Об утверждении перечня информационных инструментов
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2018 года № 18117.
В соответствии с подпунктом 13-1) пункта 2 статьи 85 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 14.08.2023 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень информационных инструментов.
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство общественного
развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Национальный Банк
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной
безопасности Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 28 декабря 2018 года № 107
Перечень информационных инструментов

Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 18117 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 85-бабы 2-тармағының 13-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 14.08.2023 № 149 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Ақпараттық құралдар тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыштық өнеркәсіп министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Қазақстан Республикасының
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 бұйрығымен бекітілген
Ақпараттық құралдар тізбесі

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказами Министра национальной экономики РК от 20.10.2020 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.04.2021 № 47 (вводится в действие с 01.01.2022); от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
№ п/п Наименование информационного инструмента* Субъекты предпринимательства, предоставляющие информационные инструменты Государственные органы или иные лица, осуществляющие прием информационных инструментов Периодичность представления информационного инструмента Примечание
1 2 3 4 5 6
В сфере охраны окружающей среды
1.
Отчет об инвентаризации парниковых газов для субъектов распределения квот на выбросы парниковых газов
Операторы установок, подпадающие под требования по квотированию выбросов парниковых газов
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды Республики Казахстан
Ежегодно (до 1 апреля года, следующего за отчетным периодом)
2.
Отчет об инвентаризации парниковых газов для субъектов администрирования
Оператор установки, объем выбросов парниковых газов которой составляет от десяти тысяч до двадцати тысяч тонн двуокиси углерода в год
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области охраны окружающей среды
Ежегодно (до 1 апреля года, следующего за отчетным периодом)
3.
Отчет по результатам производственного экологического контроля
Физические и юридические лица, осуществляющие специальное природопользование
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области охраны окружающей среды
Ежеквартально/ ежегодно
График представления периодических отчетов:
отчет по мониторингу выбросов в атмосферу, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу сбросов в воду, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу отходов, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу уровня загрязнения земель, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по радиационному мониторингу, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу воздействия на границе санитарно-защитной зоны (атмосферный воздух, водные ресурсы, почвенный покров) представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по газовому мониторингу на полигонах размещения отходов, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала.
График представления периодических отчетов в рамках производственного экологического мониторинга при проведении нефтяных операций в казахстанском секторе Каспийского моря:
квартальные и годовые отчеты по операционному экологическому мониторингу представляются в течение 10 рабочих дней после окончания отчетного квартала;
квартальные и годовые отчеты по мониторингу эмиссий представляются в течение 10 рабочих дней после окончания отчетного периода;
годовые отчеты по мониторингу воздействия представляются природопользователем в течение 2 месяцев после окончания отчетного периода.
4.
Паспорт опасных отходов
Физические и юридические лица, в процессе хозяйственной деятельности которых образуются опасные отходы
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды, подведомственная организация уполномоченного органа в области охраны окружающей среды и его территориальные подразделения
В течение 3 месяцев с момента образования отходов
5.
Отчет по инвентаризации отходов
Природопользователи и субъекты, выполняющие операции по сбору, вывозу, утилизации, переработке, хранению, размещению или удалению отходов
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды, подведомственная организация уполномоченного органа в области охраны окружающей среды и его территориальные подразделения

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.10.2020 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.04.2021 № 47 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрықтарымен.
р/н №
Ақпараттық құралдың атауы*
Ақпараттық құралдарды ұсынатын кәсіпкерлік субъектілері
Мемлекеттік органдар немесе ақпараттық құралдарды алатын өзге де тұлғалар
Ақпараттық құралды ұсыну мерзімділігі
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
Қоршаған ортаны қорғау саласында
1.
Парниктік газдар шығарындыларына квота бөлу субъектілері үшін парниктік газдарды түгендеу туралы есеп
Парниктік газдар шығарындыларын квоталау бойынша талаптар қолданылатын қондырғылар операторлары
Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органы
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың бірінші сәуіріне дейін)
2.
Әкімшілендіру субъектілері үшін парниктік газдарды түгендеу туралы есеп
Парниктік газдар шығарындылары жылына көміртегі қостотығының он мың тоннадан жиырма мың тоннасына дейін құрайтын қондырғы операторлары
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың бірінші сәуіріне дейін)
3.
Өндірістік экологиялық бақылау нәтижелері бойынша есеп
Арнайы табиғат пайдалануды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
Тоқсан сайын/ жыл сайын
Мерзімдік есептерді тапсыру кестесі:
атмосфераға шығарындыларды мониторингілеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
суға төгінділерді мониторингілеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
қалдықтарды мониторингілеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
жердің ластану деңгейін мониторингілеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде тапсырылады;
радиациялық мониторинглеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
санитариялық-қорғау аймағының шекарасындағы әсерді мониторингілеу (атмосфералық ауа, су ресурстары, топырақ жамылғысы) бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
қалдықтарды орналастыру полигондарындағы газды мониторингілеу бойынша есеп тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады.
Каспий теңізінің қазақстандық секторында мұнай операцияларын жүргізу кезінде өндірістік экологиялық мониторинг шеңберінде кезеңдік есептерді ұсыну кестесі:
операциялық экологиялық мониторинг бойынша тоқсандық және жылдық есептер есепті тоқсан аяқталғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
эмиссияларды мониторингілеу бойынша тоқсандық және жылдық есептер есепті кезең аяқталғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
әсерді мониторингілеу бойынша жылдық есептерді табиғат пайдаланушы есепті кезең аяқталғаннан кейін 2 ай ішінде ұсынылады
4.
Қауіпті қалдықтардың паспорты
Шаруашылық қызметі процесінде қауіпті қалдықтар пайда болатын жеке және заңды тұлғалар
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның ведомстволық бағынысты ұйымы және оның аумақтық бөлімшелері
Қалдықтар пайда болған кезден бастап үш ай ішінде
5.
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп
Қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу, сақтау, орналастыру немесе жою жөніндегі операцияларды атқаратын табиғат пайдаланушылар мен субъектілер
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның ведомстволық бағынысты ұйымы және оның аумақтық бөлімшелері

Ежегодно (по состоянию на 1 января до 1 марта года, следующего за отчетным)
6.
Кадастровое дело по объектам размещения отходов
Природопользователи
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды, подведомственная организация уполномоченного органа в области охраны окружающей среды и его территориальные подразделения
По мере формирования документов кадастрового дела
Кадастровое дело по объекту размещения отходов, включает:
решение местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы) об отводе земельного участка на складирование и удаление отходов;
справку об установлении границ земельного участка и выдаче правоустанавливающего документа на земельный участок, заверенную местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения), акимами городов районного значения, поселков, сел, сельских округов в пределах их компетенции по местонахождению земельного участка;
технико-экономическое обоснование создания объектов размещения отходов;
положительные заключения государственных экологической и санитарно-эпидемиологической экспертиз на создание объектов размещения отходов.
7.
Экологическая информация, относящуюся к воздействию на жизнь и здоровье граждан
Иные физические и юридические лица, осуществляющие деятельность на территории Республики Казахстан
Третьи лица
По запросам лиц
8.
Информация о происшедших авариях с выбросом и сбросом загрязняющих веществ в окружающую среду
Природопользователь
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды
В течение 2 часов с момента обнаружения загрязняющих веществ в окружающую среду
9.
Экстренная информация об аварийных сбросах загрязняющих веществ, а также о нарушениях установленного режима забора подземных вод и объекта сброса (закачки) в них вод
Недропользователи
Уполномоченные государственные органы в области охраны окружающей среды, использования и охраны водного фонда, органы санитарно-эпидемиологической службы
По факту выявления аварии
10.
Сообщение о принятых мерах по охране подземных водных объектов в случаях, когда при использовании недр для разведки и добычи других полезных ископаемых вскрыты водоносные горизонты
Природопользователи
Уполномоченные государственные органы в области охраны окружающей среды, использования и охраны водного фонда, по изучению недр, в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту выявления вскрытия водоносных горизонтов
11.
Документы, подтверждающие сбор, переработку и (или) утилизацию отходов, образовавшихся после утраты потребительских свойств продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров), и ее (их) упаковки:
сведения о приеме отходов, образующихся после утраты потребительских свойств продукции (товаров);
сведения о транспортировке для дальнейшей переработки, обезвреживания, использования и (или) утилизации отходов, образовавшихся после утраты потребительских свойств продукции (товаров);
сведения о переработке и утилизации отходов от использования продукции (товаров);
сведения об изменении производителем (импортером) собственной системы сбора, переработки и утилизации отходов.
Производители (импортеры), имеющие собственную систему сбора, переработки и утилизации отходов
Оператор расширенных обязательств производителей (импортеров)
Раз в полугодие
(не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
12.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
13.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
14.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
15.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
16.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
17.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
18.
Маркировка генетически модифицированных продуктов
Сельскохозяйственные природопользователи
Потребители
На постоянной основе
В сфере охраны, воспроизводства и использования животного мира
19.
Сведения об использовании полученных марок для торговли икрой осетровых видов рыб на внутреннем рынке
Получатели марок для внутреннего рынка
Уполномоченный орган в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
Ежегодно (до 1 февраля, следующего за отчетным годом)
20.
Кадастровая документация
Пользователи животным миром
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
Ежегодно (до 20 января, следующего за отчетным годом)
Перечень кадастровой документации:
данные учетов численности диких животных и птиц;
данные учетов численности водоплавающей дичи на водоемах;
показатели учета численности охотничьих видов животных на свободных охотничьих угодьях;
особенности миграций охотничьих видов птиц на водоемах;
расселение диких животных, затрачено средств;
сведения о добычи диких животных;
кадастровая книга
21.
Информация о выявлении заболеваний животных, об ухудшении состояния среды их обитания, о возникновении угрозы уничтожения и случаях гибели животных
Физические и юридические лица
Уполномоченные государственные органы в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, ветеринарии, государственные органы санитарно-эпидемиологической службы
Незамедлительно
22.
Информация о ставших известными или выявленных случаях гибели животных, отнесенных к редким и находящимся под угрозой исчезновения видам
Физические и юридические лица
Уполномоченный государственный орган в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
При выявлении случаях гибели животных
23.
Предварительное уведомление о пролете воздушного транспорта над установленными местами обитания птиц и каспийских тюленей, в случаях проведения научно-исследовательских и аварийно-спасательных работ
Физические и юридические лица
Уполномоченные государственные органы в области охраны окружающей среды и особо охраняемых природных территорий
В случаях проведения научно-исследовательских и аварийно-спасательных работ
24.
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Пользователи животного мира
Территориальные подразделения уполномоченного государственного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
Ежемесячно, ежеквартально, на полугодовой основе, ежегодно (не позднее 5 числа месяца)
Виды форм предназначенных для сбора административных данных:
Форма 1-рх – "Сведения об освоении квоты вылова рыбы и других водных животных пользователями";
Форма 2-рх – "Сведения о деятельности егерских служб пользователей животного мира, осуществляющих охрану рыбохозяйственных водоемов и (или) участков";
Форма 3-рх – "Сведения о выполнении запланированных на текущий год объем финансовых средств пользователями для развития рыбного хозяйства";
Форма 4-рх – "Сведения о планируемых объемах финансовых средств пользователей для развития рыбного хозяйства на весь период закрепления рыбохозяйственных водоемов и (или) участков";
Форма 5-рх – "Сведения о рыбохозяйственных водоемах и (или) участках местного значения";
Форма 6-рх – "Сведения о рыбохоз яйственных водоемах и (или) участках международного и республиканского значения";
Форма 7-рх – "Сведения о материально-техническом оснащении пользователей";
Форма 8-рх - "Сведения по субъектам, занятым в сфере рыбного хозяйства";
Форма 9-рх - "Сведения об информации предприятий, занимающихся переработкой рыб";
Форма 10-рх - "Сведения о контрольно-инспекционной деятельности территориальных органов в области охраны рыбных ресурсов".
В области использования и охраны водного фонда, водоснабжения и водоотведения
25.
Паспорт гидромелиоративных систем и водохозяйственных сооружений коммунальной собственности
Ответственные лица водохозяйственной организации
Местные исполнительные органы областей (городов республиканского значения, столицы)
При проведении паспортизации гидромелиоративных систем и водохозяйственных сооружений
26.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
27.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
28.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
29.
Экстренная информация об аварийных сбросах загрязняющих веществ, а также о нарушениях установленного режима забора из водных объектов и сброса в них вод
Водопользователи
Уполномоченный орган в области использования и охраны водного фонда, в области охраны окружающей среды, соответствующее территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
В аварийных ситуациях
30.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В области племенного животноводства
31.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
32.
Отчет по результатам бонитировки (оценки)
Бонитеры (классификаторы)
Республиканская палата
Ежегодно (по состоянию на 1 октября)
Республиканская палата является некоммерческой, самофинансируемой организацией, создаваемой и действующей для реализации и защиты интересов физических и юридических лиц, осуществляющих разведение и (или) воспроизводство племенных животных
33.
Ведомости учета племенных животных
Субъекты в области племенного животноводства
Отдел сельского хозяйства местного исполнительного органа района
Ежегодно (не позднее 15 января года, следующего за отчетным годом)
Ведомости учета племенных животных:
ведомость учета крупного рогатого скота;
ведомость учета племенных овец;
ведомость учета племенных овец каракульской породы;
ведомость учета племенных коз;
ведомость учета племенных свиней;
ведомость учета племенных лошадей;
Ведомость учета племенных верблюдов;
ведомость учета племенной птицы;
ведомость учета племенных страусов;
ведомость учета племенных маралов;
ведомость учета племенных пятнистых оленей;
ведомость учета племенных пчел;
государственный регистр племенных животных крупного рогатого скота;
государственный регистр племенных овец;
государственный регистр племенных овец каракульской породы;
государственный регистр племенных коз;
государственный регистр племенных свиней;
государственный регистр племенных лошадей;
государственный регистр племенных верблюдов;
государственный регистр племенных птиц;
государственный регистр племенных страусов;
государственный регистр племенных маралов;
государственный регистр племенных пятнистых оленей;
государственный регистр племенных пчел.
34.
Заявление на регистрацию в информационной базе селекционной и племенной работ
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области племенного животноводства
Разово перед началом деятельности в качестве племенного центра
В сфере охраны, воспроизводства и использования лесного фонда
35.
Сведения о текущих изменениях и состоянии лесного фонда в документацию государственного лесного кадастра
Государственные лесовладельцы и лесопользователи
Государственный лесной кадастр
Ежегодно (по состоянию на 1 января, следующего за отчетным годом)
36.
Сведения о произошедших изменениях в лесном фонде
Государственные лесовладельцы и лесопользователи
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа сфере охраны, воспроизводства и использования лесного фонда, структурные подразделениями местных исполнительных органов области, города республиканского значения, столицы, ведающего лесным хозяйством
Ежегодно (до 20 февраля, следующего за отчетным годом)
37.
Учет по:
искусственным насаждениям;
насаждениям естественного происхождения, возникшие семенным и (или) вегетативным путем;
частным лесным питомникам;
плантационным насаждениям специального назначения;
агролесомелиоративным насаждениям;
защитным насаждениям на полосах отвода хозяйственных автомобильных дорог, находящихся в частной собственности
Частные лесовладельцы
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа сфере охраны, воспроизводства и использования лесного фонда
Ежегодно (до 20 января следующего за отчетным годом)
38.
План противопожарных мероприятий
Лесопользователи
Государственные лесовладельцы
Ежегодно (не позднее 15 февраля текущего года)
39.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В сфере регулирования рынка зерна
40.
Информация о количестве и качестве поступающего на хранение зерна
Хлебоприемные предприятия
Государственный электронный реестр держателей зерновых расписок

Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтары мен 1 наурызына дейінгі жағдай бойынша)
6.
Қалдықтарды орналастыру объектілері бойынша кадастр ісі
Табиғат пайдалану
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның ведомстволық бағынысты ұйымы және оның аумақтық бөлімшелері
Кадастрлық құжаттарды қалыптастыру
Қалдықтарды орналастыру объектісі бойынша кадастр ісі:
облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органының қалдықтарды жинауға және жоюға қоймаға жер учаскесін бөлу туралы шешімін;
жер учаскесі орналасқан жер бойынша өздерінің құзыреті шеңберінде облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері растаған, жер учаскесінің шекараларын белгілеу және жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттардың берілгені туралы анықтаманы;
қалдықтарды орналастыру объектілерін құрудың технико-экономикалық негіздемесін;
қалдықтарды орналастыру объектілерін құруға мемлекеттік экологиялық және санитариялық-эпидемиологиялық сараптамалардың оң қорытындыларын қамтиды
7.
Азаматтардың өмірі мен денсаулығына әсерге қатысты экологиялық ақпарат
Қазақстан Республикасының аумағында жұмыс істейтін басқа да жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұлғалардың сұрауы бойынша
8.
Қоршаған ортаға ластаушы заттар шығаруға және төгуге байланысты болған авариялар туралы ақпарат
Табиғат пайдаланушы
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган
Қоршаған ортаға шығарылған ластаушы заттар анықталған кезден бастап екі сағат ішінде
9.
Ластаушы заттардың авариялық ағызылғаны туралы, сондай-ақ белгіленген жерасты суларын жинау режимінің бұзылуы және оларға суларды ағызу (айдау) объектісі туралы шұғыл ақпарат
Жер қойнауын пайдаланушылар
Қоршаған ортаны қорғау, су қорын пайдалану және қорғау саласындағы уәкілетті мемлекеттік органдар және санитариялық-эпидемиологиялық қызмет органдары
Аварияны анықтау фактісі бойынша
10.
Егер жер қойнауы басқа пайдалы қазбаларды барлау және өндіру үшін пайдаланылған кезде су тұтқыш белдеулер ашылған кездегі жағдайларда жер асты сулары объектілерін қорғау жөніндегі қабылданған шаралар туралы хабарлау
Табиғат пайдаланушылар
Қоршаған ортаны қорғау, су қорын пайдалану және қорғау саласындағы, жер қойнауын зерттеу және жөніндегі және халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган
Су тұтқыш белдеулерді ашуды анықтау фактісі бойынша
11.
Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тұтынушылық қасиеттері жоғалғаннан кейін пайда болған қалдықтарды және оның (олардың) орамасын жинауды, қайта өңдеуді және (немесе) кәдеге жаратуды растайтын құжаттар:
өнімдер (тауарлар) тұтынушылық қасиеттерін жоғалтқаннан кейін түзілетін қалдықтарды қабылдау туралы мәліметтер;
өнімдер (тауарлар) тұтынушылық қасиеттерін жоғалтқаннан кейін түзілетін қалдықтарды одан әрі қайта өңдеу, залалсыздандыру, пайдалану және (немесе) кәдеге жарату үшін тасымалдау туралы мәліметтер;
өнімдерді (тауарларды) пайдаланудан қалдықтарды қайта өңдеу және кәдеге жарату туралы мәліметтер;
өндіруші (импорттаушы) қалдықтарды жинаудың, қайта өңдеудің және кәдеге жаратудың меншікті жүйесін өзгертуі туралы мәліметтер
Меншікті қалдықтарды жинау, қайта өңдеу және кәдеге жарату жүйесі бар өндірушілер (импорттаушылар)
Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерінің операторы
Жарты жылда бір рет (есепті айдан кейінгі айдың 20 күнінен кешіктірмей)
12.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
13.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
14.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
15.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
16.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
17.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
18.
Генетикалық түрлендірілген өнімдерді таңбалау
Ауыл шаруашылығының табиғат пайдаланушылары
Тұтынушылар
Тұрақты негізде
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында
19.
Бекіре балық түрлерінің уылдырығын сату үшін алынған маркаларды ішкі нарықта пайдалану туралы ақпарат
Ішкі нарыққа арналған маркаларды алушылар
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі 1 ақпанға дейін)
20.
Кадастрлық құжаттама
Жануарлар дүниесін пайдаланушылар
Уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін)
Кадастрлық құжаттама тізбесі:
жабайы жануарлар мен құстардың санын есепке алу деректері;
су тоғандарындағы суда жүзетін құстардың санын есепке алу деректері;
бос аңшылық алқаптарда аңшылық жануарлар түрлерінің санын есепке алу көрсеткіштері;
су тоғандарындағы аңшылық құстар түрінің қоныс аудару ерекшеліктері;
жабайы жануарларды жерсіндіру, жұмсалған қаражат;
жабайы жануарларды олжалау туралы мәліметтер;
кадастрлық кітап
21.
Жануарлар ауруларының анықталуы, олардың тіршілік ету ортасының жай-күйінің нашарлауы, жануарлардың құрып кету қаупінің туындауы және қырылу жағдайлары туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар
Жануарлар дүниесін қорғау, молықтыру және пайдалану, ветеринария саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган, санитарлық-эпидемиологиялық қызметтің мемлекеттік органы
Дереу
22.
Жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлеріне жатқызылған жануарлардың қырылуының белгілі болған немесе анықталған жағдайлары туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган
Жануарлардың қырылу жағдайлары анықталған кезде
23.
Ғылыми-зерттеу және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу кезінде құстар мен каспий итбалығының белгіленген мекендеу жерлерінің үстімен әуе көлігінің ұшуы туралы алдын ала хабардар ету
Жеке және заңды тұлғалар
Қоршаған ортаны қорғау және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы уәкілетті мемлекеттік органдарға
Ғылыми-зерттеу және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу жағдайында
24.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жануарлар дүниесін пайдаланушылар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері
Ай сайын, тоқсан сайын, жартыжылдық негізде, (айдың 5-нен кешіктірмей)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан түрлері:
1-бш нысаны – "Пайдаланушылардың балық және басқа да су жануарларын аулау квотасын игеруі туралы мәліметтер";
2-рх нысаны – "Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін қорғауды жүзеге асыратын жануарлар дүниесін пайдаланушылардың қорықшылық қызметтерінің қызметі туралы мәліметтер";
3-бш нысаны – "Пайдаланушылардың балық шаруашылығын дамыту үшін ағымдағы жылға жоспарланған қаражат көлемін орындауы туралы мәліметтер";
4-бш нысаны – "Балық шаруашылығы су тоғандарын және (немесе) учаскелерін бекітіп берудің бүкіл кезеңіне пайдаланушылардың балық шаруашылығын дамытуға арналған қаражатының жоспарланып отырған көлемі туралы мәліметтер";
5-бш нысаны – "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандары және (немесе) учаскелері туралы мәліметтер";
6-бш нысаны – "Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандары және (немесе) учаскелері туралы мәліметтер";
7-бш нысаны – "Пайдаланушылардың материалдық-техникалық жарақтандырылуы туралы мәліметтер";
8-бш нысаны – "Балық шаруашылығы саласымен айналысатын субъектілер бойынша мәліметтер";
9-бш нысаны – "Балық өңдеумен айналысатын кәсіпорындар ақпараты туралы мәліметтер";
10-бш нысаны – "Аумақтық органдардың балық ресурстарын қорғауға қатысты бақылау-инспекциялық қызметі туралы мәліметтер"
Су қорын пайдалану мен қорғау, сумен жабдықтау мен су бұру саласында
25.
Коммуналдық меншіктегі гидромелиорациялық жүйелер мен су шаруашылығы құрылыстарының паспорты
Су шаруашылығы ұйымының жауапты адамдары
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары
Гидромелиорациялық жүйелер мен су шаруашылығы құрылыстарының паспорттарын жүргізу кезінде
26.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
27.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
28.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
29.
Ластаушы заттардың авариялық ағызылғаны туралы, сондай-ақ жерасты суларын алудың белгіленген режимінің бұзылуы және оларға суларды ағызу (айдау) объектісі туралы шұғыл ақпарат
Су пайдаланушылар
Су ресурстарын пайдалану және қорғау саласындағы, уәкілетті органдар, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті орган водомствосының тиісті аумақтық бөлімшесі
Авариялық жағдайларда
30.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында
31.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
32.
Бонитирлеу (бағалау) нәтижелері бойынша есеп
Бонитерлер (сыныптауыштар)
Республикалық палата
Жыл сайын (1 қазандағы жағдай бойынша)
Республикалық палата асыл тұқымды малдарды өсіруді және (немесе) өсімін молайтуды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың мүдделерін іске асыру және қорғау үшін құратын және жұмыс істейтін, коммерциялық емес, өзін-өзі қаржыландыратын ұйым болып табылады
33.
Асыл тұқымды жануарларды есепке алу ведомостары
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілер
Ауданның жергілікті атқарушы органының ауыл шаруашылығы бөлімі
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей)
Асыл тұқымды жануарларды есепке алу ведомостері:
Асыл тұқымды ірі қара малды есепке алу ведомостері;
Асыл тұқымды қойларды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды қаракөл тұқымды қойларды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды ешкілерді есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды шошқаларды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды жылқыларды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды түйелерді есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды құстарды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды түйеқұстарды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды маралдарды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды теңбіл бұғыларды есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды бал араларын есепке алу ведомосі;
Асыл тұқымды ірі қара малдардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды қойлардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды қаракөл тұқымды қойлардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды ешкілердің мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды шошқалардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды жылқылардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды түйелердің мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды құстардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды түйеқұстардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды маралдардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды теңбіл бұғылардың мемлекеттік тіркелімі;
Асыл тұқымды бал аралардың мемлекеттік тіркелімі
34.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстардың ақпараттық базасына
тіркеуге өтінім беру
Жеке немесе заңды тұлғалар
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті орган
Асыл тұқымды орталық ретіндегі қызметті бастау алдында бір рет
Орман қорын күзету, молықтыру және пайдалану саласында
35.
Мемлекеттік орман кадастрының құжаттамасына ағымдағы өзгерістер мен орман қорының жай-күйі туралы мәліметтер
Мемлекеттік орман иеленушілер және орман пайдаланушылар
Мемлекеттік орман кадастры
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі 1 қаңтардағы жағдай бойынша)
36.
Орман қорында болған өзгерістер туралы мәліметтер
Мемлекеттік орман иеленушілер және орман пайдаланушылар
Уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері, орман шаруашылығымен айналысатын облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі 20 ақпанға дейін)
37.
Есеп алуға:
қолдан өсірілген екпелер;
тұқымнан және (немесе) вегетативті жолмен пайда болған табиғи екпелер;
жекеше орман питомниктері;
арнайы мақсаттағы плантациялық екпелер;
агроорман-мелиоративтік екпелер;
жеке меншіктің қарауындағы шаруашылық мақсаттағы автомобиль жолдарының бөліп берілген белдеулеріндегі қорғаныштық екпелер жатады.
Жеке орман иеленушілер
Уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін)
38.
Өртке қарсы іс-шаралар жоспары
Орман пайдаланушылар
Мемлекеттік орман пайдаланушылар
Жыл сайын (ағымдағы жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей)
39.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Астық нарығын реттеу саласында
40.
Сақтауға келіп түскен астықтың көлемі мен сапасы туралы ақпарат
Астық қабылдау кәсіпорындары
Астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізілімі

Ежедневно (до 04:00 часов астанинского времени дня)
92.
Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 11:00 часов астанинского времени дня)
93.
Ежесуточная информация по отгрузке социально-значимых видов нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 11:00 часов астанинского времени дня)
94.
Ежемесячная информация по производству нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежемесячно (до 5-го числа месяца, следующего за отчетным)
95.
Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежемесячно (до 5-го числа месяца, следующего за отчетным)
96.
Ежемесячная информация по движению нефти и нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежемесячно (до 5-го числа месяца, следующего за отчетным)
97.
Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежемесячно (до 5-го числа месяца, следующего за отчетным)
98.
Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
99.
Ежесуточная информация по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции с наименованием производителя
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
100.
Ежесуточная информация по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений с наименованием производителя
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
101.
Ежесуточная информация по отгрузке авиационного топлива для аэропортов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
102.
Ежесуточная информация по оптовым ценам на нефтепродукты
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)

Күн сайын (астана уақытымен сағат 04:00 дейін)
92.
Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 11:00 дейін)
93.
Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызды түрлерін жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 11:00 дейін)
94.
Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне дейін)
95.
Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне дейін)
96.
Мұнай мен мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне дейін)
97.
Мұнай өнімдерін ішкі нарық пен экспортқа жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне дейін)
98.
Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
99.
Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отынды жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
100.
Өндіруші атауын көрсете отырып, әлеуметтік-өндірістік объектілер және мекемелер үшін мазутты жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
101.
Әуежайлар үшін авиациялық отын жөнелту жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
102.
Мұнай өнімдерінің көтерме бағасы жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)

103.
Ежесуточная информация по импорту нефтепродуктов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
104.
Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
105.
Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станций
Производители нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежедневно (до 13:00 часов астанинского времени)
106.
Ежемесячная информация по поступлению и наличию на хранении нефтепродуктов
Владельцы баз нефтепродуктов
Акционерное общество "Информационно–аналитический центр нефти и газа"
Ежемесячно (до 5-го числа месяца следующего за отчетным периодом)
107.
Декларация по обороту нефтепродуктов "Баланс оборота нефтепродуктов производителя нефтепродуктов"
Юридические лица, структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие производство нефтепродуктов
Орган государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
108.
Декларация по обороту нефтепродуктов "Баланс оборота нефтепродуктов оптового поставщика и (или) розничного реализатора нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
Юридические лица, структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие производство нефтепродуктов
Орган государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
109.
Декларация по обороту нефтепродуктов "Баланс оборота нефтепродуктов структурного подразделения оптового поставщика и (или) розничного реализатора нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
Индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров), за исключением структурных подразделений юридического лица (филиалы и представительства)
Орган государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
110.
Декларация по обороту нефтепродуктов "Баланс оборота нефтепродуктов розничного реализатора нефтепродуктов с автозаправочной станции"
Индивидуальные предприниматели и юридические лица, структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие розничную реализацию нефтепродуктов с автозаправочных станций
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
В сфере оборота биотоплива

103.
Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі тәулік сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
104.
Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі тәулік сайынғы мәліметтер
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
105.
Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі тәулік сайынғы мәліметтер
Мұнай өнімдерін өндірушілер
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Күн сайын (астана уақытымен сағат 13:00 дейін)
106.
Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат
Мұнай өнімдері базаларының иелері
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне дейін)
107.
"Мұнай өнімдерін өндірушінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
Мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
108.
"Мұнай өнімдері базаларынан (резервуарларынан) мұнай өнімдерін көтерме сауда арқылы берушінің және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізушінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
Мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
109.
"Мұнай өнімдері базаларынан (резервуарларынан) мұнай өнімдерін көтерме сауда арқылы берушінің және (немесе) бөлшек сауда өткізушінің құрылымдық бөлімшесінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
Мұнай өнімдері базаларынан (резервуарларынан) мұнай өнімдерін көтерме сауда және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізуді жүзеге асыратын заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
110.
"Автожанармай құю станцияларынан мұнай өнімдерін бөлшек сауда арқылы өткізушінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
Автожанармай құю станцияларынан мұнай өнімдерін бөлшек сауда арқылы өткізуді жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
Биоотын айналымы саласында

111.
Декларация по обороту биотоплива "Баланс оборота биотоплива"
Физические и юридические лица, осуществляющие деятельность по обороту биотоплива
Орган государственных доходов)
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
112.
Исключена приказом Министра национальной экономики РК от 20.10.2020 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В сфере производства биотоплива
113.
Сведения по сырью
Производители биотоплива
Уполномоченный орган в области производства биотоплива
Ежемесячно (до 20 числа месяца, следующего за отчетным)
114.
Отчет по производству биотоплива
Производители биотоплива
Уполномоченный орган в области производства биотоплива
Ежемесячно (до 20 числа месяца, следующего за отчетным)
115.
Сведения о поставщике биотоплива
Производители биотоплива
Уполномоченный орган в области производства биотоплива
Ежемесячно (до 20 числа месяца, следующего за отчетным)
116.
Уведомление об обнаружении неисправности в работе приборов учета
Производители биотоплива
Уполномоченный орган (его территориальное подразделение)
В день выявления неисправности
117.
Исключена приказом Министра национальной экономики РК от 20.10.2020 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
118.
Информация о показателях безопасности и качества биотоплива
Производители биотоплива
Уполномоченный орган в области производства биотоплива, третьи лица
По запросу
В сфере газа и газоснабжения
119.
Сведения о реализации товарного газа, в том числе ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан
Лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию товарного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным)
120.
Сведения об объемах транспортировки и хранения товарного газа
Газотранспортные, газораспределительные организации
Национальный оператор в сфере газа и газоснабжения (Акционерное общество "КазТрансГаз")
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
121.
Сведения по производству товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа
Производители
сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
122.
Информация о прогнозном объеме производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет
Производители
сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежегодно (не позднее чем за 3 месяца до начала планируемого периода)

111.
"Биоотын айналымының теңгерімі" биоотын айналымы бойынша декларация
Биоотын айналымы бойынша қызметін жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
112.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.10.2020 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Биоотын өндіру саласында
113.
Шикізат жөніндегі мәліметтер
Биоотын өндірушілер
Биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20 күніне дейін)
114.
Биоотын өндірісі жөніндегі есеп
Биоотын өндірушілер
Биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20 күніне дейін)
115.
Биоотын жеткізушісі туралы мәліметтер
Биоотын өндірушілер
Биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20 күніне дейін)
116.
Есепке алу құралдарының жұмысында ақаулар анықталғаны туралы хабарлама
Биоотын өндірушілер
Уәкілетті орган (оның аумақтық бөлімшесіне)
Ақау анықталған күні
117.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.10.2020 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
118.
Биоотын қауіпсіздігі және сапасының көрсеткіштері туралы ақпарат
Биоотын өндірушілер
Биоотын өндірісі саласындағы уәкілетті орган, үшінші тұлғалар
Сұраныс бойынша
Газ және газбен жабдықтау саласында
119.
Тауарлық газды, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағында тұтыну үшін әкелінетін тауарлық газды өткізу туралы мәліметтер
Тауарлық газды көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізуді жүзеге асыратын адамдар
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың жиырмасы күнінен кешіктірмей)
120.
Тауарлық газды тасымалдау және сақтау көлемі туралы мәліметтер
Газ көлік, газ таратушы ұйымдар
Газ және газбен жабдықтау саласындағы ұлттық оператор ("ҚазТрансГаз" АҚ)
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
121.
Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру жөніндегі мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын
өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
122.
Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемі туралы ақпарат
Сұйытылған мұнай газын
өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (жоспарланған кезең басталғанға дейін кемінде 3 ай бұрын)

123.
Сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа
Производители сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
124.
Сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам
Производители сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
125.
Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки
Производители сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
126.
Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки
Производители сжиженного нефтяного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
127.
Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки
Собственники сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего им на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
128.
Сведения о реализации сжиженного нефтяного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан
Лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию сжиженного нефтяного газа
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы, на территории которых осуществляется такая реализация
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
129.
Сведения о реализации сжиженного природного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан
Лица, осуществляющие оптовую реализацию сжиженного природного газа
Уполномоченный орган в области нефти и газа
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным)
В сфере использования атомной энергии
130.
Перечень радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Физические и юридические лица, являющиеся собственниками радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов и (или) осуществляющие их эксплуатацию.
Физические и юридические лица – изготовители, имеющие на учете изготовленные, но не реализованные радионуклидные источники и (или) радиоизотопные приборы.
Физические и юридические лица – поставщики, имеющие на учете полученные, но не реализованные радионуклидные источники и (или) радиоизотопные приборы
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом
В течение 10 рабочих дней после оформления акта внеочередной инвентаризации.

123.
Меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемі туралы мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
124.
Меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа адамдарға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
125.
Жеткізу жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын жөнелту және (немесе) өткізу туралы мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
126.
Жеткізу жоспарынан тыс сұйытылған мұнай газын жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын өндірушілер
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
127.
Жеткізу жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын жөнелту және (немесе) өткізу туралы мәліметтер
Өздеріне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутегі шикізатын өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газының меншік иелері
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
128.
Сұйытылған мұнай газын, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерде өндірілетін және Қазақстан Республикасының аумағына тұтыну үшін әкелінетін сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтер
Сұйытылған мұнай газын көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізуді жүзеге асыратын адамдар
Аумақтарында осындай өткізу жүзеге асырылатын облыстардың, республикалық маңызды қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
129.
Сұйытылған табиғи газын, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерде өндірілетін және Қазақстан Республикасының аумағына тұтыну үшін әкелінетін сұйытылған табиғи газды өткізу туралы мәліметтер
Сұйытылған табиғи газды көтерме сауда арқылы өткізуді жүзеге асыратын адамдар
Мұнай және газ саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күніне кешіктірмей)
Атом энергиясын пайдалану саласында
130.
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотопты аспаптардың тізбесі
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотоптық аспаптардың меншік иесі болып табылатын және (немесе) оларды пайдалануды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар.
Есебінде дайындалған, бірақ өткізілмеген радионуклидті көздері және (немесе) радиоизотоптық аспаптары бар жеке және заңды тұлғалар - дайындаушылар.
Есебінде алынған, бірақ сатылмаған радионуклидті көздер және (немесе) радиоизотоптық аспаптар бар жеке және заңды тұлғалар - жеткізушілер
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде
Кезектен тыс түгендеу актісін ресімдегеннен кейін 10 жұмыс күні ішінде.

131.
Перечень электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение
Физические и юридические лица, являющиеся собственниками электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения, и (или) осуществляющие их эксплуатацию.
Физические и юридические лица – изготовители, имеющие на учете изготовленные, но не реализованные электрофизические установки, генерирующие ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения.
Физические и юридические лица – поставщики, имеющие на учете полученные, но не реализованные электрофизические установки, генерирующие ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения.
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
В течение 10 рабочих дней после оформления акта внеочередной инвентаризации.
132.
Перечень нейтронных генераторов и (или) нейтронных трубок
Физические и юридические лица, имеющие на учете нейтронные генераторы и (или) нейтронные трубки и (или) осуществляющие их эксплуатацию.
Физические и юридические лица – изготовители, имеющие на учете изготовленные, но не реализованные нейтронные генераторы.
Физические и юридические лица – поставщики, имеющие на учете полученные, но не реализованные нейтронные генераторы.
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
В течение 10 рабочих дней после оформления акта внеочередной инвентаризации.
133.
Отчет о перемещении радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Физические и юридические лица, получившие или передавшие радионуклидные источники и (или) радиоизотопные приборы, за исключением поставщиков, изготовителей, а также осуществляющих долговременное хранение или захоронение неиспользуемых радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой передачи или получения радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
134.
Отчет о перемещении электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение
Физические и юридические лица, получившие или передавшие электрофизические установки, генерирующие ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения за исключением, поставщиков и изготовителей
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой передачи или получения электрофизических установок.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.

131.
Иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылардың тізбесі
Рентген аппараттары мен медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылардың меншік иесі болып табылатын және (немесе) оларды пайдалануды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар.
Есебінде дайындалған, бірақ өткізілмеген рентген аппараттарын және медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылары бар жеке және заңды тұлғалар - дайындаушылар.
Есебінде алынған, бірақ сатылмаған рентген аппараттарын және медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылары бар жеке және заңды тұлғалар - жеткізушілер.
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
Кезектен тыс түгендеу актісін ресімдегеннен кейін 10 жұмыс күні ішінде.
132.
Нейтрондық генераторлардың және (немесе) нейтрондық түтікшелердің тізбесі
Есебінде нейтрондық генераторлар және (немесе) нейтрондық түтікшелері бар және (немесе) оларды пайдалануды жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар.
Есебінде дайындалған, бірақ сатылмаған нейтрондық генераторлары бар жеке және заңды тұлғалар - дайындаушылар.
Есебінде алынған, бірақ сатылмаған нейтрондық генераторлары бар жеке және заңды тұлғалар - жеткізушілер
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
Кезектен тыс түгендеу актісін ресімдегеннен кейін 10 жұмыс күні ішінде.
133.
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотоптық аспаптардың орын ауыстыруы туралы есеп
Жеткізушілерді, дайындаушылары қоспағанда, радионуклидті көздерді және (немесе) радиоизотоптық аспаптарды алған немесе берген жеке және заңды тұлғалар, сондай-ақ пайдаланылмайтын радионуклидті көздерді және (немесе) радиоизотоптық аспаптарды ұзақ уақыт сақтауды немесе көмуді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Радионуклидті көздерді және (немесе) радиоизотоптық аспаптарды әрбір берген немесе алғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
134.
Иондаушы сәулелендіруді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылардың орын ауыстыруы туралы есеп
Жеткізушілерді және дайындаушыларды қоспағанда, рентген аппараттары мен медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғыларды алған немесе берген жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Электрофизикалық қондырғыларды әрбір бергеннен немесе алғаннан кейін 10 жұмыс күнінің ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.

