197
Абай
Кокпектинский
Акой
198
Абай
Кокпектинский
Актас
199
Абай
Кокпектинский
Кызылжулдыз
200
Абай
Кокпектинский
Жалсары
201
Абай
Кокпектинский
Карагандыколь
202
Абай
Кокпектинский
Малая Буконь
203
Абай
Кокпектинский
Мамай
204
Абай
Кокпектинский
Преображенка
205
Абай
Кокпектинский
Теректы
206
Абай
Кокпектинский
Узунбулак
207
Абай
Кокпектинский
Улкен Бокен
208
Абай
Кокпектинский
Черноярка
209
Абай
Кокпектинский
Шариптогай
210
Абай
Кокпектинский
Шугылбай
211
Абай
Кокпектинский
Ажа
212
Абай
Кокпектинский
Толагай
213
Абай
Кокпектинский
Тентек
214
Абай
Кокпектинский
Комсомол
215
Абай
Кокпектинский
Сарычиганак
216
Абай
Кокпектинский
Сулеймен
217
Абай
Кокпектинский
Ульгули-Малши
218
Абай
Кокпектинский
Даулетбай
219
Абай
Кокпектинский
Мелитополь
220
Абай
Кокпектинский
Талапкер
221
Абай
Кокпектинский
Аксу
222
Абай
Кокпектинский
Hура
223
Абай
Кокпектинский
Укиликыз
224
Абай
Семей
Семей
225
Абай
Семей
Прииртышское
226
Абай
Семей
Букенчи
227
Абай
Семей
Караколь
228
Абай
Семей
Мукур
229
Абай
Семей
Достык
230
Абай
Семей
Талица
231
Абай
Семей
Маралды
232
Абай
Семей
Муздыбай
233
Абай
Семей
Мурат
234
Абай
Семей
Озерки
235
Абай
Семей
Половинка
236
Абай
Семей
Приречное
237
Абай
Семей
Чекоман
238
Абай
Семей
Гранитное
239
Абай
Семей
Шоптыгак
240
Абай
Семей
Жаркын
241
Абай
Семей
Баженово
242
Абай
Семей
Hовобаженово
243
Абай
Семей
Булак
244
Абай
Семей
Климентьевка
245
Абай
Семей
Талдыкорган
246
Абай
Семей
Шульбинск
247
Абай
Семей
Чаган
248
Абай
Семей
Алгабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Урджарский
Маканчи
251
Абай
Урджарский
Малак
252
Абай
Урджарский
Тасарык
253
Абай
Урджарский
Кокозек
254
Абай
Урджарский
Коктал
255
Абай
Урджарский
Коктерек
256
Абай
Урджарский
Каратал
257
Абай
Урджарский
Hауалы
258
Абай
Урджарский
Кабанбай
259
Абай
Урджарский
Казымбет
260
Абай
Урджарский
Егинсу
261
Абай
Урджарский
Елтай
262
Абай
Урджарский
Кызылту
263
Абай
Урджарский
Жана тилек
264
Абай
Урджарский
Бургон
265
Абай
Урджарский
Каратума
266
Абай
Урджарский
Келдемурат
267
Абай
Урджарский
Кызылжулдуз
268
Абай
Урджарский
Жогаргы Егинсу
269
Абай
Урджарский
Бекет
270
Абай
Урджарский
Бахты
271
Абай
Урджарский
Кабанбай
272
Абай
Урджарский
Карабулак
273
Абай
Урджарский
Карабуйрат
274
Абай
Урджарский
Каракол
275
Абай
Урджарский
Ферма 3
276
Абай
Урджарский
Ферма 1 Абай
277
Абай
Урджарский
Лайбулак
278
Абай
Урджарский
Алтыншокы
279
Абай
Урджарский
имени Айтбая
280
Абай
Урджарский
Текебулак
281
Абай
Урджарский
Таскескен
282
Абай
Урджарский
Сарытерек
283
Абай
Урджарский
Сагат
284
Абай
Урджарский
Ушбулак
285
Абай
Урджарский
Шолпан
286
Абай
Урджарский
Колденен
287
Абай
Урджарский
Акжар
288
Абай
Урджарский
Бестерек
289
Абай
Урджарский
Урджар
290
Абай
Урджарский
Кайынды

189
Абай
Жарма
Қаратөбе
190
Абай
Жарма
Ортабұлақ
191
Абай
Жарма
Қызылағаш
192
Абай
Көкпекті
Көкжайық
193
Абай
Көкпекті
Қарамойыл
194
Абай
Көкпекті
Көкпекті
195
Абай
Көкпекті
Жумыскер
196
Абай
Көкпекті
Өрнек
197
Абай
Көкпекті
Ақой
198
Абай
Көкпекті
Ақтас
199
Абай
Көкпекті
Қызылжұлдыз
200
Абай
Көкпекті
Жалсары
201
Абай
Көкпекті
Қарағандыкөл
202
Абай
Көкпекті
Малая Буконь
203
Абай
Көкпекті
Мамай
204
Абай
Көкпекті
Преображен
205
Абай
Көкпекті
Теректі
206
Абай
Көкпекті
Ұзынбулақ
207
Абай
Көкпекті
Үлкен Бөкен
208
Абай
Көкпекті
Чернояр
209
Абай
Көкпекті
Шәріптоғай
210
Абай
Көкпекті
Шуғылбай
211
Абай
Көкпекті
Ажа
212
Абай
Көкпекті
Толағай
213
Абай
Көкпекті
Тентек
214
Абай
Көкпекті
Комсомол
215
Абай
Көкпекті
Сарышығанак
216
Абай
Көкпекті
Сүлеймен
217
Абай
Көкпекті
Үлгілі-Малшы
218
Абай
Көкпекті
Дәулетбай
219
Абай
Көкпекті
Мелитополь
220
Абай
Көкпекті
Талапкер
221
Абай
Көкпекті
Ақсу
222
Абай
Көкпекті
Hұра
223
Абай
Көкпекті
Үкіліқыз
224
Абай
Семей
Шульбинск
225
Абай
Семей
Семей
226
Абай
Семей
Прииртыш
227
Абай
Семей
Бөкенші
228
Абай
Семей
Қаракөл
229
Абай
Семей
Мұқыр
230
Абай
Семей
Достық
231
Абай
Семей
Талица
232
Абай
Семей
Маралды
233
Абай
Семей
Мұздыбай
234
Абай
Семей
Мұрат
235
Абай
Семей
Озерки
236
Абай
Семей
Половинка
237
Абай
Семей
Приречное
238
Абай
Семей
Чекоман
239
Абай
Семей
Гранитное
240
Абай
Семей
Шоптығақ
241
Абай
Семей
Жарқын
242
Абай
Семей
Баженов
243
Абай
Семей
Hовобаженов
244
Абай
Семей
Бұлақ
245
Абай
Семей
Климентьев
246
Абай
Семей
Талдықорған
247
Абай
Семей
Шаған
248
Абай
Семей
Алғабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Үржар
Мақаншы
251
Абай
Үржар
Малақ
252
Абай
Үржар
Тасарық
253
Абай
Үржар
Көкөзек
254
Абай
Үржар
Көктал
255
Абай
Үржар
Көктерек
256
Абай
Үржар
Қаратал
257
Абай
Үржар
Hауалы
258
Абай
Үржар
Кабанбай
259
Абай
Үржар
Қазымбет
260
Абай
Үржар
Егінсу
261
Абай
Үржар
Елтай
262
Абай
Үржар
Қызылту
263
Абай
Үржар
Жаңа тілек
264
Абай
Үржар
Бургон
265
Абай
Үржар
Қаратума
266
Абай
Үржар
Келдемұрат
267
Абай
Үржар
Қызылжұлдыз
268
Абай
Үржар
Жоғарғы Егінсу
269
Абай
Үржар
Бекет
270
Абай
Үржар
Бақты
271
Абай
Үржар
Қабанбай
272
Абай
Үржар
Қарабұлақ
273
Абай
Үржар
Қарабұйрат
274
Абай
Үржар
Қаракөл
275
Абай
Үржар
Ферма 3
276
Абай
Үржар
Ферма 1 Абай
277
Абай
Үржар
Лайбұлак
278
Абай
Үржар
Алтыншокы
279
Абай
Үржар
Айтбай ат.
280
Абай
Үржар
Текебұлақ
281
Абай
Үржар
Таскескен
282
Абай
Үржар
Сарытерек
283
Абай
Үржар
Сағат
284
Абай
Үржар
Үшбұлақ
285
Абай
Үржар
Шолпан
286
Абай
Үржар
Көлденең
287
Абай
Үржар
Ақжар
288
Абай
Үржар
Бестерек
289
Абай
Үржар
Үржар
290
Абай
Үржар
Қайынды

291
Абай
Урджарский
Кызылбулак
292
Абай
Урджарский
Барлыкарасан
293
Абай
Урджарский
Hекрасовка
294
Абай
Урджарский
Карамойыл
295
Абай
Урджарский
Амангельды
296
Абай
Урджарский
Жанай
297
Абай
Урджарский
Бугубай
298
Абай
Урджарский
Карабута
299
Абай
Шарская
Шар
300
Акмолинская
Атбасар
Атбасар
301
Акмолинская
Астраханский
Кайнарское
302
Акмолинская
Атбасарский
Хрящевка
303
Акмолинская
Атбасарский
Адыр
304
Акмолинская
Атбасарский
Мариновка
305
Акмолинская
Атбасарский
Октябрьское
306
Акмолинская
Атбасарский
Шуйское
307
Акмолинская
Атбасарский
Шункырколь
308
Акмолинская
Атбасарский
Садовое
309
Акмолинская
Атбасарский
Садубек
310
Акмолинская
Атбасарский
Самарка
311
Акмолинская
Атбасарский
Сергеевка
312
Акмолинская
Сандыктауский
Спасское
313
Акмолинская
Атбасарский
Каражар
314
Акмолинская
Атбасарский
Косбармак
315
Акмолинская
Атбасарский
Магдалиновка
316
Акмолинская
Сандыктауский
Мадениет
317
Акмолинская
Атбасарский
Макеевка
318
Акмолинская
Атбасарский
Пролетарка
319
Акмолинская
Атбасарский
Hовоалександровка
320
Акмолинская
Атбасарский
Hовомариновка
321
Акмолинская
Атбасарский
Hовосельское
322
Акмолинская
Сандыктауский
Hовый Городок
323
Акмолинская
Жаксынский
Алгабас
324
Акмолинская
Атбасарский
Ащиколь
325
Акмолинская
Атбасарский
Бейса хазирета
326
Акмолинская
Атбасарский
Борисовка
327
Акмолинская
Атбасарский
Калиновка
328
Акмолинская
Атбасарский
Родионовка
329
Акмолинская
Атбасарский
Третьяковка
330
Акмолинская
Атбасарский
Покровка
331
Акмолинская
Атбасарский
Полтавка
332
Акмолинская
Атбасарский
Поповка
333
Акмолинская
Атбасарский
Тельмана
334
Акмолинская
Атбасарский
Тимашевка
335
Акмолинская
Атбасарский
Титовка
336
Акмолинская
Атбасарский
Караколь
337
Акмолинская
Астраханский
Луговое
338
Акмолинская
Атбасарский
разъезд 87
339
Акмолинская
Ерейментауский
Ерейментау
340
Акмолинская
Ерейментауский
Олжабай батыра
341
Акмолинская
Ерейментауский
Коржинколь
342
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
343
Акмолинская
Ерейментауский
Hижний Торгай
344
Акмолинская
Ерейментауский
Ельтай
345
Акмолинская
Ерейментауский
Павловка
346
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
347
Акмолинская
Ерейментауский
Карагайлы
348
Акмолинская
Ерейментауский
Енбек
349
Акмолинская
Ерейментауский
Койтас
350
Акмолинская
Ерейментауский
Малтабар
351
Акмолинская
Ерейментауский
Тайбай
352
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
353
Акмолинская
Ерейментауский
Hоводолинка
354
Акмолинская
Ерейментауский
Ажы
355
Акмолинская
Ерейментауский
Балыкты
356
Акмолинская
Ерейментауский
Бозтал
357
Акмолинская
Ерейментауский
Веренка
358
Акмолинская
Ерейментауский
Жанажол
359
Акмолинская
Ерейментауский
Кызылту
360
Акмолинская
Ерейментауский
Жарык
361
Акмолинская
Ерейментауский
Жолбасшы
362
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
363
Акмолинская
Есильский
Есиль
364
Акмолинская
Есильский
Двуречное
365
Акмолинская
Есильский
Ельтай
366
Акмолинская
Есильский
Орловка
367
Акмолинская
Есильский
Кумай
368
Акмолинская
Жаксынский
Чапаевское
369
Акмолинская
Есильский
Ярославка
370
Акмолинская
Есильский
Московское
371
Акмолинская
Есильский
Свободное
372
Акмолинская
Есильский
Сурган
373
Акмолинская
Есильский
Раздольное
374
Акмолинская
Есильский
Речное
375
Акмолинская
Есильский
Караколь
376
Акмолинская
Есильский
Ленинское
377
Акмолинская
Есильский
Тасоба
378
Акмолинская
Есильский
Ковыльное
379
Акмолинская
Есильский
Красивое
380
Акмолинская
Есильский
Аксай
381
Акмолинская
Есильский
Бузулук
382
Акмолинская
Есильский
Знаменка
383
Акмолинская
Есильский
Иглик
384
Акмолинская
Есильский
Курское
385
Акмолинская
Жаркаинский
Ушкарасу
386
Акмолинская
Есильский
Жаныспай
387
Акмолинская
Есильский
Приишимка
388
Акмолинская
Есильский
Красивая
389
Акмолинская
Щучинский
Зеленый Бор
390
Акмолинская
Щучинский
Бурабай
391
Акмолинская
Щучинский
Молбаза
392
Акмолинская
Кокшетау
Кокшетау
393
Акмолинская
Зерендинский
Бирлестик
394
Акмолинская
Кокшетау
Станционный
395
Акмолинская
Зерендинский
Ивановка
396
Акмолинская
Кокшетау
Кызылжулдуз
397
Акмолинская
Зерендинский
Жаманаши
398
Акмолинская
Зерендинский
Алексеевка
399
Акмолинская
Зерендинский
Донгулагаш
400
Акмолинская
Зерендинский
Еленовка
401
Акмолинская
Зерендинский
Ондирис
402
Акмолинская
Зерендинский
Павловка
403
Акмолинская
Зерендинский
аул Акадыр
404
Акмолинская
Зерендинский
аул Байтерек
405
Акмолинская
Зерендинский
Булак
406
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
407
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
408
Акмолинская
Зерендинский
Молодежное
409
Акмолинская
Кокшетау
Красный Яр
410
Акмолинская
Зерендинский
Сейфуллино
411
Акмолинская
Зерендинский
Симферопольское
412
Акмолинская
Зерендинский
Раздольное
413
Акмолинская
Зерендинский
Гранитный
414
Акмолинская
Зерендинский
Карлыколь
415
Акмолинская
Зерендинский
Енбекбирлик
416
Акмолинская
Зерендинский
Приречное
417
Акмолинская
Зерендинский
Кошкарбай
418
Акмолинская
Зерендинский
Первомайское
419
Акмолинская
Зерендинский
Азат
420
Акмолинская
Зерендинский
Акколь
421
Акмолинская
Зерендинский
Конысбай
422
Акмолинская
Зерендинский
Биктесин
423
Акмолинская
Зерендинский
Березняковка
424
Акмолинская
Зерендинский
Васильковка
425
Акмолинская
Зерендинский
Жанааул
426
Акмолинская
Зерендинский
Куропаткино
427
Акмолинская
Зерендинский
Троицкое
428
Акмолинская
Зерендинский
Кызылтан
429
Акмолинская
Зерендинский
Туполевка
430
Акмолинская
Зерендинский
Кызылагаш
431
Акмолинская
Зерендинский
Кызылсая
432
Акмолинская
Зерендинский
Уялы
433
Акмолинская
Зерендинский
Заречное
434
Акмолинская
Зерендинский
Жанатлек
435
Акмолинская
Зерендинский
Садовое
436
Акмолинская
Зерендинский
Трофимовка
437
Акмолинская
Щучинский
разъезд 17
438
Акмолинская
Степногорск
Степногорск
439
Акмолинская
Степногорск
Заводской
440
Акмолинская
Биржан сал
Актас
441
Акмолинская
Степногорск
Подхоз

291
Абай
Үржар
Қызылбұлақ
292
Абай
Үржар
Барлықарасан
293
Абай
Үржар
Hекрасов
294
Абай
Үржар
Қарамойыл
295
Абай
Үржар
Амангелді
296
Абай
Үржар
Жанай
297
Абай
Үржар
Бұғыбай
298
Абай
Үржар
Қарабұта
299
Абай
Шар
Шар
300
Ақмола
Атбасар
Атбасар
301
Ақмола
Астрахан
Қайнар
302
Ақмола
Атбасар
Хрящев
303
Ақмола
Атбасар
Адыр
304
Ақмола
Атбасар
Маринов
305
Ақмола
Атбасар
Октябрь
306
Ақмола
Атбасар
Шуйск
307
Ақмола
Атбасар
Шұңқыркөл
308
Ақмола
Атбасар
Садовое
309
Ақмола
Атбасар
Садубек
310
Ақмола
Атбасар
Самар
311
Ақмола
Атбасар
Сергеев
312
Ақмола
Сандықтау
Спасск
313
Ақмола
Атбасар
Қаражар
314
Ақмола
Атбасар
Қосбармақ
315
Ақмола
Атбасар
Магдалинов
316
Ақмола
Сандықтау
Мәдениет
317
Ақмола
Атбасар
Макеев
318
Ақмола
Атбасар
Пролетар
319
Ақмола
Атбасар
Hовоалександров
320
Ақмола
Атбасар
Hовомаринов
321
Ақмола
Атбасар
Hовосельск
322
Ақмола
Сандықтау
Hовый Городок
323
Ақмола
Жақсы
Алғабас
324
Ақмола
Атбасар
Ащыкөл
325
Ақмола
Атбасар
Бейса хазирет
326
Ақмола
Атбасар
Борисов
327
Ақмола
Атбасар
Калинов
328
Ақмола
Атбасар
Родионов
329
Ақмола
Атбасар
Третьяков
330
Ақмола
Атбасар
Покров
331
Ақмола
Атбасар
Полтав
332
Ақмола
Атбасар
Попов
333
Ақмола
Атбасар
Тельман
334
Ақмола
Атбасар
Тимашев
335
Ақмола
Атбасар
Титов
336
Ақмола
Атбасар
Қаракөл
337
Ақмола
Астрахан
Луговое
338
Ақмола
Атбасар
87 разъезд
339
Ақмола
Ерейментау
Ерейментау
340
Ақмола
Ерейментау
Олжабай батыр
341
Ақмола
Ерейментау
Коржынкөл
342
Ақмола
Ерейментау
Торғай
343
Ақмола
Ерейментау
Hижний Торғай
344
Ақмола
Ерейментау
Елтай
345
Ақмола
Ерейментау
Павлов
346
Ақмола
Ерейментау
Өленті
347
Ақмола
Ерейментау
Карағайлы
348
Ақмола
Ерейментау
Еңбек
349
Ақмола
Ерейментау
Қойтас
350
Ақмола
Ерейментау
Малтабар
351
Ақмола
Ерейментау
Тайбай
352
Ақмола
Ерейментау
Өленті
353
Ақмола
Ерейментау
Hоводолинка
354
Ақмола
Ерейментау
Ажы
355
Ақмола
Ерейментау
Балықты
356
Ақмола
Ерейментау
Бозтал
357
Ақмола
Ерейментау
Веренка
358
Ақмола
Ерейментау
Жаңажол
359
Ақмола
Ерейментау
Қызылту
360
Ақмола
Ерейментау
Жарық
361
Ақмола
Ерейментау
Жолбасшы
362
Ақмола
Ерейментау
Торғай
363
Ақмола
Есіл
Есіл
364
Ақмола
Есіл
Двуречное
365
Ақмола
Есіл
Елтай
366
Ақмола
Есіл
Орлов
367
Ақмола
Есіл
Қумай
368
Ақмола
Жақсы
Чапаевск
369
Ақмола
Есіл
Ярослав
370
Ақмола
Есіл
Московское
371
Ақмола
Есіл
Свободное
372
Ақмола
Есіл
Сорған
373
Ақмола
Есіл
Раздольное
374
Ақмола
Есіл
Речное
375
Ақмола
Есіл
Қаракөл
376
Ақмола
Есіл
Ленинск
377
Ақмола
Есіл
Тасоба
378
Ақмола
Есіл
Ковыльное
379
Ақмола
Есіл
Красивое
380
Ақмола
Есіл
Ақсай
381
Ақмола
Есіл
Бұзылык
382
Ақмола
Есіл
Знаменка
383
Ақмола
Есіл
Игілік
384
Ақмола
Есіл
Курск
385
Ақмола
Жарқайың
Үшкарасу
386
Ақмола
Есіл
Жанысбай
387
Ақмола
Есіл
Приишим
388
Ақмола
Есіл
Красивая
389
Ақмола
Бурабай
Зеленый Бор
390
Ақмола
Бурабай
Борабай
391
Ақмола
Бурабай
Молбаза
392
Ақмола
Көкшетау
Көкшетау
393
Ақмола
Зеренді
Бірлестік
394
Ақмола
Көкшетау
Станционный
395
Ақмола
Зеренді
Иванов
396
Ақмола
Көкшетау
Кызылжұлдыз
397
Ақмола
Зеренді
Жаманашы
398
Ақмола
Зеренді
Алексеев
399
Ақмола
Зеренді
Доңгылағаш
400
Ақмола
Зеренді
Еленов
401
Ақмола
Зеренді
Өндіріс
402
Ақмола
Зеренді
Павлов
403
Ақмола
Зеренді
Ақадыр
404
Ақмола
Зеренді
Байтерек
405
Ақмола
Зеренді
Бұлақ
406
Ақмола
Зеренді
Чаглин
407
Ақмола
Зеренді
Чаглин
408
Ақмола
Зеренді
Молодежное
409
Ақмола
Кокшетау
Красный Яр
410
Ақмола
Зеренді
Сейфуллин
411
Ақмола
Зеренді
Симферополь
412
Ақмола
Зеренді
Раздольное
413
Ақмола
Зеренді
Гранитный
414
Ақмола
Зеренді
Қарлыкөл
415
Ақмола
Зеренді
Еңбекбірлік
416
Ақмола
Зеренді
Приречное
417
Ақмола
Зеренді
Қошкарбай
418
Ақмола
Зеренді
Первомайск
419
Ақмола
Зеренді
Азат
420
Ақмола
Зеренді
Ақкөл
421
Ақмола
Зеренді
Қонысбай
422
Ақмола
Зеренді
Біктесін
423
Ақмола
Зеренді
Березняков
424
Ақмола
Зеренді
Васильков
425
Ақмола
Зеренді
Жаңаауыл
426
Ақмола
Зеренді
Куропаткин
427
Ақмола
Зеренді
Троицкое
428
Ақмола
Зеренді
Қызылтаң
429
Ақмола
Зеренді
Туполев
430
Ақмола
Зеренді
Қызылағаш
431
Ақмола
Зеренді
Қызылсая
432
Ақмола
Зеренді
Ұялы
433
Ақмола
Зеренді
Заречное
434
Ақмола
Зеренді
Жаңатілек
435
Ақмола
Зеренді
Садовое
436
Ақмола
Зеренді
Трофимов
437
Ақмола
Бурабай
17 разъезд
438
Ақмола
Степногорск
Степногорск
439
Ақмола
Степногорск
Заводской
440
Ақмола
Біржан сал
Ақтас
441
Ақмола
Степногорск
Подхоз

