О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № ҚР ДСМ-10 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № ҚР ДСМ-45. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2018 года № 18051. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-170/2020.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 30.10.2020 № ҚР ДСМ-170/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № ҚР ДСМ-10 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17353, опубликован 12 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующие изменения:
тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по проведению исследований компонентов крови и услуги в области иммунологического типирования тканей (HLA-исследования), референс-исследований в службе крови, выделению гемопоэтических стволовых клеток из плацентарной крови и по производству компонентов донорской крови, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного с психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ в месяц, зарегистрированного в Регистре наркологических больных в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
тариф для медицинских организаций (соисполнителей), оказывающих медицинскую помощь в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется больным с психическими и поведенческими расстройствами, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
тариф для медицинских организаций (соисполнителей), оказывающих медицинскую помощь в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется больным с психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям (соисполнителям), оказывающим медицинскую помощь больным туберкулезом, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям за один пролеченный случай инфекционного профиля, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
подушевой норматив скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по восстановительному лечению и реабилитации за один койко-день, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по сестринскому уходу за один койко-день, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного туберкулезом в месяц, зарегистрированного в Национальном регистре больных туберкулезом в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется за один вызов по транспортировке квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным автотранспортом, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему приказу.

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-10 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-45 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 18051 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 30.10.2020 № ҚР ДСМ-170/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-10 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17353 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтер осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу қан компоненттеріне зерттеулер жүргізуге және тіндерді иммунологиялық типтеу саласындағы қызметтер (HLA-зерттеулер), қан қызметіндегі референс-зерттеулер, плаценталық қаннан гемопоэздік дің жасушаларын бөлу және донорлық қан компомоненттерін өндіру бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу Наркологиялық науқастар тіркелімінде тіркелген, психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық кызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін тариф осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін тариф осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу инфекциялық бейіннің бір емделіп шығу жағдайына жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы норматив осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу қалпына келтіру емі және оңалту бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу мейіргерлік күтім бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімінде тіркелген бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу білікті мамандарды және (немесе) науқастарды санитариялық автокөлікпен тасымалдау бойынша бір шақыру үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2018 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 1 қарашадан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

D89.111.331
Измерение внутриглазного давления по Маклакову
517,17
1
2097
D89.113.338
Бесконтактная пневмотонометрия
281,80
1
2098
A02.023.000
Консультация: Офтальмолог
800,62
1
Примечание:
*Тариф за медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования (далее – Тарифы по АПП) определяется с учетом следующих поправочных коэффициентов согласно Методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденной приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года №801 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946);

D89.111.331
Маклаков бойынша көзішілік жанасқан қысымды өлшеу (1 көз)
517,17
1
2097
D89.113.338
Көзішілік қысымды өлшеу жанаспаған (1 көз)
281,80
1
2098
A02.023.000
Консультация: Офтальмолог
800,62
1
Ескертпе:
*Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызмет көрсету тарифі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы №801 бұйрығымен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінде ұсынылатын медициналық қызмет тарифтерін қалыптастыру әдістемесіне сәйкес келесі түзету коэффициенттерін ескере отырып анықталады (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімі № 5946);

Коэффициенты сельской территории к настоящим Тарифам по АПП – 1,1298;
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по АПП;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по АПП;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) согласно приложению 3 к настоящим Тарифам по АПП;

Ауыл аумағының коэффициенті қазіргі кездегі Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтерге арналған тарифтеріне (бұдан әрі - "АЕК тарифтері") – 1,1298;
Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығы коэффициенттері;
Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес экологиялық коэффициенттер;
Осы АЕК тарифтерінің 3-қосымшасына сәйкес Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCI, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тариф;

**Стоимость приема и (или) консультации специалистов для проведения скрининговых осмотров организованных детей дошкольного возраста, школьников, учащихся и студентов средне-специальных и высших учебных заведений до 18 лет в детских дошкольных учреждениях и организациях образования в соответствии с приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 685 "Об утверждении Правил проведения профилактических медицинских осмотров целевых групп населения", определяется с применением поправочного коэффициента 0,5;

**Мектепге дейінгі жастағы балаларға, оқушыларға, орта-арнаулы және жоғары оқу орындарының 18 жасқа дейінгі білім алушылары мен студенттеріне мектепке дейінгі балалар мекемелерінде және білім беру ұйымдарында скрининг өткізу үшін қабылдаудың және (немесе) консультацияның құны "Халықтың нысаналы топтарын профилактикалық медициналық тексеріп-қарауды жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 10 қарашадағы № 685 бұйрығына сәйкес 0,5 түзету коэффициентін қолдана отырып айқындалады;

***0 - услуга не включена в ГОБМП; 1 - услуга включена в ГОБМП; 2 - услуга включена в ГОБМП для отдельных категорий населения, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2136 "Об утверждении перечня гарантированного объема бесплатной медицинской помощи".
Приложение 1
к Тарифам на медицинские
услуги, оказываемые в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи
и в системе обязательного
социального медицинского
страхования
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона
Код региона
Регион
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

***0 – қызмет ТМККК-ға қосылмаған; 1 - қызмет ТМККК-ға қосылған; 2 – қызмет "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2136 қаулысымен айқындалған халықтың жекелеген санаттары үшін ТМККК-ға қосылған.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемінің
шеңберінде және
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
бойынша медициналық
қызметтерге тарифтерге
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығының коэффициенттері
Өңірдің коды
Аймақ
Жылыту маусымы ұзақтығының коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

5556
Майский район
1,0243
43
5536
Баянаульский район
1,0162
Приложение 3
к тарифам на медицинские
услуги, оказываемые в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи
и в системе обязательного
социального медицинского
страхования
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США), к тарифам на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Наименование организации здравоохранения
Тариф
1
Корпоративный фонд "University Medical Center"

5556
Мамыр ауданы
1,0243
5536
Баянауыл ауданы
1,0162
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемінің
шеңберінде және
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
бойынша медициналық
қызметтерге тарифтерге
3-қосымша
Халықаралық бірлескен комиссияның (JCI, АҚШ) стандарттары бойынша аккредиттеуден өту туралы күәлігі бар медициналық көмек көрсететін ұйымдар үшін коэффициенті, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша медициналық қызметтеріне тарифтер
Денсаулық сақтау ұйымының атауы
Коэффициент
1
"University Medical Center" корпоративтік қоры

1,07
Приложение 2
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 11
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по проведению исследований компонентов крови и услуги в области иммунологического типирования тканей (HLA-исследования), референс-исследований в службе крови, выделению гемопоэтических стволовых клеток из плацентарной крови и по производству компонентов донорской крови*
№ п/п
Наименование компонента крови
Единица измерения
Стоимость, тенге
1
2
3
4
1
Эритроцитная масса лейкофильтрованная
доза

1,07
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
11 - қосымша
Шығындарын өтеу қан компоненттеріне зерттеулер жүргізуге және тіндерді иммунологиялық типтеу саласындағы қызметтер (HLA-зерттеулер), қан қызметіндегі референс-зерттеулер, плаценталық қаннан гемопоэздік дің жасушаларын бөлу және донорлық қан компомоненттерін өндіру бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер
Қан құрамдас бөлігінің атауы
Өлшем бірлігі
Құны, теңге
1
2
3
4
1
Лейкофильтрленген эритроциттік масса
доза