135.
Отчет о перемещении нейтронных генераторов и (или) нейтронных трубок
Физические и юридические лица, получившие или передавшие нейтронные генераторы и (или) нейтронные трубки за исключением, поставщиков и изготовителей
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой передачи или получения нейтронных генераторов и (или) нейтронных трубок.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
136.
Отчет о поставках радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Физические и юридические лица – поставщики радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой поставки радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
137.
Отчет о поставках электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение
Физические и юридические лица – поставщики электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой поставки электрофизических установок, генерирующих ионизирующее излучение, включая рентгеновские аппараты и ускорители медицинского и не медицинского назначения.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
138.
Отчет о поставках нейтронных генераторов и (или) нейтронных трубок
Физические и юридические лица – поставщики нейтронных генераторов и (или) нейтронных трубок
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждой поставки нейтронного генератора и (или) нейтронной трубки.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.
139.
Отчет о неиспользуемых радионуклидных источниках и (или) радиоизотопных приборах, полученных на долговременное хранение или захоронение
Физические и юридические лица, осуществляющие долговременное хранение или захоронение неиспользуемых радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов
Ведомство уполномоченного органа в сфере использования атомной энергии
В течение 10 рабочих дней после каждого получения радионуклидных источников и (или) радиоизотопных приборов.
В срок до 31 января (включительно), следующего за отчетным годом.

135.
Нейтрондық генераторлардың және (немесе) нейтрондық түтікшелердің орын ауыстыруы туралы есеп
Жеткізушілерді және дайындаушыларды қоспағанда, нейтрондық генераторларды және (немесе) нейтрондық түтікшелерді алған немесе берген жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Нейтрондық генераторларды және (немесе) нейтрондық түтікшелерді әрбір бергеннен немесе алғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
136.
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотопты аспаптардың жеткізілімдері туралы есеп
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотопты аспаптардың жеткізушілері - жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Радионуклидті көздердің және (немесе) радиоизотоптық аспаптардың әрбір жеткізілімінен кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
137.
Иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылардың жеткізілімдері туралы есеп
Рентген аппараттары мен медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғылардың жеткізушілері - жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Рентген аппараттары мен медициналық және медициналық емес мақсаттағы үдеткіштерді қоса алғанда, иондандырушы сәулеленуді генерациялайтын электрофизикалық қондырғыларды әрбір жеткізгеннен кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
138.
Нейтрондық генераторлардың және (немесе) нейтрондық түтікшелердің жеткізулері туралы есеп
Нейтрондық генераторлардың және (немесе) нейтрондық түтікшелердің жеткізушілері - жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Нейтрондық генераторлардың және (немесе) нейтрондық түтікшелердің әрбір жеткізілімінен кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.
139.
Ұзақ уақыт сақтауға немесе көмуге алынған пайдаланылмайтын радионуклидті көздер және (немесе) радиоизотоптық аспаптар туралы есеп
Пайданылмайтын радионуклидті көздерді және (немесе) радиоизотоптық аспаптарды ұзақ уақыт сақтауды немесе көмуді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті органның кеңсесі
Радионуклидті көздерді және (немесе) радиоизотоптық аспаптарды әрбір алғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде.
Есепті жылдан кейінгі 31 қаңтарға дейінгі (қоса алғанда) мерзімде.

140.
Информация о изменениях в системах, оборудовании, документации ядерной установки, касающихся обеспечения ядерной, радиационной или ядерной физической безопасности
Физические и юридические лица, осуществляющие деятельность в области использования атомной энергии
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
По мере изменений и внесений
141.
Информация об авариях и инцидентах, связанных с ядерной, радиационной и ядерной физической безопасностью
Физические и юридические лица, осуществляющие деятельность в области использования атомной энергии
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
По факту
142.
Уведомление о прекращении эксплуатации ядерной или радиационной установки
Эксплуатирующие организации
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
При необходимости
143.
Предварительное уведомление о предстоящем перемещении за территорию Республики Казахстан (экспорт или переработка вне таможенной территории Республики Казахстан) урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения за территорию Республики Казахстан
144.
Уведомление о перемещении за территорию Республики Казахстан (экспорт или переработка вне таможенной территории Республики Казахстан) урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 рабочих дней после фактического перемещения урановой продукции за территорию Республики Казахстан (экспорт или переработка вне таможенной территории Республики Казахстан)
145.
Уведомление о предстоящем перемещении на территорию Республики Казахстан (импорт или переработка на таможенной территории Республики Казахстан) урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения на территорию Республики Казахстан
146.
Уведомление о перемещении на территорию Республики Казахстан (импорт или переработка на таможенной территории Республики Казахстан) урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 календарных дней после фактического перемещения на территорию Республики Казахстан (импорт или переработка на таможенной территории Республики Казахстан)
147.
Отчет о перемещенной за территорию Республики Казахстан урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Ежеквартально, не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом

140.
Ядролық, радиациялық немесе ядролық физикалық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге қатысты жүйелердегі, жабдықтардағы, ядролық қондырғы құжаттамасындағы өзгерістер туралы ақпарат
Атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Өзгерістер мен енгізулер болуына қарай
141.
Ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздікке байланысты авариялар мен оқыс оқиғалар туралы ақпарат
Атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Факт бойынша
142.
Ядролық немесе радиациялық қондырғыны пайдалануды тоқтату туралы хабарлама
Пайдаланатын ұйымдар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қажет болған жағдайда
143.
Уран өнімінің Қазақстан Республикасының аумағынан тыс алдағы орын ауыстыруы (экспорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан тыс өңдеу) туралы алдын ала хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағына болжалды орын ауыстыру күніне дейін 30 күннен кешіктірмей
144.
Уран өнімінің Қазақстан Республикасының аумағынан тыс орын ауыстыруы (экспорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан тыс өңдеу) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Уран өнімін Қазақстан Республикасының аумағынан тыс іс жүзінде орын аустырғаннен кейін (экспорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан тыс өңдеу) 5 жұмыс күні ішінде
145.
Уран өнімінің Қазақстан Республикасының аумағына алдағы орын ауыстыруы (импорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағында өңдеу) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағына болжалды орын ауыстыру күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
146.
Уран өнімінің Қазақстан Республикасының аумағына орын ауыстыруы (импорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағында қайта өңдеу) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағына іс жүзінде орын ауыстырғаннан кейін (импорт немесе Қазақстан Республикасының кедендік аумағында өңдеу) күнтізбелік 5 күн ішінде
147.
Қазақстан Республикасының аумағына орын ауыстырылған уран өнімі туралы есеп
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей

148.
Отчет о перемещенной (полученной) на территорию Республики Казахстан урановой продукции
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Ежеквартально, не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
149.
Предварительное уведомление о предполагаемом перемещении за территорию Республики Казахстан (экспорте) ядерных материалов
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения за территорию Республики Казахстан (экспорта)
150.
Предварительное уведомление о предполагаемом перемещении на территорию Республики Казахстан (импорте) ядерных материалов
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения за территорию Республики Казахстан (экспорта)
151.
Предварительное уведомление о предполагаемом перемещении ядерных материалов по территории Республики Казахстан (вывоз из зоны баланса материалов)
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения ядерного материала по территории Республики Казахстан (вывоз из зоны баланса материалов)
152.
Предварительное уведомление о предполагаемом перемещении ядерных материалов по территории Республики Казахстан (получение в зону баланса материалов)
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого перемещения ядерного материала по территории Республики Казахстан (получение в зону баланса материалов)
153.
Уведомление о перемещении за территорию Республики Казахстан (экспорте) ядерных материалов
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 календарных дней после фактического перемещения за территорию Республики Казахстан (экспорта)
154.
Уведомление о перемещении ядерных материалов по территории Республики Казахстан (вывоз из зоны баланса материалов)
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 календарных дней после фактического перемещения ядерного материала по территории Республики Казахстан (вывоз из зоны баланса материалов)
155.
Уведомление о перемещении на территорию Республики Казахстан (импорте) ядерных материалов
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 календарных дней после фактического перемещения ядерного материала на территорию Республики Казахстан (импорта)

148.
Қазақстан Республикасының аумағына ауыстырылған (алынған) уран өнімі туралы есеп
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей
149.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағынан тыс болжамды орын ауыстыруы (экспорты) туралы алдын ала хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағынан тыс болжалды орын ауыстыру (экспорты) күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
150.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағына болжамды орын ауыстыруы (импорты) туралы алдын ала хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағынан тыс болжалды орын ауыстыру (экспорты) күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
151.
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ядролық материалдардың болжамды орын ауыстыруы (материалдардың теңгерім аймағынан әкету) туралы алдын ала хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ядролық материалдың болжамды орын ауыстыру (материалдардың теңгерім аймағынан әкету) күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
152.
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша болжамды орын ауыстыруы (материалдардың теңгерім аймағына алу) туралы алдын ала хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ядролық материалдың болжамды орын ауыстыру (материалдардың теңгерім аймағынан алу) күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
153.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағынан тыс орын ауыстыруы (экспорты) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Қазақстан Республикасының аумағынан тыс іс жүзінде орын ауыстырғаннан (экспорттан) кейін күнтізбелік 5 күн ішінде
154.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы орын ауыстыруы (материалдардың теңгерім аймағынан әкету) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Ядролық материалдың Қазақстан Республикасының аумағы бойынша іс жүзінде орын ауыстырғаннан (экспортынан) кейін күнтізбелік 5 күн ішінде
155.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағына орын ауыстыруы (импорты) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Ядролық материалдың Қазақстан Республикасының аумағына іс жүзінде орын ауыстыруынан (импортынан) кейін күнтізбелік 5 күн ішінде

156.
Уведомление о перемещении ядерных материалов по территории Республики Казахстан (получение в зону баланса материалов)
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 5 календарных дней после фактического перемещения ядерного материала по территории Республики Казахстан (получение в зону баланса материалов)
157.
Отчет об изменении инвентарного количества ядерных материалов
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Один раз в месяц, в течение 10 календарных дней по окончании месяца, за который предоставляется отчет
158.
Список фактически наличного количества ядерного материала и материально-балансовый отчет
Физические или юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
В течение 10 календарных дней после проведения физической инвентаризации
159.
Предварительное уведомление о планируемом получении (импорте) закрытых радионуклидных источников 1 и 2 категории опасности
Физические и юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого импорта
160.
Предварительное уведомление о планируемой отгрузке (экспорте) закрытых радионуклидных источников 1 и 2 категории опасности
Физические и юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 30 календарных дней до даты предполагаемого экспорта
161.
Акт проверки состояния ядерной и (или) радиационной безопасности на ЯРЭУ
Физические и юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Не позднее 1 февраля, следующего за отчетным годом.
162.
Еженедельное сообщение о состоянии безопасности
Юридические лица
Уполномоченный орган в области использования атомной энергии
Еженедельно
В сфере энергетики
163.
Информация о фактических ежесуточных объемах выработки, отпуска в сети электрической энергии
Энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за месяцем поставки)
164.
Информация о прогнозных объемах выработки, отпуска в сети электрической энергии на предстоящий год с разбивкой по месяцам
Энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежегодно (к 20 декабря)
165.
Информация о суточных и месячных графиков поставки электрической энергии
Энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии
Региональный электросетевой компании и (или) системному оператору
За 10 календарных дней до начала месяца

156.
Ядролық материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы бойынша орын ауыстыруы (материалдардың теңгерім аймағына алу) туралы хабарлама
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Ядролық материалдың Қазақстан Республикасының аумағы бойынша іс жүзінде орын ауыстыруынан кейін күнтізбелік 5 күн ішінде (материалдардың теңгерім аймағына алу)
157.
Ядролық материалдардың түгендеу санының өзгеруі туралы есеп
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Есеп ұсынылатын ай аяқталған соң күнтізбелік 10 күн ішінде айына бір рет
158.
Ядролық материалдың нақты қолда бар санының тізімі және материалдық-теңгерімдік есеп
Жеке немесе заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Физикалық түгендеу жүргізуден кейін күнтізбелік 10 күн ішінде
159.
1 және 2 қауіптілік санатындағы жабық радионуклидті көздердің жоспарланған алынуы (импорты) туралы алдын ала хабарлама
Жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Болжамды импорттау күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
160.
1 және 2 қауіптілік санатындағы жабық радионуклидті көздерді жоспарланған жөнелту (экспорты) туралы алдын ала хабарлама
Жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Болжамды экспорттау күніне дейін күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
161.
Атом электр станциясында ядролық және (немесе) радиациялық қауіпсіздіктің жай-күйін тексеру актісі
Жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Есепті жылдан кейінгі 1 ақпаннан кешіктірмей
162.
Апталық қауіпсіздік туралы есеп
Жеке және заңды тұлғалар
Атом энергиясын пайдалану саласындағы уәкілетті орган
Апта сайын
Энергетика саласында
163.
Электр энергиясын өндірудің, желіге босатудың нақты тәуліктік көлемдері туралы ақпарат
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау жөніндегі қаржы-есеп айырысу орталығы
Ай сайын (жеткізу айынан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей)
164.
Электр энергиясын өндірудің, желіге босатудың алдағы бір жылға арналған, айларға бөлінген болжамды көлемі туралы ақпарат
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау туралы қаржы-есеп айырысу орталығына
Жыл сайын (жиырмасыншы желтоқсанға қарай)
165.
Электр энергиясын жеткізудің тәуліктік және айлық кестелері туралы ақпарат
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар
Өңірлік электр желілік компанияға және (немесе) жүйелік операторға
Ай басталғанға дейін күнтізбелік он күн ішінде

166.
Информация, необходимая для осуществления централизованного оперативно-диспетчерского управления единой электроэнергетической системой Республики Казахстан, и фактическая информация по технико-экономическим показателям работы электростанций (выработка, отпуск с шин, собственные нужды, удельные расходы на отпуск с шин электроэнергии)
Участники производства и передачи электрической энергии
Системному оператору
Ежемесячно (до 1 числа следующего за отчетным)
167.
Информация о возникших технологических нарушениях и несчастных случаев, связанных с эксплуатацией энергетического оборудования
Участники производства и передачи электрической энергии
Системному оператору, МИО
По факту
168.
Отчеты по затратам на производство и реализацию электрической энергии, по объемам производства и реализации электрической энергии за предшествующий календарный год
Энергопроизводящие организации, за исключением энергопроизводящих организаций, использующих возобновляемые источники энергии
Уполномоченный орган в области электроэнергетики
Ежегодно (не позднее 31 марта)
169.
Отчетность о технологических нарушениях
Энергопередающие и энергопроизводящие организации
Уполномоченный орган по государственному энергетическому надзору и контролю или местный исполнительный орган (по компетенции)
Ежемесячно
(до 7 числа месяца, следующего за отчетным)
170.
Письменное оперативное сообщение о технологических нарушениях
Энергопредприятие
Уполномоченный орган в области промышленной безопасности
В течении 1 часа (с момента возникновения технологического нарушения и произошедших несчастных случаев на производстве)
171.
Заключение энергетической экспертизы
Экспертные организации
Государственный орган по государственному энергетическому надзору и контролю
По запросу государственного органа по государственному энергетическому надзору и контролю
172.
Сведения об объемах электрической энергии, поставленной объектами по использованию возобновляемых источников энергии в их сети.
Энергопередающие организации, к сетям которых подключены объекты по использованию возобновляемых источников энергии
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежемесячно
173.
Информация о прогнозных объемах выработки, отпуска в сети, поставки энергопередающим организациям или приеме из-за пределов Республики Казахстан электрической энергии за десять календарных дней до месяца поставки
Условные потребители
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежемесячно
174.
Информация о прогнозных объемах выработки, отпуска в сети, поставки энергопередающим организациям электрической энергии на предстоящий год
Условные потребители
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежегодно (к 20 декабря)

166.
Қазақстан Республикасының бірыңғай электр энергетикалық жүйесін орталықтандырылған жедел-диспетчерлік басқаруды жүзеге асыру үшін қажет ақпаратты, және электр станциялары жұмысының техникалық-экономикалық көрсеткіштері жөнінде нақты ақпаратты (өндіру, шиналардан босату, өз мұқтаждары, шиналардан электр энергиясын босатуға үлестік шығыстар) беруге;
Электр энергиясын өндіру мен беруге қатысушылар
Жүйелік операторға
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 1 күніне дейін)
167.
Энергетикалық жабдықтарды пайдалануға байланысты туындаған технологиялық бұзушылықтар мен жазатайым оқиғалар туралы ақпарат
Электр энергиясын өндіру мен беруге қатысушылар
Жүйелік операторға, ЖАО
Факт бойынша
168.
Электр энергиясын өндіруге және өткізуге жұмсалатын шығындар бойынша, өткен күнтізбелік жылы электр энергиясын өндіру және өткізу көлемдері бойынша есептер
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдарды қоспағанда, энергия өндіруші ұйымдар
Электр энергиясы саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (31 наурыздан кешіктірмей)
169.
Технологиялық бұзушылықтар туралы есептілік
Энергия жеткізуші және энергия өндіруші ұйымдар
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі мемлекеттік орган немесе жергілікті атқарушы орган (құзыреті бойынша)
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың жетінші күніне дейін)
170.
Технологиялық бұзушылықтар туралы жазбаша жедел хабарлама
Энергетикалық кәсіпорын
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган
1 сағат ішінде (өндірісте технологиялық бұзушылықтар және орын алған жазатайым оқиғалар туындаған кезден бастап)
171.
Энергетикалық сараптаманың қорытындысы
Сараптама ұйымдары
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі мемлекеттік орган
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі мемлекеттік органның сұратуы бойынша
172.
Өз желілерінде жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша объектілер жеткізетін электр энергиясының көлемдері туралы мәліметтер
Олардың желілеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша объектілер қосылған энергия жеткізуші ұйымдар
Жаңартылатын энергия көздерін қолдау бойынша қаржы-есеп айырысу орталығы
Ай сайын
173.
Электр энергиясы берілген айға дейін күнтізбелік он күн бұрын оны өндірудің, желіге босатудың, энергия жеткізуші ұйымдарға берудің болжамды көлемдері немесе Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерлерден қабылдау туралы ақпарат
Шартты тұтынушылар
Жаңартылатын энергия көздерін қолдау бойынша қаржы-есеп айырысу орталығына
Ай сайын
174.
Электр энергиясын өндірудің, желіге босатудың, энергия жеткізуші ұйымдарға берудің алдағы бір жылға арналған болжамды көлемдері туралы ақпарат
Шартты тұтынушылар
Жаңартылатын энергия көздерін қолдау бойынша қаржы-есеп айырысу орталығына
Жыл сайын (жиырмасыншы желтоқсанға қарай)

175.
Информация о прогнозных объемах выработки, отпуска в сети электрической энергии за десять календарных дней до месяца поставки
Энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежемесячно
В сфере ветеринарии
176.
Отчет о ветеринарно-санитарной экспертизе продукции и сырья животного происхождения на объектах осуществляющих производство, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
177.
Отчет о ветеринарно-санитарной экспертизе продукции и сырья животного происхождения на объектах внутренней торговли (рынках)
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
178.
Отчет о наличии и расходовании биопрепаратов, полученных
по государственному заказу
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
179.
Отчет о производстве ветеринарных биопрепаратов юридическими лицами
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
180.
Отчет о применении ветеринарных препаратов, и использовании кормов и кормовых добавок
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
181.
Отчет о деятельности ветеринарных лабораторий
Ветеринарные лаборатории
Уполномоченный орган области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
182.
Извещение о гибели животного, обнаружения абортированного или мертворожденного плода случаях падежа, одновременного заболевания нескольких животных или об их необычном поведении
Физические и юридические лица
Специалисты в области ветеринарии (работники подразделений государственных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии)
В срок не более суток с момента обнаружения гибели животного

175.
Жеткізу айына дейін күнтізбелік он күн бұрын электр энергиясын өндірудің, желіге босатудың болжамды көлемдері туралы ақпарат
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар
Жаңартылатын энергия көздерін қолдау бойынша қаржы-есеп айырысу орталығына
Ай сайын
Ветеринария саласында
176.
Жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын объектілердегі жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 кешіктірмей)
177.
Ішкі сауда объектілеріндегі (базарлардағы) жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 кешіктірмей)
178.
Мемлекеттік тапсырыс бойынша алынатын биологиялық препараттардың
болуы және жұмсалуы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 кешіктірмей)
179.
Заңды тұлғалардың ветеринариялық биопрепараттарды өндіруі туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 кешіктірмей)
180.
Ветеринариялық препараттарды қолдану, азық және азық қоспаларын пайдалану туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
181.
Ветеринарлық зертханалардың қызметі туралы есеп
Ветеринарлық зертханалар
Ветеринариялық саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
182.
Жануардың өлімі, түсік тасталған немесе өлі туған ұрықтың өлуі, бірнеше жануарлардың бір мезгілде ауруы немесе олардың әдеттен тыс мінез-құлықтары туралы хабарлама
Жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласындағы мамандар (ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын мемлекеттік органдар бөлімшелерінің жұмыскерлері)
Малдың өлгені анықталған сәттен бастап бір тәуліктен артық емес мерзімде