520
Акмолинская
Биржан сал
Баймырза
521
Акмолинская
Биржан сал
Бирсуат
522
Акмолинская
Биржан сал
Заураловка
523
Акмолинская
Биржан сал
Пригорхоз
524
Акмолинская
Биржан сал
Трамбовка
525
Акмолинская
Буландынский
Жанаталап
526
Акмолинская
Щучинский
Жанаталап
527
Акмолинская
Биржан сал
Жукей
528
Актюбинская
Актобе
Курайли
529
Актюбинская
Актобе
Курашасай
530
Актюбинская
Каргалинский
Петропавловка
531
Актюбинская
Каргалинский
Шамши Калдаякова
532
Актюбинская
Алгинский
Шибаевка
533
Актюбинская
Актобе
Шилисай
534
Актюбинская
Актобе
Красносельское
535
Актюбинская
Актобе
Илек
536
Актюбинская
Актобе
Акшат
537
Актюбинская
Актобе
Ульке
538
Актюбинская
Актобе
Пригородное
539
Актюбинская
Мартукский
Родниковка
540
Актюбинская
Актобе
Россовхоз
541
Актюбинская
Актобе
Садовое
542
Актюбинская
Актобе
Сазды
543
Актюбинская
Алгинский
Маржанбулак
544
Актюбинская
Мартукский
Каратогай
545
Актюбинская
Актобе
Каргалинское
546
Актюбинская
Актобе
Кенеса Нокина
547
Актюбинская
Алгинский
аул Есета батыра Кокиулы
548
Актюбинская
Актобе
Актобе
549
Актюбинская
Актобе
Hовое
550
Актюбинская
Алгинский
Аксазды
551
Актюбинская
Мартукский
Хлебодаровка
552
Актюбинская
Алгинский
Черноводск
553
Актюбинская
Актобе
Георгиевка
554
Актюбинская
Актобе
Белогорка
555
Актюбинская
Актобе
Белогорское
556
Актюбинская
Мартукский
Березовка
557
Актюбинская
Алгинский
Бестамак
558
Актюбинская
Актобе
Кызыл жар
559
Актюбинская
Мартукский
Бутак
560
Актюбинская
Мартукский
разъезд 37
561
Актюбинская
Актобе
Украинка
562
Актюбинская
Актобе
Акжар
563
Актюбинская
Актобе
Магаджановское
564
Актюбинская
Актобе
разъезд 39
565
Актюбинская
Мугалжарский
Покровка
566
Актюбинская
Мугалжарский
Котибар
567
Актюбинская
Мугалжарский
Изимбет
568
Актюбинская
Алгинский
Кайнар
569
Актюбинская
Мугалжарский
Сабындыколь
570
Актюбинская
Мугалжарский
Опытное
571
Актюбинская
Алгинский
Талдысай
572
Актюбинская
Мугалжарский
разъезд 53
573
Актюбинская
Алгинский
Тамды
574
Актюбинская
Мугалжарский
Коктобе
575
Актюбинская
Мугалжарский
Колденен Темир
576
Актюбинская
Мугалжарский
Караколь
577
Актюбинская
Кандыагашская
Кандыагаш
578
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
579
Актюбинская
Мугалжарский
Джурун
580
Актюбинская
Мугалжарский
Елек
581
Актюбинская
Алгинский
Еркинкуш
582
Актюбинская
Мугалжарский
Жанатурмыс
583
Актюбинская
Мугалжарский
Тепсен-Карабулак
584
Актюбинская
Мугалжарский
Басшили
585
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
586
Актюбинская
Мугалжарский
Жарык
587
Актюбинская
Хромтауский
Шиликтысай
588
Актюбинская
Каргалинский
Мамыт
589
Актюбинская
Хромтауский
Бакай
590
Актюбинская
Каргалинский
Кайракты
591
Актюбинская
Каргалинский
Кайрактысай
592
Актюбинская
Хромтауский
Ойсылкара
593
Актюбинская
Хромтауский
Онгар
594
Актюбинская
Хромтауский
Карлау
595
Актюбинская
Хромтауский
Катынадыр
596
Актюбинская
Хромтауский
Богетсай
597
Актюбинская
Каргалинский
Степное
598
Актюбинская
Хромтауский
Талдыбулак
599
Актюбинская
Хромтауский
Карабаз
600
Актюбинская
Хромтау
Хромтау
601
Актюбинская
Хромтауский
Hикельтау
602
Актюбинская
Хромтауский
Абай
603
Актюбинская
Хромтауский
Акжар
604
Актюбинская
Хромтауский
Аккудык
605
Актюбинская
Хромтауский
Просторная
606
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
607
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
608
Актюбинская
Хромтауский
Дон
609
Актюбинская
Хромтауский
Енбекшиказах
610
Актюбинская
Хромтауский
Жарбутак
611
Актюбинская
Хромтауский
Карасу
612
Актюбинская
Хромтауский
Кокпекти
613
Актюбинская
Хромтауский
Коктау
614
Актюбинская
Хромтауский
Коктерек
615
Актюбинская
Хромтауский
Сарысай
616
Актюбинская
Хромтауский
Кызылсу
617
Актюбинская
Хромтауский
Майтобе
618
Актюбинская
Каргалинский
Первомайское
619
Актюбинская
Шалкарский
Монке би
620
Актюбинская
Шалкарский
Кауылжыр
621
Актюбинская
Шалкарский
Кендала
622
Актюбинская
Шалкарский
Копасор
623
Актюбинская
Шалкарский
Копатай
624
Актюбинская
Шалкарский
Копмула
625
Актюбинская
Шалкарский
Талдыкум
626
Актюбинская
Шалкарская
Шалкар
627
Актюбинская
Шалкарский
Аккайтым
628
Актюбинская
Шалкарский
Соленый
629
Актюбинская
Шалкарский
Улпан
630
Актюбинская
Шалкарский
Ушкурай
631
Актюбинская
Шалкарский
Жылан
632
Актюбинская
Шалкарский
Жылтыр
633
Актюбинская
Шалкарский
Байкадам
634
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 66
635
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 67
636
Актюбинская
Шалкарский
Каратал
637
Актюбинская
Байганинский
Hогайты
638
Актюбинская
Байганинский
Казахстан
639
Актюбинская
Байганинский
Кораши
640
Актюбинская
Байганинский
Косарал
641
Актюбинская
Темирский
Таскопа
642
Актюбинская
Темирский
Теректы
643
Актюбинская
Байганинский
Жарлы
644
Актюбинская
Байганинский
Кокбулак
645
Актюбинская
Байганинский
Карауылкелды
646
Актюбинская
Байганинский
Жынгылдытогай
647
Актюбинская
Темирский
Кенжалы
648
Актюбинская
Мугалжарский
Эмба
649
Актюбинская
Мугалжарский
Жем
650
Атырауская
Атырау
Тендык
651
Атырауская
Атырау
Бесикты
652
Атырауская
Атырау
Бирлик
653
Атырауская
Атырау
Карабатан
654
Атырауская
Атырау
Жанаталап
655
Атырауская
Макатский
Искене
656
Атырауская
Махамбетский
аул Аккайын
657
Атырауская
Атырау
Атырау
658
Атырауская
Махамбетский
Алга
659
Атырауская
Махамбетский
Алмалы
660
Атырауская
Атырау
Амангельды
661
Атырауская
Атырау
Курмангазы
662
Атырауская
Махамбетский
Бейбарыс
663
Атырауская
Махамбетский
Береке
664
Атырауская
Махамбетский
Старый Сарайчик
665
Атырауская
Махамбетский
Сарайчик
666
Атырауская
Атырау
Акжар
667
Атырауская
Атырау
Атырау
668
Атырауская
Атырау
Ракуша
669
Атырауская
Махамбетский
аул Талдыколь
670
Атырауская
Атырау
Талкайран
671
Атырауская
Атырау
Таскала
672
Атырауская
Махамбетский
Томан
673
Атырауская
Атырау
Томарлы
674
Атырауская
Атырау
Аксай
675
Атырауская
Атырау
Геолог
676
Атырауская
Атырау
Дамба
677
Атырауская
Махамбетский
Енбекшил
678
Атырауская
Атырау
Еркинкала
679
Атырауская
Махамбетский
Есмахан

520
Ақмола
Біржан сал
Баймырза
521
Ақмола
Біржан сал
Бірсуат
522
Ақмола
Біржан сал
Зауралов
523
Ақмола
Біржан сал
Пригорхоз
524
Ақмола
Біржан сал
Трамбов
525
Ақмола
Бұланды
Жаңаталап
526
Ақмола
Бурабай
Жаңаталап
527
Ақмола
Біржан сал
Жүкей
528
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрайлы
529
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрашасай
530
Ақтөбе
Қарғалы
Петропавлов
531
Ақтөбе
Қарғалы
Шәмші Қалдаяков
532
Ақтөбе
Алға
Шибаев
533
Ақтөбе
Ақтөбе
Шилісай
534
Ақтөбе
Ақтөбе
Красносельск
535
Ақтөбе
Ақтөбе
Илек
536
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақшат
537
Ақтөбе
Ақтөбе
Өлке
538
Ақтөбе
Ақтөбе
Пригородное
539
Ақтөбе
Мәртөк
Родников
540
Ақтөбе
Ақтөбе
Россовхоз
541
Ақтөбе
Ақтөбе
Садовое
542
Ақтөбе
Ақтөбе
Сазды
543
Ақтөбе
Алға
Маржанбұлақ
544
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратоғай
545
Ақтөбе
Ақтөбе
Қарғалы
546
Ақтөбе
Ақтөбе
Кеңес Нокин
547
Ақтөбе
Алға
Есет батыр Көкиулы
548
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақтөбе
549
Ақтөбе
Ақтөбе
Hовое
550
Ақтөбе
Алға
Ақсазды
551
Ақтөбе
Мәртөк
Хлебодаров
552
Ақтөбе
Алға
Черноводск
553
Ақтөбе
Ақтөбе
Георгиев
554
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогор
555
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогорск
556
Ақтөбе
Мәртөк
Березов
557
Ақтөбе
Алға
Бестамақ
558
Ақтөбе
Ақтөбе
Қызылжар
559
Ақтөбе
Мәртөк
Бұтақ
560
Ақтөбе
Мәртөк
37 разъезд
561
Ақтөбе
Ақтөбе
Украин
562
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақжар
563
Ақтөбе
Ақтөбе
Магаджановск
564
Ақтөбе
Ақтөбе
39 разъезд
565
Ақтөбе
Мұғалжар
Покров
566
Ақтөбе
Мұғалжар
Көтібар
567
Ақтөбе
Мұғалжар
Изімбет
568
Ақтөбе
Алға
Қайнар
569
Ақтөбе
Мұғалжар
Сабындыкөл
570
Ақтөбе
Мұғалжар
Опытное
571
Ақтөбе
Алға
Талдысай
572
Ақтөбе
Мұғалжар
53 разъезд
573
Ақтөбе
Алға
Тамды
574
Ақтөбе
Мұғалжар
Көктөбе
575
Ақтөбе
Мұғалжар
Колденең Темір
576
Ақтөбе
Мұғалжар
Қаракөл
577
Ақтөбе
Қандыағаш
Қандыағаш
578
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
579
Ақтөбе
Мұғалжар
Джурун
580
Ақтөбе
Мұғалжар
Елек
581
Ақтөбе
Алға
Еркінкүш
582
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаңатұрмыс
583
Ақтөбе
Мұғалжар
Тепсен- Қарабұлақ
584
Ақтөбе
Мұғалжар
Басшылы
585
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
586
Ақтөбе
Мұғалжар
Жарық
587
Ақтөбе
Хромтау
Шиліктысай
588
Ақтөбе
Қарғалы
Мамыт
589
Ақтөбе
Хромтау
Бақай
590
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақты
591
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақтысай
592
Ақтөбе
Хромтау
Ойсылқара
593
Ақтөбе
Хромтау
Оңгар
594
Ақтөбе
Хромтау
Қарлау
595
Ақтөбе
Хромтау
Қатынадыр
596
Ақтөбе
Хромтау
Бөгетсай
597
Ақтөбе
Қарғалы
Степное
598
Ақтөбе
Хромтау
Талдыбұлақ
599
Ақтөбе
Хромтау
Қарабаз
600
Ақтөбе
Хромтау
Хромтау
601
Ақтөбе
Хромтау
Hикельтау
602
Ақтөбе
Хромтау
Абай
603
Ақтөбе
Хромтау
Ақжар
604
Ақтөбе
Хромтау
Аққұдык
605
Ақтөбе
Хромтау
Просторная
606
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
607
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
608
Ақтөбе
Хромтау
Дон
609
Ақтөбе
Хромтау
Еңбекшіқазақ
610
Ақтөбе
Хромтау
Жарбұтақ
611
Ақтөбе
Хромтау
Қарасу
612
Ақтөбе
Хромтау
Көкпекті
613
Ақтөбе
Хромтау
Көктау
614
Ақтөбе
Хромтау
Көктерек
615
Ақтөбе
Хромтау
Сарысай
616
Ақтөбе
Хромтау
Қызылсу
617
Ақтөбе
Хромтау
Майтөбе
618
Ақтөбе
Қарғалы
Первомайск
619
Ақтөбе
Шалқар
Мөңке би
620
Ақтөбе
Шалқар
Қауылжыр
621
Ақтөбе
Шалқар
Кеңдала
622
Ақтөбе
Шалқар
Қопасор
623
Ақтөбе
Шалқар
Қопатай
624
Ақтөбе
Шалқар
Көпмола
625
Ақтөбе
Шалқар
Талдыкұм
626
Ақтөбе
Шалқар
Шалқар
627
Ақтөбе
Шалқар
Аққайтым
628
Ақтөбе
Шалқар
Соленый
629
Ақтөбе
Шалқар
Ұлпан
630
Ақтөбе
Шалқар
Үшқурай
631
Ақтөбе
Шалқар
Жылан
632
Ақтөбе
Шалқар
Жылтыр
633
Ақтөбе
Шалқар
Байқадам
634
Ақтөбе
Шалқар
66 разъезд
635
Ақтөбе
Шалқар
67 разъезд
636
Ақтөбе
Шалқар
Қаратал
637
Ақтөбе
Байғанин
Hоғайты
638
Ақтөбе
Байғанин
Қазақстан
639
Ақтөбе
Байғанин
Қорашы
640
Ақтөбе
Байғанин
Қосарал
641
Ақтөбе
Темирский
Тасқопа
642
Ақтөбе
Темирский
Теректі
643
Ақтөбе
Байғанин
Жарлы
644
Ақтөбе
Байғанин
Көкбұлақ
645
Ақтөбе
Байғанин
Қарауылкелді
646
Ақтөбе
Байғанин
Жыңғылдытоғай
647
Ақтөбе
Темирский
Кенжалы
648
Ақтөбе
Мұғалжар
Эмба
649
Ақтөбе
Мұғалжар
Жем
650
Атырау
Атырау
Теңдік
651
Атырау
Атырау
Бесікті
652
Атырау
Атырау
Бірлік
653
Атырау
Атырау
Қарабатан
654
Атырау
Атырау
Жаңаталап
655
Атырау
Мақат
Искене
656
Атырау
Махамбет
Аққайын
657
Атырау
Атырау
Атырау
658
Атырау
Махамбет
Алға
659
Атырау
Махамбет
Алмалы
660
Атырау
Атырау
Амангелді
661
Атырау
Атырау
Құрманғазы
662
Атырау
Махамбет
Бейбарыс
663
Атырау
Махамбет
Береке
664
Атырау
Махамбет
Ескі Сарайшық
665
Атырау
Махамбет
Сарайшық
666
Атырау
Атырау
Ақжар
667
Атырау
Атырау
Атырау
668
Атырау
Атырау
Ракуша
669
Атырау
Махамбет
Талдыкөл
670
Атырау
Атырау
Талқайран
671
Атырау
Атырау
Тасқала
672
Атырау
Махамбет
Томан
673
Атырау
Атырау
Томарлы
674
Атырау
Атырау
Ақсай
675
Атырау
Атырау
Геолог
676
Атырау
Атырау
Дамба
677
Атырау
Махамбет
Еңбекшіл
678
Атырау
Атырау
Еркінқала
679
Атырау
Махамбет
Есмахан