30 072
44
Генотипирование крови по HLA-системе антигены класс I и II, локусы А, В, DRB1 среднее разрешение молекулярно-генетическим методом
услуга
62 211
45
Определение уровня сенсибилизации-процента HLA-антител в образце сыворотки методом ИФА
услуга
39 203
46
Генотипирование крови по HLA-системе класс I и II, локусы А, В, С, DRB1, DQB1 среднее разрешение молекулярно-генетическим методом
услуга
126 968
47
Индивидуальный подбор компонентов крови на основе лимфоцитотоксического теста "кросс матч"
услуга
15 967
48
Определение генов главного комплекса гистосовместимости по локусам А, В, С, DRB1, DQB1 с разделением на гаплотипы (высокое разрешение) молекулярно-генетическим методом
услуга
618 097
49
Проведение межлабораторных сравнительных испытаний по разделу "Общеклинические исследования крови" для лабораторий центров крови (гемоглобин, гематокрит, клетки крови человека)
услуга
966
50
Количественный референс ПЦР- тест на вирус гепатита С, с использованием автоматизированной пробподготовки на закрытых анализаторах
услуга
42 561
51
Количественный референс ПЦР- тест на вирус гепатита B, с использованием автоматизированной пробподготовки на закрытых анализаторах
услуга
39 540
52
Проведение межлабораторных сравнительных испытаний путем контрольного тестирования архивных образцов донорской крови на наличие маркеров ГТИ (вирусный гепатит В, вирусный гепатит С, ВИЧ1,2) методами ИХЛА, ПЦР
услуга
12 226
53
Проведение межлабораторных сравнительных испытаний по разделу "Иммуногематология" (типирование антигенов групп крови человека; скрининг, идентификация и определение титра нерегулярных антиэритроцитарных антител) для лабораторий службы крови
услуга
117 933
54
Проведение межлабораторных сравнительных испытаний по разделу "Биохимия" (АЛаТ, общий белок) для лабораторий центров крови
услуга
22 128
55
Типирование генов HLA-А, В, С, DRB1, DQB1 без разделения на гаплотипы (высокое разрешение) молекулярно-генетическим методом
услуга
301 114
56
Определение наличия HLA-антител в образце сыворотки методом проточной цитофлуориметрии
услуга
16 994
57
Определение специфичности HLA-антител 1 и 2 класса в образце сыворотки методом проточной цитофлуориметрии
услуга
223 882
58
Определение химеризма у пациента после трансплантации гемопоэтических стволовых клеток методом капиллярного секвенирования
услуга
70 952
59
Определение антигенов HLA-А, В, DR локусов методом проточной цитофлуориметрии
услуга
99 734
60
Проведение межлабораторных сравнительных испытаний по разделу "Диагностика ГТИ" (маркеры ВГВ, ВГС) для лабораторий центров крови
услуга
36 747
61
Пулированная свежезамороженная плазма монодонорская лейкофильтрованная, вирусинактивированная
доза
64 297
62
Пулированная свежезамороженная плазма полидонорская лейкофильтрованная, вирусинактивированная
доза
64 297
63
Пулированная свежезамороженная плазма монодонорская аферезная лейкофильтрованная, вирусинактивированная
доза
66 767
64
Пулированная свежезамороженная плазма полидонорская аферезная лейкофильтрованная, вирусинактивированная
доза
66 767
Примечание:
Тариф на компоненты крови и исследования, проводимые на уровне областей и города республиканского значения и столицы (далее - тарифы на компоненты крови) определяется с учетом следующих поправочных коэффициентов:
Экологические коэффициенты согласно приложению 1 к настоящим тарифам на компоненты крови;
Коэффициент на содержание здания к стоимости компонентов крови, производимых организациями службы крови, согласно приложению 2 к настоящим тарифам на компоненты крови.
Приложение 1
к Тарифам на медицинские
услуги, оказываемые в рамках
гарантированного объема
бесплатной
медицинской помощи и в
системе
обязательного социального
медицинского страхования,
возмещение затрат на которые
осуществляется по проведению
исследований компонентов
крови и
услуги в области
иммунологического
типирования тканей
(HLA-исследования), референс-
исследований в службе крови,
выделению гемопоэтических
стволовых клеток из
плацентарной
крови и по производству
компонентов донорской крови
Экологические коэффициенты к стоимости компонентов крови, производимых организациями службы крови
Код региона
Область
Регион
Коэффициент
1

30 072
44
HLA-жүйесі бойынша антигендер сынып I және II, локусы А, В, DRB1 орта рұқсат молекулалық-генетикалық әдіспен қанды генотиптеу
қызмет
62 211
45
ИФТ әдісімен HLA-антиденелерді үлгісінде сарысуын сенсибилизации-пайыз деңгейін анықтау
қызмет
39 203
46
Орта рұқсат молекулалық-генетикалық әдіспен HLA-жүйесі бойынша I класс және II, локусы А, В, С, DRB1, DQB1 қанды генотиптеу
қызмет
126 968
47
"Кросс матч" лимфоцитотоксикалық тест негізінде жеке қан компоненттерін таңдау
қызмет
15 967
48
Молекулалық-генетикалық әдіспен А, В, С, DRB1, DQB1 локустары бойынша гаплотипы (жоғары рұқсат) басты кешені гендерінің жұбайларда гистологиялық үйлесімділіктің бөлінуін анықтау
қызмет
618 097
49
Қан орталықтарының зертханаларына (гемоглобин, гематокрит, қан жасушалары адам) "Зертханааралық салыстырмалы сынақтарды жүргізу" тарауы бойынша жалпы клиникалық зерттеу
қызмет
966
50
Жабық анализаторда автоматтандырылған сынама дайындауды пайдалана отырып С гепатитінің вирусына сандық референс ПТР - тест
қызмет
42 561
51
Жабық анализаторда автоматтандырылған сынама дайындауды пайдалана отырып В гепатитінің вирусына сандық референс ПТР - тест
қызмет
39 540
52
1,2) ПТР ИХЛТ әдістерімен бақылау тестілеу жолымен мұрағаттық донорлық қан үлгілерін болуы маркерлер ГТЗ (В вирусты гепатиті, С вирусты гепатиті, ВИЧ зертханааралық салыстырмалы сынақтарды жүргізу
қызмет
12 226
53
Қан қызметінің зертханалары үшін "Иммуногематология" (типтеу антигендер қан тобы адам; скрининг, сәйкестендіру және анықтау тұрақты емес антиэритроциттік антиденелердің титрін) тарауы бойынша зертханааралық салыстырмалы сынақтарды жүргізу
қызмет
117 933
54
Қан орталықтарының зертханаларына "Биохимия" (АЛаТ, жалпы ақуыз) тарауы бойынша зертханааралық салыстырмалы сынақтарды жүргізу
қызмет
22 128
55
Молекулалық-генетикалық әдіспен HLA-А, В, С, DRB1, DQB1 гаплотипы бөлмей (жоғары рұқсат) гендерді типтеу
қызмет
301 114
56
Ағынды цитофлуориметрия әдісімен сарысулар үлгісінде HLA-антиденелерді анықтау
қызмет
16 994
57
Ағынды цитофлуориметрия әдісімен сарысулар үлгісінде 1 және 2-сыныпты ерекшелігінде HLA-антиденелерді анықтау
қызмет
223 882
58
Капиллярлық секвенирования әдісімен пациенттен гемопоэздік дің жасушаларын транспланттаудан кейін химеризманы анықтау
қызмет
70 952
59
Ағынды цитофлуориметрия әдісімен HLA-А, В, DR локустарының антигендерін анықтау
қызмет
99 734
60
Қан орталықтарының зертханаларына Диагностика ГТЗ" (маркерлер ВВГ, СВГ) тарауы бойынша зертханааралық салыстырмалы сынақтарды жүргізу
қызмет
36 747
61
Біріктірілген жаңа мұздатылған монодонорлық,лейкофильтрленген, вирустазартылған плазма
доза
64 297
62
Біріктірілген жаңа мұздатылған монодонорлық аферездік лейкофильтрленген, вирустазартылған плазма
доза
64 297
63
Біріктірілген жаңа мұздатылған полидонорлық лейкофильтрленген, вирустазартылған плазма
доза
66 767
64
Біріктірілген жаңа мұздатылған полидонорлық аферездік лейкофильтрленген, вирустазартылған плазма
доза
66 767
Ескертпе:
Қан компонеттеріне және облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың деңгейінде өтетін зерттеулерге арналған тарифтер (бұдан әрі - қан компонеттеріне арналған тарифтер) мынадай түзету коэффиценттерін ескере отырып айқындалады:
Осы қан компонеттеріне арналған тарифтерге 1-қосымшаға сәйкес экологиялық коэффициенттер;
Осы қан компонеттеріне арналған тарифтерге 2-қосымшаға сәйкес қан қызметі ұйымдарында өндірілетін қан компоненттерінің құнына ғимаратты ұстауға арналған коэффициент.
Шығындарын өтеу қан
компоненттеріне зерттеулер
жүргізуге және тіндерді
иммунологиялық типтеу
саласындағы қызметтер
(HLA-зерттеулер), қан
қызметіндегі референс-
зерттеулер, плаценталық қаннан
гемопоэздік дің жасушаларын
бөлу және донорлық
қан компомоненттерін өндіру
бойынша жүзеге асырылатын,
тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
көрсетілетін медициналық
қызметтерге тарифтерге
1 - қосымша
Қан қызметі ұйымдары өндіретін қан компоненттерінің құнына арналған экологиялық коэффициенттер
Өңірдің коды
Облыс
Өңір
Коэффициент
1