183.
Извещение о вновь приобретенном (приобретенных) животном (животных), его (их) реализации
Физические и юридические лица
Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии, государственные ветеринарные организации, созданные местными исполнительными органами, органы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора
В течение 3 рабочих дней после их прибытия в пункт назначения
184.
Извещение перед планируемым прибытием, ввозом, приобретении, вывозе, перемещении животных
Физические и юридические лица
Подразделения местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в области ветеринарии
Не позднее 30 календарных дней до планируемого прибытия, ввоза, приобретения, вывоза, перемещения животных
185.
Ведомость по итогам проведения процедуры идентификации сельскохозяйственных животных
Ветеринарные врачи сельскохозяйственных формирований, крестьянских, фермерских хозяйств
Ветеринарная организация созданным МИО
Не позднее 10 календарных дней
186.
Сведения о животных, поступающих на объект реализации (фамилия, имя, отчество (при наличии) владельца с указанием адреса реализуемого животного, индивидуальный номер, возраст, вид, пол, результаты ветеринарного осмотра реализуемого животного, фамилия, имя, отчество (при наличии) нового владельца, реализованного животного с указанием адреса нового владельца)
Физические и юридические лица
Ветеринарные врачи объекта реализации (при наличии)
По необходимости
187.
Сведения о проведенных ветеринарно-профилактических мероприятии
Ветеринарные врачи хозяйства (при наличии) или специалист в области ветеринарии государственных организации
Подразделения местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
В сфере обязательного медицинского страхования
188.
Сведения об исчисленных (удержанных) и перечисленных отчислениях и (или) взносах
Работодатели
Работники
Ежемесячно (не позднее 15 числа месяца следующего за отчетным)
189.
Информация о произведенных ежемесячных отчислениях, а также удержанных и перечисленных взносах работников и физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера
Работодатели
Работники
Ежемесячно
В сфере оказания медицинских услуг
190.
Информация о видах платных услуг и прейскуранте цен на них
Организации здравоохранения
Доводятся до сведения населения через наглядную информацию
На постоянной основе

183.
Жаңадан алынып жатқан (алынған) жануарды (жануарларды), оны (оларды) өткізу туралы хабарландыру
Жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері, жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бақылау және қадағалау органдары
Олардың межелі пунктке келгенінен кейінгі үш жұмыс күні ішінде
184.
Жануарларды жаңадан келіп түсіруді, әкелуді, сатып алуды, әкетуді, орнын ауыстыруды жоспарлау алдында хабарлау
Жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері, ветеринария саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Жануарларды жаңадан әкеліп түсіруді, әкелуді, сатып алуды, әкетуді, орнын ауыстыруды жоспарлауға дейін отыз 30 күннен кешіктірмей
185.
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру рәсімін жүргізу қорытындылары бойынша ведомость
Ауыл шаруашылығы құрылымдарының, шаруа, фермер қожалықтарының ветеринариялық дәрігерлері
ЖАО құрған ветеринарлық ұйым
10 күнтізбелік күннен кешіктірмей
186.
Өткізу объектісіне келіп түсетін жануарлар туралы мәліметтер (сатылатын жануардың мекен-жайы көрсетілген иесінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), сатылатын жануардың жеке нөмірі, жасы, түрі, жынысы, ветеринариялық тексеру нәтижелері, жаңа иесінің мекен-жайы көрсетілген сатылған жануардың жаңа иесінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Жеке және заңды тұлғалар
Өткізу объектісінің ветеринариялық дәрігерлері (егер бар болса)
Қажеттігіне қарай
187.
Жүргізілген ветеринариялық-профилактикалық іс-шаралар туралы мәліметтер
Шаруашылықтың ветеринариялық дәрігерлері (бар болса) немесе мемлекеттік ұйымның ветеринария саласындағы маманы
Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей)
Медициналық сақтандыру саласында
188.
Есептелген (ұстап қалған) және аударылған аударымдар және (немесе) жарналар туралы мәліметтер
Жұмыс берушілер
Жұмыскерлер
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 15 күнінен кешіктірмей)
189.
Азаматтық-құқықтық шарттар бойынша кіріс алатын жеке тұлғалардың ай сайынғы жүргізілген аударымдары, сондай-ақ ұстап қалған және аударылған жарналары туралы ақпарат
Жұмыс берушілер
Жұмыскерлер
Ай сайын
Медициналық қызмет көрсету саласында
190.
Ақылы көрсетілетін қызмет түрлері және олардың баға прейскуранты туралы ақпарат
Денсаулық сақтау ұйымдары
Көрнекі ақпарат арқылы халықтың назарына жеткізіледі
Тұрақты негізде

191.
Информация об оказанной медицинской помощи на платной основе:
заключение соответствующих медицинских работников при оказании амбулаторно-поликлинической помощи;
выписку из истории болезни при оказании стационарной, стационар замещающей помощи, восстановительного лечения и медицинской реабилитации;
информацию о расходах за оказанную медицинскую помощь
Организации здравоохранения
Пациенты, получившие медицинскую помощь на платной основе
По необходимости
192.
Сообщение об указанных фактах в случаях хищения или потери бланков листа о временной нетрудоспособности
Медицинские организации
Местный орган государственного управления здравоохранения
В случаях хищения или потери бланков листа о временной нетрудоспособности в срок не позднее 3 календарных дней со дня их выявления
В сфере оборота алкогольной продукции
193.
Декларация по обороту алкогольной продукции
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
В сфере производства этилового спирта и алкогольной продукции
194.
Декларация по производству и обороту этилового спирта и (или) виноматериала
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
195.
Исключена приказом Министра национальной экономики РК от 20.10.2020 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
196.
Декларация по производству и обороту алкогольной продукции
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
В сфере медицинской помощи
197.
Информация о случаях инфекционных заболеваний, отравлений, психических и поведенческих расстройств (заболеваний), представляющих опасность для окружающих
Субъекты здравоохранения
Уполномоченный орган в сфере здравоохранения
В случае возникновения указанных обстоятельств
198.
Информация об угрозе возникновения и (или) о возникновении медико-санитарных последствий чрезвычайных ситуаций
Субъекты здравоохранения
Уполномоченный орган в сфере гражданской защиты
В случае возникновения указанных обстоятельств
199.
Сведения о лицах, обратившихся по поводу свежих травм, ранений, криминальных абортов, о случаях заболеваний, представляющих опасность для окружающих
Субъекты здравоохранения
Органы внутренних дел
В случае возникновения указанных обстоятельств

191.
Ақылы негізде көрсетілген медициналық көмек туралы ақпарат:
амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткен кезде тиісті медицина жұмыскерлерінің қорытындысы;
стационарлық, стационарды алмастыратын көмек көрсету, қалпына келтіру емі және медициналық оңалту кезінде ауру тарихынан үзінді көшірме;
көрсетілген медициналық көмекке жұмсалған шығыстар туралы ақпарат
Денсаулық сақтау ұйымдары
Ақылы негізде медициналық көмек алған, пациенттерге
Қажеттігіне қарай
192.
Еңбекке уақытша жарамсыздық парағының бланкілері ұрланған немесе жоғалған жағдайда көрсетілген фактілер туралы хабарлау
Медициналық ұйымдар
Мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасының жергілікті органына
Еңбекке уақытша жарамсыздық парағының бланкілері ұрланған немесе жоғалған жағдайда оларды анықтаған күннен бастап күнтізбелік 3 күннен кешіктірмеген мерзімде
Алкоголь өнімдерінің айналымы саласында
193.
Алкоголь өнімі айналымы жөніндегі декларацияны
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіру мен олардың айналымын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органдары
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20 күнінен кешіктірмей)
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіру саласында
194.
Этил спирті және (немесе) шарап материалдарын өндіру мен олардың айналымы жөніндегі декларация
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіру мен олардың айналымын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органдары
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
195.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.10.2020 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
196.
Алкоголь өнімін өндіру және оның айналымы жөніндегі декларация
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіру мен олардың айналымын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
Медициналық көмек саласында
197.
Инфекциялық аурулар, уланулар, айналадағыларға қауіп төндіретін психикалық және мінез-құлықтың бұзылу (аурулар) жағдайлары туралы ақпарат
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган
Көрсетілген жағдайлар туындаған жағдайда
198.
Төтенше жағдайлардың медициналық-санитариялық салдарларының пайда болу қатері және (немесе) пайда болуы туралы ақпарат
Денсаулық сақтау субъектілері
Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган
Көрсетілген жағдайлар туындаған жағдайда
199.
Жаңа алған жарақаттар, жаралар, криминалдық түсіктер бойынша жүгінген адамдар туралы, айналадағыларға қауіп төндіретін аурулар жағдайлары туралы мәліметтер
Денсаулық сақтау субъектілері
Ішкі істер органдары
Көрсетілген жағдайлар туындаған жағдайда

200.
Экстренное извещение в случае первичного обнаружения во время вскрытия признаков острого инфекционного заболевания, пищевого или производственного отравления, необычной реакции на прививку
Медицинские организации
Органы государственной санитарно-эпидемиологической службы
Разово в случае первичного обнаружения во время вскрытия признаков острого инфекционного заболевания, пищевого или производственного отравления, необычной реакции на прививку, сразу же после их выявления
В сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
201.
Информация о изменении наименования субъекта в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники, с приложением соответствующих документов, подтверждающих указанные сведения
Субъекты инспектирования
Фармацевтические инспектора
В течение месяца в случае изменения наименования субъекта в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
202.
Информация об аварийных ситуациях, остановках производства, о нарушениях технологических процессов, создающих угрозу санитарно-эпидемиологическому благополучию населения, в случаях возникновения массовых и групповых инфекционных и паразитарных, профессиональных заболеваний и отравлений
Индивидуальные предприниматели и юридические лица в соответствии с осуществляемой ими деятельностью
Государственные органы санитарно-эпидемиологической службы
Своевременно
203.
Информация о выявлении побочных действий лекарственных средств и изделий медицинского назначения
Индивидуальные предприниматели и юридические лица в соответствии с осуществляемой ими деятельностью
Уполномоченный орган в сфере здравоохранения
Своевременно
204.
Информация о реализуемых лекарственных средствах
Индивидуальные предприниматели и юридические лица в соответствии с осуществляемой ими деятельностью
Третьи лица
На постоянной основе
В сфере предупреждения особо опасных инфекционных заболеваний
205.
Информация о получении предварительного положительного результата микроскопических исследований
Ветеринарная лаборатория
Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор соответствующей территории
По факту
206.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В сфере здравоохранения
207.
Отчеты о результатах лабораторных исследований по предельно допустимому содержанию никотина и смолистых веществ во всех марках табака и табачных изделий, ингредиентах табачных изделий
Производитель, импортер табачных изделий
Уполномоченный орган в сфере здравоохранения
Ежегодно (до 1 февраля)
На выпускаемые или планируемые к выпуску, проданные или распространенные иным образом в предшествующие двенадцать месяцев на территории Республики Казахстан.
В сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения

200.
Ашып қарау кезінде жіті инфекциялық ауруларды, тағамдық немесе өндірістік улануды, екпеге өзгеше реакцияны алғаш анықтаған жағдайда жедел хабарлау
Мединициналық ұйымдар
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қызмет органдары
Ашып қарау кезінде жіті инфекциялық ауруды, тағамдық немесе өндірістік улану белгілерін анықталған, ағаш екпеге өзгеше реакцияны алғаш анықтаған жағдайда, олар анықталғаннан кейін бірден
Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналымы саласында
201.
Көрсетілген мәліметтерді растайтын тиісті құжаттарды қоса бере отырып, дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы субъектінің атауының өзгергені туралы ақпарат
Инспекциялау субъектісі
Фармацевтикалық инспекторлар
Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы субъектінің атауы өзгерген жағдайда бір ай ішінде
202.
Жаппай және топтық инфекциялық және паразиттік, кәсіптік аурулар мен улану пайда болған жағдайда, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығына қауіп төндіретін авариялық жағдайлар, өндірістің тоқтауы туралы, технологиялық процестердің бұзылуы туралы ақпарат
Дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар өздері жүзеге асыратын қызметіне сәйкес
Санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің мемлекеттік органдары
Уақтылы
203.
Дәрілік заттардың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың анықталған жанама әсерлері туралы ақпарат
Дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар өздері жүзеге асыратын қызметіне сәйкес
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган
Уақтылы
204.
Өткізілетін дәрілік заттар туралы ақпарат
Дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар өздері жүзеге асыратын қызметіне сәйкес
Үшінші адамдар
Тұрақты негізде
Аса қауіпті инфекциялық аурулардың алдын алу саласында
205.
Микроскопиялық зерттеулердің алдын ала оң қорытындысын алу туралы ақпарат
Ветеринариялық зертхана
Тиісті аумақтағы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор
Факт бойынша
206.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Денсаулық сақтау саласында
207.
Темекі мен темекі бұйымдарының барлық маркаларында, темекі бұйымдарының ингредиенттерінде никотин мен шайырлы заттардың барынша рұқсат етілген мазмұны бойынша зертханалық зерттеулердің нәтижелері туралы есептер
Темекі бұйымдарын өндіруші, импорттаушы
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (1 ақпанға дейін)
Алдыңғы он екі айда Қазақстан Республикасының аумағында шығарылған немесе шығаруға жоспарланған, сатылған немесе өзге де жолмен таратылғандарға
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында

208.
Экстренное извещение об остром или хроническом профессиональном заболевании или отравлении, в том числе в случае уточнения или отмены диагноза на острое профессиональное заболевание или отравление
Медицинская организация
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия, Работодателю по адресу последнего места работы больного в контакте с вредными производственными факторами
В случае острого профессионального заболевания или отравления работника в течение суток, а в случае хронического профессионального заболевания или отравления – в течение 3 календарных дней
209.
Извещение об установлении диагноза хронического профессионального заболевания или отравления и их последствиям, в том числе возникшим спустя длительный срок после прекращения работы
Государственная организация здравоохранения, оказывающая специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия, Работодателю по адресу последнего места работы больного в контакте с вредными производственными факторами
Не позднее 3 рабочих дней
210.
Новое экстренное извещение при изменении или отмене диагноза профессионального заболевания или отравления
Государственная организация здравоохранения, оказывающая специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия, Работодателю по адресу последнего места работы больного в контакте с вредными производственными факторами, Медицинской организации
В случае острого профессионального заболевания или отравления в течение 24 часов, а диагноза хронического профессионального заболевания – в течение 7 рабочих дней
211.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
212.
Письменное оповещение всех членов комиссии для расследования каждого случая острого или хронического профессионального заболевания
Работодатель с момента получения с ГОЗ экстренного извещения об установлении заключительного диагноза
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия и других членов комиссии
Незамедлительно, в течение 24 часов, в течение 10 рабочих дней
Незамедлительно – острого профессионального заболевания или отравления с утратой трудоспособности с числом заболевших (пострадавших работников) 2 человека и более, со смертельным исходом, особо опасными инфекциями. Председателем комиссии является государственный инспектор труда, при особо опасных инфекциях – главный государственный санитарный врач или его заместитель на соответствующей территории или транспорте;
в течение 24 часов – предварительного диагноза острого профессионального заболевания или отравления. Председателем комиссии является работодатель (руководитель организации или его заместитель);
в течение 10 рабочих дней – хронического профессионального заболевания или отравления. Председателем комиссии является работодатель (руководитель организации или его заместитель)

208.
Жіті немесе созылмалы кәсіптік ауру немесе улану туралы, оның ішінде жіті кәсіптік ауруға немесе улануға диагнозды нақтылау немесе жою жағдайында шұғыл хабарлама
Медициналық ұйым
Жұмыс мекен-жайы бойынша соңғы жұмыс орнынан аурудың зиянды өндірістік факторлары бойынша Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Қызметкер бір тәулік ішінде қатты кәсіптік аурумен уланған жағдайда, ал созылмалы кәсіптік аурумен улану жағдайында - 3 күнтізбелік күн ішінде
209.
Созылмалы кәсіптік аурудың немесе уланудың диагнозын оның ішінде жұмысты тоқтатқаннан кейін ұзақ мерзім өткеннен кейін туындаған салдарларын белгілеу туралы хабарлама
Кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымы
Жұмыс мекен-жайы бойынша соңғы жұмыс орнынан аурудың зиянды өндірістік факторлары бойынша Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
3 жұмыс күнінен кешіктірмей
210.
Кәсіптік аурудың немесе уланудың диагнозы өзгерген немесе жойылған кезде жаңа шұғыл хабарлама
Кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымы
Жұмыс мекен-жайы бойынша соңғы жұмыс орнынан аурудың зиянды өндірістік факторлары бойынша Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Жіті кәсіптік аурумен уланған жағдайда 24 сағат ішінде, ал созылмалы кәсіптік ауру диагнозында - 7 жұмыс күні ішінде
211.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
212.
Жіті немесе созылмалы кәсіптік аурудың әрбір жағдайын тексеру үшін Комиссияның барлық мүшелерін жазбаша хабарлау
Жұмыс беруші МҚТ-дан диагноз белгілеу туралы шұғыл хабарлама қорытынды алған сәттен бастап
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының және Комиссияның басқа да мүшелерінің аумақтық бөлімшелері
Тез арада, 24 сағат ішінде, 10 жұмыс күні ішінде
тез арада - 2 адам және одан да көп ауырғандар (зардап шеккен қызметкерлер), өліммен аяқталған, аса қауіпті инфекциялармен еңбек қабілетін жоғалтумен жіті кәсіптік ауру немесе улану. аса қауіпті инфекциялар кезінде –тиісті аумақтағы немесе көліктегі бас мемлекеттік санитарлық дәрігер немесе оның орынбасары Мемлекеттік еңбек инспекторы комиссия төрағасы болып табылады;
24 сағат ішінде – жіті диагнозында кәсіптік аурудың немесе уланудың алдын алу. Комиссия төрағасы жұмыс беруші (ұйымның басшысы немесе оның орынбасары) болып табылады;
10 жұмыс күні ішінде – созылмалы кәсіптік ауру немесе улану. Комиссия төрағасы жұмыс беруші (ұйымның басшысы немесе оның орынбасары) болып табылады

213.
Копии затребованных документов для составления санитарно-эпидемиологической характеристики условий труда работника
Юридические лица, если возникновение профессионального заболевания или отравления обусловлено работой на объектах, подконтрольных разным территориальным подразделениям уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия и других членов комиссии
В 15-дневный календарный срок
Территориальное подразделение уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия по последнему месту работы составляет СЭХ (на основании материалов, полученных из соответствующих территориальных подразделений и других организаций по официальным запросам)
214.
Копии затребованных документов для расследования случаев профессиональных заболеваний и отравлений
Юридические лица и организации, которым адресован запрос
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия и других членов комиссии
В 15-дневный календарный срок
Члены комиссии по расследованию случаев профессиональных заболеваний и отравлений запрашивают необходимые документы и информацию
215.
Информация о нарушениях, приведших к приобретению пищевой продукцией опасных свойств, в процессах (на стадиях) ее разработки (создания), производства (изготовления), оборота и утилизации
Субъекты в соответствии с осуществляемой деятельностью
Уполномоченный орган в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По мере необходимости
216.
Документы, удостоверяющие безопасность пищевой продукции, покупателям (потребителям) пищевой продукции
Субъекты в соответствии с осуществляемой деятельностью
Покупатели (потребители) пищевой продукции, уполномоченные органы
По требованию покупателей (потребителей)
217.
Информация о формах и видах медицинской помощи
Субъекты здравоохранения
Гражданам
На постоянной основе
218.
Информация о выявлении положительных результатах у доноров на всех уровнях
Организации службы крови
Медицинские организации и организации, осуществляющие деятельность в сфере службы крови
На постоянной основе
219.
Отчет о выполнении плана флюорографического обследования населения
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
220.
Отчет о выполнении плана постановки пробы Манту
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно

213.
Қызметкердің еңбек жағдайларының санитарлық-эпидемиологиялық сипаттамасын жасау үшін талап етілген құжаттардың көшірмелері
Заңды тұлғалар егер кәсіптік аурудың немесе уланудың пайда болуы санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының әртүрлі аумақтық бөлімшелерінің бақылауындағы объектілердегі жұмыспен байланысты болса
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының және Комиссияның басқа да мүшелерінің аумақтық бөлімшелері
күнтізбелік 15 күндік мерзімде
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшесі соңғы жұмыс орны бойынша СЭХ жасайды (тиісті аумақтық бөлімшелерден және басқа да ұйымдардан ресми сұраныстар бойынша алынған материалдар негізінде)
214.
Кәсіптік аурулар мен улану жағдайларын тексеру үшін талап етілген құжаттардың көшірмелері
Сұраныс жіберілген заңды тұлғалар мен ұйымдар
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының және Комиссияның басқа да мүшелерінің аумақтық бөлімшелері
күнтізбелік 15 күндік мерзімде
Кәсіптік аурулар мен улану жағдайларын тергеу жөніндегі комиссия мүшелері қажетті құжаттар мен ақпаратты сұратады
215.
Тамақ өнімдерін әзірлеу (жасау), өндіру (дайындау), айналымы және кәдеге жарату процестерінде (сатыларында) қауіпті сипат алуына әкелген бұзушылықтар туралы ақпарат
Субъектілер жүзеге асыратын қызметіне сәйкес
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті орган
Қажеттігіне қарай
216.
Тамақ өнімдерін сатып алушыларға (тұтынушыларға) тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін куәландыратын құжаттар
Субъектілер жүзеге асыратын қызметіне сәйкес
Тамақ өнімдерін сатып алушылар (тұтынушылар), уәкілетті органдар
Сатып алушылардың талабы бойынша
217.
Медициналық көмек нысандары мен түрлері туралы ақпарат
Денсаулық сақтау субъектілері
Азаматтарға
Тұрақты негізде
218.
Барлық деңгейдегі донорларда оң нәтижелер туралы ақпарат
Қан қызметінің ұйымдары
Медицина ұйымдары қан қызметті жүзеге асыратын саласында қызметті мен ұйымдар
Тұрақты негізде
219.
Халықты флюорографиялық зерттеп қарау жоспарын орындау туралы есеп
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне
Ай сайын
220.
Maнту сынамасын қою жоспарының орындалуы туралы есеп
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне
Ай сайын

221.
Информация о впервые выявленных больных туберкулезом
Противотуберкулезные организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
222.
Информация об эпидемической ситуации по заболеваемости ОРВИ, гриппом и их осложнений (пневмонии) и летальности от них, активности циркулирующих типов вируса в регионе и необходимых мерах профилактики и борьбы с гриппом и ОРВИ
Медицинские организации
Местные исполнительные органы
Регулярно
223.
Информация о данных об обращаемости населения по поводу ОРВИ и ГПЗ по возрастным группам 0-4, 5-14, 15-29, 30-64, 65 и старше и лабораторному обследованию больных
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Еженедельно
224.
Информация о положительных результатах на маркеры ВГВ и ВГС у обследованных лиц
Медицинские организации
Медицинские организации по месту жительства
По факту
Для постановки диагноза
225.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
226.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
227.
Информация по заболеваемости, проведению профилактических медицинских осмотров, распределению обучающихся и воспитанников по состоянию здоровья (группы здоровья), группам физического развития, диспансерного наблюдения и проведенному оздоровлению
Медицинские работники и администрация объектов оздоровления детей, воспитания и обучения
Территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежегодно (согласно запросу)
228.
Отчеты об охвате профилактическими прививками
Медицинские организации, проводящие профилактические прививки детям, подросткам и взрослым
Местные органы государственного управления здравоохранения областей, города республиканского значения и столицы и в территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
229.
Меню-раскладка, в которой указывают число детей, получающих питание, перечень блюд на каждый прием пищи с указанием массы порции готовых блюд в граммах в зависимости от возраста, а также расход продуктов (в весе "брутто") по каждому блюду
Медицинские работники и администрация объектов оздоровления детей, воспитания и обучения
Потребители
Ежедневно

221.
Туберкулезбен алғашқы рет сырқаттанған науқастар туралы ақпарат
Туберкулезге қарсы ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне
Ай сайын
222.
ЖРВИ, тұмаумен сырқаттанушылық және олардың асқынулары бойынша эпидемиологиялық ахуал (пневмониялар) және олардан болған өлім-жітім, өңірдегі вирустың айналымдық түрлерінің белсенділігі және тұмау мен ЖРВИ алдын-алу және күресудің қажетті шаралары туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Жергілікті атқарушы органдар
Тұрақты түрде
223.
0-4, 5-14, 15-29, 30-64, 65 және одан жоғары жас ерекшелік топтары және науқастарды зертханалық тексеру бойынша тұрғындардың ЖРВИ және ТТА себебі бойынша жүгінуі жөніндегі деректер туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Апта сайын
224.
Зерттеп-қаралған адамдарда ВГВ және СГВ маркерлерінде оң нәтиже туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Тұрғылықты орны бойынша медициналық ұйымдар
Факт бойынша
Диагноз қою үшін.
225.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
226.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
227.
Ауруға шалдығу, профилактикалық медициналық тексеріп-қарау жүргізу, (тәрбиеленушілерді) денсаулық жағдайы (денсаулық топтары), физикалық даму топтары, диспансерлік бақылау және жүргізілген сауықтыру бойынша бөлу жөніндегі ақпарат
Балаларды сауықтыру, тәрбиелеу және оқыту объектілерінің медицина қызметкерлері мен әкімшілігі
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті органың аумақтық бөлімшелері
Жыл сайын (сұрату бойынша)
228.
Профилактикалық егулерді қамту туралы есеп
Балаларға, жасөспірімдерге және ересектерге профилактикалық егулерді жүргізетін медициналық ұйымдар
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдарына және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелеріне
Ай сайын
229.
Тамақтанатын балалардың санын, жасына байланысты дайын тағамдар бөлігінің массасын көрсете отырып әрбір ас қабылдауға арналған тағамдар тізбесін көрсететін нақты-мәзір, сондай-ақ әрбір тағам бойынша азық-түлікті тұтыну ("брутто" салмағында)
Балаларды сауықтыру, тәрбиелеу және оқыту объектілерінің медицина қызметкерлері мен әкімшілігі
Тұтынушылар
Күн сайын

230.
Экстренное извещение о случаях инфекционных и паразитарных заболеваний или подозрениях на него
Медицинские работники и администрация объектов оздоровления детей, воспитания и обучения
Территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Незамедлительно
231.
Информация о получении неудовлетворительных результатов анализов бассейна, проведенных в порядке производственного лабораторного контроля
Производственная лаборатория бассейна или аккредитованная лаборатория
Территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
В течении 24 часов
232.
Знак лазерной опасности и автоматически включающееся световое табло "Опасно, работает лазер!"
Владельцы лазерных установок
Третьи лица
На постоянной основе
233.
Информация:
нормативные и (или) технические документы или их проекты, технологические инструкции;
документы, удостоверяющие качество и безопасность, на сырье, пищевые ингредиенты, пищевые добавки, оболочки, упаковочный материал и т.д., используемые в производстве продукции, выданные органами и организациями по компетенции;
документы, содержащие информацию обоснования сроков годности (усовершенствование технологии производства, современное технологическое оборудование, упаковочный материал и т.д.);
санитарно-эпидемиологическое заключение на объект производства пищевых продуктов о соответствии требований действующих санитарных правил
Производитель (изготовитель)
Третьи лица
По факту
234.
Информация об обнаружении в них грызунов или следов их жизнедеятельности, а также эктопаразитов
Физические и юридические лица, независимо от их организационно-правовых форм и форм собственности
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения на соответствующих территориях
Незамедлительно
После получения и вскрытия контейнеров и лихтеров с товарами и грузами за пределами пунктов пропуска через государственную границу.
235.
Информация о результатах наблюдения за изолированными животными
Ветеринарные врачи
Организации, где прививают пострадавшего человека и в территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, ветеринарное подразделение МИО, территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в области ветеринарии по месту жительства пострадавшего
Не позднее 2 календарных дней после окончания наблюдения
236.
Информация о подвергшихся риску инфицирования вирусом бешенства
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и ветеринарную службу
Незамедлительно

230.
Жұқпалы және паразиттік аурулар жағдайлары туралы немесе оған күдіктену туралы жедел хабардар ету
Балаларды сауықтыру, тәрбиелеу және оқыту объектілерінің медицина қызметкерлері мен әкімшілігі
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелері
Дереу
231.
Өндірістік зертханалық бақылау тәртібінде бассейнге жүргізілген талдаулардың қанағаттанарлықсыз нәтижелерін алу туралы ақпарат
Бассейннің өндірістік зертханасы немесе аккредиттелген зертхана
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелері
24 сағат ішінде
232.
Лазерлік қауіптілік белгісі және автоматты түрде қосылатын "Қауіпті, лазер қосылып тұр!" деген жарық таблосы
Лазерлік қондырғылар иелері
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
233.
Ақпарат:
нормативтік және (немесе) техникалық құжаттар немесе олардың жобалары, технологиялық нұсқаулықтар;
құзыреті бойынша органдар және ұйымдар берген өнім өндіруде пайдаланылатын, шикізаттың, тағам ингредиенттерінің, тағам қоспаларының, қабықтың, буып-түйетін материалдың және т.б. сапасын және қауіпсіздігін растайтын құжаттар;
жарамдылық мерзімдерін негіздейтін ақпараты бар құжаттар (өндіру технологиясын жетілдіру, заманауи технологиялық жабдықтар, буып-түйетін материал және т.б.);
тамақ өнімдерін өндіру объектісіне қолданыстағы санитариялық қағидаларға сәйкестігі туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды;
Өндіруші (дайындаушы)
Үшінші тұлғалар
Факт бойынша
234.
Оларда кеміргіштердің немесе олардың тіршілік ету іздерінің, сондай-ақ эктопаразиттердің анықталуы туралы ақпарат
Ұйымдық-құқықтық нысандарына және меншік нысандарына қарамастан жеке және заңды тұлғалар
Тиісті аумақтардағы халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дереу
Мемлекеттік шекара арқылы өткізу пункттерінен тыс тауарлары мен жүктері бар контейнерлер мен лихтерлерді алғаннан және ашқаннан кейін.
235.
Оқшауланған жануарларды бақылау нәтижелері туралы ақпарат
Ветеринариялық дәрігерлер
Зардап шеккен адамға егу жүргізетін ұйымдар және зардап шегушінің тұрғылықты жері бойынша халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі, ЖАО ветеринариялық бөлімшесі, ветеринария саласындағы уәкілетті орган ведомстволарының аумақтық бөлімшесі
Бақылау аяқталғаннан кейін күнтізбелік 2 күннен кешіктірмей
236.
Құтырма вирусын жұқтыру қаупіне ұшырағандар туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі және ветеринариялық қызмет
Дереу

237.
Маркировка тары хранения кулинарных и кондитерских изделий, с указанием времени изготовления и сроков реализации
Перевозчики
Третьи лица
На постоянной основе
Скоропортящаяся пищевая продукция перевозится в охлаждаемом или изотермическом транспортном средстве
238.
Маркировка тары хранения мясных, рыбных, овощные полуфабрикатов
Перевозчики
Третьи лица
На постоянной основе
Не допускается использовать данную тару для хранения сырья и готовой пищевой продукции
239.
Маркировка, содержащая необходимые сведения, а также знаки опасности с изображением видов потенциальной опасности
Перевозчики
Пассажиры
На постоянной основе
240.
Информация о выявленных заболевших на железнодорожных станциях отправления, прибытия и в пути следования организованных детских коллективов
Начальник поезда
Медицинский пункт вокзала и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
241.
Информация о границах санитарных зон по всем железным дорогам, через которые следует поезд
Перевозчики
Пассажиры
На постоянной основе
В каждом вагоне пассажирского поезда.
242.
Информация о обнаружении во время выгрузки поврежденной тары, рассыпанного или разлитого груза, наличия запаха опасного вещества
Грузополучатели
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
243.
Информация о возникновении аварийной ситуации при перевозке опасных грузов
Перевозчики грузов
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
244.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
245.
Маркировка различной окраской контейнеров для каждого класса МО, емкости и пакеты для сбора отходов
Субъекты
здравоохранения
Третьи лица
На постоянной основе
246.
Информация о вывозе ИИИ, для проведения работ с ним вне согласованного места проведения работ
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
ИИИ – Источники ионизирующего излучения
247.
Информация об обнаружении хищений или потерь ИИИ и радиоактивных отходов
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
248.
Информация о прекращении работ с ИИИ
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту

237.
Олардың дайындалу уақытын және сату мерзімін көрсете отырып, аспаздық және кондитерлік өнімдерге арналған сақтау тараларын таңбалау
Тасымалдаушылар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Тез бұзылатын тамақ өнімдері салқындатқыш немесе изотермиялық көлік құралымен тасымалданады.
238.
Ет, балық, көкөніс жартылай дайын өнімдерге арналған тараны таңбалау
Тасымалдаушылар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Бұл тараны шикізат пен дайын тамақ өнімдерін сақтауға пайдалануға болмайды.
239.
Қажетті мәліметтерді, сондай-ақ ықтимал қауіптілік түрлерін көрсетумен қауіптілік белгілерін қамтитын таңбалау
Тасымалдаушылар
Жолаушылар
Тұрақты негізде
240.
Жөнелту, келу теміржол станцияларында және жүру жолдарында ұйымдастырылған балалар ұжымдарының анықталған наустары туралы ақпарат
Поезд бастығы
Вокзалдың медициналық пункті және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Факт бойынша
241.
Поезд жүретін барлық темір жолдар бойынша санитариялық аймақтар шекаралары туралы ақпарат
Тасымалдаушылар
Жолаушылар
Тұрақты негізде
Жолаушылар пойызының әрбір вагонында.
242.
Түсіру кезінде зақымдалған тараның, шашылған немесе төгілген жүктің, қауіпті зат иісі болуының анықталғаны туралы ақпарат
Жүк қабылдаушылар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
243.
Қауіпті жүктерді тасымалдау кезінде төтенше жағдайдың пайда болуы туралы ақпарат
Жүк тасымалдаушылар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
244.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
245.
МҚ әрбір сыныбы үшін контейнерлер, ыдыстар мен қалдықтарды жинауға арналған пакеттерді әртүрлі бояумен таңбалау
Денсаулық сақтау
субъектілері
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
246.
Келісілген жұмыс жүргізу орнынан тыс жұмыс жүргізу үшін ИСК шығару туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
ИСК - Иондаушы сәулелену көздері
247.
ИСК мен радиоактивті қалдықтардың ұрлануын немесе жоғалуын анықтау туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
248.
ИСК-мен жұмысты тоқтату туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша

249.
Информация об оформлении паспортов на партию радиоактивных отходов
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
250.
Данные индивидуальных доз облучения персонала
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Один раз в год
Оформляются по форме № 1-ДОЗ и формы № 2-ДОЗ
251.
Информация об обнаружении радиоактивного загрязнения металлолома
Физические и юридические лица занимающий данны деятельностью
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
252.
Информация об обнаружении превышения установленного в Гигиенических нормативах (5 мЗв/год) облучения работников
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
253.
Передача от одного физического или юридического лица другому физическому или юридическому лицу источников излучения
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
254.
Информация о случаях регистрации доз, превышающих контрольные уровни и установленных пределов доз или квот облучения населения
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
255.
Маркировка готового питания, а также упакованного бортового питания, с указанием даты и времени приготовления
Физические и юридические лица
Третьи лица
На постоянной основе
Для информирования населения (третьи лица)
256.
Информация о результатах производственного контроля эпидемически значимых объектов
Физические и юридические лица (владельцы производственных объектов)
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
1 раз в полугодие (к 5 числу последующего месяца по форме)
257.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
258.
Информация о возникновении аварийной ситуации при перевозке опасных грузов
Физические и юридические лица
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту

249.
Радиоактивті қалдықтар партиясына паспорттарды ресімдеу туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
250.
Персоналды жеке сәулелендіру дозаларының деректері
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Жылына бір рет
№ 1-ДОЗА және № 2-ДОЗА нысаны бойынша ресімделеді
251.
Металл сынықтарының радиоактивті ластануын анықтау туралы ақпарат
Осы қызметпен айналысатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
252.
Гигиеналық нормативтерде белгіленген (5 мЗв/жыл) қызметкерлердің сәулеленуінің артқанын анықтау туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
253.
Сәулелену көздерін бір жеке немесе заңды тұлғадан басқа жеке немесе заңды тұлғаға беру
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
254.
Бақылау деңгейлері мен халықтың сәулелену дозаларының немесе квоталарының белгіленген шектерінен асатын дозаларды тіркеу жағдайлары туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша
255.
Дайын тамақты, сондай-ақ дайындалған күні мен уақытын көрсете отырып буып-түйілген борттық тамақты таңбалау
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Халықты ақпараттандыру үшін (үшінші тұлғалар)
256.
Эпидемиялық маңызы бар объектілерді өндірістік бақылау нәтижелері туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар (өндірістік объектілердің иелері)
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Жарты жылда 1 рет (келесі айдың 5-күніне)
257.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
258.
Қауіпті жүктерді тасымалдау кезінде авариялық жағдайдың туындауы туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Дерек бойынша

259.
Маркировка тары хранения кулинарных и кондитерских изделий, с указанием времени изготовления и сроков реализации
Физические и юридические лица
Третьи лица
На постоянной основе
Скоропортящаяся пищевая продукция перевозится в охлаждаемом или изотермическом транспортном средстве
260.
Маркировка тары хранения мясных, рыбных, овощные полуфабрикатов
Физические и юридические лица
Третьи лица
На постоянной основе
Не допускается использовать данную тару для хранения сырья и готовой пищевой продукции
261.
Маркировка, содержащая необходимые сведения, а также знаки опасности с изображением видов потенциальной опасности
Физические и юридические лица
Третьи лица
На постоянной основе
262.
Информация о выявленных заболевших на железнодорожных станциях отправления, прибытия и в пути следования организованных детских коллективов
Начальник поезда
Медицинский пункт вокзала и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
263.
Информация о границах санитарных зон по всем железным дорогам, через которые следует поезд
Физические и юридические лица
Третьи лица (пассажиры)
На постоянной основе
В каждом вагоне пассажирского поезда
264.
На пассажирских вагонах над водоразборными кранами предусматривается маркировка "Вода не питьевая".
Физические и юридические лица
Третьи лица (пассажиры)
На постоянной основе
В каждом вагоне пассажирского поезда
265.
Судовые цистерны с водой имеют маркировку: "Питьевая вода", "Техническая вода".
Физические и юридические лица
Третьи лица
На постоянной основе
В области промышленной безопасности
266.
Информация о травматизме и инцидентов
Организации, имеющие опасные производственные объекты и (или) привлекаемые к работам на них
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
По факту
267.
Информация о произошедшей аварии
Организация, осуществляющая эксплуатацию опасного производственного объекта
Профессиональные аварийно-спасательные службы и формирования, обслуживающие объект, территориальное подразделение уполномоченного органа в области промышленной безопасности, местные исполнительные органы
Незамедлительно
268.
Информация о возникновении опасных производственных факторов
Организация, осуществляющая эксплуатацию опасного производственного объекта
Население, попадающее в расчетную зону чрезвычайной ситуации, и работников
Незамедлительно
269.
Информация по общему уровню опасности опасного производственного объекта
Организация, эксплуатирующая опасный производственный объект
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
Ежегодно (не позднее 15 января следующего за отчетным годом)

259.
Дайындау уақыты мен өткізу мерзімі көрсетілген аспаздық және кондитерлік өнімдерді сақтау ыдысын таңбалау
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Тез бұзылатын тамақ өнімдері салқындатылатын немесе изотермиялық көлік құралында тасымалданады
260.
Ет, балық, көкөніс жартылай фабрикаттарын сақтау ыдыстарын таңбалау
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Осы ыдысты шикізат пен дайын тамақ өнімдерін сақтау үшін пайдалануға болмайды
261.
Қажетті мәліметтерді қамтитын таңбалау, сондай-ақ әлеуетті қауіптілік түрлері бейнеленген қауіптілік белгілері
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
262.
Темір жол станцияларында ұйымдастырылған балалар ұжымдарының жөнелту, келу және жүру жолында анықталған науқастанғандар туралы ақпарат
Поезд бастығы
Вокзалдың медициналық пункті және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Дерек бойынша
263.
Поезд жүретін барлық темір жолдар бойынша санитариялық аймақтардың шекаралары туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар (жолаушылар)
Тұрақты негізде
Жолаушылар поезының әрбір вагонында
264.
Жолаушылар вагондарында су тарату крандарының үстінен "Ішуге арналмаған" деген таңба салынады
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар (жолаушылар)
Тұрақты негізде
Жолаушылар поезының әрбір вагонында
265.
Суға толы кеме цистерналарының: "Ауыз су", "Техникалық су" деген таңбалары болады
Жеке және заңды тұлғалар
Үшінші тұлғалар
Тұрақты негізде
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында
266.
Жарақаттар мен оқиғалар туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектілері бар ұйымдар және (немесе) олармен жұмыс істейтін ұйымдар
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Факт бойынша
267.
Орын алған апат туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектіні пайдалануды жүзеге асыратын ұйым
Кәсіби апаттық-құтқару қызметтері және объектіге қызмет көрсететін құрылымдар, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі, жергілікті атқарушы органдар
Дереу
268.
Қауіпті өндірістік факторлардың пайда болуы туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйым
Есептік төтенше жағдай аймағына және жұмыскерлеріне жататын халық
Дереу
269.
Қауіпті өндірістік объектінің жалпы қауіптілік деңгейі бойынша ақпарат
Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйым
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей)