680
Атырауская
Атырау
Балыкши
681
Атырауская
Атырау
Курсай
682
Атырауская
Атырау
Жумыскер
683
Атырауская
Атырау
Водниково
684
Атырауская
Атырау
Кокарна
685
Атырауская
Атырау
Акжайык
686
Атырауская
Атырау
Рембаза
687
Атырауская
Исатайский
разъезд 17
688
Атырауская
Махамбетский
Кызылжар
689
Атырауская
Атырау
разъезд 496
690
Атырауская
Атырау
Пешной
691
Атырауская
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырауская
Индерский
Бодене
693
Атырауская
Индерский
ауыл Жарсуат
694
Атырауская
Индерский
Ынтымак
695
Атырауская
Индерский
Елтай
696
Атырауская
Индерский
Есбол
697
Атырауская
Индерский
Кетебай
698
Атырауская
Индерский
Индерборский
699
Атырауская
Индерский
ауыл Аккала
700
Атырауская
Индерский
Участок 5
701
Атырауская
Жылыойский
Аккизтогай
702
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
703
Атырауская
Жылыойский
Карагай
704
Атырауская
Кульсаринская
Кульсары
705
Атырауская
Жылыойский
Жана Каратон
706
Атырауская
Жылыойский
Койсары
707
Атырауская
Жылыойский
Косчагил
708
Атырауская
Жылыойский
Майкомген
709
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
710
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
711
Атырауская
Жылыойский
Шокпартогай
712
Атырауская
Жылыойский
Караша
713
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
714
Атырауская
Кзылкогинский
Жамансор
715
Атырауская
Макатский
Доссор
716
Атырауская
Макатский
Макат
717
Атырауская
Макатский
Байчунас
718
Атырауская
Макатский
Комсомол
719
Атырауская
Макатский
Кошкар
720
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
721
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
722
Атырауская
Кзылкогинский
Буйрек
723
Атырауская
Кзылкогинский
Карабау
724
Атырауская
Кзылкогинский
Караколь
725
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстау
726
Атырауская
Кзылкогинский
Коскулак
727
Атырауская
Кзылкогинский
Тасшагил
728
Атырауская
Кзылкогинский
Когам
729
Атырауская
Кзылкогинский
Айдын
730
Атырауская
Кзылкогинский
Тайсойган
731
Атырауская
Кзылкогинский
Мадениет
732
Атырауская
Кзылкогинский
Балабеит
733
Атырауская
Индерский
Бухар
734
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстану
735
Атырауская
Кзылкогинский
Жангельдино
736
Атырауская
Кзылкогинский
Жаскайрат
737
Атырауская
Кзылкогинский
Миялы
738
Атырауская
Кзылкогинский
Аккора
739
Атырауская
Кзылкогинский
Былкылдакты
740
Атырауская
Кзылкогинский
Сагиз
741
Атырауская
Кзылкогинский
Сарыкумак
742
Атырауская
Кзылкогинский
Шолаксай
743
Атырауская
Исатайский
Зинеден
744
Атырауская
Исатайский
Исатай
745
Атырауская
Исатайский
Амангельды
746
Атырауская
Курмангазинский
Жанаауыл
747
Атырауская
Курмангазинский
Жасталап
748
Атырауская
Курмангазинский
Жыланды
749
Атырауская
Курмангазинский
Амангельды
750
Атырауская
Курмангазинский
Большой Куйген
751
Атырауская
Курмангазинский
Котяевка
752
Атырауская
Курмангазинский
Кудряшево
753
Атырауская
Курмангазинский
Кызылоба
754
Атырауская
Курмангазинский
Сафоновка
755
Атырауская
Курмангазинский
Бирлик
756
Атырауская
Курмангазинский
Шортанбай
757
Атырауская
Курмангазинский
Коптогай
758
Атырауская
Курмангазинский
Арна
759
Атырауская
Курмангазинский
Балыкши
760
Атырауская
Курмангазинский
Жасарал
761
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Перевальное
762
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Верхнеберезовка
763
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Предгорное
764
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Березовка
765
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Красная Заря
766
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Быструха
767
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Кожохово
768
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Бобровка
769
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Веселое
770
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белоусовка
771
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Глубокое
772
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Опытное поле
773
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Планидовка
774
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прапорщиково
775
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Степное
776
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ушаново
777
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Уварово
778
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
разъезд 226 км
779
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Аврора
780
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ульба перевалочная
781
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Солнечное
782
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Винное
783
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Волчиха
784
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Калинино
785
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Секисовка
786
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Алтайский
787
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белокаменка
788
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Маховка
789
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Краснопартизанское
790
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Мало-Убинка
791
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прогресс
792
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черногорка
793
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Hовомихайловка
794
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Горная Ульбинка
795
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Сметанино
796
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черемшанка
797
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Тарханка
798
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Карагужиха
799
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Зимовье
800
Восточно-Казахстанская
Зайсанская
Зайсан
801
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Каратал
802
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жинишкесу
803
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Биржан
804
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шалкар
805
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарытерек
806
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыши
807
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Айнабулак
808
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Куаныш
809
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жамбыл
810
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанабаз
811
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанатурмыс
812
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жарсу
813
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карабулак

680
Атырау
Атырау
Балықшы
681
Атырау
Атырау
Кұрсай
682
Атырау
Атырау
Жұмыскер
683
Атырау
Атырау
Водников
684
Атырау
Атырау
Көкарна
685
Атырау
Атырау
Ақжайық
686
Атырау
Атырау
Рембаза
687
Атырау
Исатай
17 разъезд
688
Атырау
Махамбет
Қызылжар
689
Атырау
Атырау
496 разъезд
690
Атырау
Атырау
Пешной
691
Атырау
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырау
Индер
Бөдене
693
Атырау
Индер
Жарсуат
694
Атырау
Индер
Ынтымақ
695
Атырау
Индер
Елтай
696
Атырау
Индер
Есбол
697
Атырау
Индер
Кетебай
698
Атырау
Индер
Индерборск
699
Атырау
Индер
Аққала
700
Атырау
Индер
5 участок
701
Атырау
Жылыой
Аққызтоғай
702
Атырау
Жылыой
Аққудық
703
Атырау
Жылыой
Қарағай
704
Атырау
Құлсары
Құлсары
705
Атырау
Жылыой
Жаңа Қаратон
706
Атырау
Жылыой
Қойсары
707
Атырау
Жылыой
Қосшағыл
708
Атырау
Жылыой
Майкөмген
709
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
710
Атырау
Жылыой
Аққудық
711
Атырау
Жылыой
Шоқпартоғай
712
Атырау
Жылыой
Қараша
713
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
714
Атырау
Қызылқоға
Жамансор
715
Атырау
Мақат
Доссор
716
Атырау
Мақат
Мақат
717
Атырау
Мақат
Байшұнас
718
Атырау
Мақат
Комсомол
719
Атырау
Мақат
Қошқар
720
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
721
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
722
Атырау
Қызылқоға
Бүйрек
723
Атырау
Қызылқоға
Қарабау
724
Атырау
Қызылқоға
Қаракөл
725
Атырау
Қызылқоға
Қоныстау
726
Атырау
Қызылқоға
Қосқұлақ
727
Атырау
Қызылқоға
Тасшағыл
728
Атырау
Қызылқоға
Қоғам
729
Атырау
Қызылқоға
Айдын
730
Атырау
Қызылқоға
Тайсойған
731
Атырау
Қызылқоға
Мәдениет
732
Атырау
Қызылқоға
Балабеит
733
Атырау
Индер
Бұхар
734
Атырау
Қызылқоға
Коныстану
735
Атырау
Қызылқоға
Жангельдин
736
Атырау
Қызылқоға
Жасқайрат
737
Атырау
Қызылқоға
Миялы
738
Атырау
Қызылқоға
Аққора
739
Атырау
Қызылқоға
Былқылдақты
740
Атырау
Қызылқоға
Сағыз
741
Атырау
Қызылқоға
Сарықұмақ
742
Атырау
Қызылқоға
ШолАқсай
743
Атырау
Исатай
Зинеден
744
Атырау
Исатай
Исатай
745
Атырау
Исатай
Амангелді
746
Атырау
Құрманғазы
Жаңаауыл
747
Атырау
Құрманғазы
Жасталап
748
Атырау
Құрманғазы
Жыланды
749
Атырау
Құрманғазы
Амангелді
750
Атырау
Құрманғазы
Үлкен Күйген
751
Атырау
Құрманғазы
Котяев
752
Атырау
Құрманғазы
Кудряшев
753
Атырау
Құрманғазы
Кызылоба
754
Атырау
Құрманғазы
Сафонов
755
Атырау
Құрманғазы
Бірлік
756
Атырау
Құрманғазы
Шортанбай
757
Атырау
Құрманғазы
Көптоғай
758
Атырау
Құрманғазы
Арна
759
Атырау
Құрманғазы
Балықшы
760
Атырау
Құрманғазы
Жасарал
761
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Перевальное
762
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Верхнеберезов
763
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Предгорное
764
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Березов
765
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Красная Заря
766
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Быструха
767
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Кожохов
768
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Бобров
769
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселое
770
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белоусов
771
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Глубокое
772
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Опытное поле
773
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Планидов
774
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прапорщиков
775
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Степное
776
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ушанов
777
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Уваров
778
Шығыс Қазақстан
Глубокое
226 км разъезд
779
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Аврора
780
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ульба перевалочная
781
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Солнечное
782
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Винное
783
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Волчиха
784
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Калинин
785
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Секисов
786
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Алтайск
787
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белокаменка
788
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Махов
789
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Краснопартизан
790
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Мало-Убин
791
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прогресс
792
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черногор
793
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Hовомихайлов
794
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Горная Ульбинка
795
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Сметанин
796
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черемшан
797
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Тархан
798
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Карагужиха
799
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Зимовье
800
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Зайсан
801
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қаратал
802
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жіңішкесу
803
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Біржан
804
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шалқар
805
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарытерек
806
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыши
807
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Айнабұлақ
808
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қуаныш
809
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жамбыл
810
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңабаз
811
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңатұрмыс
812
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жарсу
813
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарабұлақ

814
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Когедай
815
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Караталды
816
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Улкен Каратал
817
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дайыр
818
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Акарал
819
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сатбай
820
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Мукашы
821
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Октябрьское
822
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыжыра
823
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Бакасу
824
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенсай
825
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кокжыра
826
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кабыргатал
827
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дауал
828
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенарал
829
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
ЛСП
830
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Алмалы
831
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карасай
832
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Тасбастау
833
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жалшы
834
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шиликты
835
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кемпирбулак
836
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Какенталды
837
Восточно-Казахстанская
Зыряновск
Зыряновск
838
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ландман
839
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ленинск
840
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Орловка
841
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Первороссийское
842
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Андреевка
843
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бедаревка
844
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Маяк
845
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Крестовка
846
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Подорленок
847
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Тургусун
848
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Снегирево
849
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Соловьево
850
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Чапаево
851
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Крестьянка
852
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Восточное
853
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовское
854
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Быково
855
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Зубовка
856
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Малеевск
857
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовка
858
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Прибрежный
859
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hовая Бухтарма
860
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Октябрьский
861
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бухтарма
862
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Селезневка
863
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Средигорное
864
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Путинцево
865
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Калиновск
866
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Дом отдыха Голубой Залив
867
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Парыгино
868
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Баяновск
869
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Алтайка
870
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Кремнюха

814
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көгедай
815
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қараталды
816
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Үлкен Қаратал
817
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дайыр
818
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Ақарал
819
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сатбай
820
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Мұқашы
821
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Октябрь
822
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыжыра
823
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Бақасу
824
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңсай
825
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көкжыра
826
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қабырғатал
827
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дауал
828
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңарал
829
Шығыс Қазақстан
Зайсан
ЛСП
830
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Алмалы
831
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарасай
832
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Тасбастау
833
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жалшы
834
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шилікті
835
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кемпірбұлақ
836
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Какенталды
837
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зыряновск
838
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ландман
839
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ленинск
840
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Орлов
841
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Первороссийское
842
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Андреев
843
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бедарев
844
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Маяк
845
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Крестов
846
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Подорленок
847
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Тұрғысын
848
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Снегирев
849
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Соловьев
850
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Чапаев
851
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Крестьянка
852
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Восточное
853
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
854
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Быков
855
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зубов
856
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Малеевск
857
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
858
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Прибрежный
859
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hовая Бухтарма
860
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Октябрь
861
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бухтарма
862
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Селезнев
863
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Средигорное
864
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Путинцев
865
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Калиновск
866
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Голубой Залив ДҮ
867
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Парыгин
868
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Баяновск
869
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Алтайка
870
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Кремнюха

871
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Богатырево
872
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Белое
873
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Берель
874
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коробиха
875
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Усть-Язовая
876
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солоновка
877
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Майемер
878
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Орнек
879
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Черемушка
880
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Малонарымка
881
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солдатово
882
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Ульяновка
883
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Уштобе
884
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Юбилейное
885
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hовоберезовка
886
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Катон-Карагай
887
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жар
888
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Красная Поляна
889
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Топкаин
890
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Согорное
891
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жамбыл
892
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Урыль
893
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Язовая
894
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коктерек
895
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жулдыз
896
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Балгын
897
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Приморское
898
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Больше-Hарымское
899
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hово-Хайрузовка
900
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Свинчатка
901
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Печи
902
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Казахстан
903
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аманат
904
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Булгартабыты
905
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кунгей-Бокенбай
906
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жанааул
907
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Игилик
908
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Шенгельды
909
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кайнар
910
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жолнускау
911
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аксуат
912
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Чердояк
913
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Вознесеновка
914
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Сарыолен
915
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Алгабас
916
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дарственное
917
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дынгек
918
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Курчум
919
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Куйган
920
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Топтерек
921
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Калжыр
922
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Буран
923
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Такыр

871
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Богатырев
872
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Белое
873
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Берель
874
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Коробиха
875
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Усть-Язовая
876
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солонов
877
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Майемер
878
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Өрнек
879
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Черемушка
880
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Малоңарым
881
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солдатово
882
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Ульянов
883
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Үштөбе
884
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Юбилейное
885
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hовоберезов
886
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Қатон-Қарағай
887
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жар
888
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Красная Поляна
889
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Топқайын
890
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Согорное
891
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жамбыл
892
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Урыль
893
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Язовая
894
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Көктерек
895
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жұлдыз
896
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Балғын
897
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Приморское
898
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Больше-Hарымск
899
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hово-Хайрузов
900
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Свинчатка
901
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Печи
902
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қазақстан
903
Шығыс Қазақстан
Күршім
Аманат
904
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұлғартабыты
905
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күнгей-Бөкенбай
906
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жаңааул
907
Шығыс Қазақстан
Күршім
Игілік
908
Шығыс Қазақстан
Күршім
Шеңгелді
909
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнар
910
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жолнұсқау
911
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақсуат
912
Шығыс Қазақстан
Күршім
Чердояк
913
Шығыс Қазақстан
Күршім
Вознесенов
914
Шығыс Қазақстан
Күршім
Сарыөлең
915
Шығыс Қазақстан
Күршім
Алғабас
916
Шығыс Қазақстан
Күршім
Дарственное
917
Шығыс Қазақстан
Күршім
Діңгек
918
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күршім
919
Шығыс Қазақстан
Күршім
Құйған
920
Шығыс Қазақстан
Күршім
Топтерек
921
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қалжыр
922
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұран
923
Шығыс Қазақстан
Күршім
Тақыр

982
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жангызтал
983
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жамбыл
984
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жаналык
985
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жанатилеу
986
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Манырак
987
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Сагындык
988
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шолакорда
989
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Караой
990
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жолкурылыс
991
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Тауке
992
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Кабанбай
993
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Акмектеп
994
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шенгельды
995
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шорга
996
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Ахметбулак
997
Восточно-Казахстанская
Уланский
Асубулак
998
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жантас
999
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бозанбай
1000
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алгабас
1001
Восточно-Казахстанская
Уланский
Каменка
1002
Восточно-Казахстанская
Уланский
Верхние Таинты
1003
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hижняя Таинта
1004
Восточно-Казахстанская
Уланский
Тройницкое
1005
Восточно-Казахстанская
Уланский
Васильевка
1006
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hовая Канайка
1007
Восточно-Казахстанская
Уланский
Отрадное
1008
Восточно-Казахстанская
Уланский
Саратовка
1009
Восточно-Казахстанская
Уланский
Молодежный
1010
Восточно-Казахстанская
Уланский
Казачье
1011
Восточно-Казахстанская
Уланский
Айыртау
1012
Восточно-Казахстанская
Уланский
Актобе
1013
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алмасай
1014
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бестерек
1015
Восточно-Казахстанская
Уланский
Восточное
1016
Восточно-Казахстанская
Уланский
Макеевка
1017
Восточно-Казахстанская
Уланский
Мирное
1018
Восточно-Казахстанская
Уланский
Донское
1019
Восточно-Казахстанская
Уланский
Сагыр
1020
Восточно-Казахстанская
Уланский
Украинка
1021
Восточно-Казахстанская
Уланский
Уланское
1022
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Одесское
1023
Восточно-Казахстанская
Уланский
Герасимовка
1024
Восточно-Казахстанская
Уланский
Азовое
1025
Восточно-Казахстанская
Уланский
Белогорский
1026
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бурсак
1027
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жанузак
1028
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Азовое
1029
Восточно-Казахстанская
Уланский
Беткудук
1030
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таврическое
1031
Восточно-Казахстанская
Уланский
Пролетарка
1032
Восточно-Казахстанская
Уланский
Горняк
1033
Восточно-Казахстанская
Уланский
Гагарино
1034
Восточно-Казахстанская
Уланский
Южное
1035
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таргын
1036
Восточно-Казахстанская
Уланский
Огневка
1037
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Усть-Каменогорск
1038
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Ахмирово
1039
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Ахмирово
1040
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Самсоновка
1041
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Явленка
1042
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Меновное
1043
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Прудхоз
1044
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Крюковка
1045
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Выдриха
1046
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Верх-Уба
1047
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зауба
1048
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Сугатовка
1049
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Горкуново
1050
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Кенюхово
1051
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Большая речка
1052
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Фестивальная
1053
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Шемонаиха
1054
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Коневка
1055
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Луговое
1056
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Волчанка
1057
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1058
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Заречное
1059
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Камышинка
1060
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Усть-Таловка
1061
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Белый Камень
1062
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Медведка
1063
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Красная Шемонаиха
1064
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Моисеевка
1065
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Октябрьское
1066
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Половинка
1067
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Пруггерово
1068
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Рассыпное
1069
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Садовое
1070
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1071
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Межовка
1072
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Казахстанский
1073
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зевакино
1074
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Первомайский
1075
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Барашки
1076
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hово-Ильинка
1077
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Убинка
1078
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hовая Убинка
1079
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Трекино
1080
Западно-Казахстанская
Теректинский
Тукпай
1081
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Щапово
1082
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Павлово
1083
Западно-Казахстанская
Теректинский
Подстепное
1084
Западно-Казахстанская
Теректинский
Пойма
1085
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Большой Чаган
1086
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Володарское
1087
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Галицино
1088
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Горбуново
1089
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Гремячее
1090
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Дарьинское

982
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңгызтал
983
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жамбыл
984
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңалық
985
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңатілеу
986
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Маңырақ
987
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Сағындық
988
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шолақорда
989
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Караой
990
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жолқұрылыс
991
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Тәуке
992
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қабанбай
993
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ақмектеп
994
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шеңгелді
995
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шорға
996
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ахметбұлақ
997
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Асубұлақ
998
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жантас
999
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бозанбай
1000
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алғабас
1001
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Каменка
1002
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Верхние Тайынты
1003
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hижние Тайынты
1004
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тройницк
1005
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Васильев
1006
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hовая Канайка
1007
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Отрадное
1008
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Саратов
1009
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Молодежный
1010
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Казачье
1011
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Айыртау
1012
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ақтөбе
1013
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алмасай
1014
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бестерек
1015
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Восточное
1016
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Макеев
1017
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Мирное
1018
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Донск
1019
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Сағыр
1020
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Украин
1021
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Уланск
1022
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Одесское
1023
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Герасимов
1024
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Азовое
1025
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Белогорск
1026
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бұрсақ
1027
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жанұзақ
1028
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Азов
1029
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бетқұдық
1030
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Таврическое
1031
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Пролетар
1032
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Горняк
1033
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Гагарин
1034
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Южное
1035
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тарғын
1036
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Огнев
1037
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Өскемен
1038
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Ахмиров
1039
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Ахмиров
1040
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Самсонов
1041
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Явлен
1042
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Меновное
1043
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Прудхоз
1044
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Крюков
1045
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Выдриха
1046
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Верх-Уба
1047
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зауба
1048
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Сугатов
1049
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Горкунов
1050
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кенюхов
1051
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Большая речка
1052
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Фестиваль
1053
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Шемонаиха
1054
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Конев
1055
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Луговое
1056
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Волчан
1057
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1058
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Заречное
1059
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Камышин
1060
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Усть-Талов
1061
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Белый Камень
1062
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Медведка
1063
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Красная Шемонаиха
1064
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Моисеев
1065
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Октябрь
1066
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Половин
1067
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Пруггеров
1068
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рассыпное
1069
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Садовое
1070
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1071
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Межов
1072
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Қазақстан
1073
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зевакин
1074
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Первомайск
1075
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Барашки
1076
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hово-Ильинка
1077
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Убинка
1078
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hовая Убинка
1079
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Трекин
1080
Батыс Қазақстан
Теректі
Тұқпай
1081
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Щапов
1082
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Павлов
1083
Батыс Қазақстан
Теректі
Подстепное
1084
Батыс Қазақстан
Теректі
Пойма
1085
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Үлкен Шаған
1086
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Володарск
1087
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Галицин
1088
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Горбунов
1089
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Гремячее
1090
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Дарьинск