4310
Кызылординская область
г. Кызылорда
1,075
2
6328
Восточно-Казахстанская область
г. Семей
1,019
3
6310
г. Усть-Каменогорск
1,019
Приложение 2
к Тарифам на медицинские
услуги,
оказываемые в рамках
гарантированного объема
бесплатной
медицинской помощи и в
системе
обязательного социального
медицинского страхования,
возмещение затрат на которые
осуществляется по проведению
исследований компонентов
крови и
услуги в области
иммунологического
типирования тканей
(HLA-исследования), референс-
исследований в службе крови,
выделению гемопоэтических
стволовых клеток из
плацентарной
крови и по производству
компонентов донорской крови
Коэффициент на содержание здания к стоимости компонентов крови, производимых организациями службы крови
Код региона
Область
Регион
Коэффициент
1
4310
Кызылординская область
г. Кызылорда

4310
Қызылорда облысы
Қызылорда қ.
1,075
2
6328
Шығыс Қазақстан облысы
Семей қ.
1,019
3
6310
Өскемен қ.
1,019
Шығындарын өтеу қан
компоненттеріне зерттеулер
жүргізуге және тіндерді
иммунологиялық типтеу
саласындағы қызметтер
(HLA-зерттеулер), қан
қызметіндегі референс-
зерттеулер, плаценталық қаннан
гемопоэздік дің жасушаларын
бөлу және донорлық
қан компомоненттерін өндіру
бойынша жүзеге асырылатын,
тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген
көлемі шеңберінде және
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде көрсетілетін
медициналық қызметтерге
тарифтерге
2 - қосымша
Қан қызметін өндіретін ұйымдарына қан компоненттерін құнына арналған ғимаратты ұстау коэффициенті
Өңірдің коды
Облысы
Өңір
Коэффициент
1
4310
Қызылорда облысы
Қызылорда қ.

6 859,17
Приложение 5
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 16
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф для медицинских организаций (соисполнителей), оказывающих медицинскую помощь в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется больным с психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ
п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день
(тенге)
1
ГКП "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области

6 859,17
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
16-қосымша
Шығындарын өтеу психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін тариф
р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек күн тарифі
(теңге)
1
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік екемесінің ШЖҚ "Мамандандырылған емдеу-профилактикалық кәсіпорыны" МКК

4 398,14
2
ГКП на ПХВ "Региональный наркологический диспансер" Управления здравоохранения Алматинской области
8 023,25
3
КГКП "Наркологический диспансер города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
5 989,86
4
КГКП "Психиатрический диспансер города Риддер" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
13 376,73
5
КГКП "Психиатрический диспансер Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
17 020,59
6
КГКП "Восточно-Казахстанская психиатрическая больница села Ново-Канайка" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
5 980,86
7
КГКП "Психиатрическая больница п.Шульбинск" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
4 447,35
8
Учреждение "Наркологический психотерапевтический центр доктора Лукьяненко Ю. В." Управления здравоохранения Жамбылской области
7 974,20
9
КГКП "Рудненская городская психиатрическая больница" Управления здравоохранения Костанайской области
6 379,79
10
ТОО "Альтернатива KST" Костанайской области
9 627,70
Приложение 6
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 19
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям (соисполнителям) оказывающим медицинскую помощь больным туберкулезом
п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день
(тенге)
1
ГКП "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
5 691,21
2
ГКП "Темирская районная туберкулезная больница" на ПХВ государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
10 187,43
3
ГКП "Айтекебийский хоспис для туберкулезных больных" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
12 307,15
4
ГКП на ПХВ "Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Алматинской области
12 936,63
5
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
18 515,13
6
КГКП "Детский противотуберкулезный лечебно-профилактический центр" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
22 352,39
7
КГКП "Региональный противотуберкулезный диспансер города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

4 398,14
2
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Аймақтық наркологиялық диспансер" ШЖҚ МКК
8 023,25
3
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының наркологиялық диспансері" КМҚК
5 989,86
4
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Риддер қаласының психиатриялық диспансері" КМҚК
13 376,73
5
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Зырянов ауданының психиатриялық диспансері" КМҚК
17 020,59
6
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облысы Ново-Канайка ауылдық психиатриялық ауруханасы" КМҚК
5 980,86
7
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Шульбинск ауылдық психиатриялық ауруханасы" КМҚК
4 447,35
8
Жамбыл облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Дәрігер Ю.В.Лукьяненконың наркологиялық психотерапевтік орталығы" мекемесі
7 974,20
9
Қостанай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық психиатриялық ауруханасы" КМҚК
6 379,79
10
Қостанай облысының "Альтернатива KST" ЖШС
9 627,70
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
19-қосымша
Шығындарын өтеу туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек күн тарифі
(тенге)
1
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Мамандандырылған емдеу-профилактикалық кәсіпорын" МКК
5 691,21
2
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Темір аудандық туберкулез ауруханасы" МКК
10 187,43
3
Ақтөбе облысының Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Әйтеке би туберкулез науқастарына арналған хосписі" МКК
12 307,15
4
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" ШЖҚ МКК
12 936,63
5
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
18 515,13
6
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Туберкулезге қарсы балаларды емдеу-профилактикалық орталығы" КМҚК
22 352,39
7
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК

15 039,55
8
КГКП "Аркалыкский региональный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Костанайской области
19 383,74
9
ГККП "Жанаозенская межрайонная туберкулезная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
12 141,60
Приложение 7
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 21
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям на один пролеченный случай инфекционного профиля
Наименование медицинской организации
Тариф на один пролеченный случай, в тенге
1
2
3
1
ГКП на ПХВ "Ерейментауская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
44 260,64
2
ГКП на ПХВ "Астраханская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
38 076,00
3
ГКП на ПХВ "Зерендинская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
51 573,33
4
ГКП на ПХВ "Есильская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
40 127,20
5
ГКП на ПХВ "Кокшетауская городская многопрофильная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
37 627,07
6
ГКП на ПХВ "Аршалынская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
47 712,22
7
ГКП на ПХВ "Бурабайская многопрофильная межрайонная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
36 587,48
8
ГКП на ПХВ "Аккольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
63 530,33
9
ГКП на ПХВ "Атбасарская многопрофильная межрайонная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
38 635,25
10
ГКП на ПХВ "Многопрофильная областная детская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
35 106,45
11
ГКП на ПХВ "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
39 734,35
12
ГКП "Алгинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 652,73
13
ГКП "Хромтауская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 340,50
14
ГКП "Айтекебийская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области

15 039,55
8
Қостанай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
19 383,74
9
Маңғыстау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" МКҚК
12 141,60
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
21-қосымша
Шығындарын өтеу инфекциялық бейіннің бір емделіп шығу жағдайына жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір емделіп шығу жағдайына тариф, тенге
1
2
3
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Ерейментау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
44 260,64
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ ММК
38 076,00
3
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Зеренда орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ ММК
51 573,33
4
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Есіл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
40 127,20
5
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көкшетау көпбейінді қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
37 627,07
6
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Аршалы аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
47 712,22
7
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Бурабай ауданаралық көпсалалы ауруханасы" ШЖҚ МКК
36 587,48
8
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Ақкөл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
63 530,33
9
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Атбасар ауданаралық көпсалалы ауруханасы" ШЖҚ МКК
38 635,25
10
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" ШЖҚ МКК
35 106,45
11
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
39 734,35
12
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Алға аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 652,73
13
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Хромтау аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 340,50
14
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Әйтекеби аудандық орталық аурухана" МКК

5 642,34
15
ГКП "Каргалинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
10 464,04
16
ГКП "Мартукская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управления здравоохранения Актюбинской области
7 279,33
17
ГКП "Кобдинская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управление здравоохранения Актюбинской области
7 141,34
18
ГКП "Шалкарская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
8 029,48
19
"Темирская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
6 092,40
20
ГКП "Байганинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
7 071,12
21
ГКП "Эмбенская районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
8 219,15
22
ГКП "Уилская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
7 536,69
23
ГКП "Иргизская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управление здравоохранения Актюбинской области
8 184,17
24
ГКП "Мугалжарская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
51 591,68
25
ГКП "Областная клиническая инфекционная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
51 464,93
26
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
88 734,83
27
ГКП на ПХВ "Райымбекская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
46 717,78
28
ГКП на ПХВ "Уйгурская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
26 076,20
29
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Кабанбай Алакольского района государственного учреждения Управление здравоохранения Алматинской области
84 071,92
30
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Нарынкол Райымбекского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
87 222,13
31
ГКП на ПХВ "Капшагайская городская больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области
45 026,73
32
ГКП на ПХВ "Алакольская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
70 520,86
33
ГКП на ПХВ "Кербулакская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области