270.
Форма представления информации по идентификации опасных производственных объектов
Организация, эксплуатирующая опасный производственный объект
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
В течение 15 рабочих дней после идентификации опасных производственных объектов
271.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
272.
Информация о факте утраты ВМ
Руководитель
организации
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
В течение суток при возникновении таких ситуаций
ВМ – взрывчатые материалы
В области метрологии
273.
Электронный учет данных о поверяемых средствах измерений и их передачу, за исключением случаев, составляющих государственные секреты и иную охраняемую законом тайну
Юридические лица, аккредитованные на поверку средств измерений
Государственный научный метрологий центр
Ежемесячно (не позднее 15 числа месяца)
В сфере производства драгоценных металлов и оборота драгоценных металлов и драгоценных камней, сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней
274.
При вывозе драгоценных камней, представляются следующие документы:
копия внешнеторгового договора (контракта), приложения и (или) дополнения к нему на государственном и/или русском языках, а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) – копию иного документа, подтверждающего намерения сторон;
экспертное заключение уполномоченной организации
Юридические лица, осуществляющие опробование и клеймение
Уполномоченный орган в области технического регулирования и метрологии Республики Казахстан
При вывозе драгоценных камней, ювелирных и других изделий на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз
В случае, если внешнеторговый договор (контракт) на государственном и/или русском языках отсутствует, то к копии договора (контракта) прилагается скрепленный и заверенный заявителем перевод (с указанием должности и даты, подписью и печатью заявителя)
275.
При ввозе драгоценных камней, представляются следующие документы:
копию внешнеторгового договора (контракта), приложения и (или) дополнения к нему на государственном и/или русском языках, а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) – копию иного документа, подтверждающего намерения сторон;
экспертное заключение уполномоченной организации.
Юридические лица, осуществляющие опробование и клеймение
Уполномоченный орган в области технического регулирования и метрологии Республики Казахстан
При ввозе драгоценных камней, ювелирных и других изделий на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз
В случае, если внешнеторговый договор (контракт) на государственном и/или русском языках отсутствует, то к копии договора (контракта) прилагается скрепленный и заверенный заявителем перевод (с указанием должности и даты, подписью и печатью заявителя)

270.
Қауіпті өндірістік объектілерді сәйкестендіру бойынша ақпарат беру нысаны
Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйым
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Қауіпті өндірістік объектілерді анықтағаннан кейін он бес жұмыс күні ішінде
271.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
272.
ЖМ жоғалту фактісі туралы ақпарат
Ұйымның
басшысы
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
Мұндай жағдай орын алған кезде бір тәулік ішінде
ЖМ - жарылғыш материалдар
Метрология саласында
273.
Мемлекеттік құпияларды және заңмен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын жағдайларды қоспағанда, салыстырып тексерілетін өлшем құралдары туралы деректерді электрондық есепке алу және оларды беру
Өлшем құралдарын салыстырып тексеруге аккредиттелген заңды тұлғалар
Мемлекеттік ғылыми метрология орталығы
Ай сайын (айдың 15-күнінен кешіктірмей)
Бағалы металдарды өндіру және бағалы металдар мен асыл тастардың, құрамында бағалы металдары бар шикізат тауарларының бағалы металдары мен асыл тастарынан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдардың айналымы саласында
274.
Асыл тастарды әкету кезінде мынадай құжаттар ұсынылады:
сыртқы сауда шартының (келісімшартының), оған мемлекеттік және/немесе орыс тілдеріндегі қосымшаның және (немесе) толықтырудың көшірмесі, ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда – тараптардың ниетін растайтын өзге құжаттың көшірмесі;
уәкілетті ұйымның сараптамалық қорытындысы
Сынауды және таңбалауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар
Қазақстан Республикасының техникалық реттеу және метрология саласындағы уәкілетті орган
Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына асыл тастарды, зергерлік және басқа да бұйымдарды әкету
Егер сыртқы сауда шарты (келісімшарт) мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде болмаған жағдайда, онда шарттың (келісімшарттың) көшірмесіне өтініш беруші бекіткен және куәландырған аудармасы (лауазымы мен күнін, өтініш берушінің қолы мен мөрі көрсетіле отырып) қоса беріледі
275.
Қымбат тастарды импорттау кезінде келесі құжаттар ұсынылады:
сыртқы сауда шартының (келісімшартының), оған мемлекеттік және/немесе орыс тілдеріндегі қосымшаның және (немесе) толықтырудың көшірмесі, ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда – тараптардың ниетін растайтын өзге құжаттың көшірмесі;
уәкілетті ұйымның сараптамалық қорытындысы
Сынауды және таңбалауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар
Қазақстан Республикасының техникалық реттеу және метрология саласындағы уәкілетті орган
Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына асыл тастарды, зергерлік және басқа да бұйымдарды әкету
Егер сыртқы сауда шарты (келісімшарт) мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде болмаған жағдайда, онда шарттың (келісімшарттың) көшірмесіне өтініш беруші бекіткен және куәландырған аудармасы (лауазымы мен күнін, өтініш берушінің қолы мен мөрі көрсетіле отырып) қоса беріледі

276.
Сведения о зарегистрированных именниках:
наименование субъекта;
индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера;
юридического адреса, фактического адреса;
фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя;
присвоенный шифр именника;
дата выдачи именника;
контактных телефонов.
Юридические лица, осуществляющие опробование и клеймение
Уполномоченный орган в области технического регулирования и метрологии Республики Казахстан
Ежеквартально (до 1 апреля года, следующего за отчетным периодом)
В сфере транспорта

276.
Тіркелген атаулар туралы мәліметтер:
субъектінің атауы;
жеке сәйкестендіру нөмірі немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
заңды мекен-жайы, нақты мекен-жайы;
басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ;
атауға берілген шифры;
атауы берілген күні;
байланыс телефондары.
Сынауды және таңбалауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар
Қазақстан Республикасының техникалық реттеу және метрология саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 сәуіріне дейін)
Көлік саласында

277.
Сведения об оформленных и (или) забронированных билетах, а также через автоматизированные системы и базы данных в режиме реального времени
Перевозчики, в том числе иностранные, осуществляющие перевозки пассажиров железнодорожным (кроме пригородного сообщения и случаев посадки пассажира в местах, не оборудованных билетными кассами), воздушным и морским транспортом, прибывающих на территорию Республики Казахстан (убывающих с ее территории) или следующих транзитом, с пересадкой на территории Республики Казахстан, а также эксплуатантами аэропортов
Уполномоченный государственный орган в сфере транспорта и (или) правоохранительные и специальные государственные органы

277.
Ресімделген және (немесе) брондалған билеттер, сондай-ақ автоматтандырылған жүйелер және деректер базасымен шынайы уақыт режимінде алынған билеттер туралы мәліметтер
Тасымалдаушылар, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағына келетін (оның аумағынан кететін) теміржол (қалааралық қатынас және жолаушының билет кассаларымен жабдықталмаған орындарда отыруынан басқа жағдайларда), әуе және теңіз көлігімен жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын немесе Қазақстан Республикасының аумағында қайта отыру арқылы транзитпен, сондай-ақ әуежайды пайдаланушылар арқылы жүретін шетелдік тасымалдаушылар
Уәкілетті мемлекеттік орган және (немесе) құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдар

4 раза в сутки (1) С 5:00 до 6:00 (первая выгрузка за период с 22:01 до 5:00);
2) С 10:00 до 11:00 (вторая выгрузка за период с 5:01 до 10:00);
3) С 16:00 до 17:00 (третья выгрузка за период с 10:01 до 16:00);
4) С 22:00 до 23:00 (четвертая выгрузка за период с 16:01 до 22:00)
В сфере внутреннего водного транспорта
278.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).

тәулігіне 4 рет (1) 5:00-ден 6:00 дейін (22:01-ден 5:00-ге дейінгі аралықтағы бірінші жүктелім);
2) 10:00-ден 11:00 дейін (5:01-ден 10:00-ге дейінгі аралықтағы екінші жүктелім);
3) 16:00-ден 17:00 дейін (10:01-ден 16:00-ге дейінгі аралықтағы үшінші жүктелім);
4) 22:00-ден 23:00 дейін (16:01-ден 22:00-ге дейінгі аралықтағы төртінші жүктелім);
Ішкі су көлігі саласында
278.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.

Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
285.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
286.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
287.
Отчет о выполнении пассажирских перевозок (ежемесячно)
Перевозчик
Местный исполнительный орган
Ежемесячно (в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным)

Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
285.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
286.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
287.
Жолаушылар тасымалының орындалуы (ай сайын) туралы есеп
Тасымалдаушы
Жергілікті атқарушы орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 15-іне дейінгі мерзімде)

288.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
289.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
290.
Уведомление о договоре аренды, заключенном в отношении отчуждаемого судна
Лицо, у которого отчуждается судно
Лицо, приобретающее право собственности на судно
По факту
Обязанностью лица, приобретающего право собственности на судно, является уведомление арендатора данного судна о смене собственника

288.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
289.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
290.
Иеліктен шығарылатын кемеге қатысты жасалған жалға беру шарты туралы хабарлама
Кемесі иеліктен шығарылып жатқан тұлға
Кемеге меншік құқығын алып жатқан тұлға
Факт бойынша
Кемеге меншік құқығын алған тұлғаның міндеті осы кемені жалға алушыны меншік иесінің ауысқаны туралы хабардар ету болып табылады.

291.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В сфере почтовой связи
292.
Сведения о почтовых отправлениях, почтовых переводах денег, отправителях и адресатах
Операторы
почты
Отправителям и адресатам либо их законным представителям или поверенным на основании доверенности
По запросу
Предоставление указанных сведений иным физическим и юридическим лицам осуществляется только в случаях, предусмотренных законами Республики Казахстан
293.
Информационные, справочные и сведения, касающиеся деятельности операторов почты, образцы документов
Операторы
почты
Пользователи услуг оператора почты
На постоянной основе
Образцы документов размещаются на казахском и русском языках в местах, доступных для пользователей услуг оператора почты
294.
Вывеска с указанием наименования производственного объекта и режима работы
Операторы
почты
Пользователи услуг оператора почты
На постоянной основе
В производственных объектах, расположенных в городах и работающих по скользящему графику, с обеденным перерывом или с выходным днем, также размещается объявление о местонахождении и режиме работы ближайшего производственного объекта, предоставляющего услуги по другому графику или без выходных дней
295.
Информационный материал:
стандарты услуг;
перечень видов предоставляемых услуг почтовой связи;
тарифы на услуги почтовой связи;
сроки пересылки почтовых отправлений, почтового перевода денег;
сроки хранения почтовых отправлений, почтового перевода денег;
порядок написания адреса;
порядок упаковки почтовых отправлений и перечень упаковочных материалов и тары оператора почты;
размеры и предельная масса почтовых отправлений;
перечень предметов и веществ, запрещенных и ограниченных к пересылке, в том числе отдельный перечень вещей и предметов, которые разрешаются к пересылке почтовыми отправлениями в адреса лиц, отбывающих наказание в учреждениях уголовно-исполнительной системы, а также предусмотренная Уголовным кодексом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года и Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года ответственность пользователей услуг оператора почты;
почтовые индексы (в электронном формате);
о преимуществах в обслуживании отдельных категорий граждан;
предусмотренная Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года и Законом ответственность оператора почты за нарушение обязательств перед пользователями услуг оператора почты;
ответственность оператора почты за утрату почтового перевода денег;
наименование, адрес и номер телефона вышестоящего подразделения оператора почты;
номер телефона доверия, контакт-центра, адрес официального интернет-ресурса оператора почты;
иная информация, связанная с предоставлением услуг почтовой связи
Операторы почты
Пользователи услуг оператора почты
На постоянной основе
Информация излагается на казахском и русском языках.
Такая же информация размещается на официальном интернет-ресурсе оператора почты

291.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Пошта байланысы саласында
292.
Пошта жөнелтілімдері, пошталық ақша аударымдары, жіберушілер және адресаттар туралы мәліметтер
Пошта операторлары
Жіберушілер және адресаттарға не олардың заңды өкілдеріне немесе сенімхат негізінде сенімді өкілдерге
Сұрату бойынша
Аталған мәліметтерді басқа жеке және заңды тұлғаларға ұсыну Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жағдайларда ғана жүзеге асырылады
293.
Пошта операторларының қызметіне қатысты ақпараттық, анықтамалық мәліметтер, құжаттар үлгілері
Пошта
операторлары
Пошта операторларының қызметін пайдаланушылар
Тұрақты негізде
Құжат үлгілері қазақ және орыс тілдерінде пошта операторының көрсетілетін қызметін пайдаланушылар үшін қолжетімді орындарға орналастырылады
294.
Өндірістік объект атауы және оның жұмыс режимі көрсетілген тақтайша
Пошта операторлары
Пошта операторларының қызметін пайдаланушылар
Тұрақты негізде
Қалаларда орналасқан және жылжымалы кесте бойынша, түскі үзіліспен немесе демалыс күндерімен жұмыс істейтін өндірістік объектілерде, сондай-ақ басқа кесте бойынша немесе демалыс күндерінсіз қызмет көрсететін таяу маңдағы өндірістік объектінің орналасқан жері және жұмыс тәртібі көрсетілген хабарландыру ілінеді
295.
Ақпараттық материал:
көрсетілетін қызметтер стандарттары;
пошта байланысының ұсынылатын қызметтері түрлерінің тізбесі;
пошта байланысы қызметтеріне арналған тарифтер;
пошта жөнелтілімдерін, пошталық ақша аударымдарын қайта жіберу мерзімдері;
пошта жөнелтілімдерін, пошталық ақша аударымдарын сақтау мерзімдері;
мекенжайды жазу тәртібі;
пошта жөнелтілімдерін орау және пошта операторының орау материалдары мен контейнерлерінің тізбесі;
пошта жөнелтімдерінің өлшемдері және шекті массасы;
жіберуге тыйым салынған және шектеу қойылған бұйымдар мен заттардың тізбесі, оның ішінде
қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде жазасын өтеп жатқан адамдардың мекенжайларына пошта жөнелтілімдерімен жіберуге рұқсат етілген бұйымдар мен заттардың тізбесі, сондай-ақ 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінде және "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Кодексінде көзделген пошта операторының қызметтерін пайдаланушылардың жауапкершілігі;
пошта индекстері (электронды форматта);
азаматтардың жекелеген санатына қызмет көрсетудің артықшылықтары туралы;
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Кодексінде және Заңда көзделген пошта операторының қызметтерін пайдаланушылардың алдында міндеттемелерін бұзғаны үшін пошта операторының жауапкершілігі;
пошта операторының ақшалай пошта аударымын жоғалтқаны үшін жауапкершілігі;
пошта операторының жоғары тұрған бөлімшесінің атауы, мекенжайы және телефон нөмірі;
пошта операторының сенім телефонының, байланыс орталығының нөмірі, ресми интернет-ресурсының мекенжайы;
пошта байланысы қызметтерін ұсынумен байланысты өзге де ақпарат
Пошта Операторлары
Пошта операторларының қызметін пайдаланушылар
Тұрақты негізде
Ақпарат қазақ және орыс тілдерінде түсіндіріледі.
Дәл осындай ақпарат пошта операторының ресми интернет-ресурсында да орналастырылады

296.
Информация о факте обнаружения в почтовых отправлениях предметов, запрещенных к пересылке по почтовым сетям, и задержании этих почтовых отправлений
Операторы почты
Правоохранительные и специальные государственные органы
Незамедлительно
297.
Информация об изъятии предметов, запрещенных к пересылке по почтовым сетям
Операторы почты
Отправителю почтового отправления
В течение 10 календарных дней
Если по факту обнаружения указанных предметов правоохранительными и специальными государственными органами не было принято иное решение
298.
Информация о факте обнаружения в международных почтовых отправлениях предметов, запрещенных к пересылке по почтовым сетям
Операторы
почты
Органы государственных доходов
Незамедлительно
299.
Информация о чрезвычайных происшествиях на объектах оператора почты (обнаружении почтовых отправлений с опасными для жизни вложениями, пожаре и др.)
Операторы почты
Сотрудники территориального подразделения органа национальной безопасности
Незамедлительно
В сфере средств массовой информации
300.
Обязательные бесплатные экземпляры периодических печатных изданий либо их электронно-цифровые формы, удостоверенные электронной цифровой подписью главного редактора (редактора)
Собственник средства массовой информации
Уполномоченный орган в сфере средств массовой информации, Национальные библиотеки, Национальная государственная книжная палата Республики Казахстан
В день изготовления обязательных бесплатных экземплярах периодических печатных изданий, В течении 15 календарных дней со дня выпуска
В том числе и освобожденные от постановки на учет:
тиражом менее ста экземпляров;
официальных, нормативных и иных актов;
бюллетеней судебной практики
301.
Уведомление о приостановлении, прекращении выпуска средства массовой информации, распространении продукции средства массовой информации по решению собственника либо суда
Собственник средства массовой информации
Уполномоченный орган в сфере средств массовой информации
По факту
В сфере телерадиовещания
302.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
303.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
304.
Информация о проведении внеплановой особо важной передачи
Телерадиокомпания
Оператор телерадиовещания
Не менее, чем за три часа до ее начала
В сфере долевого участия в жилищном строительстве
305.
Заявление о постановке на учет договора (-ов)/дополнительного соглашения о внесении изменений и (или) дополнений в договор/договор о переуступке прав требований/о снятии с учета договора
Уполномоченная компания
Местный исполнительный орган
После заключения договоров
В целях осуществления учета Договоров Уполномоченная компания представляет в местный исполнительный орган следующие документы:
справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
договор о предоставлении гарантии жилищного строительства с Фондом гарантирования жилищного строительства или решение местного исполнительного органа о выдаче разрешения на привлечение денег дольщиков;
оригинал Договора, дополнительного соглашения к Договору (при его наличии)

296.
Пошта жөнелтілімдерінде пошта желісімен жіберуге тыйым салынған заттардың анықталуы және осы пошта жөнелтілімдерін ұстау фактісі туралы ақпарат
Пошта операторлары
Құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдар
Дереу
297.
Пошта желілерімен жіберілуге тыйым салынған заттарды алып қою туралы ақпарат
Пошта операторлары
Пошта жөнелтілімін жіберушіге
Күнтізбелік он күн ішінде
Егер көрсетілген заттарды анықтау фактісі бойынша құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдар өзге шешім қабылдамаса
298.
Халықаралық пошта жөнелтілімдерінде пошта желісімен жіберуге тыйым салынған заттардың анықталуы туралы ақпарат
Пошта операторлары
Мемлекеттік кірістер органдары
Дереу
299.
Пошта операторының объектілеріндегі төтенше жағдайлар туралы ақпарат (өмірге қауіпті қосымшалары бар пошталық жөнелтілімдерді анықтау, өрт және т.б.)
Пошта операторлары
Ұлттық қауіпсіздік органының аумақтық бөлімшесінің жұмыскерлері
Дереу
Бұқаралық ақпарат құралдары саласында
300.
Бас редактордың (редактордың) электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған мерзімді баспасөз басылымдарының не олардың электрондық-цифрлық нысандарының міндетті тегін даналары
Бұқаралық ақпарат құралдарының меншік иесі
Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы уәкілетті орган
Ұлттық кітапханалар, Қазақстан Республикасының Ұлттық мемлекеттік кітап палатасы
Мерзімді баспасөз басылымдарының міндетті тегін даналарын дайындау күнінде
Шығарылған күннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде
Оның ішінде есепке қоюдан босатылғандар:
тиражы жүз данадан аз;
ресми, нормативтік және өзге де актілер,
сот практикасының бюллетеньдері
301.
Бұқаралық ақпарат құралдарын шығаруды тоқтата тұру, тоқтату, бұқаралық ақпарат құралдары өнімдерін меншік иесінің не соттың шешімі бойынша тарату туралы хабарлама
Бұқаралық ақпарат құралдарының меншік иесі
Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы уәкілетті орган
Факт бойынша
Телерадио хабарларын тарату саласында
302.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
303.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
304.
Жоспардан тыс аса маңызды хабарды өткізу туралы ақпарат
Телерадиокомпания
Телерадио хабарларын тарату операторлары
Ол басталғанға дейін кемінде үш сағат бұрын
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласында
305.
Шартқа/талап ету құқықтарын беру туралы/шартты есептен шығару туралы шартқа өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу туралы шарттарды/қосымша келісімдерді есепке қою туралы өтініш
Уәкілетті компания
Жергілікті атқарушы орган
Шарттар жасалғаннан кейін
Шарттарды есепке алуды жүзеге асыру мақсатында Уәкілетті компания жергілікті атқарушы органға мынадай құжаттарды ұсынады:
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама;
Тұрғын үй кепілдігі қорымен тұрғын үй құрылысы кепілдігін беру туралы шарт немесе үлескерлердің ақшасын тартуға рұқсат беру туралы жергілікті атқарушы органның шешімі;
Шарттың, Шартқа қосымша келісімнің (бар болса) түпнұсқасы.