1149
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Приуральное
1150
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бумаколь
1151
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бурлин
1152
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жарсуат
1153
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Карашыганак
1154
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Димитрово
1155
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Облавка
1156
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кызылтал
1157
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Акбулак
1158
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Аксу
1159
Западно-Казахстанская
Сырымский
Таскудук
1160
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Успенка
1161
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Утвинка
1162
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кентубек
1163
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Кирово
1164
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Александровка
1165
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
Амангельды
1166
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Аралтал
1167
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бактыарал
1168
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Березовка
1169
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бесагаш
1170
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Канай
1171
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жанаконыс
1172
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Жанаталап
1173
Западно-Казахстанская
Аксайская
Аксай
1174
Западно-Казахстанская
Бурлинский
разъезд Сулусай
1175
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Пугачево
1176
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бестау
1177
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Масайтобе
1178
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Пролетарка
1179
Западно-Казахстанская
Сырымский
Казахстан
1180
Кызылординская
Кызылорда
Махамбетова
1181
Кызылординская
Кызылорда
Калгандарья
1182
Кызылординская
Кызылорда
Абай
1183
Кызылординская
Кызылорда
Айнаколь
1184
Кызылординская
Кызылорда
Акжарма
1185
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 16
1186
Кызылординская
Кызылорда
Кызылорда
1187
Кызылординская
Кызылорда
Белколь
1188
Кызылординская
Кызылорда
Тасбугет
1189
Кызылординская
Сырдарьинский
Теренозек
1190
Кызылординская
Чиилийский
1 Мамыр
1191
Кызылординская
Сырдарьинский
Амангельды
1192
Кызылординская
Сырдарьинский
Бесарык
1193
Кызылординская
Кызылорда
Бирказан
1194
Кызылординская
Чиилийский
Бирлестик
1195
Кызылординская
Кызылорда
Геологов
1196
Кызылординская
Кызылорда
Досан
1197
Кызылординская
Сырдарьинский
H.Ильясова
1198
Кызылординская
Сырдарьинский
Токмаганбетова
1199
Кызылординская
Сырдарьинский
Инкардарья
1200
Кызылординская
Кызылорда
Ирколь
1201
Кызылординская
Кызылорда
Караозек
1202
Кызылординская
Кызылорда
Караултобе
1203
Кызылординская
Сырдарьинский
Когалыколь
1204
Кызылординская
Кызылорда
Кубас
1205
Кызылординская
Кызылорда
Кызылжарма
1206
Кызылординская
Кызылорда
Байкадам
1207
Кызылординская
Чиилийский
Сулутюбе
1208
Кызылординская
Кызылорда
Талдыарал
1209
Кызылординская
Сырдарьинский
Шаган
1210
Кызылординская
Сырдарьинский
Ширкейли
1211
Кызылординская
Кызылорда
Караозек

1149
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Приуральное
1150
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бумакөл
1151
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бурлин
1152
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жарсуат
1153
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қарашығанақ
1154
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Димитров
1155
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Облавка
1156
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қызылтал
1157
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Ақбұлақ
1158
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Ақсу
1159
Батыс Қазақстан
Сырым
Тасқұдық
1160
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Успенка
1161
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Утвинка
1162
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Кентубек
1163
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Киров
1164
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Александров
1165
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Амангелді
1166
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Аралтал
1167
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бақтыарал
1168
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Березов
1169
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бесағаш
1170
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Қанай
1171
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жанақоныс
1172
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Жаңаталап
1173
Батыс Қазақстан
Ақсай
Ақсай
1174
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Разъезд Сұлусай
1175
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Пугачев
1176
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бестау
1177
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Масайтөбе
1178
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Пролетар
1179
Батыс Қазақстан
Сырым
Қазақстан
1180
Қызылорда
Қызылорда
Махамбетов
1181
Қызылорда
Қызылорда
Қалғандария
1182
Қызылорда
Қызылорда
Абай
1183
Қызылорда
Қызылорда
Айнакөл
1184
Қызылорда
Қызылорда
Ақжарма
1185
Қызылорда
Шиелі
16 разъезд
1186
Қызылорда
Қызылорда
Қызылорда
1187
Қызылорда
Қызылорда
Белкөл
1188
Қызылорда
Қызылорда
Тасбөгет
1189
Қызылорда
Сырдария
Теренөзек
1190
Қызылорда
Шиелі
1 Мамыр
1191
Қызылорда
Сырдария
Амангелді
1192
Қызылорда
Сырдария
Бесарық
1193
Қызылорда
Қызылорда
Бірқазан
1194
Қызылорда
Шиелі
Бірлестік
1195
Қызылорда
Қызылорда
Геологов
1196
Қызылорда
Қызылорда
Досан
1197
Қызылорда
Сырдария
H.Ильясов
1198
Қызылорда
Сырдария
Тоқмағанбетов
1199
Қызылорда
Сырдария
Iңкәрдарья
1200
Қызылорда
Қызылорда
Iркөл
1201
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек
1202
Қызылорда
Қызылорда
Қарауылтөбе
1203
Қызылорда
Сырдария
Қоғалыкөл
1204
Қызылорда
Қызылорда
Қобас
1205
Қызылорда
Қызылорда
Қызылжарма
1206
Қызылорда
Қызылорда
Байқадам
1207
Қызылорда
Шиелі
Сұлутөбе
1208
Қызылорда
Қызылорда
Талдыарал
1209
Қызылорда
Сырдария
Шаған
1210
Қызылорда
Сырдария
Шіркейлі
1211
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек

1212
Кызылординская
Кызылорда
Талсуат
1213
Кызылординская
Кызылорда
разъезд 11
1214
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 8
1215
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 9
1216
Кызылординская
Чиилийский
Лесхоз
1217
Кызылординская
Чиилийский
Майлытогай
1218
Кызылординская
Чиилийский
Ортакшыл
1219
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 21
1220
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 22
1221
Кызылординская
Чиилийский
Алгабас
1222
Кызылординская
Чиилийский
Шиели
1223
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 20
1224
Кызылординская
Чиилийский
Алмалы
1225
Кызылординская
Чиилийский
Байгекум
1226
Кызылординская
Жанакорганский
Байкенже
1227
Кызылординская
Чиилийский
Байсын
1228
Кызылординская
Чиилийский
Бала би
1229
Кызылординская
Чиилийский
Бестам
1230
Кызылординская
Чиилийский
Бидайколь
1231
Кызылординская
Чиилийский
Ботабай
1232
Кызылординская
Чиилийский
Буланбайбауы
1233
Кызылординская
Чиилийский
Досбол би
1234
Кызылординская
Жанакорганский
Екпинди
1235
Кызылординская
Жанакорганский
Енбек
1236
Кызылординская
Чиилийский
Енбекши
1237
Кызылординская
Чиилийский
Жансеит
1238
Кызылординская
Чиилийский
Жиделиарык
1239
Кызылординская
Чиилийский
Жолек
1240
Кызылординская
Чиилийский
H.Бекежанова
1241
Кызылординская
Чиилийский
И.Жакаева
1242
Кызылординская
Чиилийский
Кызылкаин
1243
Кызылординская
Жанакорганский
Сунаката
1244
Кызылординская
Жанакорганский
Такырколь
1245
Кызылординская
Чиилийский
Тартогай
1246
Кызылординская
Жанакорганский
Томенарык
1247
Кызылординская
Чиилийский
Ш.Кодаманова
1248
Кызылординская
Жанакорганский
Билибай
1249
Кызылординская
Жанакорганский
Кожамберди
1250
Кызылординская
Чиилийский
Абдильда Тажибаева
1251
Кызылординская
Чиилийский
Акмая
1252
Кызылординская
Чиилийский
Актам
1253
Кызылординская
Чиилийский
Полуказарма
1254
Кызылординская
Чиилийский
Жуантобе
1255
Кызылординская
Чиилийский
Кирпичный завод
1256
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 18
1257
Кызылординская
Чиилийский
Ферма 2
1258
Кызылординская
Чиилийский
Косуйенки
1259
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 19
1260
Кызылординская
Аральский
Мойнак
1261
Кызылординская
Аральский
Конту
1262
Кызылординская
Аральский
Сапак
1263
Кызылординская
Аральский
Жаксыкылыш
1264
Кызылординская
Аральская
Аральск
1265
Кызылординская
Аральский
разъезд 86 Жалгызагаш
1266
Кызылординская
Аральский
разъезд 88 Тасбогет
1267
Кызылординская
Аральский
Коктем
1268
Кызылординская
Аральский
Токабай
1269
Кызылординская
Аральский
Шижага
1270
Кызылординская
Аральский
Аралкум
1271
Кызылординская
Аральский
Куршек
1272
Кызылординская
Аральский
разъезд 85 Сарышыганак
1273
Кызылординская
Аральский
разъезд 87 Алтыкудык
1274
Кызылординская
Кармакшинский
Кызылтам
1275
Кызылординская
Кармакшинский
Коркыт
1276
Кызылординская
Кармакшинский
Абыла
1277
Кызылординская
Кармакшинский
Жосалы
1278
Кызылординская
Кармакшинский
Иркольское
1279
Кызылординская
Кармакшинский
Торебай би
1280
Кызылординская
Кармакшинский
Кемесалган
1281
Кызылординская
Кармакшинский
Ордазы
1282
Кызылординская
Кармакшинский
Шошкаколь
1283
Кызылординская
Кармакшинский
Анаколь
1284
Кызылординская
Кармакшинский
Бирлик
1285
Кызылординская
Кармакшинский
3 интернационал
1286
Кызылординская
Кармакшинский
Жанажол
1287
Кызылординская
Кармакшинский
Актобе
1288
Кызылординская
Аральский
Камыстыбас
1289
Кызылординская
Аральский
Шомиш
1290
Кызылординская
Аральский
разъезд 93 Укулисай
1291
Кызылординская
Аральский
Косжар
1292
Кызылординская
Казалинский
Шолкум
1293
Кызылординская
Аральский
разъезд 91
1294
Кызылординская
Аральский
разъезд 92
1295
Кызылординская
Казалинский
Майлыбас
1296
Кызылординская
Казалинский
Муратбаев
1297
Кызылординская
Казалинский
Пиримов
1298
Кызылординская
Казалинский
Кубек
1299
Кызылординская
Казалинский
Абай
1300
Кызылординская
Казалинская
Казалинск
1301
Кызылординская
Казалинский
Айтеке би
1302
Кызылординская
Казалинский
разъезд 96 Кенес
1303
Кызылординская
Казалинский
разъезд Алтай
1304
Кызылординская
Казалинский
разъезд Ойында
1305
Кызылординская
Казалинский
Басыкара
1306
Кызылординская
Казалинский
Бирлик
1307
Кызылординская
Казалинский
Водокачка
1308
Кызылординская
Казалинский
Жалантос батыр
1309
Кызылординская
Казалинский
Жубан
1310
Кызылординская
Казалинский
Актан батыра
1311
Кызылординская
Казалинский
Жанкожа батыра
1312
Кызылординская
Казалинский
Кожабахы
1313
Кызылординская
Казалинский
Уйрек
1314
Кызылординская
Казалинский
Уркендеу
1315
Кызылординская
Казалинский
Бирлик
1316
Кызылординская
Казалинский
разъезд 98
1317
Кызылординская
Казалинский
Мадениет
1318
Кызылординская
Жанакорганский
Озгент
1319
Кызылординская
Жанакорганский
Талап
1320
Кызылординская
Жанакорганский
Абдигаппар
1321
Кызылординская
Жанакорганский
Акжол
1322
Кызылординская
Жанакорганский
Аккум
1323
Кызылординская
Жанакорганский
Апанкак
1324
Кызылординская
Жанакорганский
Жанакорган
1325
Кызылординская
Жанакорганский
Жайылма
1326
Кызылординская
Жанакорганский
Жанарык
1327
Кызылординская
Жанакорганский
Кейден
1328
Кызылординская
Жанакорганский
Куттыкожа
1329
Кызылординская
Жанакорганский
Кызылмакташы
1330
Кызылординская
Жанакорганский
Шалкия
1331
Кызылординская
Жанакорганский
Аксуат
1332
Кызылординская
Жанакорганский
Кауык
1333
Кызылординская
Жанакорганский
Корасан
1334
Кызылординская
Кармакшинский
Алдашбай Ахуна
1335
Кызылординская
Кармакшинский
Турмаганбет
1336
Кызылординская
Кармакшинский
Шалкар
1337
Кызылординская
Аральский
Куланды
1338
Кызылординская
Жанакорганский
Манап
1339
Кызылординская
Жанакорганский
Бесарык
1340
Кызылординская
Жанакорганский
Бесарык
1341
Кызылординская
Жанакорганский
Келинтобе
1342
Кызылординская
Жанакорганский
Кенес
1343
Кызылординская
Жанакорганский
Тугискен

1212
Қызылорда
Қызылорда
Талсуат
1213
Қызылорда
Қызылорда
11 разъезд
1214
Қызылорда
Сырдария
8 разъезд
1215
Қызылорда
Сырдария
9 разъезд
1216
Қызылорда
Шиелі
Лесхоз
1217
Қызылорда
Шиелі
Майлытоғай
1218
Қызылорда
Шиелі
Ортақшыл
1219
Қызылорда
Шиелі
21 разъезд
1220
Қызылорда
Шиелі
22 разъезд
1221
Қызылорда
Шиелі
Алғабас
1222
Қызылорда
Шиелі
Шиелі
1223
Қызылорда
Шиелі
20 разъезд
1224
Қызылорда
Шиелі
Алмалы
1225
Қызылорда
Шиелі
Байгеқұм
1226
Қызылорда
Жаңақорған
Байкенже
1227
Қызылорда
Шиелі
Байсын
1228
Қызылорда
Шиелі
Бала би
1229
Қызылорда
Шиелі
Бестам
1230
Қызылорда
Шиелі
Бидайкөл
1231
Қызылорда
Шиелі
Ботабай
1232
Қызылорда
Шиелі
Бұланбайбауы
1233
Қызылорда
Шиелі
Досбол би
1234
Қызылорда
Жаңақорған
Екпінді
1235
Қызылорда
Жаңақорған
Еңбек
1236
Қызылорда
Шиелі
Еңбекші
1237
Қызылорда
Шиелі
Жансейіт
1238
Қызылорда
Шиелі
Жиделіарық
1239
Қызылорда
Шиелі
Жөлек
1240
Қызылорда
Шиелі
H.Бекежанов
1241
Қызылорда
Шиелі
И.Жақаев
1242
Қызылорда
Шиелі
Қызылқайын
1243
Қызылорда
Жаңақорған
Сұнақата
1244
Қызылорда
Жаңақорған
Тақыркөл
1245
Қызылорда
Шиелі
Тартоғай
1246
Қызылорда
Жаңақорған
Томенарық
1247
Қызылорда
Шиелі
Ш.Кодаманова
1248
Қызылорда
Жаңақорған
Билібай
1249
Қызылорда
Жаңақорған
Қожамберді
1250
Қызылорда
Шиелі
Әбділда Тажибаев
1251
Қызылорда
Шиелі
Ақмая
1252
Қызылорда
Шиелі
Ақтам
1253
Қызылорда
Шиелі
Полуказарма
1254
Қызылорда
Шиелі
Жуантөбе
1255
Қызылорда
Шиелі
Кирпичный завод
1256
Қызылорда
Шиелі
18 разъезд
1257
Қызылорда
Шиелі
Ферма 2
1258
Қызылорда
Шиелі
Қосүйеңкі
1259
Қызылорда
Шиелі
19 разъезд
1260
Қызылорда
Арал
Мойнақ
1261
Қызылорда
Арал
Конту
1262
Қызылорда
Арал
Сапақ
1263
Қызылорда
Арал
Жақсықылыш
1264
Қызылорда
Арал
Арал
1265
Қызылорда
Арал
86 разъезд Жалғызағаш
1266
Қызылорда
Арал
88 разъезд Тасбөгет
1267
Қызылорда
Арал
Көктем
1268
Қызылорда
Арал
Тоқабай
1269
Қызылорда
Арал
Шижаға
1270
Қызылорда
Арал
Аралкұм
1271
Қызылорда
Арал
Кұршек
1272
Қызылорда
Арал
85 разъезд Сарышыганақ
1273
Қызылорда
Арал
87 разъезд Алтықудық
1274
Қызылорда
Қармақшы
Қызылтам
1275
Қызылорда
Қармақшы
Қоркыт
1276
Қызылорда
Қармақшы
Абыла
1277
Қызылорда
Қармақшы
Жосалы
1278
Қызылорда
Қармақшы
Iркөл
1279
Қызылорда
Қармақшы
Төребай би
1280
Қызылорда
Қармақшы
КемесАлған
1281
Қызылорда
Қармақшы
Ордазы
1282
Қызылорда
Қармақшы
Шошқакөл
1283
Қызылорда
Қармақшы
Анакөл
1284
Қызылорда
Қармақшы
Бірлік
1285
Қызылорда
Қармақшы
3 интернационал
1286
Қызылорда
Қармақшы
Жаңажол
1287
Қызылорда
Қармақшы
Ақтөбе
1288
Қызылорда
Арал
Қамыстыбас
1289
Қызылорда
Арал
Шөміш
1290
Қызылорда
Арал
93 разъезд Үкілісай
1291
Қызылорда
Арал
Қосжар
1292
Қызылорда
Қазалы
Шөлқұм
1293
Қызылорда
Арал
91 разъезд
1294
Қызылорда
Арал
92 разъезд
1295
Қызылорда
Қазалы
Майлыбас
1296
Қызылорда
Қазалы
Муратбаев
1297
Қызылорда
Қазалы
Пірімов
1298
Қызылорда
Қазалы
Көбек
1299
Қызылорда
Қазалы
Абай
1300
Қызылорда
Қазалы
Қазалы
1301
Қызылорда
Қазалы
Әйтеке би
1302
Қызылорда
Қазалы
96 разъезд Кеңес
1303
Қызылорда
Қазалы
разъезд Алтай
1304
Қызылорда
Қазалы
разъезд Ойында
1305
Қызылорда
Қазалы
Басықара
1306
Қызылорда
Қазалы
Бірлік
1307
Қызылорда
Қазалы
Водокачка
1308
Қызылорда
Қазалы
Жалантос батыр
1309
Қызылорда
Қазалы
Жұбан
1310
Қызылорда
Қазалы
Ақтан батыр
1311
Қызылорда
Қазалы
Жанқожа батыр
1312
Қызылорда
Қазалы
Кожабахы
1313
Қызылорда
Қазалы
Үйрек
1314
Қызылорда
Қазалы
Өркендеу
1315
Қызылорда
Қазалы
Бірлік
1316
Қызылорда
Қазалы
98 разъезд
1317
Қызылорда
Қазалы
Мәдениет
1318
Қызылорда
Жаңақорған
Өзгент
1319
Қызылорда
Жаңақорған
Талап
1320
Қызылорда
Жаңақорған
Әбдіғаппар
1321
Қызылорда
Жаңақорған
Ақжол
1322
Қызылорда
Жаңақорған
Аққум
1323
Қызылорда
Жаңақорған
Апанқақ
1324
Қызылорда
Жаңақорған
Жаңақорган
1325
Қызылорда
Жаңақорған
Жайылма
1326
Қызылорда
Жаңақорған
Жаңарық
1327
Қызылорда
Жаңақорған
Кейден
1328
Қызылорда
Жаңақорған
Құттықожа
1329
Қызылорда
Жаңақорған
Қызылмақташы
1330
Қызылорда
Жаңақорған
Шалқия
1331
Қызылорда
Жаңақорған
Ақсуат
1332
Қызылорда
Жаңақорған
Қауық
1333
Қызылорда
Жаңақорған
Қорасан
1334
Қызылорда
Қармақшы
Алдашбай Ахун
1335
Қызылорда
Қармақшы
Тұрмағанбет
1336
Қызылорда
Қармақшы
Шалқар
1337
Қызылорда
Арал
Құланды
1338
Қызылорда
Жаңақорған
Манап
1339
Қызылорда
Жаңақорған
Бесарық
1340
Қызылорда
Жаңақорған
Бесарық
1341
Қызылорда
Жаңақорған
Келінтөбе
1342
Қызылорда
Жаңақорған
Кеңес
1343
Қызылорда
Жаңақорған
Төгіскен

1358
Кызылординская
Кармакшинский
Комекбаева
1359
Кызылординская
Кармакшинский
Куандария
Приложение 2 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Сноска. Приказ дополнен приложением 2 в соответствии с приказом Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
село Борлы
2
Абай
Абайский
село Карааул
3
Абай
Абайский
село Кенгирбай би
4
Абай
Аягозский
село Корык
5
Абай
Аягозский
село Мадениет
6
Абай
Аягозский
село Бидайык
7
Абай
Аягозский
село Косагаш
8
Абай
Аягозский
село Байкошкар
9
Абай
Аягозский
село Баршатас
10
Абай
Аягозский
село Сатай
11
Абай
Аягозский
село Коктал
12
Абай
Аягозский
село Егиндыбулак
13
Абай
Бескарагайский
село Лесное
14
Абай
Жарминский
село Аршалы
15
Абай
Жарминский
село Ушбиик
16
Абай
Жарминский
разъезд 15
17
Абай
Жарминский
село Каракойтас
18
Абай
Жарминский
разъезд 16
19
Абай
город Курчатов
город Курчатов
20
Восточно-Казахстанская
Алтай
город Серебрянск
21
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Урунхайка
Приложение 3 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262