5 642,34
15
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Қарғалы аудандық орталық аурухана" МКК
10 464,04
16
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Мәртөк аудандық орталық аурухана" МКК
7 279,33
17
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қобда аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 141,34
18
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шалқар аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
8 029,48
19
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
6 092,40
20
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Байғанин аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 071,12
21
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ембі аудандық аурухана" ШЖҚ МКК
8 219,15
22
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 536,69
23
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ырғыз аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
8 184,17
24
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің ШЖҚ "Мұғалжар аудандық орталық аурухана" МКК
51 591,68
25
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Облыстық инфекциялық аурухана" МКҚК
51 464,93
26
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Балхаш аудандық орталық аураханасы" ШЖҚ МКК
88 734,83
27
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Райымбек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
46 717,78
28
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
26 076,20
29
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алакөл ауданы Қабанбай ауылының "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
84 071,92
30
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Райымбек ауданы Нарынкөл селосы "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
87 222,13
31
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің мемлекетік мекемесінің "Капшағай қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
45 026,73
32
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
52 342,21
33
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Кербұлақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

91 262,29
34
ГКП на ПХВ "Каратальская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
81 456,14
35
ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
78 058,53
36
ГКП на ПХВ "Текелийская городская больница" Государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
34 491,37
37
ГКП на ПХВ "Аксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
89 974,23
38
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области
86 814,93
39
ГКП на ПХВ "Саркандская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
68 736,13
40
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Шелек Енбекшиказахского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
91 852,03
41
ГКП на ПХВ "Панфиловская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
72 729,25
42
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская центральная районная больница" ГУ "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
63 930,71
43
КГКП "Региональная инфекционная больница г.Талдыкорган" ГУ УЗ Алматинской области
69 259,60
44
КГКП "Каскеленская городская инфекционная больница" ГУ УЗ Алматинской области
58 338,00
45
КГП на ПХВ "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
47 244,09
46
КГП на ПХВ "Макатская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
58 631,92
47
КГП на ПХВ "Махамбетская центральная районнная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
52 959,50
48
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
49 723,76
49
КГП на ПХВ "Курмангазинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области"
42 735,04
50
КГП на ПХВ "Индерская центральная районнная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
37 878,79
51
КГП на ПХВ "Жылыойская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
51 493,31
52
КГП на ПХВ "Атырауская областная больница №2" Управления здравоохранения Атырауской области

91 262,29
34
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қаратал аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
81 456,14
35
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Көксу аудандық орталық ауруханасы" МКК
78 058,53
36
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Текелі қалалық ауруханаасы" ШЖҚ МКК
34 491,37
37
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ақсу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК.
89 974,23
38
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
86 814,93
39
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
68 736,13
40
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шелек аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
91 852,03
41
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Панфилов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
72 729,25
42
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Еңбекшіқазақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
63 930,71
43
Алматы облысы ДСБ ММ-ның "Талдықорған каласының өңірлік жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
69 259,60
44
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Каскелең қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
58 338,00
45
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
47 244,09
46
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мақат аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
58 631,92
47
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасыныңның "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
52 959,50
48
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
49 723,76
49
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 735,04
50
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
37 878,79
51
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жылыой аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
51 493,31
52
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасыныңның "№2 Атырау облыстық ауруханасы" ШЖҚ КМК

66 749,55
53
КГП на ПХВ "Абайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
38 019,80
54
КГП на ПХВ "Курчатовская городская больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
38 216,22
55
КГП на ПХВ "Бескарагайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
45 541,06
56
КГП на ПХВ "Тарбагатайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 069,44
57
КГКП "Межрайонная больница Кокпектинского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
70 857,14
58
КГП на ПХВ "Городская больница города Серебрянска Зыряновского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
70 702,60
59
КГП на ПХВ "Жарминская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
45 412,65
60
КГП на ПХВ "Кокпектинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
52 355,56
61
КГП на ПХВ "Катон-Карагайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
42 049,86
62
КГП на ПХВ "Межрайонная больница Тарбагатайского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 298,10
63
КГКП "Межрайонная больница Катон-Карагайского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
47 310,95
64
КГП на ПХВ "Бородулихинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
42 570,16
65
КГП на ПХВ "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
66 316,99
66
КГП на ПХВ "Курчумская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
49 677,10
67
КГП на ПХВ "Зайсанская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 439,42
68
КГКП "Шемонаихинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
52 373,35
69
КГП на ПХВ "Аягозская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
48 356,96
70
КГП на ПХВ "Риддерская городская больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
57 580,92
71
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
62 139,70
72
КГП на ПХВ "Усть-Каменогорская городская больница №1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата

66 749,55
53
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
38 019,80
54
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
38 216,22
55
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
45 541,06
56
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
61 069,44
57
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
70 857,14
58
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының Серебрянск қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
70 702,60
59
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
45 412,65
60
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
52 355,56
61
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Катон-Қарағай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 049,86
62
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай ауданының ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК
61 298,10
63
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Катонқарағай ауданының ауданарылық ауруханасы" КМҚК
47 310,95
64
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бородулиха орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 570,16
65
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
66 316,99
66
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
49 677,10
67
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
61 439,42
68
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
52 373,35
69
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
48 356,96
70
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Риддер қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
57 580,92
71
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зырян орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
62 139,70
72
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№1 Өскемен қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК

82 378,96
73
КГП на ПХВ "Центр матери и ребенка" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
63 351,60
74
КГКП "Инфекционная больница города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
98 326,21
75
ГКП на ПХВ "Городская детская больница №1" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
94 698,74
76
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Меркенского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
61 753,42
77
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница района им. Т.Рыскулова" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
55 654,32
78
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Таласского района Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
41 378,52
79
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Жамбылского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
53 035,33
80
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Жуалынского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
41 275,05
81
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Мойынкумского района Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
42 862,83
82
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Байзакского Района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
45 787,31
83
ГКП на ПХВ "Кордайская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
46 805,87
84
ГКП на ПХВ "Шуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
44 943,61
85
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Сарысуского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
55 268,56
86
КГКП "Жамбылская областная детская инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
84 643,70
87
ГКП на ПХВ "Таскалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
79 291,67
88
ГКП на ПХВ "Бокейординская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
53 243,90
89
ГКП на ПХВ "Жанибекская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
55 957,14
90
ГКП на ПХВ "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
71 804,60
91
ГКП на ПХВ "Каратобинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
71 275,00
92
ГКП на ПХВ "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
48 033,56
93
ГКП на ПХВ "Зеленовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области

82 378,96
73
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала орталығы" ШЖҚ КМК
63 351,60
74
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Семей қ. Инфекциялық ауруханасы" КМҚК
98 326,21
75
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№1 Қалалық балалар ауруханасы" ШЖҚ МКК
94 698,74
76
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Меркі аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
61 753,42
77
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Т.Рыскулов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 654,32
78
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Талас аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 378,52
79
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
53 035,33
80
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жуалы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 275,05
81
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Мойынқұм аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
42 862,83
82
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Байзақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
45 787,31
83
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қордай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
46 805,87
84
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
44 943,61
85
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Сарысу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 268,56
86
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ МКК
84 643,70
87
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Тасқала аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
79 291,67
88
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөкей ордасы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
53 243,90
89
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жәнібек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 957,14
90
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
71 804,60
91
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратөбе аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
71 275,00
92
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
48 033,56
93
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК

60 214,29
94
ГКП на ПХВ "Казталовская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
55 227,98
95
ГКП на ПХВ "Чингирлауская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
52 476,00
96
ГКП на ПХВ "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
49 878,19
97
ГКП на ПХВ "Акжаикская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
41 515,48
98
ГККП "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
82 586,54
99
КГП "Центральная районная больница Шетского района" управления здравоохранения Карагандинсой области
50 270,11
100
КГП "Центральная районная больница Каркаралинского района" управления здравоохранения Карагандинской области
35 804,29
101
КГП "Центральная районная больница Осакаровского района" управления здравоохранения Карагандинской области
45 597,64
102
КГП "Центральная районная больница Нуринского района" управления здравоохранения Карагандинской области
54 897,34
103
КГП "Центральная районная больница ЖанаАркинского района" управления здравоохранения Карагандинской области
55 923,37
104
КГП "Центральная больница г. Каражал" управления здравоохранения Карагандинской области
56 552,58
105
КГП "Центральная больница г. Шахтинск" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
46 051,99
106
КГП "Центральная районная больница Абайского района" управления здравоохранения Карагандинской области
52 895,11
107
Коммунальное государственное предприятия "Центральная больница №1 г.Сатпаев" управления здравоохранения Карагандинской области
41 101,24
108
КГП "Центральная больница города Жезказган" управления здравоохранения Карагандинской области
47 981,70
109
КГП "Центральная больница г. Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области
55 899,29
110
КГП "Центральная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
48 919,95
111
КГКП "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения Карагандинской области
59 539,63
112
КГП "Наурзумская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
191 730,22
113
КГП "Карабалыкская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
113 236,06
114
КГП "Узункольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
74 364,78
115
КГП "Сарыкольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области