306.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
307.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
308.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
309.
Отчет о результатах мониторинга за ходом строительства жилого дома (жилого здания)
Юридические лица Республики Казахстан, заключившие договора на оказание инжиниринговых услуг, осуществляющих функцию технического надзора
Фонд гарантирования, банк второго уровня или местный исполнительный орган (в зависимости от способа организации долевого участия в жилищном строительстве)
Ежемесячно (к 15-му числу месяца, следующего за отчетным месяцем)

306.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
307.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
308.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
309.
Тұрғын үйдің (тұрғын ғимараттың) құрылысы барысын мониторингілеу нәтижелері туралы есеп
Техникалық қадағалау функциясын жүзеге асыратын инжинирингтік қызметтерді көрсетуге шарттар жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары
Кепілдік қоры, екінші деңгейдегі банк немесе жергілікті атқарушы орган (тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастыру тәсіліне байланысты)
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 15-күніне дейін)

310.
Информация:
о наименовании и юридическом адресе застройщика и уполномоченной компании;
о наличии справки, подтверждающей государственную регистрацию (перерегистрацию);
о наличии договора о предоставлении гарантии, заключенного с Фондом гарантирования, и его основных условиях в случае организации долевого участия в жилищном строительстве способом получения гарантии Фонда гарантирования;
о наличии разрешения местного исполнительного органа на привлечение денег дольщиков в случае организации долевого участия в жилищном строительстве способом участия в проекте банка второго уровня или способом привлечения денег дольщиков после возведения каркаса жилого дома (жилого здания);
о реализованных застройщиком проектах строительства жилых домов (жилых зданий);
об объекте строительства жилого дома (жилого здания), предполагаемом к строительству;
о наличии документа, подтверждающего соответствующее право уполномоченной компании на земельный участок
Уполномоченная компания
Физическим и юридическим лицам
По запросу
В сфере строительства магистрального трубопровода
311.
Заявка отправителя нефти для формирования графика на год
Грузоотправитель
Уполномоченный орган в сфере магистрального трубопровода
Ежегодно (не менее, чем за 2 месяца до начала отчетного года)
312.
Заявка на транспортировку нефти на планируемый месяц
Грузоотправитель
Уполномоченный орган в сфере магистрального трубопровода
Ежемесячно (до 10 числа месяца, предшествующего отчетному)
313.
Данные по транспортировке нефти, необходимые для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
Собственник магистрального трубопровода либо лицо, владеющее магистральным трубопроводом
Уполномоченный орган в сфере магистрального трубопровода
Ежемесячно
314.
Уведомление в случае необходимости вывода из эксплуатации или изменения режима работы трубопровода
Собственник подсоединенного трубопровода
Собственник магистрального трубопровода
По факту
В сфере оказания туристских услуг
315.
Индивидуальный или групповой (при обслуживании туристской группы) перевозочный документ (билет)
Лицо, осуществляющее туристскую деятельность, при перевозке пассажиров на любом виде транспорта
Туристы, туристские группы
В случае перевозки
Перевозочный документ содержит: названия пунктов отправления и назначения, основные права и обязанности пассажиров
316.
Информация о изменении обстоятельств, предусмотренных договором, и необходимости существенного изменения условий договора
Лицо, осуществляющее туристскую деятельность
Туристы
Незамедлительно
317.
Сведения об особенностях путешествий
Лица, осуществляющие туристскую деятельность
Туристы
За 3 дня до начала путешествия
Сведения об особенностях путешествий должны включать в себя: необходимую и достоверную информацию о правилах въезда, выезда и пребывания в стране (месте) временного пребывания, о законодательстве, об обычаях местного населения, о религиозных обрядах, святынях, памятниках природы, истории, культуры и других объектах туристского показа, находящихся под особой охраной, состоянии окружающей среды, а также об опасностях, с которыми они могут встретиться при совершении путешествий

310.
Ақпарат:
құрылыс салушы және уәкілетті компанияның атауы және заңды мекенжайы туралы;
мемлекеттік тіркеуді (қайта тіркеуді) растайтын анықтаманың болуы туралы;
Кепілдік қорымен жасасқан кепілдікті беру туралы шарттың болуы және Кепілдік қорының кепілдігін алу тәсілімен тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастырған жағдайда оның негізгі шарттары туралы;
екінші деңгейдегі банктің жобасына қатысу тәсілімен немесе тұрғын үй құрылысы (тұрғын ғимараты) аяқталғаннан кейін үлескерлердің ақшасын тарту тәсілімен тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастырған жағдайда үлескерлердің ақшасын тартуға жергілікті атқарушы органның рұқсатының болуы туралы;
құрылысты салушы іске асырған тұрғын үйлер (тұрғын ғимараттар) құрылысы жобалары туралы;
құрылысы болжанған тұрғын үй (тұрғын ғимарат) құрылысының объектісі туралы;
жер учаскесіне уәкілетті компанияның тиісті құқығын растайтын құжаттың болуы туралы
Уәкілетті компания
Жеке және заңды тұлғаларға
Сұрату бойынша
Магистральдық құбыр салу саласында
311.
Жылдық кестені қалыптастыру үшін мұнай жіберушінің өтінімі
Жүк жөнелтуші
Уәкілетті орган
Жыл сайын (есепті жыл басталғанға дейін кемінде екі ай бұрын)
312.
Жоспарланатын айға мұнай тасымалына өтінім
Жүк жөнелтуші
Уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың оныншы күніне дейін)
313.
Ведомстволық статистикалық бақылау немесе әкімшілік есепке алуға қажетті мұнай тасымалы бойынша деректер
Магистралдық құбыр желісінің меншік иесі не магистралдық құбыр желісіне ие тұлға
Уәкілетті орган
Ай сайын
314.
Құбырды пайдаланудан шығару немесе жұмыс режимін өзгерту қажет болған жағдайдағы хабарлама
Байланысқан құбыр желісінің меншік иесі
Магистралдық құбыр желісінің меншік иесі
Факт бойынша
Туристік қызметтерді көрсету саласында
315.
Жеке немесе топтық (туристік топқа қызмет көрсету кезінде) тасымалдау құжаты (билеті)
Кез келген көлік түрімен жолаушылар тасымалы кезіндегі туристік қызметті жүзеге асыратын тұлға
Туристер, туристік топтар
Тасымалдау жағдайында
Тасымалдау құжаты тұрады мыналарды қамтиды: жөнелту және жеткізу пункттерінің атаулары, жолаушылардың негізгі құқықтары мен міндеттері
316.
Шартта көзделген жағдайлардың өзгеруі туралы және шарттың талаптарын елеулі түрде өзгерту қажеттігі туралы ақпарат
Туристік қызметті жүзеге асыратын тұлға
Туристер
Дереу
317.
Саяхаттардың ерекшелігі туралы мәліметтер
Туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар
Туристер
Саяхат басталғанға дейін үш күн бұрын
Саяхаттардың ерекшелігі туралы мәліметтер: уақытша болу еліне (жеріне) кіру, шығу және болу қағидалары туралы, заңнамасы туралы, жергілікті халықтың салттары туралы, діни рәсімдері, храмдары, табиғат ескерткіштері, тарихы, мәдениеті және ерекше қорғалатын басқа да туристік көрнекі объектілері, қоршаған ортасының жағдайы туралы, сондай-ақ саяхаттау кезінде кездесуі мүмкін қауіп-қатерлер туралы қажетті әрі сенімді ақпаратты қамтуы тиіс

318.
Информация о чрезвычайном происшествии с туристом во время путешествия
Лица, осуществляющие туристскую деятельность
Уполномоченный орган в сфере туристской деятельности и уполномоченный орган в сфере гражданской защиты, семья туриста
Незамедлительно
Если чрезвычайное происшествие произошло с иностранными туристами на территории Республики Казахстан или с туристами - гражданами Республики Казахстан за пределами Республики Казахстан, лица, осуществляющие туристскую деятельность, обязаны проинформировать также органы дипломатической службы
319.
Информация:
подлинник либо нотариально засвидетельствованную копию договора банковской гарантии на сумму денег, утвержденную Правительством Республики Казахстан, заключенного туроператором и туроператором-фрахтователем с банком второго уровня Республики Казахстан;
сведения о перечислении на специальный счет туроператором и туроператором-фрахтователем суммы денег с каждого реализованного турагентом гражданину Республики Казахстан туристского продукта, утвержденной Правительством Республики Казахстан
Туроператоры и туроператоры-фрахтователи
Администратор системы гарантирования прав граждан Республики Казахстан в сфере выездного туризма
Ежемесячно (не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным, по форме, установленной администратором системы)

318.
Саяхат кезіндегі туриспен болған төтенше оқиға туралы ақпарат
Туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар
Уәкілетті орган және азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган, туристің отбасы
Дереу
Егер төтенше оқиға Қазақстан Республикасының аумағындағы шетелдік туристермен немесе Қазақстан Республикасынан тыс жерлердегі Қазақстан Республикасының азаматтары – туристермен болған жағдайда туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар дипломатиялық қызмет органдарын да хабардар етуге міндетті
319.
Ақпарат:
туроператордың және кеме жалдаушы туроператордың Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банкімен жасасқан Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен ақша сомасына банк кепілдігі шартының түпнұсқасы не нотариалды куәландырылған көшірмесі;
Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен, Қазақстан Республикасының азаматына турагент сатқан әрбір туристік өнімнен ақша сомасын туроператордың және кеме жалдаушы туроператордың арнаулы шотқа ақша аударуы туралы мәліметтер
Туроператорлар және кеме жалдаушы туроператорлар
Шығу туризмі саласында Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтарын кепілдендіру жүйесінің әкімшісі
Ай сайын (жүйе әкімшісі белгілеген нысан бойынша есепті айдан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей)

320.
Информация о местонахождении, почтовый адрес и контактную информацию консульских и дипломатических служб Республики Казахстан, находящихся в стране (месте) временного пребывания, иных государственных, а также туристских представительств, в которые турист может обратиться в случае возникновения в стране (месте) временного пребывания чрезвычайных ситуаций или иных обстоятельств, угрожающих безопасности его жизни, здоровья, и в случаях причинения вреда (возможности причинения вреда) его имуществу
Лица, осуществляющие туристскую деятельность
Туристы
При оказании туристских услуг
В сфере игорного бизнеса

320.
Уақытша болу елінде (жерінде) орналасқан, турист уақытша болатын елде (жерде) төтенше жағдайлар немесе оның өміріне, денсаулығына қауіп төндіретін жағдайда және оның мүлкіне зиян келтірген (зиян келтіруі мүмкін) жағдайларда Қазақстан Республикасының консулдық және дипломатиялық қызметтерінің, өзге де мемлекеттік, сондай-ақ туристік өкілдіктердің орналасқан жері, пошталық мекенжайы және байланыс ақпараты туралы ақпарат
Туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар
Туристер
Туристік қызметтерді көрсету кезінде
Ойын бизнесі саласында

321.
Справка о наличии и движении денег по банковским счетам, открытым при заключении договора банковского вклада
Организатор игорного бизнеса
Уполномоченный орган в сфере игорного бизнеса
Не реже одного раза в три месяца
322.
Отчетность организатора игорного бизнеса
Организатор игорного бизнеса
Уполномоченный орган в сфере игорного бизнеса
Ежеквартально
(не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом)
В сфере аудита
323.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
324.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
325.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
326.

321.
Банктік салымдар туралы шартқа қол қою сәтінде ашылған банктік шоттардағы ақшаның болуы және қозғалысы туралы анықтама
Ойын бизнесінің ұйымдастырушысы
Ойын бизнесі саласындағы уәкілетті орган
Үш айда бір реттен сирек емес
322.
Ойын бизнесі ұйымдастырушысының есептілігі
Ойын бизнесінің ұйымдастырушысы
Ойын бизнесі саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын (есепті айдан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
Аудит саласында
323.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
324.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
325.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
326.

Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
327.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В области безопасности игрушек
328.
Знак соответствия на игрушки (упаковки)
Лицо, получившее сертификат соответствия и размещающее продукцию на рынке Республики Казахстан
Потребители
Перед введением в обращение на рынок игрушек
329.
Информация о нарушениях требований безопасности уже распространенных игрушек
Лицо, размещающее игрушки на рынке Республики Казахстан
Органы государственного контроля
Незамедлительно
330.
Информация:
наименование продукции;
полное наименование изготовителя и (или) лица, размещающего продукцию на рынке Республики Казахстан, с указанием юридического адреса;
функциональное предназначение игрушки или область ее применения;
основные потребительские свойства и (или) характеристики;
знак соответствия;
инструкцию по эксплуатации;
предупреждения о возможных рисках при пользовании игрушкой и возрастных ограничениях
Лицо, размещающее игрушки на рынке Республики Казахстан
Потребители
Перед введением в обращение на рынок игрушек
Информация к игрушкам, кроме явно не предназначенных для детей младше трех лет, должна содержать разъяснения необходимости введения возрастного ограничения
В сфере гражданской авиации
331.
Информация о планируемых полетах беспилотных летательных аппаратов
Эксплуатанты беспилотных летательных аппаратов
Органам обслуживания воздушного движения и (или) управления воздушным движением
Незамедлительно
332.
Информация о дате и цели выполненного полета
Эксплуатант гражданского воздушного судна
Уполномоченный орган в сфере гражданской авиации
Ежемесячно (в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным)
333.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В сфере оборота гражданского и служебного оружия и патронов к нему
334.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В области государственного материального резерва
335.
Отчет о наличии и движении материальных ценностей государственного материального резерва, за исключением мобилизационного резерва
Пункты хранения или подведомственная организация
Ведомство уполномоченного органа в области государственного материального резерва
Ежемесячно (не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом, с нарастающим итогом с начала года, с разбивкой по видам материальных ценностей)
На основании данных по поставленным и выпущенным материальным ценностям

Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
327.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Ойыншықтардың қауіпсіздігі саласында
328.
Ойыншықтарға (қаптамаға) сәйкестік белгісі
Сәйкестік сертификатын алған және Қазақстан Республикасының нарығында өнімін орналастырушы тұлға
Тұтынушылар
Ойыншықтарды нарыққа шығарудың алдында
329.
Таратылып кеткен ойыншықтарға қойылатын қауіпсіздік талаптарын бұзу туралы ақпарат
Қазақстан Республикасының нарығында ойыншықтарды орналастырушы тұлға
Мемлекеттік бақылау органдары
Дереу
330.
Ақпарат:
өнімнің атауы;
заңды мекенжайын көрсете отырып, Қазақстан Республикасының нарығында өнімін өндірушінің және (немесе) орналастырушы тұлғаның толық атауы;
ойыншықтың функционалдық мақсаты немесе оның қолданылу саласы;
негізгі тұтынушылық қасиеттері және (немесе) сипаттамалары;
сәйкестік белгісі;
пайдалану нұсқаулығы;
ойыншықты пайдалану кезіндегі болуы мүмкін қатерлер және жас шектеулері туралы ескертулер
Қазақстан Республикасының нарығында ойыншықтарды орналастырушы тұлға
Тұтынушылар
Ойыншықтарды нарыққа шығарудың алдында
Үш жасқа толмаған балаларға арналмаған ойыншықтарды қоспағанда, ойыншықтарға арналған ақпарат жас шектеуін енгізу қажеттігі туралы түсініктемелерді қамтуы тиіс
Азаматтық авиация саласында
331.
Пилотсыз ұшу аппараттарының жоспарланған ұшулары туралы ақпарат
Пилотсыз ұшу аппараттарының пайдаланушылары
Әуе қозғалысы және (немесе) әуе қозғалысын басқару қызмет көрсету органдарына
Дереу
332.
Орындалған ұшудың күні және мақсаты туралы ақпарат
Азаматтық әуе кемесінің пайдаланушысы
Азаматтық авиация саласындағы уәкілетті орган
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 10-ына дейін мерзімде)
333.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Азаматтық және қызметтік қару-жарақ пен оның патрондарының айналымы саласында
334.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Мемлекеттік материалдық резерв саласында
335.
Жұмылдыру резервін қоспағанда, мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарының бар-жоғы және қозғалысы туралы есеп
Сақтау пункттері немесе ведомстволық бағынысты ұйым
Мемлекеттік материалдық резерв саласындағы уәкілетті органның ведомствосы
Ай сайын (жыл басынан бері өсу қорытындысымен, материалдық құндылықтардың түрлері бойынша бөле отырып, есепті айдан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей)
Жеткізілген және шығарылған материалдық құндылықтар бойынша деректердің негізінде

336.
Отчет о наличии и движении материальных ценностей мобилизационного резерва
Пункты хранения или подведомственная организация
Ведомство уполномоченного органа в области государственного материального резерва
Ежегодно (по состоянию на 1 января, не позднее 10 января)
В 3 (трех) экземплярах, из них один экземпляр остается в пункте хранения, второй экземпляр представляется в государственный орган, третий экземпляр представляется в ведомство
В сфере обеспечения информационной безопасности и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
337.
Отчет о разработанных средствах криптографической защиты информации
Лицензиаты в сфере средствах криптографической защиты информации
Лицензиар в сфере средствах криптографической защиты информации
Ежегодно, не позднее 1 февраля года
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении ведения делопроизводства лицензиата
338.
Отчет о реализованных специальных технических средствах, предназначенных для проведения оперативно-розыскных
мероприятий
Лицензиаты в сфере специальных технических средствах
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Ежегодно, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении защиты государственных секретов лицензиата
339.
Отчет о реализованных средствах криптографической защиты информации
Лицензиаты в сфере средствах криптографической защиты информации
Лицензиар в сфере средствах криптографической защиты информации
Ежегодно, не позднее 1 февраля года, следующего за отчетным
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении ведения делопроизводства лицензиата
340.
Уведомление о самостоятельно (за счет собственных средств) разработанных средствах криптографической защиты информации
Лицензиаты в сфере средствах криптографической защиты информации
Лицензиар в сфере средствах криптографической защиты информации
Не более чем через 5 дней после разработки
341.
Уведомление о заключенных контрактах (договорах) на разработку средств криптографической защиты информации
Лицензиаты в сфере средствах криптографической защиты информации
Лицензиар в сфере средствах криптографической защиты информации
Не менее чем за 5 рабочих дней до начала выполнения обязательств
342.
Отчет о разработанных и произведенных специальных технических средствах, предназначенных для проведения оперативно-розыскных
мероприятий
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Раз в полугодие не позднее 25 июля и 25 января за прошедшее (отчетное) календарное полугодие
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении защиты государственных секретов лицензиата