1358
Қызылорда
Қармақшы
Көмекбаев
1359
Қызылорда
Қармақшы
Қуандария
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің 2018 жылғы
13 маусымдағы № 262
бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Бұйрық 2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Борлы ауылы
2
Абай
Абай
Қараауыл ауылы
3
Абай
Абай
Кеңгірбай би ауылы
4
Абай
Аягөз
Қорық ауылы
5
Абай
Аягөз
Мәдениет ауылы
6
Абай
Аягөз
Бидайық ауылы
7
Абай
Аягөз
Қосағаш ауылы
8
Абай
Аягөз
Байқошқар ауылы
9
Абай
Аягөз
Баршатас ауылы
10
Абай
Аягөз
Сатай ауылы
11
Абай
Аягөз
Көктал ауылы
12
Абай
Аягөз
Егіндібұлақ ауылы
13
Абай
Бесқарағай
Лесное ауылы
14
Абай
Жарма
Аршалы ауылы
15
Абай
Жарма
Үшбиік ауылы
16
Абай
Жарма
15 разъезд
17
Абай
Жарма
Қарақойтас ауылы
18
Абай
Жарма
16 разъезд
19
Абай
Курчатов қаласы
Курчатов қаласы
20
Шығыс Қазақстан
Алтай
Серебрянск қаласы
21
Шығыс Қазақстан
Күршім
Урунхайка ауылы
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің 2018 жылғы
13 маусымдағы № 262
бұйрығына
3-қосымша

Сноска. Приказ дополнен приложением 3 в соответствии с приказом Министра информации и общественного развития РК от 18.08.2022 № 327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
село Архат
2
Абай
Абайский
село Токтамыс
3
Абай
Аягозский
село Копа
4
Абай
Аягозский
село Каракум
5
Абай
Аягозский
село Копа
6
Абай
Аягозский
село Актогай
7
Абай
Аягозский
село Жузагаш
8
Абай
Аягозский
село Тансык
9
Абай
Аягозский
село Тарлаулы
10
Абай
Аягозский
село Акши
11
Абай
Аягозский
село Акбулак
12
Абай
Аягозский
село Айкыз
13
Абай
Аягозский
село Оркен
14
Абай
Жарминский
село Кентарлау
15
Абай
Жарминский
село Малай
16
Абай
Жарминский
село Белтерек
17
Абай
Жарминский
село Ади
18
Абай
Кокпектинский
село Бигаш
19
Абай
Аксуатский
село Алгабас
20
Абай
Аксуатский
село Киндикты
21
Абай
Аксуатский
село Уштобе
22
Абай
Урджарский
село Акшокы
23
Абай
Урджарский
село Сегизбай
24
Абай
Абайский
село Кокбай
25
Абай
Абайский
село Журекадыр
26
Абай
Бескарагайский
село Бозтал
27
Абай
Бескарагайский
село Ерназар
28
Абай
Бескарагайский
Морозовский лесхоз
29
Абай
Бородулихинский
село Ремки
30
Абай
Бородулихинский
село Орловка
31
Абай
Бородулихинский
село Жезкент
32
Абай
Жарминский
село Жарма
33
Абай
Кокпектинский
село Тассай
34
Абай
Кокпектинский
село Ушкумей
35
Абай
Кокпектинский
село Кайнар
36
Абай
Семей
село Знаменка
37
Абай
Семей
село Кыземшек
38
Абай
Семей
село Жазык
39
Абай
Семей
село Красная Юрта
40
Абай
Семей
село Кайнар
41
Абай
Урджарский
село Баркытбел
42
Абай
Урджарский
село Благодатное
43
Абай
Урджарский
село Батпакты
44
Атырауская
Индерский
село Курылыс
45
Атырауская
Индерский
село Кызылжар
46
Атырауская
Индерский
село Орлик
47
Атырауская
Индерский
село Коктогай
48
Атырауская
Индерский
село Актан
49
Атырауская
Исатайский
село Аккистау
50
Атырауская
Исатайский
село Нарын
51
Атырауская
Исатайский
село Жанбай
52
Атырауская
Исатайский
село Жаскайрат
53
Атырауская
Исатайский
село Тущыкудык
54
Атырауская
Исатайский
село Аукайран
55
Атырауская
Исатайский
село Оркен
56
Атырауская
Исатайский
аул Хамита Ергалиева
57
Атырауская
Исатайский
село Кызылуй
58
Атырауская
Исатайский
село Жана Жанбай
59
Атырауская
Кзылкогинский
село Жантерек
60
Атырауская
Кзылкогинский
село Коныраулы
61
Атырауская
Кзылкогинский
село Мукур
62
Атырауская
Курмангазинский
село Асан
63
Атырауская
Курмангазинский
село Уштаган
64
Атырауская
Курмангазинский
село Балкудук
65
Атырауская
Курмангазинский
село Коныртерек
66
Атырауская
Курмангазинский
село Батырбек
67
Атырауская
Курмангазинский
село Азгир
68
Атырауская
Курмангазинский
село Суюндук
69
Атырауская
Курмангазинский
село Курмангазы
70
Атырауская
Курмангазинский
село Жамбыл
71
Атырауская
Курмангазинский
село Караколь
72
Атырауская
Курмангазинский
аул Даулет
73
Атырауская
Курмангазинский
село Алга
74
Атырауская
Курмангазинский
село Кокарна
75
Атырауская
Курмангазинский
разъезд Афанасьева
76
Атырауская
Курмангазинский
село Hуржау
77
Атырауская
Курмангазинский
село Орлы
78
Атырауская
Курмангазинский
село Тениз
79
Атырауская
Курмангазинский
село Хиуаз
80
Атырауская
Курмангазинский
село Акколь
81
Атырауская
Курмангазинский
село Жумекен
82
Атырауская
Курмангазинский
аул Даулеткерей
83
Атырауская
Курмангазинский
село Каспий
84
Атырауская
Курмангазинский
село Шагырлы
85
Атырауская
Курмангазинский
село Иманово
86
Атырауская
Курмангазинский
село Кадырка
87
Атырауская
Курмангазинский
село Гизата Алипова
88
Атырауская
Курмангазинский
аул Кумаргали
89
Атырауская
Курмангазинский
аул Шайхы
90
Атырауская
Курмангазинский
село Шестой
91
Атырауская
Курмангазинский
село Егинкудук
92
Атырауская
Курмангазинский
село Жалгызапан
93
Атырауская
Махамбетский
аул Отешкали Атамбаева
94
Атырауская
Махамбетский
село Актогай
95
Атырауская
Махамбетский
село Коздикора
96
Атырауская
Махамбетский
село Акжайык
97
Атырауская
Махамбетский
село Махамбет
98
Атырауская
Махамбетский
село Ортакшыл
99
Атырауская
Махамбетский
село Сарытогай

Ескерту. Бұйрық 3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 18.08.2022 № 327 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Арқат ауылы
2
Абай
Абай
Токтамыс ауылы
3
Абай
Аягөз
Қопа ауылы
4
Абай
Аягөз
Қарақұм ауылы
5
Абай
Аягөз
Қопа ауылы
6
Абай
Аягөз
Ақтоғай ауылы
7
Абай
Аягөз
Жүзағаш станциясы
8
Абай
Аягөз
Таңсық станциясы
9
Абай
Аягөз
Тарлаулы ауылы
10
Абай
Аягөз
Ақши ауылы
11
Абай
Аягөз
Ақбұлақ ауылы
12
Абай
Аягөз
Айқыз ауылы
13
Абай
Аягөз
Өркен ауылы
14
Абай
Жарма
Кеңтарлау ауылы
15
Абай
Жарма
Малай ауылы
16
Абай
Жарма
Белтерек ауылы
17
Абай
Жарма
Әди ауылы
18
Абай
Көкпекті
Биғаш ауылы
19
Абай
Ақсуат
Алғабас ауылы
20
Абай
Ақсуат
Кіндікті ауылы
21
Абай
Ақсуат
Үштөбе ауылы
22
Абай
Үржар
Ақшоқы ауылы
23
Абай
Үржар
Сегізбай ауылы
24
Абай
Абай
Көкбай ауылы
25
Абай
Абай
Жүрекадыр ауылы
26
Абай
Бесқарағай
Бозтал ауылы
27
Абай
Бесқарағай
Ерназар ауылы
28
Абай
Бесқарағай
Морозов орман шаруашылығы
29
Абай
Бородулиха
Ремки ауылы
30
Абай
Бородулиха
Орловка ауылы
31
Абай
Бородулиха
Жезкент ауылы
32
Абай
Жарма
Жарма ауылы
33
Абай
Көкпекті
Тассай ауылы
34
Абай
Көкпекті
Үшкөмей ауылы
35
Абай
Көкпекті
Қайнар ауылы
36
Абай
Семей
Знаменка ауылы
37
Абай
Семей
Қыземшек ауылы
38
Абай
Семей
Жазық ауылы
39
Абай
Семей
Қызылотау ауылы
40
Абай
Семей
Қайнар ауылы
41
Абай
Үржар
Барқытбел ауылы
42
Абай
Үржар
Благодатное ауылы
43
Абай
Үржар
Батпакты ауылы
44
Атырау
Индербор
Құрылыс ауылы
45
Атырау
Индербор
Қызылжар ауылы
46
Атырау
Индербор
Өрлік ауылы
47
Атырау
Индербор
Көктоғай ауылы
48
Атырау
Индербор
Ақтаң ауылы
49
Атырау
Исатай
Аққыстау ауылы
50
Атырау
Исатай
Нарын ауылы
51
Атырау
Исатай
Жанбай ауылы
52
Атырау
Исатай
Жасқайрат ауылы
53
Атырау
Исатай
Тұщықұдық ауылы
54
Атырау
Исатай
Ауқайран ауылы
55
Атырау
Исатай
Өркен ауылы
56
Атырау
Исатай
Хамит Ерғалиев ауылы
57
Атырау
Исатай
Қызылүй ауылы
58
Атырау
Исатай
Жаңа Жанбай ауылы
59
Атырау
Қызылқоға
Жантерек ауылы
60
Атырау
Қызылқоға
Қоңыраулы ауылы
61
Атырау
Қызылқоға
Мұқыр ауылы
62
Атырау
Құрманғазы
Асан ауылы
63
Атырау
Құрманғазы
Үштаған ауылы
64
Атырау
Құрманғазы
Балқұдық ауылы
65
Атырау
Құрманғазы
Қоңыртерек ауылы
66
Атырау
Құрманғазы
Батырбек ауылы
67
Атырау
Құрманғазы
Азғыр ауылы
68
Атырау
Құрманғазы
Сүйіндік ауылы
69
Атырау
Құрманғазы
Құрманғазы ауылы
70
Атырау
Құрманғазы
Жамбыл ауылы
71
Атырау
Құрманғазы
Каракөл ауылы
72
Атырау
Құрманғазы
Дәулет ауылы
73
Атырау
Құрманғазы
Алға ауылы
74
Атырау
Құрманғазы
Көкарна ауылы
75
Атырау
Құрманғазы
Афанасьев разъезд
76
Атырау
Құрманғазы
Hұржау ауылы
77
Атырау
Құрманғазы
Орлы ауылы
78
Атырау
Құрманғазы
Теңіз ауылы
79
Атырау
Құрманғазы
Хиуаз ауылы
80
Атырау
Құрманғазы
Ақкөл ауылы
81
Атырау
Құрманғазы
Жұмекен ауылы
82
Атырау
Құрманғазы
Дәулеткерей ауылы
83
Атырау
Құрманғазы
Каспий ауылы
84
Атырау
Құрманғазы
Шағырлы ауылы
85
Атырау
Құрманғазы
Иманов ауылы
86
Атырау
Құрманғазы
Қадырка ауылы
87
Атырау
Құрманғазы
Ғизат Әліпов ауылы
88
Атырау
Құрманғазы
Құмарғали ауылы
89
Атырау
Құрманғазы
Шайхы ауылы
90
Атырау
Құрманғазы
Шестой ауылы
91
Атырау
Құрманғазы
Егінқұдық ауылы
92
Атырау
Құрманғазы
Жалғызапан ауылы
93
Атырау
Махамбет
Өтешқали Атамбаев ауылы
94
Атырау
Махамбет
Ақтоғай ауылы
95
Атырау
Махамбет
Көздіқара ауылы
96
Атырау
Махамбет
Ақжайық ауылы
97
Атырау
Махамбет
Махамбет ауылы
98
Атырау
Махамбет
Ортақшыл ауылы
99
Атырау
Махамбет
Сарытоғай ауылы

100
Атырауская
Махамбетский
село Тандай
101
Атырауская
Махамбетский
село Есбол
102
Атырауская
Махамбетский
село Жалгансай
103
Атырауская
Махамбетский
аул Кенорис
104
Атырауская
Махамбетский
аул Бала Ораза
105
Кызылординская
Аральский
село Абай
106
Кызылординская
Аральский
село Акбай
107
Кызылординская
Аральский
станция Бекбауыл
108
Кызылординская
Аральский
село Аккулак
109
Кызылординская
Аральский
село Аманоткель
110
Кызылординская
Аральский
село Жанакурылыс
111
Кызылординская
Аральский
село Хан
112
Кызылординская
Аральский
село Боген
113
Кызылординская
Аральский
село Каратерен
114
Кызылординская
Аральский
село Карашалан
115
Кызылординская
Аральский
село Тастак
116
Кызылординская
Аральский
село Жанаконыс
117
Кызылординская
Аральский
село Раим
118
Кызылординская
Аральский
село Ескиура
119
Кызылординская
Аральский
село Кумбазар
120
Кызылординская
Аральский
село Кызылжар
121
Кызылординская
Аральский
село Шомишколь
122
Кызылординская
Аральский
село Акшатау
123
Кызылординская
Аральский
село Саксаульский
124
Кызылординская
Аральский
разъезд 83 Тербенбес
125
Кызылординская
Аральский
разъезд 84 Кумсагиз
126
Кызылординская
Аральский
село Косаман
127
Кызылординская
Аральский
село Сексеул
128
Кызылординская
Аральский
разъезд 82 Курылык
129
Кызылординская
Аральский
село Еримбетжага
130
Кызылординская
Аральский
село Акеспе
131
Кызылординская
Аральский
село Жаланаш
132
Кызылординская
Аральский
село Тастубек
133
Кызылординская
Жалагашский
село Аккум
134
Кызылординская
Жалагашский
село Есет батыр
135
Кызылординская
Жалагашский
село Енбек
136
Кызылординская
Жалагашский
село Жанадарья
137
Кызылординская
Жалагашский
село Аксу
138
Кызылординская
Жалагашский
село Жалагаш
139
Кызылординская
Жалагашский
село Далдабай
140
Кызылординская
Жалагашский
село имени Бухарбай батыра
141
Кызылординская
Жалагашский
село Каракеткен
142
Кызылординская
Жалагашский
село Тан
143
Кызылординская
Жалагашский
село Шаменов
144
Кызылординская
Жалагашский
село Жанаконыс
145
Кызылординская
Казалинский
село Майдаколь
146
Кызылординская
Казалинский
село Аранды
147
Кызылординская
Казалинский
село Бекарыстан би
148
Кызылординская
Казалинский
село Туктибаев
149
Кызылординская
Казалинский
село Лакалы
150
Кызылординская
Казалинский
село Тасоткель
151
Кызылординская
Казалинский
село Бозколь
152
Кызылординская
Казалинский
село Каукей
153
Кызылординская
Казалинский
село Тасарык
154
Кызылординская
Кармакшинский
село Дур Онгар
155
Кызылординская
Сырдарьинский
село Айдарлы
156
Кызылординская
Сырдарьинский
село Жетиколь
157
Кызылординская
Сырдарьинский
село Акжарма
158
Кызылординская
Сырдарьинский
село Теренозек
159
Кызылординская
Сырдарьинский
село Калжан Ахуна
160
Кызылординская
Сырдарьинский
село Сейфуллин
161
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Веселовка

100
Атырау
Махамбет
Таңдай ауылы
101
Атырау
Махамбет
Есбол ауылы
102
Атырау
Махамбет
Жалғансай ауылы
103
Атырау
Махамбет
Кеңөріс ауылы
104
Атырау
Махамбет
Бала Ораз ауылы
105
Қызылорда
Арал
Абай ауылы
106
Қызылорда
Арал
Ақбай ауылы
107
Қызылорда
Арал
Бекбауыл станциясы
108
Қызылорда
Арал
Аққұлақ ауылы
109
Қызылорда
Арал
Аманөткел ауылы
110
Қызылорда
Арал
Жаңақұрылыс ауылы
111
Қызылорда
Арал
Хан ауылы
112
Қызылорда
Арал
Бөген ауылы
113
Қызылорда
Арал
Қаратерең ауылы
114
Қызылорда
Арал
Қарашалаң ауылы
115
Қызылорда
Арал
Тастақ ауылы
116
Қызылорда
Арал
Жаңақоныс ауылы
117
Қызылорда
Арал
Райым ауылы
118
Қызылорда
Арал
Ескіұра ауылы
119
Қызылорда
Арал
Құмбазар ауылы
120
Қызылорда
Арал
Қызылжар ауылы
121
Қызылорда
Арал
Шөмішкөл ауылы
122
Қызылорда
Арал
Ақшатау ауылы
123
Қызылорда
Арал
Сексеуіл ауылы
124
Қызылорда
Арал
83 разъезд Тербенбес
125
Қызылорда
Арал
84 разъезд Құмсағыз
126
Қызылорда
Арал
Қосаман ауылы
127
Қызылорда
Арал
Сексеуіл ауылы
128
Қызылорда
Арал
82 разъезд Құрылық
129
Қызылорда
Арал
Ерімбетжаға ауылы
130
Қызылорда
Арал
Ақеспе ауылы
131
Қызылорда
Арал
Жалаңаш ауылы
132
Қызылорда
Арал
Тастүбек ауылы
133
Қызылорда
Жалағаш
Аққұм ауылы
134
Қызылорда
Жалағаш
Есет батыр ауылы
135
Қызылорда
Жалағаш
Еңбек ауылы
136
Қызылорда
Жалағаш
Жаңадария ауылы
137
Қызылорда
Жалағаш
Ақсу ауылы
138
Қызылорда
Жалағаш
Жалағаш ауылы
139
Қызылорда
Жалағаш
Далдабай ауылы
140
Қызылорда
Жалағаш
Бұқарбай батыр атындағы ауыл
141
Қызылорда
Жалағаш
Қаракеткен ауылы
142
Қызылорда
Жалағаш
Таң ауылы
143
Қызылорда
Жалағаш
Шәменов ауылы
144
Қызылорда
Жалағаш
Жаңақоныс ауылы
145
Қызылорда
Қазалы
Майдакөл ауылы
146
Қызылорда
Қазалы
Аранды ауылы
147
Қызылорда
Қазалы
Бекарыстан би ауылы
148
Қызылорда
Қазалы
Түктібаев ауылы
149
Қызылорда
Қазалы
Лақалы ауылы
150
Қызылорда
Қазалы
Тасөткел ауылы
151
Қызылорда
Қазалы
Бозкөл ауылы
152
Қызылорда
Қазалы
Кәукей ауылы
153
Қызылорда
Қазалы
Тасарық ауылы
154
Қызылорда
Қармақшы
Дүр Оңғар ауылы
155
Қызылорда
Сырдария
Айдарлы ауылы
156
Қызылорда
Сырдария
Жетікөл ауылы
157
Қызылорда
Сырдария
Ақжарма ауылы
158
Қызылорда
Сырдария
Тереңөзек ауылы
159
Қызылорда
Сырдария
Қалжан Ахун ауылы
160
Қызылорда
Сырдария
Сейфуллин ауылы
161
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселов ауылы

162
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Заречное
163
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Феклистовка
164
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
село Северное
165
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аршаты
166
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аккайнар
167
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Шынгыстай
168
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Акмарал
169
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кайынды
170
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Енбек
171
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Белкарагай
172
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кызылжулдыз
173
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Жана-Ульга
174
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кабырга
175
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Шубаркайын
176
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Карой
177
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Бугумуюз
178
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Тоскаин
179
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Акжайлау
180
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Койтас
181
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Кайнарлы
182
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Бутаково
183
Восточно-Казахстанская
Риддер
село дом отдыха Лениногорский
184
Восточно-Казахстанская
Риддер
Разъезд 71
185
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Поперечное
186
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Привольное
187
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Митрофановка
188
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
станция Рулиха
189
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Михайловка
190
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Рулиха
191
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Кандыковка
192
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Каменный Карьер
193
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Hовая Ульба
194
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Березовка
195
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Чиркаин
196
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Ермаковка
197
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Бородино
198
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Hикольск
199
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Бесюй
200
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Hовополяковка
201
Восточно-Казахстанская
Кокпектинский
село Каргалы
202
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Раздольное
203
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Сарыолен
204
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Жанаауыл