60 214,29
94
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 227,98
95
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шыңғырлау аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
52 476,00
96
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" МКК
49 878,19
97
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 515,48
98
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
82 586,54
99
Қарағанды облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шет ауданының орталық ауруханасы" КМК
50 270,11
100
Қарағанды облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" КМК
35 804,29
101
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Осакаров ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
45 597,64
102
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
54 897,34
103
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "ЖаңаАрқа ауданының орталық ауруханасы" КМК
55 923,37
104
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаражал қ. орталық ауруханасы" КМК
56 552,58
105
Қарағанды облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шахтинск қ. орталық ауруханасы" КМК
46 051,99
106
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
52 895,11
107
Қарағанды облысы деңсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қ. №1 орталық ауруханасы" КМК
41 101,24
108
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезқазған қаласының орталық ауруханасы" КМК
47 981,70
109
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қ. орталық ауруханасы" КМК
55 899,29
110
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" КМК
48 919,95
111
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық инфекциялық ауруханасы" КМҚК
59 539,63
112
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Науырзым аудандық орталық ауруханасы" КМК
191 730,22
113
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық орталық ауруханасы" КМК
113 236,06
114
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
74 364,78
115
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК

79 774,03
116
КГП "Октябрьская сельская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
97 922,30
117
КГП "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
199 850,67
118
КГП "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
96 767,35
119
КГП "Карасуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
180 668,65
120
КГП "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
95 250,97
121
КГП "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
275 412,63
122
КГП "Амангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
111 641,71
123
КГП "Аркалыкская региональная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
35 801,32
124
КГП "Джангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
133 579,25
125
ГКП на ПХВ "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
73 077,15
126
КГП "Мендыкаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
95 880,98
127
КГП "Житикаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
138 727,22
128
КГП "Костанайская областная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
114 822,63
129
КГП "Лисаковская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
154 489,41
130
КГП "Рудненская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
55 970,03
131
КГП "Рудненская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
55 970,03
132
КГП "Костанайская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
91 247,94
133
КГП на ПХВ "Кармакшинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
36 496,82
134
КГП на ПХВ "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
44 364,36
135
КГП на ПХВ "Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
46 478,03
136
КГП на ПХВ "Казалинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области

79 774,03
116
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Октябрь селолық ауруханасы" КМК
97 922,30
117
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық орталық ауруханасы" КМК
199 850,67
118
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Денисов аудандық орталық ауруханасы" КМК
96 767,35
119
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарасу аудандық орталық ауруханасы" КМК
180 668,65
120
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" КМК
95 250,97
121
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық орталық ауруханасы" КМК
275 412,63
122
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аманкелді аудандық орталық ауруханасы" КМК
111 641,71
123
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық өңірлік ауруханасы" КМК
35 801,32
124
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жангелдин аудандық орталық ауруханасы" КМК
133 579,25
125
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекол аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
73 077,15
126
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Меңдіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
95 880,98
127
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
138 727,22
128
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық ауруханасы" КМК
114 822,63
129
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Лисаков қалалық ауруханасы" КМК
154 489,41
130
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық балалар ауруханасы" КМК
55 970,03
131
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық ауруханасы" КМК
55 970,03
132
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық балалар ауруханасы" КМК
91 247,94
133
"Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қармақшы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
36 496,82
134
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
44 364,36
135
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
46 478,03
136
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қазалы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК

51 582,68
137
КГП на ПХВ "Жанакорганская центральная районная больница с амбулаторно поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
24 717,62
138
КГП на ПХВ "Аральская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
42 249,39
139
КГП на ПХВ "Шиелийская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
34 154,50
140
КГП на ПХВ "Кызылординская областная инфекционная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области
60 583,27
141
ГКП на ПХВ "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
55 409,36
142
ГКП на ПХВ "Жетыбайская сельская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
57 844,61
143
ГКП на ПХВ "Каракиянская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
52 410,71
144
ГКП на ПХВ "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
73 018,87
145
ГКП на ПХВ "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
40 545,21
146
ГКП на ПХВ "Жанаозенская городская детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
53 303,76
147
ГКП на ПХВ "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранеия Мангистауской области
63 738,30
148
КГП на ПХВ "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
71 550,60
149
КГП на ПХВ "Аксуская центральная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
38 551,06
150
КГП на ПХВ "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
73 652,65
151
КГП на ПХВ "Экибастузская городская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
36 085,01
152
КГП на ПХВ "Акжарская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
28 729,64
153
КГП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
61 250,00
154
КГП на ПХВ "Айыртауская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
60 204,78
155
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"

51 582,68
137
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
24 717,62
138
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Арал аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 249,39
139
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Шиелі аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
34 154,50
140
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ КМК
60 583,27
141
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 409,36
142
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетыбай аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
57 844,61
143
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарақия орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
52 410,71
144
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
73 018,87
145
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
40 545,21
146
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық балалар ауруханасы" ШЖҚ МКК
53 303,76
147
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" ШЖҚ МКК
63 738,30
148
Павлодар облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" КМК
71 550,60
149
Павлодар облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
38 551,06
150
Павлодар облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" ШЖҚ КМК
73 652,65
151
Павлодар облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Екібастұз қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
36 085,01
152
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ақжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
28 729,64
153
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
61 250,00
154
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
60 204,78
155
"Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын аудандың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК

43 235,29
156
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
32 546,13
157
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30 893,17
158
КГП на ПХВ "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
59 528,05
159
КГП на ПХВ "Третья городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
55 216,12
160
ГКП на ПХВ "Байдибекская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
34 460,38
161
ГКП на ПХВ "Шардаринская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
35 712,24
162
ГКП на ПХВ "Сузакская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
41 085,20
163
ГКП на ПХВ "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Туркестанской области
30 159,26
164
ГКП на ПХВ "Жетысайская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
36 445,93
165
ГКП на ПХВ "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
40 394,10
166
ГККП "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
25 778,83
167
ГКП на ПХВ "Келесская районная больница" Абай" управления здравоохранения Туркестанской области
26 650,90
168
ГКП на ПХВ "Жетысайская районная больница "Асыката" управления здравоохранения Туркестанской области
28 315,36
169
ГКП на ПХВ "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
25 976,45
170
ГКП на ПХВ "Сайрамская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
37 517,03
171
ГКП на ПХВ "Арысская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
23 783,06
172
ГКП на ПХВ "Сайрамская районная больница "Карабулак" управления здравоохранения Туркестанской области
20 630,39
173
ГКП на ПХВ "Кентауская центральная городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
27 871,29
174
ГКП на ПХВ "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
21 770,51
175
ГКП на ПХВ "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
30 163,97

43 235,29
156
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
32 546,13
157
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
30 893,17
158
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
59 528,05
159
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Үшінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
55 216,12
160
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
34 460,38
161
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
35 712,24
162
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 085,20
163
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
30 159,26
164
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
36 445,93
165
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
40 394,10
166
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
25 778,83
167
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай "Келес аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
26 650,90
168
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Асық ата" жетісай аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
28 315,36
169
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
25 976,45
170
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
37 517,03
171
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
23 783,06
172
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
20 630,39
173
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
27 871,29
174
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
21 770,51
175
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
30 163,97

176
ГКП на ПХВ "Туркестанская городская центральная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
32 382,65
177
ГКП на ПХВ "Сарыагашская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
27 210,27
178
ГКП на ПХВ "Ордабасинская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
19 955,99
179
ГККП "Городская инфекционная больница" управления здравоохранения города Шымкента
53 865,43
180
ГКП на ПХВ "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой" Управления здровоохранения города Алматы
81 602,02
181
ГКП на ПХВ "Детская городская клиническая инфекционная больница" Управления здравоохранения города Алматы
45 526,72
182
ГККП "Городская инфекционная больница" акимата города Астаны
89 154,59
183
ГККП "Городская детская инфекционная больница" акимата города Астаны
95 295,00
Приложение 8
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 22
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Подушевой норматив скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования*
п/п
Наименование регионов
Подушевой норматив (тенге)
1
Акмолинская область
192,56
2
Актюбинская область
192,56
3
Алматинская область
192,56
4
Атырауская область
192,56
5
Восточно-Казахстанская область
192,56
6
Жамбылская область
192,56
7
Западно -Казахстанская область
192,56
8
Карагандинская область
192,56
9
Костанайская область
192,56
10
Кызылординская область
192,56
11
Мангистауская область
192,56
12
Павлодарская область
192,56
13
Северо-Казахстанская область
192,56
14
Туркестанская область
192,56
15
город Алматы
192,56
16
город Астана
192,56
17
город Шымкент
192,56
*Примечание
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц согласно приложению 1 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц для субъекта здравоохранения с целью корректировки тарифа в разрезе регионов согласно приложения 2 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой помощи на одного жителя в месяц для субъектов здравоохранения с целью корректировки тарифа в разрезе медицинских организаций согласно приложению 3 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Приложение 1
к подушевому нормативу скорой
помощи на одного
прикрепленного
человека для станции скорой
медицинской помощи в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и
в системе обязательного
социального
медицинского страхования
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц
Регионы
Коэффициент
плотности населения
Коэффициент
учета надбавок за работу в сельской местности
Коэффициент
учета продолжительности отопительного сезона
1
Акмолинская область

