Об утверждении цен на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 декабря 2018 года № 136. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2018 года № 17930
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Кожамжаров
Утверждены
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
12 декабря 2018 года № 136
Цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе

Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 136 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 17930 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 63-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 136 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалар

1 учебно-методическое пособие в мягком переплете формата А5, от 51 до 70 страниц
штука
2 500
56.
1 учебно-методическое пособие в мягком переплете формата А5, от 71 до 100 страниц
штука
3 500
Примечание:
1. ННС* – Национальный научный совет, в соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" ННС принимает решение о грантовом и программно-целевом финансировании.
2. ВНТК** – Высшая научно-техническая комиссия при Правительстве Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 3 статьи 18 и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" ВНТК принимает решение о программно-целевом финансировании (в том числе вне конкурсных процедур).

А5 форматындағы жұмсақ мұқабалы 1 оқу-әдістемелік құрал, 51-ден 70 бетке дейін
дана
2 500
56.
А5 форматындағы жұмсақ мұқабалы 1 оқу-әдістемелік құрал, 71-ден 100 бетке дейін
дана
3 500
Ескертпе:
1. ҰҒК* – Ұлттық ғылыми кеңес, "Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 19-бабының 5-тармағына сәйкес ҰҒК гранттық және бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы шешім қабылдайды.
2. ЖҒТК** – Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссия, "Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 18-бабының 3-тармағына және 27-бабының 1-тармағына сәйкес ЖҒТК бағдарламалық-нысаналы (оның ішінде конкурстан тыс рәсімдерден) қаржыландыру туралы шешім қабылдайды.

3. НМС*** – Научно-методический совет, коллегиальный консультативно-совещательный орган Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан. НМС в соответствии с приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 164 утверждает приоритетные темы научных проектов.
4. Товары (работы, услуги), указанные в главе 3 изготовливаются и выполняются на стандартных листах, плотностью 80 грамм на м2.

3. ҒӘК*** – Ғылыми-әдістемелік кеңес, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының алқалық консультативтік-кеңестік органы. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 164 бұйрығына сәйкес ҒӘК ғылыми жобалардың өзекті тақырыптарын бекітеді.
4. 3-тарауда көрсетілген тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) м2-ге тығыздығы 80 грамм стандартты парақтарда әзірленеді және орындалады.