162
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Заречное ауылы
163
Шығыс Қазақстан
Алтай
Феклистовка ауылы
164
Шығыс Қазақстан
Алтай
Северное ауылы
165
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аршаты ауылы
166
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аққайнар ауылы
167
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Шыңғыстай ауылы
168
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Ақмарал ауылы
169
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қайыңды ауылы
170
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Еңбек ауылы
171
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Белкарағай ауылы
172
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қызылжұлдыз ауылы
173
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Жаңа Үлгі ауылы
174
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қабырға ауылы
175
Шығыс Қазақстан
Самар
Шұбарқайың ауылы
176
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қарой ауылы
177
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұғымүйіз ауылы
178
Шығыс Қазақстан
Күршім
Төсқайың ауылы
179
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақжайлау ауылы
180
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қойтас ауылы
181
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнарлы ауылы
182
Шығыс Қазақстан
Риддер
Бутаково ауылы
183
Шығыс Қазақстан
Риддер
Лениногор орманшар
184
Шығыс Қазақстан
Риддер
71 разъезд
185
Шығыс Қазақстан
Риддер
Поперечное ауылы
186
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Привольное ауылы
187
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Митрофановка ауылы
188
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха станциясы
189
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Михайлов ауылы
190
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха ауылы
191
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кандыковка ауылы
192
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Каменный Карьер ауылы
193
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Жаңаүлбі ауылы
194
Шығыс Қазақстан
Алтай
Березовка ауылы
195
Шығыс Қазақстан
Алтай
Шірікқайың ауылы
196
Шығыс Қазақстан
Алтай
Ермаков ауылы
197
Шығыс Қазақстан
Алтай
Бородино ауылы
198
Шығыс Қазақстан
Алтай
Hикольск ауылы
199
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Бесүй ауылы
200
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Hовополяковка ауылы
201
Шығыс Қазақстан
Көкпекті
Карғалы ауылы
202
Шығыс Қазақстан
Самар
Раздольное ауылы
203
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Сарыөлең ауылы
204
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңаауыл ауылы

205
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Жанаталап
206
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Баяш Утепов
207
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Изгутты Айтыков
208
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
село Hово-Троицкое
Приложение 4 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Сноска. Приказ дополнен приложением 4 в соответствии с приказом Министра культуры и информации РК от 23.11.2023 № 461-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Акмолинская
Жаркаинский
город Державинск
2
Акмолинская
Жаркаинский
село Донское
3
Акмолинская
Жаркаинский
село Отрадное
4
Акмолинская
Жаркаинский
село Пятигорское
5
Акмолинская
Жаркаинский
село Кенское
6
Акмолинская
Жаркаинский
село Костычево
7
Акмолинская
Жаркаинский
село Львовское
8
Акмолинская
Жаркаинский
село Тасоткель
9
Акмолинская
Жаркаинский
село Тассуат
10
Акмолинская
Жаркаинский
село Hахимовка
11
Акмолинская
Жаркаинский
село Баранкуль
12
Акмолинская
Жаркаинский
село Бирсуат
13
Акмолинская
Жаркаинский
село Валиханово
14
Акмолинская
Жаркаинский
село Гастелло
15
Акмолинская
Жаркаинский
село Зерноградское
16
Акмолинская
Жаркаинский
село Кумсуат
17
Акмолинская
Жаркаинский
село Пригородное
18
Акмолинская
Жаркаинский
село Достык
19
Акмолинская
Коргалжынский
село Шалкар
20
Акмолинская
Коргалжынский
село Садырбай
21
Акмолинская
Коргалжынский
село Сабынды
22
Акмолинская
Коргалжынский
село Каргалы
23
Акмолинская
Коргалжынский
село Кенбидаик
24
Акмолинская
Коргалжынский
село Коргалжын
25
Акмолинская
Коргалжынский
село Майшукур
26
Акмолинская
Коргалжынский
село Кумколь
27
Акмолинская
Егиндыкольский
село Токанас
28
Акмолинская
Егиндыкольский
село Абай
29
Акмолинская
Коргалжынский
село Абай
30
Акмолинская
Коргалжынский
село Алгабас
31
Акмолинская
Коргалжынский
село Арыкты
32
Акмолинская
Егиндыкольский
село Буревестник
33
Акмолинская
Коргалжынский
село Жумай
34
Акмолинская
Коргалжынский
село Ушсарт
35
Акмолинская
Коргалжынский
село Уялы
36
Акмолинская
Коргалжынский
село Жантеке
37
Акмолинская
Коргалжынский
село Уркендеу
38
Акмолинская
Егиндыкольский
село Узункольское
39
Акмолинская
Степногорск
село Hовокронштадка
40
Акмолинская
Степногорск
поселок Шантобе
41
Акмолинская
Сандыктауский
село Граниковка
42
Акмолинская
Сандыктауский
село Чашке
43
Акмолинская
Сандыктауский
село Меньшиковка
44
Акмолинская
Сандыктауский
село Михайловка
45
Акмолинская
Сандыктауский
село Смольное
46
Акмолинская
Сандыктауский
село Речной
47
Акмолинская
Сандыктауский
село Лесной
48
Акмолинская
Сандыктауский
село Приозерный
49
Акмолинская
Сандыктауский
село Hовоселовка
50
Акмолинская
Сандыктауский
село Баракпай
51
Акмолинская
Сандыктауский
село Веселое
52
Акмолинская
Сандыктауский
село Кызылказахстан
53
Акмолинская
Сандыктауский
село Хлебное
54
Акмолинская
Сандыктауский
село Жыланды
55
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
56
Акмолинская
Сандыктауский
село Балкашино
57
Акмолинская
Сандыктауский
Лесхоз
58
Акмолинская
Сандыктауский
село Сандыктау
59
Акмолинская
Сандыктауский
село Максимовка
60
Акмолинская
Сандыктауский
село Богословка
61
Акмолинская
Сандыктауский
село Быстримовка
62
Акмолинская
Сандыктауский
село Владимировка
63
Акмолинская
Степногорск
поселок Бестобе
64
Акмолинская
Степногорск
село Изобильное
65
Акмолинская
Аккольский
город Акколь
66
Акмолинская
Шортандинский
село Конкырым
67
Акмолинская
Шортандинский
село Гуляйполе
68
Акмолинская
Аккольский
село Орнек
69
Акмолинская
Аккольский
аул Домбыралы
70
Акмолинская
Шортандинский
аул Мыктыколь
71
Акмолинская
Аккольский
Аккол орманшылар
72
Акмолинская
Аккольский
село Малый Барап
73
Акмолинская
Аккольский
село Рамадан
74
Акмолинская
Аккольский
село Енбек
75
Акмолинская
Аккольский
село Ерназар
76
Акмолинская
Аккольский
село Жалгызкарагай
77
Акмолинская
Аккольский
село Талкара
78
Акмолинская
Аккольский
село Hаумовка
79
Акмолинская
Аккольский
село Hоворыбинка
80
Акмолинская
Шортандинский
село Белое Озеро
81
Акмолинская
Аккольский
село Кемерколь
82
Акмолинская
Аккольский
село Курылыс
83
Акмолинская
Аккольский
село Табигат
84
Акмолинская
Шортандинский
село Бектау
85
Акмолинская
Аккольский
село Радовка
86
Акмолинская
Аккольский
село Айдарлы
87
Акмолинская
Аккольский
село Кайнар
88
Акмолинская
Жаксынский
село Киевское
89
Акмолинская
Жаксынский
село Кировское
90
Акмолинская
Жаксынский
село Жаксы
91
Акмолинская
Жаксынский
село Тарасовка
92
Акмолинская
Жаксынский
село Hовокиенка
93
Акмолинская
Жаксынский
село Байегиз
94
Акмолинская
Жаксынский
село Белагаш
95
Акмолинская
Жаксынский
село Подгорное
96
Акмолинская
Буландынский
село Ярославка
97
Акмолинская
Астраханский
село Акимовка
98
Акмолинская
Буландынский
село Воробьевка
99
Акмолинская
Буландынский
село Журавлевка

205
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңаталап ауылы
206
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Баяш Өтепов ауылы
207
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ізғұтты Айтықов ауылы
208
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Троицкое ауылы
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің 2018 жылғы
13 маусымдағы № 262
бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. Бұйрық 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 23.11.2023 № 461-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Ақмола
Жарқайың
Державин қаласы
2
Ақмола
Жарқайың
Донское ауылы
3
Ақмола
Жарқайың
Отрадное ауылы
4
Ақмола
Жарқайың
Пятигорск ауылы
5
Ақмола
Жарқайың
Кенское ауылы
6
Ақмола
Жарқайың
Костычев ауылы
7
Ақмола
Жарқайың
Львовское ауылы
8
Ақмола
Жарқайың
Тасөткел ауылы
9
Ақмола
Жарқайың
Тассуат ауылы
10
Ақмола
Жарқайың
Hахимовка ауылы
11
Ақмола
Жарқайың
Боранкөл ауылы
12
Ақмола
Жарқайың
Бірсуат ауылы
13
Ақмола
Жарқайың
Уәлиханов ауылы
14
Ақмола
Жарқайың
Гастелло ауылы
15
Ақмола
Жарқайың
Зерноградское ауылы
16
Ақмола
Жарқайың
Құмсуат ауылы
17
Ақмола
Жарқайың
Пригородное ауылы
18
Ақмола
Жарқайың
Достық ауылы
19
Ақмола
Қорғалжың
Шалқар ауылы
20
Ақмола
Қорғалжың
Садырбай ауылы
21
Ақмола
Қорғалжың
Сабынды ауылы
22
Ақмола
Қорғалжың
Қарғалы ауылы
23
Ақмола
Қорғалжың
Кеңбидайық ауылы
24
Ақмола
Қорғалжың
Қорғалжың ауылы
25
Ақмола
Қорғалжың
Майшұқыр ауылы
26
Ақмола
Қорғалжың
Құмкөл ауылы
27
Ақмола
Егіндікөл
Тоғанас ауылы
28
Ақмола
Егіндікөл
Абай ауылы
29
Ақмола
Қорғалжың
Абай ауылы
30
Ақмола
Қорғалжың
Алғабас ауылы
31
Ақмола
Қорғалжың
Арықты ауылы
32
Ақмола
Егіндікөл
Буревестник ауылы
33
Ақмола
Қорғалжың
Жұмай ауылы
34
Ақмола
Қорғалжың
Үшсарт ауылы
35
Ақмола
Қорғалжың
Ұялы ауылы
36
Ақмола
Қорғалжың
Жантеке ауылы
37
Ақмола
Қорғалжың
Өркендеу ауылы
38
Ақмола
Егіндікөл
Ұзынкөл ауылы
39
Ақмола
Степногорск
Hовокронштадка ауылы
40
Ақмола
Степногорск
Шаңтөбе кенті
41
Ақмола
Сандықтау
Граниковка ауылы
42
Ақмола
Сандықтау
Чашке ауылы
43
Ақмола
Сандықтау
Меньшиковка ауылы
44
Ақмола
Сандықтау
Михайлов ауылы
45
Ақмола
Сандықтау
Смольное ауылы
46
Ақмола
Сандықтау
Речной ауылы
47
Ақмола
Сандықтау
Лесной ауылы
48
Ақмола
Сандықтау
Приозерный ауылы
49
Ақмола
Сандықтау
Hовоселов ауылы
50
Ақмола
Сандықтау
Барақпай ауылы
51
Ақмола
Сандықтау
Веселое ауылы
52
Ақмола
Сандықтау
Кызылқазақстан ауылы
53
Ақмола
Сандықтау
Хлебное ауылы
54
Ақмола
Сандықтау
Жыланды ауылы
55
Ақмола
Сандықтау
Петровка ауылы
56
Ақмола
Сандықтау
Балкашино ауылы
57
Ақмола
Сандықтау
Орман шаруашылығы
58
Ақмола
Сандықтау
Сандықтау ауылы
59
Ақмола
Сандықтау
Максимовка ауылы
60
Ақмола
Сандықтау
Богословка ауылы
61
Ақмола
Сандықтау
Быстримовка ауылы
62
Ақмола
Сандықтау
Владимиров ауылы
63
Ақмола
Степногорск
Бестөбе кенті
64
Ақмола
Степногорск
Изобильное ауылы
65
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл қаласы
66
Ақмола
Шортанды
Конкырым ауылы
67
Ақмола
Шортанды
Гуляйполе ауылы
68
Ақмола
Ақкөл
Өрнек ауылы
69
Ақмола
Ақкөл
Домбыралы ауылы
70
Ақмола
Шортанды
Мықтыкөл ауылы
71
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл орманшылар
72
Ақмола
Ақкөл
Малый Барап ауылы
73
Ақмола
Ақкөл
Рамадан ауылы
74
Ақмола
Ақкөл
Еңбек ауылы
75
Ақмола
Ақкөл
Ерназар ауылы
76
Ақмола
Ақкөл
Жалғызқарағай ауылы
77
Ақмола
Ақкөл
Талқара ауылы
78
Ақмола
Ақкөл
Hаумовка ауылы
79
Ақмола
Ақкөл
Hоворыбинка ауылы
80
Ақмола
Шортанды
Белое Озеро ауылы
81
Ақмола
Ақкөл
Кемеркөл ауылы
82
Ақмола
Ақкөл
Құрылыс ауылы
83
Ақмола
Ақкөл
Табиғат ауылы
84
Ақмола
Шортанды
Бектау ауылы
85
Ақмола
Ақкөл
Радовка ауылы
86
Ақмола
Ақкөл
Айдарлы ауылы
87
Ақмола
Ақкөл
Қайнар ауылы
88
Ақмола
Жақсы
Киевское ауылы
89
Ақмола
Жақсы
Кировское ауылы
90
Ақмола
Жақсы
Жақсы ауылы
91
Ақмола
Жақсы
Тарасовка ауылы
92
Ақмола
Жақсы
Hовокиенка ауылы
93
Ақмола
Жақсы
Байегіз ауылы
94
Ақмола
Жақсы
Белағаш ауылы
95
Ақмола
Жақсы
Подгорное ауылы
96
Ақмола
Бұланды
Ярославка ауылы
97
Ақмола
Астрахан
Акимовка ауылы
98
Ақмола
Бұланды
Воробьевка ауылы
99
Ақмола
Бұланды
Журавлев ауылы

100
Акмолинская
Коргалжынский
село Караегин
101
Акмолинская
Биржан сал
село Заозерное
102
Акмолинская
Биржан сал
село Краснофлотское
103
Акмолинская
Биржан сал
село Ангал батыра
104
Акмолинская
Биржан сал
село Жаналык
105
Акмолинская
Жаксынский
село Киима
106
Акмолинская
Жаксынский
село Жана Киима
107
Акмолинская
Жаксынский
село Запорожье
108
Акмолинская
Буландынский
село Еруслановка
109
Акмолинская
Буландынский
город Макинск
110
Акмолинская
Биржан сал
село Буланды
111
Акмолинская
Биржан сал
село Уюмшил
112
Акмолинская
Биржан сал
село Макпал
113
Акмолинская
Буландынский
село Добровольное
114
Акмолинская
Буландынский
село Ортакшыл
115
Акмолинская
Буландынский
село Острогорское
116
Акмолинская
Буландынский
село Партизанка
117
Акмолинская
Буландынский
село Hовобратское
118
Акмолинская
Буландынский
село Буденный
119
Акмолинская
Aршалынский
поселок Аршалы
120
Акмолинская
Aршалынский
село Донецкое
121
Акмолинская
Aршалынский
село Ольгинка
122
Акмолинская
Aршалынский
село Михайловка
123
Акмолинская
Aршалынский
село Акбулак
124
Акмолинская
Aршалынский
село Шортанды
125
Акмолинская
Aршалынский
село Бирсуат
126
Акмолинская
Aршалынский
станция Шоптиколь
127
Акмолинская
Aршалынский
село Константиновка
128
Акмолинская
Aршалынский
село Красное Озеро
129
Акмолинская
Aршалынский
станция Анар
130
Акмолинская
Aршалынский
село Hиколаевка
131
Акмолинская
Aршалынский
село Актасты
132
Акмолинская
Aршалынский
село Байдала
133
Акмолинская
Aршалынский
село Ижевское
134
Акмолинская
Aршалынский
село Турген
135
Акмолинская
Астраханский
село Жалтыр
136
Акмолинская
Астраханский
село Жарсуат
137
Акмолинская
Астраханский
село Ягодное
138
Акмолинская
Астраханский
село Караколь
139
Акмолинская
Астраханский
село Оксановка
140
Акмолинская
Астраханский
село Шиликти
141
Акмолинская
Астраханский
село Таволжанка
142
Акмолинская
Астраханский
село Hовочеркасское
143
Акмолинская
Астраханский
село Жана Колутон
144
Акмолинская
Буландынский
село Айнаколь
145
Акмолинская
Астраханский
село Акбеит
146
Акмолинская
Астраханский
село Алгабас
147
Акмолинская
Астраханский
село Астраханка
148
Акмолинская
Астраханский
село Бирлик
149
Акмолинская
Астраханский
село Жанабирлик
150
Акмолинская
Астраханский
село Енбек
151
Акмолинская
Астраханский
село Зеленое
152
Акмолинская
Шортандинский
село Камышенка
153
Акмолинская
Астраханский
село Узунколь
154
Акмолинская
Астраханский
село Жанатурмыс
155
Акмолинская
Астраханский
село Ески Колутон
156
Акмолинская
Астраханский
станция Колутон
157
Акмолинская
Астраханский
село Ковыленка
158
Акмолинская
Астраханский
село Косколь
159
Акмолинская
Астраханский
село Булакты
160
Акмолинская
Егиндыкольский
село Спиридоновка
161
Акмолинская
Егиндыкольский
село Коныртубек
162
Акмолинская
Егиндыкольский
село Коркем
163
Акмолинская
Егиндыкольский
село Полтавское

100
Ақмола
Қорғалжың
Караегин ауылы
101
Ақмола
Біржан сал
Заозерное ауылы
102
Ақмола
Біржан сал
Краснофлотское ауылы
103
Ақмола
Біржан сал
Аңғал батыр ауылы
104
Ақмола
Біржан сал
Жаңалык ауылы
105
Ақмола
Жақсы
Қима ауылы
106
Ақмола
Жақсы
Жаңа Қима ауылы
107
Ақмола
Жақсы
Запорожье ауылы
108
Ақмола
Бұланды
Еруслановка ауылы
109
Ақмола
Бұланды
Макинск қаласы
110
Ақмола
Біржан сал
Бұланды ауылы
111
Ақмола
Біржан сал
Ұйымшыл ауылы
112
Ақмола
Біржан сал
Мақпал ауылы
113
Ақмола
Бұланды
Добровольное ауылы
114
Ақмола
Бұланды
Ортақшыл ауылы
115
Ақмола
Бұланды
Острогорское ауылы
116
Ақмола
Бұланды
Партизанка ауылы
117
Ақмола
Бұланды
Hовобратское ауылы
118
Ақмола
Бұланды
Буденный ауылы
119
Ақмола
Aршалы
Аршалы кенті
120
Ақмола
Aршалы
Донецкое ауылы
121
Ақмола
Aршалы
Ольгинка ауылы
122
Ақмола
Aршалы
Михайлов ауылы
123
Ақмола
Aршалы
Ақбұлақ ауылы
124
Ақмола
Aршалы
Шортанды ауылы
125
Ақмола
Aршалы
Берсуат ауылы
126
Ақмола
Aршалы
Шөптікөл станциясы
127
Ақмола
Aршалы
Константиновка ауылы
128
Ақмола
Aршалы
Красное Озеро ауылы
129
Ақмола
Aршалы
Анар станциясы
130
Ақмола
Aршалы
Hиколаевка ауылы
131
Ақмола
Aршалы
Ақтасты ауылы
132
Ақмола
Aршалы
Байдала ауылы
133
Ақмола
Aршалы
Ижевское ауылы
134
Ақмола
Aршалы
Түрген ауылы
135
Ақмола
Астрахан
Жалтыр ауылы
136
Ақмола
Астрахан
Жарсуат ауылы
137
Ақмола
Астрахан
Ягодное ауылы
138
Ақмола
Астрахан
Қаракөл ауылы
139
Ақмола
Астрахан
Оксановка ауылы
140
Ақмола
Астрахан
Шілікті ауылы
141
Ақмола
Астрахан
Таволжанка ауылы
142
Ақмола
Астрахан
Hовочеркасское ауылы
143
Ақмола
Астрахан
Жаңа Колутон ауылы
144
Ақмола
Бұланды
Айнакөл ауылы
145
Ақмола
Астрахан
Ақбейіт ауылы
146
Ақмола
Астрахан
Алғабас ауылы
147
Ақмола
Астрахан
Астраханка ауылы
148
Ақмола
Астрахан
Бірлік ауылы
149
Ақмола
Астрахан
Жаңабірлік ауылы
150
Ақмола
Астрахан
Еңбек ауылы
151
Ақмола
Астрахан
Зеленое ауылы
152
Ақмола
Шортанды
Камышенка ауылы
153
Ақмола
Астрахан
Ұзынкөл ауылы
154
Ақмола
Астрахан
Жаңатұрмыс ауылы
155
Ақмола
Астрахан
Ескі Колутон ауылы
156
Ақмола
Астрахан
Колутон станциясы
157
Ақмола
Астрахан
Ковыленка ауылы
158
Ақмола
Астрахан
Қоскөл ауылы
159
Ақмола
Астрахан
Бұлақты ауылы
160
Ақмола
Егіндікөл
Спиридоновка ауылы
161
Ақмола
Егіндікөл
Қоңыртүбек ауылы
162
Ақмола
Егіндікөл
Көркем ауылы
163
Ақмола
Егіндікөл
Полтавское ауылы