176
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
32 382,65
177
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
27 210,27
178
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
19 955,99
179
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ КМК
53 865,43
180
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ МКК
81 602,02
181
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ МКК
45 526,72
182
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" МКҚК
89 154,59
183
Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы" МКҚК
95 295,00
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
22-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы норматив*
№ р/с
Өңірлердің атауы
Жан басына шаққандағы норматив
(теңге)
1
Ақмола облысы
192,56
2
Ақтөбе облысы
192,56
3
Алматы облысы
192,56
4
Атырау облысы
192,56
5
Шығыс Қазақстан облысы
192,56
6
Жамбыл облысы
192,56
7
Батыс Қазақстан облысы
192,56
8
Қарағанды облысы
192,56
9
Қостанай облысы
192,56
10
Қызылорда облысы
192,56
11
Маңғыстау облысы
192,56
12
Павлодар облысы
192,56
13
Солтүстік Қазақстан облысы
192,56
14
Түркістан облысы
192,56
15
Алматы қаласы
192,56
16
Астана қаласы
192,56
17
Шымкент қаласы
192,56
*Ескертпе:
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 1-қосымшаға сәйкес айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 2-қосымшаға өңірлер бөлінісінде тарифті түзету мақсатында денсаулық сақтау субъектісі үшін айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 3-қосымшаға медициналық ұйымдар бөлінісінде тарифті түзету мақсатында денсаулық сақтау субъектісі үшін айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде жедел
медициналық көмек стансасы
үшін бір бекітілген адамға жан
басына шаққандағы нормативке
1-қосымша
Айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері
Өңір
Халық тығыздығының коэффициенті
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу
коэффициенті
1
Ақмола облысы

2,032
6
ГКП "Каргалинская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,953
7
ГКП "Кобдинская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
1,643
8
ГКП "Мартукская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,224
9
ГКП "Мугалжарская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
1,477
10
ГКП "Темирская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения
Актюбинской области
1,591
11
ГКП "Уилская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,879
12
ГКП "Хромтауская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,459
13
ГКП "Шалкарская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,894
14
ГКП "Эмбенская районая больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,708
15
ТОО "Первая помошь" (Алғашқы жәрдем) Актюбинской области
1,011
16
ГКП на ПХВ "Талгарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,556
17
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,429
18
ГКП на ПХВ "Районная больница с.Каргалы" Управления здравоохранения Алматинской области
0,565
19
ГКП на ПХВ "Кербулакская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области"
0,939
20
ГКП на ПХВ "Райымбекская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
1,052
21
ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,793
22
ГКП на ПХВ "Районная больница" п.Боралдай Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,346
23
ГКП на ПХВ "Панфиловская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,420
24
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская центральная районная больница" ГУ Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области

2,032
6
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
0,953
7
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қобда аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
1,643
8
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Мәртөк аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
0,224
9
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
1,477
10
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
1,591
11
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
0,879
12
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Хромтау аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
0,459
13
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шалқар аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
0,894
14
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ембі аудандық аурухана" ШЖҚ МКК
0,708
15
Ақтөбе облысының "Первая помошь" (Алғашқы жәрдем) ЖШС
1,011
16
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Талғар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,556
17
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,429
18
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл ауданы Карғалы ауылының "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,565
19
Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Кербұлақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,939
20
Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Райымбек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,052
21
Алматы облысы әкімдігінің Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Коксу аудандық орталық аураханасы" ШЖҚ МКК
0,793
22
Алматы облысы әкімдігінің Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің Іле ауданы Боралдай ауылының "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,346
23
Алматы облысы әкімдігінің Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Панфилов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,420
24
Алматы облысы әкімдігінің Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Еңбекшиқазақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

0,406
25
ГКП на ПХВ "Аксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,698
26
ГКП на ПХВ "Районная больница" п. Кабанбай Алакольского района государственного учреждения Управление здравоохранения Алматинской области
0,569
27
ГКП на ПХВ "Уйгурская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,478
28
ГКП на ПХВ "Карасайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,327
29
ГКП на ПХВ "Илийская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,497
30
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,897
31
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Шелек Енбекшиказахского района государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,803
32
ГКП на ПХВ "Саркандская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
1,352
33
ГКП на ПХВ "Алакольская центральная районная больница" государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,549
34
ГКП на ПХВ "Ескельдинская центральная районная больница" Управление здравоохранения Алматинской области акимата Алматинской области
0,695
35
ГКП на ПХВ "Капшагайская городская больница" государственного учреждения" Управление здравоохранения Алматинской области акимата Алматинской области
0,707
36
КГП на ПХВ "Областная станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управление здравоохранения Алматинской области
0,850
37
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Нарынкол Райымбекского района государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,571
38
ГКП на ПХВ "Каратальская центральная районная больница" Государственного учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
0,565
39
ГКП на ПХВ "Текелийская городская больница" Государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
0,725
40
КГКП "Атырауская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Атырауской области
1,003
41
КГКП "Станция скорой медицинской помощи города Усть- Каменогорск" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,869
42
КГП на ПХВ "Риддерская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

0,406
25
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ақсу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,698
26
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің Алакөл ауданының Қабанбай ауылындағы "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,569
27
Алматы облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің" "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,478
28
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы "Карасай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,327
29
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы "Іле аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,497
30
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Балхаш аудандық орталық аураханасы" ШЖҚ МКК
0,897
31
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылының "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,803
32
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,352
33
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,549
34
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ескелді аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,695
35
Алматы облысының денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қапшағай қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,707
36
Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел және шұғыл медициналық жәрдем көрсету станциясы" ШЖҚ КМК
0,850
37
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Нарынкөл аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,571
38
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Қаратал аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,565
39
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Текелі қалалық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,725
40
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасы "Атырау қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы МКҚК
1,003
41
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қ. Шұғыл және жедел медициналық жәрдем бекеті" КМҚК
0,869
42
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Риддер қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,563
43
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,564
44
КГП на ПХВ "Городская больница города Серебрянск Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,109
45
КГКП "Станция скорой медицинской помощи г. Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,928
46
КГП на ПХВ "Курчатовская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,563
47
КГКП "Глубоковская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,972
48
КГКП "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,258
49
КГКП "Катон-Карагайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,539
50
КГКП "Межрайонная больница Катон -Карагайского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,483
51
КГКП "Курчумская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,293
52
КГКП "Межрайонная больница Кокпектинского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
53
КГКП "Кокпектинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
54
КГКП "Тарбагатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
55
КГКП "Межрайонная больница Тарбагатайского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,304
56
КГКП "Уланская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,220
57
КГКП "Шемонаихинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,473
58
КГКП "Абайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,546
59
КГКП "Аягозская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,216
60
КГКП "Бескарагайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
61
КГКП "Бородулихинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,263
62
КГКП "Жарминская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,268
63
КГКП "Шарская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,368
64
КГКП "Урджарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

0,563
43
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зырян орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,564
44
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының Серебрянск қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
1,109
45
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қ. Шұғыл және жедел медициналық жәрдем бекеті" КМҚК
1,928
46
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,563
47
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Глубокий орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,972
48
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,258
49
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Катон-қарағай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,539
50
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Катонқарағай ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
0,483
51
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
1,293
52
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
0,565
53
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,565
54
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,565
55
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
1,304
56
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұлан орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
1,220
57
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,473
58
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,546
59
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,216
60
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,565
61
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бородулиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,263
62
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,268
63
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шар қалалық ауруханасы" КМҚК
0,368
64
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар орталық аудандық ауруханасы" КМҚК

0,253
65
КГКП "Межрайонная больница Урджарского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,440
66
ГКП на ПХВ "Жамбылская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Жамбылской области
0,528
67
ГКП на ПХВ "Областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
1,004
68
КГП "Областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Карагандинской области
1,329
69
КГКП "Станция скорой медицинской помощи г.Темиртау" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,884
70
КГП "Центральная больница г. Балхаш" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,622
71
КГКП "Поликлиника города Жезказган" Управления здравоохранения Карагандинской области
1,131
72
КГП "Поликлиника города Сатпаев" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,604
73
КГП "Центральная больница г. Каражал" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,768
74
КГП "Центральная больница города Приозерск" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,768
75
КГП "Центральная районная больница Абайского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,422
76
КГП "Центральная районная больница Актогайского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,652
77
КГП "Центральная районная больница Бухар-Жырауского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,190
78
КГП "Центральная районная больница ЖанаАркинского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,348
79
КГП "Центральная районная больница Каркаралинского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,694
80
КГП "Центральная районная больница Нуринского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,631
81
КГП "Центральная районная больница Осакаровского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,647
82
КГП "Центральная районная больница Улытауского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,634
83
КГП "Центральная районная больница Шетского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,396
84
ГККП "Костанайская городская станция скорой неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,166
85
КГП "Лисаковская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,060
86
ГККП "Рудненская городская станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,193
87
ГККП "Качарская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области

0,253
65
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
0,440
66
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық медициналық жедел жәрдем стансасы" ШЖҚ МКК
0,528
67
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" ШЖҚ МКК
1,004
68
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел медициналық көмек станциясы" КМК
1,329
69
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының жедел жәрдем медициналық көмек станциясы" КМҚК
0,884
70
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қ. орталық ауруханасы" КМК
0,622
71
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезқазған қаласы емханасы" КМҚК
1,131
72
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сатпаев қаласының емханасы" КМК
0,604
73
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаражал қ. орталық ауруханасы" КМК
0,768
74
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" КМК
0,768
75
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
0,422
76
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақтоғай ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,652
77
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бұқар жырау ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
0,190
78
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "ЖаңаАрқа ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,348
79
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,694
80
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,631
81
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Осакаров ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,647
82
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұлытау ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,634
83
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шет ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,396
84
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық кезек күттірмейтін жедел медициналық көмек стансасы" КМҚК
1,166
85
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Лисаков қалалық ауруханасы" КМК
1,060
86
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық медициналық жедел жәрдем стансасы" МКҚК
1,193
87
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Качар қалалық ауруханасы" МКҚК

0,600
88
ГККП "Аркалыкская городская станция скорой неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,818
89
КГП "Житикаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,829
90
КГП "Алтынсаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,695
91
КГП "Амангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
92
ГККП "Кушмурунская стационарная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,702
93
ГКП на ПХВ "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,615
94
КГП "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
95
КГП "Джангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,510
96
КГП "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
97
КГП "Карабалыкская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,339
98
КГП "Карасуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
99
КГП "Октябрьская сельская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
100
КГП "Костанайская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,446
101
КГП "Мендыкаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,562
102
КГП "Наурзумская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,530
103
КГП "Сарыкольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,339
104
КГП "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,623
105
КГП "Узункольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,541
106
КГП "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,255
107
КГП на ПХВ Кызылординская областная станция скорой медицинской помощи Управления здравоохранения Кызылординской области
1,011
108
ГКП на ПХВ "Мунайлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,782
109
ГКП на ПХВ "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,522
110
ГКП на ПХВ "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области

0,600
88
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық қалалық медициналық кезет күттірмейтін жедел жәрдем стансасы" МКҚК
1,818
89
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,829
90
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Алтынсарин аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,695
91
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аманкелді аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
92
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Құсмұрын селолық ауруханасы" МКҚК
1,702
93
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекөл аудандық туберкулезге қарсы ауруханасы" КММ
0,615
94
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Денисов аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
95
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жангелдин аудандық орталық ауруханасы" КМК
1,510
96
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
97
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,339
98
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарасу аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
99
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Октябрь селолық ауруханасы" КМК
0,981
100
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,446
101
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Меңдіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,562
102
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Науырзым аудандық орталық ауруханасы" КМК
1,530
103
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,339
104
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,623
105
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,541
106
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,255
107
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық медициналық жедел жәрдем стансасы" ШЖҚ КМК
1,011
108
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,782
109
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,522
110
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,434
111
ГКП на ПХВ "Каракиянская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
112
ГКП на ПХВ "Жетыбайская стационарная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
113
ГКП на ПХВ "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
114
ГККП "Боранкульская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
1,150
115
ГКП на ПХВ "Мангистауская областная станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения Мангистауской области
1,251
116
КГП на ПХВ "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Павлодарской области
0,999
117
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Шал акына" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,772
118
КГП на ПХВ "Мамлютская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,729
119
КГП на ПХВ "Тимирязевская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,982
120
КГП на ПХВ "Явленская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,397
121
КГП на ПХВ "Аккайынская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,631
122
КГП на ПХВ "Областной центр скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
1,448
123
КГП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,678
124
КГП на ПХВ "Айыртауская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,709
125
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района имени Габита Мусрепова" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,665
126
КГП на ПХВ "Тайыншинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,441
127
КГП на ПХВ "Уалихановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,975
128
КГП на ПХВ "Акжарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
0,982
129
КГП на ПХВ "Кызылжарская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,505
130
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района М.Жумабаева" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,726
131
ГКП на ПХВ "Cтанция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения города Шымкент

0,434
111
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарақия орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,787
112
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетыбай аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,787
113
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,787
114
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Боранқұл аудандық ауруханасы" МКҚК
1,150
115
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облысы кезек күттірмейтін жедел медициналық көмек станциясы" ШЖҚ КМК
1,251
116
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық жедел медициналық көмек станциясы" ШЖҚ КМК
0,999
117
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шал ақын аудандың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,772
118
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Мамлют орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,729
119
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Тимирязев орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,982
120
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Явленка орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,397
121
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аққайың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,631
122
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел медициналық көмек орталығы" ШЖҚ КМК
1,448
123
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,678
124
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,709
125
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,665
126
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Тайынша орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,441
127
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Уәлиханов орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,975
128
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,982
129
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қызылжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,505
130
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Мағжан Жұмабаев ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,726
131
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық көмек стансасы" ШЖҚ МКК

0,966
132
ГКП на ПХВ "Арысская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,747
133
ГКП на ПХВ "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанская области
1,280
134
ГКП на ПХВ "Кентауская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанская области
1,473
135
ГКП на ПХВ "Областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Туркестанская области
0,383
136
ГКП на ПХВ "Байдибекская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,060
137
ГКП на ПХВ "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,409
138
ГКП на ПХВ "Жетысайская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,406
139
ГКП на ПХВ "Ордабасинская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,095
140
ГКП на ПХВ "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,122
141
ГКП на ПХВ "Сайрамская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,112
142
ГКП на ПХВ "Сарыагашская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,985
143
ГКП на ПХВ "Келесская районная больница "Абай" управления здравоохранения Туркестанская области
0,847
144
ГКП на ПХВ "Сузакская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,489
145
ГКП на ПХВ "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,254
146
ГКП на ПХВ "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,300
147
ГКП на ПХВ "Шардаринская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,802

0,966
132
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық емханасы" ШЖҚ МКК
0,747
133
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" ШЖҚ МКК
1,280
134
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" ШЖҚ МКК
1,473
135
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел жәрдем беру стансасы" ШЖҚ МКК
0,383
136
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,060
137
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,409
138
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,406
139
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,095
140
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,122
141
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,112
142
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,985
143
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай "Келес аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,847
144
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,489
145
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,254
146
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
1,300
147
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,802

148
ТОО "Медицинский центр Доктора Орынбаева" города Шымкент
0,759
149
ТОО "Экстренная медицинская помощь" города Алматы
0,317
150
ГКП на ПХВ "Станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения города Алматы
1,091
151
ГКП на ПХВ "Городская станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения города Астана
1,026
Приложение 9
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 24
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по восстановительному лечению и реабилитации за один койко-день
п/п
Наименование медицинской организации
Тариф за один койко-день, в тенге
по стационарной медицинской помощи
по стационарозамещающей медицинской помощи
1
2
3
4
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная областная детская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
5 444,86
2 617,86
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной санаторий для детей с заболеваниями бронхолегочной системы "Бурабай"" при управлении здравоохранения Акмолинской области
5 215,37
3
Государственное коммунальное предприятие "Актюбинский медицинский центр" (Aktobe medical center) на праве хозяйственного ведения Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 377,84
4
Товарищества с ограниченной ответственностью "Реабилитационный центр "Акбобек" Актюбинской области
6 716,75
5
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной реабилитационный центр" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
11 248,04
1 647,62
6
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная детская больница" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
7 739,17
7
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной реабилитационный центр "Материнство и детство" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
4 837,96
8
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница №1" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
8 938,52
9
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области