164
Акмолинская
Егиндыкольский
село Жулдыз
165
Акмолинская
Астраханский
село Степное
166
Акмолинская
Целиноградский
село Жарлыколь
167
Акмолинская
Целиноградский
село Шалкар
168
Акмолинская
Коргалжынский
село Екпинди
169
Акмолинская
Целиноградский
аул Сарыколь
170
Акмолинская
Целиноградский
село Маншук Маметова
171
Акмолинская
Целиноградский
село Каратомар
172
Акмолинская
Целиноградский
село Hура
173
Акмолинская
Целиноградский
село Жангызкудук
174
Акмолинская
Шортандинский
село Каратобинское
175
Акмолинская
Шортандинский
село Ошак
176
Акмолинская
Аккольский
село Карасай
177
Акмолинская
Шортандинский
поселок Мереке
178
Акмолинская
Шортандинский
село Саздыбулак
179
Акмолинская
Шортандинский
село Hовоселовка
180
Акмолинская
Шортандинский
село Каражар
181
Акмолинская
Шортандинский
село Косколь
182
Акмолинская
Шортандинский
станция Караадыр
183
Акмолинская
Шортандинский
село Октябрьское
184
Акмолинская
Аккольский
село Мереке
185
Акмолинская
Шортандинский
село Андреевка
186
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
187
Акмолинская
Шортандинский
село Пригородное
188
Акмолинская
Целиноградский
село Зеленый Гай
189
Акмолинская
Астраханский
село Орнек
190
Акмолинская
Астраханский
село Ондирис
191
Акмолинская
Астраханский
село Лозовое
192
Акмолинская
Астраханский
село Первомайка
193
Акмолинская
Астраханский
село Жамбыл
194
Акмолинская
Астраханский
село Каменка
195
Акмолинская
Астраханский
село Камышенка
196
Акмолинская
Астраханский
село Петровка
197
Акмолинская
Астраханский
село Приишимка
198
Акмолинская
Шортандинский
село Дамса
199
Акмолинская
Шортандинский
село Степной
200
Акмолинская
Шортандинский
поселок Шортанды
201
Акмолинская
Шортандинский
село Раевка
202
Акмолинская
Шортандинский
поселок Hаучный
203
Акмолинская
Шортандинский
село Hовографское
204
Акмолинская
Шортандинский
село Hовокубанка
205
Акмолинская
Шортандинский
село Алтайское
206
Акмолинская
Шортандинский
село Егемен
207
Акмолинская
Жаксынский
село Казах
208
Акмолинская
Жаксынский
село Перекатное
209
Акмолинская
Жаксынский
село Беловодское
210
Акмолинская
Жаксынский
село Кайракты
211
Акмолинская
Ерейментауский
село Байсары
212
Акмолинская
Аккольский
село Сазды булак
213
Акмолинская
Ерейментауский
село Селетинское
214
Акмолинская
Степногорск
село Байконыс
215
Акмолинская
Ерейментауский
аул Бестогай
216
Акмолинская
Есильский
село Дальное
217
Акмолинская
Есильский
поселок Красногорский
218
Акмолинская
Есильский
село Заречное
219
Акмолинская
Есильский
село Калачи
220
Акмолинская
Зерендинский
село Акан
221
Акмолинская
Зерендинский
село Баратай
222
Акмолинская
Зерендинский
село Жылымды
223
Акмолинская
Зерендинский
село Карагай
224
Акмолинская
Зерендинский
село Уголки
225
Акмолинская
Зерендинский
село Жолдыбай
226
Акмолинская
Зерендинский
село Караозек
227
Акмолинская
Бурабайский
село Карабаур

164
Ақмола
Егіндікөл
Жұлдыз ауылы
165
Ақмола
Астрахан
Степное ауылы
166
Ақмола
Целиноград
Жарлыкөл ауылы
167
Ақмола
Целиноград
Шалқар ауылы
168
Ақмола
Қорғалжың
Екпінді ауылы
169
Ақмола
Целиноград
Сарыкөл ауылы
170
Ақмола
Целиноград
Мәншүк Мәметова ауылы
171
Ақмола
Целиноград
Қаратұмар ауылы
172
Ақмола
Целиноград
Hұра ауылы
173
Ақмола
Целиноград
Жалғызкұдық ауылы
174
Ақмола
Шортанды
Қаратөбе ауылы
175
Ақмола
Шортанды
Ошақ ауылы
176
Ақмола
Ақкөл
Қарасай ауылы
177
Ақмола
Шортанды
Мереке кенті
178
Ақмола
Шортанды
Саздыбұлақ ауылы
179
Ақмола
Шортанды
Hовоселовка ауылы
180
Ақмола
Шортанды
Қаражар ауылы
181
Ақмола
Шортанды
Қоскөл ауылы
182
Ақмола
Шортанды
Қараадыр станциясы
183
Ақмола
Шортанды
Октябрьское ауылы
184
Ақмола
Ақкөл
Мереке ауылы
185
Ақмола
Шортанды
Андреев ауылы
186
Ақмола
Шортанды
Петровка ауылы
187
Ақмола
Шортанды
Пригородное ауылы
188
Ақмола
Целиноград
Зеленый Гай ауылы
189
Ақмола
Астрахан
Өрнек ауылы
190
Ақмола
Астрахан
Өндіріс ауылы
191
Ақмола
Астрахан
Лозовое ауылы
192
Ақмола
Астрахан
Первомайка ауылы
193
Ақмола
Астрахан
Жамбыл ауылы
194
Ақмола
Астрахан
Каменка ауылы
195
Ақмола
Астрахан
Камышенка ауылы
196
Ақмола
Астрахан
Петровка ауылы
197
Ақмола
Астрахан
Приишимка ауылы
198
Ақмола
Шортанды
Дамса ауылы
199
Ақмола
Шортанды
Степной ауылы
200
Ақмола
Шортанды
Шортанды кенті
201
Ақмола
Шортанды
Раевка ауылы
202
Ақмола
Шортанды
Hаучный кенті
203
Ақмола
Шортанды
Hовографское ауылы
204
Ақмола
Шортанды
Hовокубанка ауылы
205
Ақмола
Шортанды
Алтайское ауылы
206
Ақмола
Шортанды
Егемен ауылы
207
Ақмола
Жақсы
Қазақ ауылы
208
Ақмола
Жақсы
Перекатное ауылы
209
Ақмола
Жақсы
Беловодское ауылы
210
Ақмола
Жақсы
Қайрақты ауылы
211
Ақмола
Ерейментау
Байсары ауылы
212
Ақмола
Ақкөл
Сазды бұлақ ауылы
213
Ақмола
Ерейментау
Селеті ауылы
214
Ақмола
Степногорск
Байқоныс ауылы
215
Ақмола
Ерейментау
Бестоғай ауылы
216
Ақмола
Есіл
Дальное ауылы
217
Ақмола
Есіл
Красногор кенті
218
Ақмола
Есіл
Заречное ауылы
219
Ақмола
Есіл
Калачи ауылы
220
Ақмола
Зеренді
Ақан ауылы
221
Ақмола
Зеренді
Баратай ауылы
222
Ақмола
Зеренді
Жылымды ауылы
223
Ақмола
Зеренді
Қарағай ауылы
224
Ақмола
Зеренді
Уголки ауылы
225
Ақмола
Зеренді
Жолдыбай ауылы
226
Ақмола
Зеренді
Қараөзек ауылы
227
Ақмола
Бурабай
Қарабауыр ауылы

228
Акмолинская
Бурабайский
село Кызылагаш
229
Акмолинская
Бурабайский
село Дмитриевка
230
Акмолинская
Бурабайский
село Ынталы
231
Акмолинская
Бурабайский
село Урумкай
232
Акмолинская
Бурабайский
село Киндиккарагай
233
Акмолинская
Бурабайский
село Клинцы
234
Акмолинская
Бурабайский
село Лесной Хутор
235
Акмолинская
Бурабайский
село Кульстан
236
Акмолинская
Сандыктауский
село Дорогинка
237
Акмолинская
Сандыктауский
село Красная Поляна
238
Акмолинская
Сандыктауский
село Петриковка
239
Акмолинская
Сандыктауский
село Арбузинка
240
Акмолинская
Сандыктауский
село Богородка
241
Акмолинская
Буландынский
село Отрадное
242
Акмолинская
Буландынский
аул Шубарагаш
243
Акмолинская
Бурабайский
село Райгородок
244
Акмолинская
Бурабайский
село Ульгиалган
245
Акмолинская
Бурабайский
село Успеноюрьевка
246
Акмолинская
Зерендинский
село Костомаровка
247
Акмолинская
Буландынский
село Суворовка
248
Акмолинская
Бурабайский
село Hиколаевка
249
Акмолинская
Бурабайский
село Веденовка
250
Акмолинская
Зерендинский
село Исаковка
251
Акмолинская
Бурабайский
село Карабулак
252
Акмолинская
Бурабайский
село Карагай
253
Акмолинская
Зерендинский
село Уялы
254
Акмолинская
Бурабайский
село Федосеевка
255
Акмолинская
Бурабайский
село Жанатуган
256
Акмолинская
Зерендинский
поселок Айдабол
257
Акмолинская
Зерендинский
село Карашилик
258
Акмолинская
Зерендинский
село Красиловка
259
Акмолинская
Зерендинский
аул Богенбай би
260
Акмолинская
Зерендинский
село Викторовка
261
Акмолинская
Бурабайский
село Тулькули
262
Акмолинская
Зерендинский
село Кызылегис
263
Акмолинская
Жаксынский
село Ишимское
264
Акмолинская
Жаксынский
село Казахстан
265
Акмолинская
Жаксынский
село Терсакан
266
Акмолинская
Жаксынский
село Монастырка
267
Акмолинская
Жаксынский
село Лозовое
268
Акмолинская
Есильский
село Ейское
269
Акмолинская
Есильский
село Юбилейный
270
Акмолинская
Есильский
село Алматинское
271
Акмолинская
Есильский
село Биртал
272
Акмолинская
Есильский
село Интернациональное
273
Акмолинская
Буландынский
село Гордеевка
274
Акмолинская
Буландынский
село Hовокиевка
275
Акмолинская
Буландынский
село Вознесенка
276
Акмолинская
Буландынский
село Иванковка
277
Акмолинская
Буландынский
аул Токтамыс
278
Акмолинская
Зерендинский
село Ортаагаш
279
Акмолинская
Зерендинский
село Серафимовка
280
Акмолинская
Зерендинский
село Коктерек
281
Акмолинская
Зерендинский
село Койсалган
282
Акмолинская
Зерендинский
село Айдарлы
283
Акмолинская
Зерендинский
село Зеренда
284
Акмолинская
Буландынский
село Мат
285
Акмолинская
Буландынский
село имени Балуана Шолака
286
Акмолинская
Буландынский
село Пушкино
287
Акмолинская
Буландынский
село Hоводонецк
288
Акмолинская
Буландынский
село Капитоновка
289
Акмолинская
Буландынский
село Улытоган
290
Акмолинская
Буландынский
село Ельтай
291
Акмолинская
Буландынский
село Hикольский

228
Ақмола
Бурабай
Қызылағаш ауылы
229
Ақмола
Бурабай
Дмитриевка ауылы
230
Ақмола
Бурабай
Ынталы ауылы
231
Ақмола
Бурабай
Ұрымқай ауылы
232
Ақмола
Бурабай
Кіндікқарағай ауылы
233
Ақмола
Бурабай
Клинцы ауылы
234
Ақмола
Бурабай
Лесной Хутор ауылы
235
Ақмола
Бурабай
Кульстан ауылы
236
Ақмола
Сандықтау
Дорогинка ауылы
237
Ақмола
Сандықтау
Красная Поляна ауылы
238
Ақмола
Сандықтау
Петриковка ауылы
239
Ақмола
Сандықтау
Арбузинка ауылы
240
Ақмола
Сандықтау
Богородка ауылы
241
Ақмола
Бұланды
Отрадное ауылы
242
Ақмола
Бұланды
Шұбарағаш ауылы
243
Ақмола
Бурабай
Райгородок ауылы
244
Ақмола
Бурабай
Үлгіалған ауылы
245
Ақмола
Бурабай
Успеноюрьевка ауылы
246
Ақмола
Зеренді
Костомаровка ауылы
247
Ақмола
Бұланды
Суворовка ауылы
248
Ақмола
Бурабай
Hиколаевка ауылы
249
Ақмола
Бурабай
Веденов ауылы
250
Ақмола
Зеренді
Исаковка ауылы
251
Ақмола
Бурабай
Қарабұлақ ауылы
252
Ақмола
Бурабай
Қарағай ауылы
253
Ақмола
Зеренді
Ұялы ауылы
254
Ақмола
Бурабай
Федосеев ауылы
255
Ақмола
Бурабай
Жаңатуған ауылы
256
Ақмола
Зеренді
Айдабол кенті
257
Ақмола
Зеренді
Қарашілік ауылы
258
Ақмола
Зеренді
Красиловка ауылы
259
Ақмола
Зеренді
Бөгенбай би ауылы
260
Ақмола
Зеренді
Викторовка ауылы
261
Ақмола
Бурабай
Түлкілі ауылы
262
Ақмола
Зеренді
Қызылегіс ауылы
263
Ақмола
Жақсы
Ишимское ауылы
264
Ақмола
Жақсы
Қазақстан ауылы
265
Ақмола
Жақсы
Терісаққан ауылы
266
Ақмола
Жақсы
Монастырка ауылы
267
Ақмола
Жақсы
Лозовое ауылы
268
Ақмола
Есіл
Ейское ауылы
269
Ақмола
Есіл
Юбилейный ауылы
270
Ақмола
Есіл
Алматы ауылы
271
Ақмола
Есіл
Біртал ауылы
272
Ақмола
Есіл
Интернациональное ауылы
273
Ақмола
Бұланды
Гордеевка ауылы
274
Ақмола
Бұланды
Hовокиевка ауылы
275
Ақмола
Бұланды
Вознесен ауылы
276
Ақмола
Бұланды
Иванковка ауылы
277
Ақмола
Бұланды
Тоқтамыс ауылы
278
Ақмола
Зеренді
Ортаағаш ауылы
279
Ақмола
Зеренді
Серафимовка ауылы
280
Ақмола
Зеренді
Көктерек ауылы
281
Ақмола
Зеренді
Қойсалған ауылы
282
Ақмола
Зеренді
Айдарлы ауылы
283
Ақмола
Зеренді
Зеренді ауылы
284
Ақмола
Бұланды
Мат ауылы
285
Ақмола
Бұланды
Балуан Шолақ атындағы ауылы
286
Ақмола
Бұланды
Пушкин ауылы
287
Ақмола
Бұланды
Hоводонецк ауылы
288
Ақмола
Бұланды
Капитоновка ауылы
289
Ақмола
Бұланды
Ұлытоған ауылы
290
Ақмола
Бұланды
Елтай ауылы
291
Ақмола
Бұланды
Hикольский ауылы

292
Акмолинская
Буландынский
село Боярка
293
Акмолинская
Аккольский
село Урюпинка
294
Акмолинская
Аккольский
село Малоалександровка
295
Акмолинская
Аккольский
село Амангельды
296
Акмолинская
Ерейментауский
село Майлан
297
Акмолинская
Ерейментауский
аул Акмырза
298
Акмолинская
Сандыктауский
село Hоводобринка
299
Акмолинская
Сандыктауский
село Каменка
300
Акмолинская
Биржан сал
село Макинка
301
Актюбинская
Иргизский
село Иргиз
302
Актюбинская
Иргизский
село Жарма
303
Актюбинская
Иргизский
аул Акши
304
Актюбинская
Иргизский
аул Кутиколь
305
Актюбинская
Айтекебийский
село Жароткель
306
Актюбинская
Хромтауский
село Актасты
307
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтобе
308
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтогай
309
Актюбинская
Айтекебийский
село Карабутак
310
Актюбинская
Айтекебийский
село Акколь
311
Актюбинская
Хромтауский
село Тасоткель
312
Актюбинская
Айтекебийский
село Енбекту
313
Актюбинская
Айтекебийский
село Киякты
314
Актюбинская
Айтекебийский
отделение Улгайсын
315
Актюбинская
Айтекебийский
село Белкопа
316
Актюбинская
Хромтауский
село Акбулак
317
Актюбинская
Темирская
город Темир
318
Актюбинская
Шалкарский
село Шиликты
319
Актюбинская
Шалкарский
село Шокысу
320
Актюбинская
Шалкарский
село Карашокат
321
Актюбинская
Шалкарский
село Акеспе
322
Актюбинская
Шалкарский
село Тогыз
323
Актюбинская
Шалкарский
село Тосбулак
324
Актюбинская
Хобдинский
село Канай
325
Актюбинская
Хобдинский
село Акраб
326
Актюбинская
Хобдинский
аул Аксай
327
Актюбинская
Хобдинский
село Жарык
328
Актюбинская
Мартукский
село Кызылжар
329
Актюбинская
Айтекебийский
село Жабасак
330
Актюбинская
Айтекебийский
село Байжанколь
331
Актюбинская
Айтекебийский
село Кумкудук
332
Актюбинская
Каргалинский
село Бадамша
333
Актюбинская
Каргалинский
село Кемпирсай
334
Актюбинская
Каргалинский
село Жосалы
335
Актюбинская
Шалкарский
село Котыртас
336
Актюбинская
Шалкарский
село Алабас
337
Актюбинская
Шалкарский
село Биршогыр
338
Актюбинская
Шалкарский
село Бозой
339
Актюбинская
Шалкарский
аул Коянкулак
340
Актюбинская
Темирский
село Кумсай
341
Актюбинская
Темирский
село Кенкияк
342
Актюбинская
Темирский
село Копа
343
Актюбинская
Темирский
поселок Шубарши
344
Актюбинская
Темирский
село Сарыколь
345
Актюбинская
Темирский
село Башенколь
346
Актюбинская
Айтекебийский
село Темирбек Жургенев
347
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдысай
348
Актюбинская
Хобдинский
аул Каракемер
349
Актюбинская
Хобдинский
село Жаманколь
350
Актюбинская
Хобдинский
село Жиренкопа
351
Актюбинская
Хобдинский
село Когалы
352
Актюбинская
Хобдинский
аул Кок Уй
353
Актюбинская
Хобдинский
аул Кызылжар
354
Актюбинская
Хобдинский
село Согалы
355
Актюбинская
Алгинский
село Кызылту
356
Актюбинская
Алгинская
город Алга
357
Актюбинская
Алгинский
село Бескоспа
358
Актюбинская
Темирский
станция Жаксымай
359
Актюбинская
Темирский
промысел Шубаркудук