148
Шымкент қаласының "Доктор Орынбаевтың медициналық орталығы" ЖШС
0,759
149
Алматы қаласының "Шұғыл медициналық көмек" ЖШС
0,317
150
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Медициналық жедел жәрдем станциясы" ШЖҚ МКК
1,091
151
Астана қаласының "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" ШЖҚ МКК
1,026
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
24-қосымша
Шығындарын өтеу қалпына келтіру емі және оңалту бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
р/с
Медициналық ұйымның атауы
Бір төсек-күн тарифі,
тенге
стационарлық көмек бойынша
стационарды алмастыратын көмек бойынша
1
2
3
4
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Облыстық көпбейінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5 444,86
2 617,86
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бурабай" облыстық бронхо-өкпе жүйесі аурулары бар балаларға арналған шипажайы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
5 215,37
3
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе медициналық орталығы" (Aktobe medical center) шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
7 377,84
4
Ақтөбе облысының "Ақбөбек" оңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 716,75
5
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
11 248,04
1 647,62
6
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
7 739,17
7
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала" Жамбыл облыстық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4 837,96
8
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№1 Қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
8 938,52
9
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

6 293,38
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной детский санаторий" управления здравоохранения Карагандинской области
3 269,71
11
Коммунальное государственное предприятие "Областной кардиохирургический центр" управления здравоохранения Карагандинской области
7 974,63
5 723,02
12
Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница №2 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области
7 974,63
5 723,02
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Умит" управления здравоохранения Карагандинской области
5 201,39
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Соматический санаторий "Карлыгаш" управления здравоохранения Карагандинской области
2 515,75
15
Коммунальное государственное предприятие "Костанайская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
7 646,24
16
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяственного ведения "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
14 367,82
17
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяственного ведения "Казалинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
9 025,54
18
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная больница с амбулаторно поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
9 057,97
19
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области"
9 057,97
20
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрон" Мангистауской области
6 825,41
3 329,50
21
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясин" Мангистауской области
6 825,41
3 329,50
22
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Мангистауской области
6830,60
23
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская городская больница" Мангистауской области
6825,41
24
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Мейрим" управления здравоохранения города Шымкента
5 111,54
25
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский реабилитационный центр" управления здравоохранения Туркестанской области
4 556,79
26
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский санаторий "Сарыагаш" управления здравоохранения Туркестанской области

6 293,38
10
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар шипажайы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны
3 269,71
11
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 көпбейінді ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7 974,63
5 723,02
12
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық кардиохирургия орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7 974,63
5 723,02
13
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үміт" Оңалту орталығы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
5 201,39
14
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарлыгаш соматикалық шипажайы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2 515,75
15
Қостанай облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық балалар ауруханасы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7 646,24
16
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
14 367,82
17
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қазалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 025,54
18
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 057,97
19
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 057,97
20
Манғыстау облысының "Нейрон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 825,41
3 329,50
21
Манғыстау облысының "Ясин" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 825,41
3 329,50
22
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Мейірім" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
5 111,54
23
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
4 556,79
24
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш" облыстық балалар шипажайы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны

3 670,56
27
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационый центр №2" управления здравоохранения города Шымкента
6 844,15
28
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
3 816,82
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Денсаулык" города Шымкента
5 197,53
30
Товарищество с ограниченной ответственностью "Эскулап –Vita" города Шымкента
5 037,24
31
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Ақсу-Жабағлы" Туркестанской области
6 296,98
32
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Бирколик" Туркестанской области
6 296,98
33
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Мать и дитя" управления здравоохранения города Шымкента
19 179,46
34
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр №1" управления здравоохранения города Шымкента
7 577,88
35
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детский реабилитационный центр "Балдаурен" управления здравоохранения г. Алматы
4 889,49
36
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр "Алау" управления здравоохранения г. Алматы
4 982,30
37
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ранней детской реабилитации" управления здравоохранения г. Алматы
3 839,58
38
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской детский реабилитационный центр" управления здравоохранения г. Алматы
8 040,94
39
Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский реабилитационный центр Жулдызай" г.Астана
3 329,50
Приложение 10
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 26
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по сестринскому уходу за один койко-день
№ п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день, в тенге
1
2
3
1
ГККП "Кокшетауская городская многопрофильная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3 463,63
2
ГКП на ПХВ "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области

3 670,56
25
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№2 Оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6 844,15
26
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
3 816,82
27
Шымкент қаласының "Денсаулык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5 197,53
28
Шымкент қаласының "Эскулап –Vita" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5 037,24
29
Түркістан облысының "Ақсу-Жабағлы оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 296,98
30
Түркістан облысының "Біркөлік оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 296,98
31
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
19 179,46
32
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
7 577,88
33
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 балалар шипажайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4 889,49
34
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алау" № 3 балалар шипажайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4 982,30
35
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балдәурен" балаларды сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
3 839,58
36
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алау" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
8 040,94
37
Астана қаласындағы "Жұлдызай медициналық оңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3 329,50
38
Маңғыстау облысының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6830,60
39
Маңғыстау облысының "Жаңаөзен аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6825,41
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
26-қосымша
Шығындарын өтеу мейіргерлік күтім бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек-күн
тарифі, теңге
1
2
3
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көкшетау қалалық көпбейінді ауруханасы" МКҚК
3 463,63
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК

2 037,43
3
ГКП на ПХВ "Больница скорой медицинской помощи" Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
13 093,26
4
Учреждение "ВКО-ХОСПИС"
3 083,00
5
Учреждение "Больница сестринского ухода Общества Красного Полумесяца Республики Казахстан" (г. Семей)
3 888,89
6
ГКП на ПХВ "Городская больница №2" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
9 635,97
7
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Жамбылского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
5 482,27
8
ГКП на ПХВ "Зеленовская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3 458,70
9
ГКП на ПХВ "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
4 499,64
10
ГКП на ПХВ "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3 706,04
11
ГКП на ПХВ "Областная многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
5 866,67
12
КГП "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области
4 167,32
13
КГП "Центральная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
14
КГП "Родильный дом города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
4 181,37
15
КГП "Центральная больница г. Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
16
КГП "Центральная больница города Жезказган" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
17
КГП "Центральная больница №1 г.Сатпаев" управления здравоохранения Карагандинской области
3 581,60
18
КГП "Центральная больница г. Шахтинск" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
3 591,01
19
КГП "Центральная больница г. Сарани" управления здравоохранения Карагандинской области
3 599,04
20
ТОО "Клиника Жансая" Карагандинская область
3 599,67
21
ТОО "Медицинская фирма "Мерей" Карагандинская область
3 573,40
22
КГП на ПХВ "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинический услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
10 593,22
23
КГП на ПХВ "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
4 186,27
24
КГП на ПХВ "Высший медицинский колледж" Управления здравоохранения города Алматы
5 103,29
Приложение 11
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года
№ ҚР ДСМ-45
Приложение 18
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного туберкулезом в месяц, зарегистрированного в Национальном регистре больных туберкулезом в разрезе регионов
п/п
Наименование регионов
Комплексный тариф
(тенге)
1
Акмолинская область

2 037,43
3
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Жедел медициналық көмек ауруханасы" ШЖҚ МКК
13 093,26
4
"Шығыс Қазақстан облыстық хоспис" мекемесі
3 083,00
5
"Қазақстан Республикасы Қызыл Жарты ай қоғамының Мейірбеке күтімі ауруханасы" мекемесі (Семей қаласы)
3 888,89
6
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 қалалық аурухана" ШЖҚ МКК
9 635,97
7
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
5 482,27
8
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
3 458,70
9
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
4 499,64
10
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
3 706,04
11
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық көпбейінді ауруханасы" ШЖҚ МКК
5 866,67
12
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" КМК
4 167,32
13
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
14
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының перзентханасы" КМК
4 181,37
15
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балхаш қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
16
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезказған қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
17
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сәтпаев қаласының № 1 орталық ауруханасы" КМК
3 581,60
18
Қарағанды облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шахтинск қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 591,01
19
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Саран қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 599,04
20
Қарағанды облысы "Жансая клиникасы" ЖШС
3 599,67
21
Қарағанды облысы "Мерей" медициналық фирмасы" ЖШС
3 573,40
22
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
10 593,22
23
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
4 186,27
24
Алматыа қаласы денсаулық басқармасының. ШЖҚ "Жоғары медициналық колледжі" КМК
5 103,29
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-45 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
18-қосымша
Шығындарын өтеу Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімінде тіркелген бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тариф
№ р/с
Өңірлердің атауы
Кешенді тариф
(теңге)
1
Ақмола облысы