292
Ақмола
Бұланды
Боярка ауылы
293
Ақмола
Ақкөл
Урюпинка ауылы
294
Ақмола
Ақкөл
Малоалександровка ауылы
295
Ақмола
Ақкөл
Амангелді ауылы
296
Ақмола
Ерейментау
Майлан ауылы
297
Ақмола
Ерейментау
Ақмырза ауылы
298
Ақмола
Сандықтау
Hоводобринка ауылы
299
Ақмола
Сандықтау
Каменка ауылы
300
Ақмола
Біржан сал
Макинка ауылы
301
Ақтөбе
Ырғыз
Ырғыз ауылы
302
Ақтөбе
Ырғыз
Жарма ауылы
303
Ақтөбе
Ырғыз
Ақши ауылы
304
Ақтөбе
Ырғыз
Құтикөл ауылы
305
Ақтөбе
Әйтеке би
Жарөткел ауылы
306
Ақтөбе
Хромтау
Ақтасты ауылы
307
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтөбе ауылы
308
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтоғай ауылы
309
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарабұтақ ауылы
310
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақкөл ауылы
311
Ақтөбе
Хромтау
Тасөткел ауылы
312
Ақтөбе
Әйтеке би
Еңбекту ауылы
313
Ақтөбе
Әйтеке би
Қияқты ауылы
314
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұлғайсын бөлімшесі
315
Ақтөбе
Әйтеке би
Белқопа ауылы
316
Ақтөбе
Хромтау
Ақбұлақ ауылы
317
Ақтөбе
Темір
Темір қаласы
318
Ақтөбе
Шалқар
Шілікті ауылы
319
Ақтөбе
Шалқар
Шоқысу ауылы
320
Ақтөбе
Шалқар
Қарашоқат ауылы
321
Ақтөбе
Шалқар
Ақеспе ауылы
322
Ақтөбе
Шалқар
Тоғыз ауылы
323
Ақтөбе
Шалқар
Төсбұлақ ауылы
324
Ақтөбе
Қобда
Қанай ауылы
325
Ақтөбе
Қобда
Ақраб ауылы
326
Ақтөбе
Қобда
Ақсай ауылы
327
Ақтөбе
Қобда
Жарық ауылы
328
Ақтөбе
Мәртөк
Қызылжар ауылы
329
Ақтөбе
Әйтеке би
Жабасақ ауылы
330
Ақтөбе
Әйтеке би
Байжанкөл ауылы
331
Ақтөбе
Әйтеке би
Құмқұдық ауылы
332
Ақтөбе
Қарғалы
Бадамша ауылы
333
Ақтөбе
Қарғалы
Кемпірсай станциясы
334
Ақтөбе
Қарғалы
Жосалы ауылы
335
Ақтөбе
Шалқар
Қотыртас ауылы
336
Ақтөбе
Шалқар
Алабас ауылы
337
Ақтөбе
Шалқар
Біршоғыр ауылы
338
Ақтөбе
Шалқар
Бозой ауылы
339
Ақтөбе
Шалқар
Қоянқұлақ ауылы
340
Ақтөбе
Темір
Құмсай ауылы
341
Ақтөбе
Темір
Кеңқияқ ауылы
342
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
343
Ақтөбе
Темір
Шұбарши кенті
344
Ақтөбе
Темір
Сарыкөл ауылы
345
Ақтөбе
Темір
Бәшенкөл ауылы
346
Ақтөбе
Әйтеке би
Темірбек Жүргенев ауылы
347
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдысай ауылы
348
Ақтөбе
Қобда
Қаракемер ауылы
349
Ақтөбе
Қобда
Жаманкөл ауылы
350
Ақтөбе
Қобда
Жиренқопа ауылы
351
Ақтөбе
Қобда
Қоғалы ауылы
352
Ақтөбе
Қобда
Көк Үй ауылы
353
Ақтөбе
Қобда
Қызылжар ауылы
354
Ақтөбе
Қобда
Сөғалі ауылы
355
Ақтөбе
Алға
Қызылту ауылы
356
Ақтөбе
Алға
Алға қаласы
357
Ақтөбе
Алға
Бесқоспа ауылы
358
Ақтөбе
Темір
Жақсымай станциясы
359
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық кәсіпшілігі

360
Актюбинская
Темирский
поселок Шубаркудук
361
Актюбинская
Айтекебийский
аул Айке
362
Актюбинская
Айтекебийский
село Аккум
363
Актюбинская
Темирский
село Алтыкарасу
364
Актюбинская
Темирский
село Бабатай
365
Актюбинская
Темирский
село Сарытогай
366
Актюбинская
Хобдинский
аул Егиндибулак
367
Актюбинская
Хобдинский
село Бегалы
368
Актюбинская
Хобдинский
село Косоткель
369
Актюбинская
Хобдинский
село Булак
370
Актюбинская
Айтекебийский
село Жамбыл
371
Актюбинская
Хобдинский
аул Бестау
372
Актюбинская
Хобдинский
аул Терисаккан
373
Актюбинская
Хобдинский
аул Жанаталап
374
Актюбинская
Алгинский
село Кольтабан
375
Актюбинская
Алгинский
село Акай
376
Актюбинская
Уилский
село Акжар
377
Актюбинская
Уилский
село Шикудук
378
Актюбинская
Уилский
село Кемер
379
Актюбинская
Уилский
село Конырат
380
Актюбинская
Уилский
село Косембай
381
Актюбинская
Каргалинский
село Кос-Истек
382
Актюбинская
Айтекебийский
село Актасты
383
Актюбинская
Каргалинский
село Алимбет
384
Актюбинская
Каргалинский
село Бозтобе
385
Актюбинская
Темирский
село Ащисай
386
Актюбинская
Алгинский
село Болгарка
387
Актюбинская
Алгинский
аул Сарыхобда
388
Актюбинская
Каргалинский
село Велиховка
389
Актюбинская
Каргалинский
село Преображеновка
390
Актюбинская
Каргалинский
село Акколь
391
Актюбинская
Каргалинский
село Ащылысай
392
Актюбинская
Байганинский
село Актам
393
Актюбинская
Байганинский
село Каражар
394
Актюбинская
Байганинский
село Жаркамыс
395
Актюбинская
Уилский
село Кубасай
396
Актюбинская
Уилский
село Караколь
397
Актюбинская
Уилский
село Караой
398
Актюбинская
Уилский
село Сарыбие
399
Актюбинская
Алгинский
село Тиккайын
400
Актюбинская
Алгинский
село Карахобда
401
Актюбинская
Алгинский
село Ушкудык
402
Актюбинская
Алгинский
село Коктогай
403
Актюбинская
Уилский
село Шубарши
404
Актюбинская
Уилский
село Коптогай
405
Актюбинская
Уилский
село Карасу
406
Актюбинская
Иргизский
село Hура
407
Актюбинская
Иргизский
село Белшер
408
Актюбинская
Иргизский
село Мамыр
409
Актюбинская
Мугалжарский
село Кумсай
410
Актюбинская
Мартукский
село Кумсай
411
Актюбинская
Мартукский
аул Казан
412
Актюбинская
Мартукский
село Мартук
413
Актюбинская
Мартукский
село Кенсахара
414
Актюбинская
Мартукский
аул Саржансай
415
Актюбинская
Мартукский
село Акмоласай
416
Актюбинская
Хромтауский
село Кудуксай
417
Актюбинская
Хромтауский
село Копа
418
Актюбинская
Хромтауский
село Тамды
419
Актюбинская
Мартукский
село Жайсан
420
Актюбинская
Мартукский
село Карабулак
421
Актюбинская
Мартукский
село Кокпекти
422
Актюбинская
Мартукский
село Вознесеновка
423
Актюбинская
Мартукский
село Жанатан
424
Актюбинская
Мартукский
село Первомайка
425
Актюбинская
Мартукский
село Курмансай
426
Актюбинская
Мугалжарский
село Аккемер
427
Актюбинская
Мугалжарский
село Мугалжар
428
Актюбинская
Мартукский
село Покровка
429
Актюбинская
Мартукский
село Жанажол

360
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық кенті
361
Ақтөбе
Әйтеке би
Әйке ауылы
362
Ақтөбе
Әйтеке би
Аққұм ауылы
363
Ақтөбе
Темір
Алтықарасу ауылы
364
Ақтөбе
Темір
Бабатай ауылы
365
Ақтөбе
Темір
Сарытоғай ауылы
366
Ақтөбе
Қобда
Егіндібұлақ ауылы
367
Ақтөбе
Қобда
Бегалы ауылы
368
Ақтөбе
Қобда
Қосөткел ауылы
369
Ақтөбе
Қобда
Бұлақ ауылы
370
Ақтөбе
Әйтеке би
Жамбыл ауылы
371
Ақтөбе
Қобда
Бестау ауылы
372
Ақтөбе
Қобда
Терісаққан ауылы
373
Ақтөбе
Қобда
Жаңаталап ауылы
374
Ақтөбе
Алға
Көлтабан ауылы
375
Ақтөбе
Алға
Ақай ауылы
376
Ақтөбе
Ойыл
Ақжар ауылы
377
Ақтөбе
Ойыл
Шиқұдық ауылы
378
Ақтөбе
Ойыл
Кемер ауылы
379
Ақтөбе
Ойыл
Қоңырат ауылы
380
Ақтөбе
Ойыл
Көсембай ауылы
381
Ақтөбе
Қарғалы
Қос-Істек ауылы
382
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақтасты ауылы
383
Ақтөбе
Қарғалы
Әлімбет ауылы
384
Ақтөбе
Қарғалы
Бозтөбе ауылы
385
Ақтөбе
Темір
Ащысай ауылы
386
Ақтөбе
Алға
Болгарка ауылы
387
Ақтөбе
Алға
Сарықобда ауылы
388
Ақтөбе
Қарғалы
Велихов ауылы
389
Ақтөбе
Қарғалы
Преображеновка ауылы
390
Ақтөбе
Қарғалы
Ақкөл ауылы
391
Ақтөбе
Қарғалы
Ащылысай ауылы
392
Ақтөбе
Байғанин
Ақтам ауылы
393
Ақтөбе
Байғанин
Қаражар ауылы
394
Ақтөбе
Байғанин
Жарқамыс ауылы
395
Ақтөбе
Ойыл
Құбасай ауылы
396
Ақтөбе
Ойыл
Қаракөл ауылы
397
Ақтөбе
Ойыл
Қараой ауылы
398
Ақтөбе
Ойыл
Сарыбие ауылы
399
Ақтөбе
Алға
Тікқайың ауылы
400
Ақтөбе
Алға
Қарақобда ауылы
401
Ақтөбе
Алға
Ұшқұдық ауылы
402
Ақтөбе
Алға
Көктоғай ауылы
403
Ақтөбе
Ойыл
Шұбарши ауылы
404
Ақтөбе
Ойыл
Көптоғай ауылы
405
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
406
Ақтөбе
Ырғыз
Hұра ауылы
407
Ақтөбе
Ырғыз
Белшер ауылы
408
Ақтөбе
Ырғыз
Мамыр ауылы
409
Ақтөбе
Мұғалжар
Құмсай ауылы
410
Ақтөбе
Мәртөк
Құмсай ауылы
411
Ақтөбе
Мәртөк
Қазан ауылы
412
Ақтөбе
Мәртөк
Мәртөк ауылы
413
Ақтөбе
Мәртөк
Кеңсахара ауылы
414
Ақтөбе
Мәртөк
Саржансай ауылы
415
Ақтөбе
Мәртөк
Ақмоласай ауылы
416
Ақтөбе
Хромтау
Құдықсай ауылы
417
Ақтөбе
Хромтау
Қопа ауылы
418
Ақтөбе
Хромтау
Тамды ауылы
419
Ақтөбе
Мәртөк
Жайсан ауылы
420
Ақтөбе
Мәртөк
Қарабұлақ ауылы
421
Ақтөбе
Мәртөк
Көкпекті ауылы
422
Ақтөбе
Мәртөк
Вознесеновка ауылы
423
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңатаң ауылы
424
Ақтөбе
Мәртөк
Первомайка ауылы
425
Ақтөбе
Мәртөк
Құрмансай ауылы
426
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақкемер ауылы
427
Ақтөбе
Мұғалжар
Мұғалжар ауылы
428
Ақтөбе
Мәртөк
Покровка ауылы
429
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңажол ауылы

430
Актюбинская
Мартукский
село Достык
431
Актюбинская
Мартукский
село Байторысай
432
Актюбинская
Айтекебийский
село Сулуколь
433
Актюбинская
Айтекебийский
село Теренсай
434
Актюбинская
Хобдинский
село Байтак
435
Актюбинская
Хобдинский
аул Кобда
436
Актюбинская
Хобдинский
аул Курсай
437
Актюбинская
Мартукский
село Хазрет
438
Актюбинская
Мартукский
село Шанды
439
Актюбинская
Мартукский
село Дмитриевка
440
Актюбинская
Мугалжарский
аул Булакты
441
Актюбинская
Хобдинский
аул Отек
442
Актюбинская
Мартукский
аул Байнассай
443
Актюбинская
Айтекебийский
село Сарат
444
Актюбинская
Хобдинский
аул имени Имангали Билтабанова
445
Актюбинская
Хобдинский
село Бескудык
446
Актюбинская
Хобдинский
село Сарыбулак
447
Актюбинская
Хобдинский
село Талдысай
448
Актюбинская
Айтекебийский
село Толыбай
449
Актюбинская
Айтекебийский
село Тымабулак
450
Актюбинская
Айтекебийский
село Ушкатты
451
Актюбинская
Каргалинский
село Акжайык
452
Актюбинская
Каргалинский
аул Сарыбулак
453
Актюбинская
Темирский
село Шыгырлы
454
Актюбинская
Мартукский
село Шевченко
455
Актюбинская
Мартукский
село Аккайын
456
Актюбинская
Мартукский
село Каратаусай
457
Актюбинская
Мугалжарский
село Талдысай
458
Актюбинская
Хобдинский
село Ортак
459
Актюбинская
Мартукский
село Полтавка
460
Актюбинская
Шалкарский
село Канбакты
461
Актюбинская
Мугалжарский
село Енбек
462
Актюбинская
Алгинский
село Самбай
463
Актюбинская
Мугалжарский
село Аксу
464
Актюбинская
Темирский
село Кумкудук
465
Актюбинская
Темирский
село Шибулак
466
Актюбинская
Хромтауский
село Табантал
467
Актюбинская
Хобдинский
аул Жарсай
468
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдык
469
Актюбинская
Темирский
село Аксай
470
Актюбинская
Темирский
станция Калмаккырылган
471
Актюбинская
Темирский
село Копа
472
Актюбинская
Шалкарский
село Бегимбет
473
Актюбинская
Шалкарский
аул Есетата
474
Актюбинская
Мугалжарский
село Шенгельши
475
Актюбинская
Мугалжарский
село Жагабулак
476
Актюбинская
Мугалжарский
село Жаркемер
477
Актюбинская
Уилский
село Кумжарган
478
Актюбинская
Уилский
село Каракемер
479
Актюбинская
Уилский
село Ойыл
480
Актюбинская
Уилский
село Екпетал
481
Актюбинская
Уилский
село Карасу
482
Актюбинская
Уилский
село Каратал
483
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Томпак
484
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есим
485
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Алмалы
486
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базаршолан
487
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Баянтобе
488
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тайпак
489
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жантемир
490
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Бударино
491
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Косшыгыр
492
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кутсиык
493
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кырыккудук
494
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Когалытобек

430
Ақтөбе
Мәртөк
Достық ауылы
431
Ақтөбе
Мәртөк
Байторысай ауылы
432
Ақтөбе
Әйтеке би
Сұлукөл ауылы
433
Ақтөбе
Әйтеке би
Тереңсай ауылы
434
Ақтөбе
Қобда
Байтақ ауылы
435
Ақтөбе
Қобда
Қобда ауылы
436
Ақтөбе
Қобда
Құрсай ауылы
437
Ақтөбе
Мәртөк
Қазірет ауылы
438
Ақтөбе
Мәртөк
Шаңды ауылы
439
Ақтөбе
Мәртөк
Дмитриевка ауылы
440
Ақтөбе
Мұғалжар
Бұлақты ауылы
441
Ақтөбе
Қобда
Өтек ауылы
442
Ақтөбе
Мәртөк
Байнассай ауылы
443
Ақтөбе
Әйтеке би
Сарат ауылы
444
Ақтөбе
Қобда
Иманғали Білтабанов атындағы ауыл
445
Ақтөбе
Қобда
Бесқұдық ауылы
446
Ақтөбе
Қобда
Сарыбұлақ ауылы
447
Ақтөбе
Қобда
Талдысай ауылы
448
Ақтөбе
Әйтеке би
Толыбай ауылы
449
Ақтөбе
Әйтеке би
Тұмабұлақ ауылы
450
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұшқатты ауылы
451
Ақтөбе
Қарғалы
Ақжайық ауылы
452
Ақтөбе
Қарғалы
Сарыбұлақ ауылы
453
Ақтөбе
Темір
Шығырлы ауылы
454
Ақтөбе
Мәртөк
Шевченко ауылы
455
Ақтөбе
Мәртөк
Аққайың ауылы
456
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратаусай ауылы
457
Ақтөбе
Мұғалжар
Талдысай ауылы
458
Ақтөбе
Қобда
Ортақ ауылы
459
Ақтөбе
Мәртөк
Полтавка ауылы
460
Ақтөбе
Шалқар
Қаңбақты ауылы
461
Ақтөбе
Мұғалжар
Еңбек ауылы
462
Ақтөбе
Алға
Самбай ауылы
463
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақсу ауылы
464
Ақтөбе
Темір
Құмқұдық ауылы
465
Ақтөбе
Темір
Шибұлақ ауылы
466
Ақтөбе
Хромтау
Табантал ауылы
467
Ақтөбе
Қобда
Жарсай ауылы
468
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдық ауылы
469
Ақтөбе
Темір
Ақсай ауылы
470
Ақтөбе
Темір
Қалмаққырылған ауылы
471
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
472
Ақтөбе
Шалқар
Бегімбет ауылы
473
Ақтөбе
Шалқар
Есетата ауылы
474
Ақтөбе
Мұғалжар
Шенгелші ауылы
475
Ақтөбе
Мұғалжар
Жағабұлақ ауылы
476
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаркемер ауылы
477
Ақтөбе
Ойыл
Құмжарған ауылы
478
Ақтөбе
Ойыл
Қаракемер ауылы
479
Ақтөбе
Ойыл
Ойыл ауылы
480
Ақтөбе
Ойыл
Екпетал ауылы
481
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
482
Ақтөбе
Ойыл
Қаратал ауылы
483
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Томпақ ауылы
484
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есім ауылы
485
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Алмалы ауылы
486
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базаршолан ауылы
487
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Баянтөбе ауылы
488
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тайпақ ауылы
489
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жантемір ауылы
490
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бударино ауылы
491
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қосшығыр ауылы
492
Батыс Қазақстан
Теректі
Құтсиық ауылы
493
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қырыққұдық ауылы
494
Батыс Қазақстан
Теректі
Қоғалытүбек ауылы

549
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кособа
550
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Коздикара
551
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Торегали
552
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык
553
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык
554
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жас
555
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караколь
556
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караузен
557
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коктерек
558
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Комекши
559
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жалпактал
560
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кишкенеталдыкудук
561
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Аккус
562
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Акпатер
563
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Танат
564
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Таскутур
565
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Тендик
566
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Уразгали
567
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Ашысай
568
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Балдырган
569
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бейистерек
570
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жулдыз
571
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайшакудук
572
Западно-Казахстанская
Казталовский
аул Кайынды
573
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыапан
574
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыкудук
575
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коныс
576
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Карасу
577
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жанажол
578
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Абиш
579
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Саралжын
580
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сарыкудук
581
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сатыбалды
582
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Серик
583
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Киши Айдархан
584
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Кутантал
585
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Акбулак
586
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Атамекен
587
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базартобе
588
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кадыркул
589
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кызылжар
590
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Курсай
591
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Ажен
592
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Муратсай
593
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Уштерек
594
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Бисен
595
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Жиеккум
596
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Сейткали
597
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Теренкудук
598
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Борли
599
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Карташово
600
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Мукыр

549
Батыс Қазақстан
Сырым
Қособа ауылы
550
Батыс Қазақстан
Сырым
Көздіқара ауылы
551
Батыс Қазақстан
Казталов
Төреғали ауылы
552
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
553
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
554
Батыс Қазақстан
Казталов
Жас ауылы
555
Батыс Қазақстан
Казталов
Қаракөл ауылы
556
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараөзен ауылы
557
Батыс Қазақстан
Казталов
Көктерек ауылы
558
Батыс Қазақстан
Казталов
Көмекші ауылы
559
Батыс Қазақстан
Казталов
Жалпақтал ауылы
560
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкене Талдықұдық ауылы
561
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Аққұс ауылы
562
Батыс Қазақстан
Казталов
Ақпәтер ауылы
563
Батыс Қазақстан
Казталов
Таңат ауылы
564
Батыс Қазақстан
Казталов
Таскүтір ауылы
565
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Теңдік ауылы
566
Батыс Қазақстан
Казталов
Оразғали ауылы
567
Батыс Қазақстан
Казталов
Ащысай ауылы
568
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Балдырған ауылы
569
Батыс Қазақстан
Казталов
Бейістерек ауылы
570
Батыс Қазақстан
Казталов
Жұлдыз ауылы
571
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайшақұдық ауылы
572
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайыңды ауылы
573
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдыапан ауылы
574
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдықұдық ауылы
575
Батыс Қазақстан
Казталов
Қоныс ауылы
576
Батыс Қазақстан
Казталов
Қарасу ауылы
577
Батыс Қазақстан
Казталов
Жаңажол ауылы
578
Батыс Қазақстан
Казталов
Әбіш ауылы
579
Батыс Қазақстан
Казталов
Саралжың ауылы
580
Батыс Қазақстан
Казталов
Сарықұдық ауылы
581
Батыс Қазақстан
Казталов
Сатыбалды ауылы
582
Батыс Қазақстан
Казталов
Серік ауылы
583
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Кіші Айдархан ауылы
584
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Құтантал ауылы
585
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ақбұлақ ауылы
586
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Атамекен ауылы
587
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базартөбе ауылы
588
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қадырқұл ауылы
589
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қызылжар ауылы
590
Батыс Қазақстан
Жанібек
Құрсай ауылы
591
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Әжен ауылы
592
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Мұратсай ауылы
593
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Үштерек ауылы
594
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бисен ауылы
595
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Жиекқұм ауылы
596
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Сейітқали ауылы
597
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Тереңқұдық ауылы
598
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бөрлі ауылы
599
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Карташово ауылы
600
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Мұқыр ауылы