336.
Жұмылдыру резервінің материалдық құндылықтарының болуы және қозғалысы туралы есеп
Сақтау пункттері немесе ведомстволық бағынысты ұйым
Мемлекеттік материалдық резерв саласындағы уәкілетті органның ведомствосы
Жыл сайын (1 қаңтардағы жағдай бойынша, 10 қаңтардан кешіктірмей)
3 (үш) данада, оның ішінде бір данасы сақтау пунктінде қалады, екінші данасы мемлекеттік органға, үшінші данасы ведомствоға беріледі
Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету және жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдар саласы
337.
Криптографиялық қорғау ақпаратты құралдарымен әзірленген есеп
Криптографиялық қорғау құралдары саласында лицензиаттар
ақпараты
Криптографиялық қорғау құралдары саласындағы лицензиар ақпараты
Жыл сайын, жылдың 1 ақпанынан кешіктірмей
Есептің екінші данасы лицензиаттың іс жүргізу бөлімшесінде есепке қойылады
338.
Жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған, өткізілген арнайы техникалық құралдар туралы есеп
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмей
Есептің екінші данасы лицензиаттың мемлекеттік құпияларды қорғау бөлімшесінде есепке қойылады
339.
Криптографиялық қорғау ақпараттық құралдары туралы өткізілген есеп
Криптографиялық қорғау құралдары саласында лицензиаттар
ақпараты
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 1 ақпанынан кешіктірмей
Есептің екінші данасы лицензиаттың іс жүргізу бөлімшесінде есепке қойылады
340.
Дербес әзірленген ақпаратты криптографиялық қорғау құралдары (өз қаражаты есебінен) туралы хабарлама
Криптографиялық қорғау құралдары саласында лицензиаттар ақпараты
Криптографиялық қорғау құралдары саласындағы лицензиар ақпараты
Әзірлегеннен кейін 5 күннен артық емес
341.
Криптографиялық қорғау құралдарын әзірлеуге жасалған ақпараттық келісімшарттар (шарттар) туралы хабарлама
Криптографиялық қорғау құралдары саласында лицензиаттар ақпараты
Криптографиялық қорғау құралдары саласындағы лицензиар ақпараты
Міндеттемелерді орындау басталғанға дейін кемінде 5 жұмыс күн бұрын
342.
Жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған және әзірленген өндірілген арнайы техникалық құралдар туралы есеп
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жарты жылда бір рет өткен (есепті) күнтізбелік жарты жылдың 25 шілдесінен және 25 қаңтарынан кешіктірмей
Есептің екінші данасы лицензиаттың мемлекеттік құпияларды қорғау бөлімшесінде есепке қойылады

343.
Отчет об отремонтированных специальных технических средствах, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Ежегодно не позднее 1 февраля года, следующего за отчетным
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении защиты государственных секретов лицензиата
344.
Уведомление лицензиара о заключаемых контрактах (договорах) на разработку и/или производство специальных технических средств
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Ежегодно
345.
Уведомление лицензиара о заключаемых контрактах (договорах) на приобретение, реализацию и ремонт специальных технических средств
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Ежегодно
346.
Отчет по оказанным услугам по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Ежегодно
Второй экземпляр отчета ставится на учет в подразделении защиты государственных секретов лицензиата
347.
Уведомление о заключенном контракте (договоре) по оказанию услуг по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств, в том числе в целях обеспечения собственных нужд лицензиата
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
Не менее чем за пять рабочих дней до начала выполнения работ
348.
Уведомление о выявленных в ходе оказания услуг специальных технических средств
Лицензиаты в сфере специальных технических средств
Лицензиар в сфере специальных технических средств
В течение трех рабочих дней после факта выявления
В сфере занятости населения
349.
Сведения о наличии свободных рабочих мест (вакантных должностей) в течение пяти рабочих дней со дня их появления с указанием условий труда и оплаты
Работодатель
Центры занятности населения
В течении 5 рабочих дней со дня появления свободных рабочих мест
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда"
350.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
351.
Информация о приеме на работу иностранцев или лиц без гражданства, привлекаемых на основании справки о соответствии квалификации для самостоятельного трудоустройства, и (или) прекращении трудовых отношений с ними
Работодатель
Уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Ежемесячно

343.
Жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған жөнделген арнайы техникалық құралдар туралы есеп
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 1 ақпанынан кешіктірмей
Есептің екінші данасы лицензиаттың мемлекеттік құпияларды қорғау бөлімшесінде есепке қойылады
344.
Арнайы техникалық құралдарды әзірлеуге және/немесе өндіруге жасалатын келісім-шарттар (шарттар) туралы лицензиарды хабардар ету
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын
345.
Арнайы техникалық құралдарды сатып алуға, өткізуге және жөндеуге жасалатын келісім-шарттар (шарттар) туралы лицензиарды хабардар ету
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын
346.
Ақпарат таралып кететін техникалық арналарды және арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша көрсетілген қызметтер жөніндегі есеп
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жыл сайын
Есептің екінші данасы лицензиаттың мемлекеттік құпияларды қорғау бөлімшесінде есепке қойылады
347.
Ақпарат таралып кететін техникалық арналарды және арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша, оның ішінде лицензиаттың өз мұқтажын қамтамасыз ету мақсатында қызмет көрсету бойынша жасалған келісімшарт (шарт) туралы хабарлама
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Жұмыстарды орындау басталғанға дейін кемінде бес жұмыс күн бұрын
348.
Қызмет көрсету барысында анықталған арнайы техникалық құралдар туралы хабарлама
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиаттар
Арнайы техникалық құралдар саласындағы лицензиар
Анықталғаннан кейін үш жұмыс күн ішінде
Халықты жұмыспен қамту саласында
349.
Бос жұмыс орындары (бос лауазымдар) пайда болған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде еңбек шарттары мен еңбекақыны көрсете отырып, олардың бар-жоғы туралы мәліметтер
Жұмыс беруші
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Бос жұмыс орындары пайда болған күннен бастап 5 жұмыс күні ішінде
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы
350.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
351.
Өзін-өзі жұмысқа орналастыру туралы біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы куәліктің негізінде жұмыс істейтін шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ адамдарды шақыру және (немесе) оларға еңбек қатынастарын тоқтату туралы мәліметтер
Жұмыс беруші
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган
Ай сайын

352.
Информация о возможности трудоустройства и услуги по трудовому посредничеству
Частное агентство занятости
Центр занятости населения
По мере необходимости
353.
Информация о количестве лиц, обратившихся за трудовым посредничеством и трудоустроенных, в разрезе профессий (специальностей)
Частное агентство занятости
Центр занятости населения
Ежеквартально
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда"
354.
Информация о реализации договора об аутсорсинге услуг в сфере занятости населения
Частное агентство занятости
Центр занятости населения
Ежемесячно
355.
Информация, содержащая сведения о:
стране и организации, из которых привлекаются иностранцы или лица без гражданства, привлекаемые в рамках внутрикорпоративного перевода;
количестве привлекаемых в рамках внутрикорпоративного перевода иностранцев или лиц без гражданства с указанием фамилии, имени, отчества (если оно указано в документах, удостоверяющих личность), уровня образования, квалификации, профессии и опыта работы каждого;
сроке осуществления трудовой деятельности
Работодатели
Местный орган по вопросам занятости населения
В течение 10 календарных дней после их въезда на территорию Республики Казахстан
356.
Извещение о приеме на работу или об отказе в приеме на работу
Работодатель
Центры занятости населения района, городов областного и республиканского значения, столицы
В течение пяти рабочих дней со дня направления для трудоустройства
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда".
Путем соответствующей отметки в направлении (с указанием причины в случае отказа в приеме на работу)
В сфере миграции населения
357.
Информация о пребывающих иммигрантах
Принимающие лица
Органы внутренних дел
В течение 3 рабочих дней со дня прибытия иммигрантов
В сфере защиты конкуренции
358.
Информация, сведения, составляющие коммерческую и иную охраняемую законом тайну
Субъекты рынка
Антимонопольный орган
По запросу
За исключением банковской тайны, тайны страхования, тайны пенсионных накоплений и коммерческой тайны на рынке ценных бумаг
359.
Информация, письменные и (или) устные объяснения по фактам допущенных нарушений законодательства Республики Казахстан в области защиты конкуренции
Субъекты рынка
Антимонопольный орган
В сроки, установленные антимонопольным органом, которые не могут быть менее пяти рабочих дней
360.
Информация о проведенных закупках
Организаторы закупок товаров, за исключением закупок, проводимых в электронной форме, и недропользователей, ведущие добычу на крупных месторождениях полезных ископаемых и осуществляющие закуп товаров в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о недрах и недропользовании, предоставляющих информацию о проведенных закупках уполномоченным государственным органам и (или) уполномоченным организациям
Антимонопольный орган
Ежеквартально не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным кварталом

352.
Жұмысқа орналастыру мүмкіндігі және еңбек делдалдығы бойынша қызмет туралы ақпарат
Жекеменшік жұмыспен қамту агенттігі
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Қажеттігіне қарай
353.
Еңбек делдалдығына жүгінген және кәсіптер (мамандықтар) бөлінісінде жұмысқа орналастырылған адамдар саны туралы ақпарат
Жекеменшік жұмыспен қамту агенттігі
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Тоқсан сайын
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы
354.
Халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтерді аутсорсингілеу туралы шартты іске асыру туралы ақпарат
Жекеменшік жұмыспен қамту агенттігі
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Ай сайын
355.
Мәліметтерді қамтитын ақпарат: шетелдіктер немесе азаматтығы жоқ адамдар тартылатын елдер мен ұйымдар;
тегін, атын, әкесінің атын (егер ол жеке басын куәландыратын құжаттарда көрсетілсе), білім деңгейін, біліктілігін, кәсібін және әрқайсысының жұмыс тәжірибесін көрсете отырып тартылған шетелдіктердің немесе азаматтығы жоқ адамдардың саны;
еңбек қызметін жүзеге асыру мерзімі туралы мәліметті қамтитын ақпарат
Жұмыс берушілер
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті орган
Олардың Қазақстан Республикасының аумағына кіргеннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде
356.
Жұмысқа қабылдау немесе қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама
Жұмыс беруші
Ауданның, облыстық және республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тұрғындарын жұмыспен қамту орталықтары
Жұмысқа орналастыру үшін жіберген күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы.
Жолдамадағы тиісті белгі арқылы (жұмысқа қабылдаудан бас татқан жағдайда себебін көрсете отырып)
Халықтың көші-қоны саласында
357.
Келген көшіп келушілер туралы ақпарат
Қабылдаушы тұлғалар
Ішкі істер органдары
Көшіп келушілердің келген күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде
Бәсекелестікті қорғау саласында
358.
Коммерциялық және өзге де заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпарат, мәліметтер
Нарық субъектілері
Монополияға қарсы орган
Сұрату бойынша
Банктік құпияны, сақтандыру құпияларын және бағалы қағаздар нарығындағы коммерциялық құпияны қоспағанда
359.
Бәсекелестікті қорғау саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзылуына жол берілген фактілер бойынша ақпарат, жазбаша және (немесе) ауызша түсініктемелер
Нарық субъектілері
Монополияға қарсы орган
Монополияға қарсы орган белгілеген, бес жұмыс күнінен кем емес мерзімде
360.
Өткізілген сатып алулар туралы ақпарат
Электронды нысанда жүргізілетін сатып алуларды және жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ірі пайдалы қазбалар кен орындарында өндіруді жүргізетін және тауарларды сатып алуды жүзеге асыратын, уәкілетті мемлекеттік органдарға және (немесе) уәкілетті ұйымдарға өткізілген сатып алулар туралы ақпаратты ұсынатын жер қойнауын пайдаланушыларды қоспағанда, тауарларды сатып алуды ұйымдастырушылар
Монополияға қарсы орган
Тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың оныншы күнінен кешіктірмей

361.
Ежегодный план закупок
Уполномоченные организации, получающие от недропользователей, ведущие добычу на крупных месторождениях полезных ископаемых и осуществляющие закуп товаров в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о недрах и недропользовании, информацию о закупках
Антимонопольный орган
Не позднее месяца со дня его утверждения
За исключением случая размещения его на соответствующем интернет-ресурсе
362.
Информация о закупках, постоянного доступа к информационной системе электронных закупок товаров или в случае ее отсутствия информации о проведенных закупках
Уполномоченные организации, получающие от недропользователей, ведущие добычу на крупных месторождениях полезных ископаемых и осуществляющие закуп товаров в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о недрах и недропользовании, информацию о закупках
Антимонопольный орган
Ежеквартально (не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом)
363.
Информация о проведенных торгах
Операторы закупок и торгов
Антимонопольный орган
Ежеквартально (не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом)
За исключением закупок и торгов, проводимых в электронной форме
364.
Уведомление о совершении сделки (экономической концентрации):
по приобретению субъектом рынка прав (в том числе на основании договора о доверительном управлении, договора о совместной деятельности, договора поручения), позволяющих давать обязательные для исполнения указания другому субъекту рынка при ведении им предпринимательской деятельности либо осуществлять функции его исполнительного органа;
в случае участия одних и тех же физических лиц в исполнительных органах, советах директоров, наблюдательных советах или других органах управления двух и более субъектов рынка при условии определения указанными физическими лицами в данных субъектах условий ведения их
предпринимательской деятельности
Субъекты рынка, совершившие сделки
Антимонопольный орган
Не позднее чем через 45 календарных дней после даты заключения сделки
365.
Информация, документы или их копии, относящихся к предмету расследования, объяснения в устном и письменном виде по вопросам, возникшим в ходе расследования
Сотрудники объекта расследования
Должностные лица антимонопольного органа
По запросу
В сфере естественных монополий
366.
Финансовая отчетность и иная необходимая информация
Субъект естественной монополии
Информационная система уполномоченного органа
В сроки, установленные уполномоченным органом, которые не могут быть менее пяти рабочих дней со дня получения субъектом естественной монополии соответствующего требования

361.
Жыл сайынғы сатып алу жоспары
Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ірі пайдалы қазбалар кен орындарында өндіруді жүргізетін және тауарларды сатып алуды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардан сатып алу туралы ақпаратты алатын уәкілетті ұйымдар
Монополияға қарсы орган
Бекітілген күннен бастап бір ай кешіктірмей
Оны тиісті интернет-ресурста орналастыру жағдайын қоспағанда
362.
Тауарларды электрондық сатып алудың ақпараттық жүйесіне тұрақты қолжетімділікті сатып алу туралы ақпарат немесе ол болмаған жағдайда өткізілген сатып алулар туралы ақпараттар
Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ірі пайдалы қазбалар кен орындарында өндіруді жүргізетін және тауарларды сатып алуды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардан сатып алу туралы ақпаратты алатын уәкілетті ұйымдар
Монополияға қарсы орган
Тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
363.
Өткізілген сауда-саттық туралы ақпарат
Сатып алу және сауда-саттық операторлары
Монополияға қарсы орган
Тоқсан сайын (есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
Электронды түрде өткізілетін сатып алулар мен сауда-саттықты қоспағанда
364.
Жасалған мәміле (экономикалық шоғырлану) туралы хабарлама:
нарық субъектісінің өзі кәсіпкерлік қызметті жүргізген кезде нарықтың басқа субъектісіне орындауға міндетті нұсқаулар беруге не оның атқарушы органының функцияларын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін құқықтарды сатып алуы бойынша (оның ішінде сенімгерлік басқару туралы шарттың, бірлескен қызмет туралы шарттың, тапсыру шартының негізінде);
сол бір жеке тұлғалардың екі және одан көп нарық субъектісінің атқарушы органдарына, директорлар кеңестеріне, байқау кеңестеріне немесе басқарудың басқа да органдарына аталған жеке тұлғалардың осы субъектілерде кәсіпкерлік қызметін жүргізу шарттарын айқындау жағдайында қатысуы
Мәміле жасасқан нарық субъектілері
Монополияға қарсы орган
Мәміле жасалған күннен кейін күнтізбелік 45 күннен кешіктірмей
365.
Тергеу барысында туындайтын мәселелер бойынша тергеп-тексеру нысанасына қатысты ақпарат, құжаттар немесе олардың көшірмелері, ауызша және жазбаша түрде түсіндірме беру
Тергеп-тексеру объектісінің жұмыскерлері
Монополияға қарсы органның лауазымды тұлғалары
Сұрату бойынша
Табиғи монополиялар саласында
366.
Қаржылық есептілік және басқа да қажетті ақпарат
Табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ақпараттық жүйесі
Уәкілетті орган белгілеген, табиғи монополия субъектісі тиісті талапты алған күннен бастап бес жұмыс күнінен кем болмайтын мерзімде

367
Размещение отчетов об исполнении утвержденной тарифной сметы, об исполнении утвержденной инвестиционной программы, о соблюдении показателей качества и надежности регулируемых услуг и достижении показателей эффективности деятельности
Субъект естественной монополии
В средствах массовой информации, в том числе на своем интернет-ресурсе либо интернет-ресурсе уполномоченного органа
Не позднее пяти календарных дней со дня проведения отчета раз в полугодие
368.

367.
Бекітілген тарифтік сметаның орындалуы туралы, бекітілген инвестициялық бағдарламаның орындалуы туралы, реттеліп көрсетілетін қызметтердің сапасы мен сенімділігі көрсеткіштерінің сақталуы және қызмет тиімділігінің көрсеткіштеріне қол жеткізу туралы есептерді орналастыру
Табиғи монополия субъектісі
Бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Есеп беру өткізілген күннен бастап күнтізбелік бес күннен кешіктірмей жарты жылда бір рет
368.

Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
369
Отчет по предоставлению коммунальных услуг в сферах естественных монополий перед потребителями и иными заинтересованными лицами
Субъект естественной монополии
В периодическом печатном издании, на своем интернет-ресурсе либо интернет-ресурсе уполномоченного органа
Ежегодно (не позднее 5 календарных дней со дня проведения отчета)
370
Уведомление об изменении тарифов (цен, ставок сборов)
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и потребители
Уведомление ведомства уполномоченного органа - не позднее чем за десять календарных дней до введения в действие сниженных тарифов, потребителей - не позднее, чем за пять календарных дней до введения в действие сниженных тарифов
371.
Инвестиционная программа (проекта) субъекта естественной монополии
Субъект естественной монополии
Средства массовой информации, в том числе интернет-ресурс субъекта естественной монополии либо интернет-ресурс ведомства уполномоченного органа
Ежегодно (не позднее 1 июля года, следующего за отчетным периодом)
372.
Отчет об исполнении тарифной сметы
Субъект естественной монополии
Уполномоченный орган, осуществляющий руководство в сферах естественных монополий
Ежегодно (не позднее 1 мая года, следующего за отчетным периодом)
В сфере исполнения судебных актов
373.
Извещение об увольнении должника с которым он состоял в трудовых отношениях
Работодатель
Судебному исполнителю
В соответствии с Законом "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
374.
Информация, объяснения, справки и другие сведения в рамках исполнительного производства, необходимые для исполнения исполнительного документа
Физические и юридические лица
Судебному исполнителю
По требованию судебного исполнителя
В случаях, требующих обработки, подготовки специальных документов, не позднее трех дней
375.
Обязанности сторон исполнительного производства (должник взыскатель и их представители) в течение трех рабочих дней письменно сообщить судебному исполнителю о перемене своего адреса во время ведения исполнительного производства
Стороны исполнительного производства
Судебному исполнителю
В течение 3 рабочих дней
376.
Обязанность письменно в течение трех рабочих дней сообщать судебному исполнителю об изменении места жительства и места нахождения, а также о появлении новых источников доходов и имущества.
Должник по исполнительному производству
Судебному исполнителю
В течение 3 рабочих дней
В сфере общественных отношений в области мобилизационной подготовки и мобилизации в Республике Казахстан

Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
369.
Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи монополиялар салаларында коммуналдық қызметтер көрсету жөніндегі есеп
Табиғи монополия субъектісі
Мерзімді баспасөз басылымында, өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Жыл сайын (есепті өткізген сәттен бастап бес күнтізбелік күннен кешіктірмей)
370.
Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи монополиялар салаларында коммуналдық қызметтер көрсету жөніндегі есеп
Табиғи монополия субъектісі
Мерзімді баспасөз басылымында, өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Жыл сайын (есепті өткізген сәттен бастап бес күнтізбелік күннен кешіктірмей)
371.
Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламасы (жобасы)
Табиғи монополия субъектісі
Бұқаралық ақпарат құралдары, оның ішінде табиғи монополия субъектісінің интернет-ресурсы немесе уәкілетті органның ведомствосының интернет-ресурсы
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 шілдесінен кешіктірмей)
372.
Тарифтік сметаны орындау туралы есеп
Табиғи монополия субъектісі
Табиғи монополиялар салаларында басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті орган
Жыл сайын
(есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 мамырынан кешіктірмей)
Сот актілерін орындау саласында
373.
Онымен еңбек қатынастарында болған борышкердің жұмыстан шығарылғандығы туралы хабарлама
Жұмыс беруші
Сот орындаушысына
Заңға сәйкес "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы"
374.
Атқарушылық іс-қимылдарды қызметтерді орындау кезінде пайда болатын сұрақтар бойынша ақпарат, түсіндірулер және анықтамалар
Жеке және заңды тұлғалар
Сот орындаушысына
Атқарушылық өндіріс шеңберінде
Арнайы құжаттарды өңдеуді, дайындауды талап ететін жағдайларда кемінде үш күннен кешіктірмей
375.
Атқарушылық өндіріс тараптарының (борышкер өндіріп алушы және олардың өкілдерінің) үш жұмыс күні ішінде сот орындаушысына атқарушылық өндірісті жүргізу кезінде өзінің мекенжайының ауысқаны туралы жазбаша хабарлау міндеттері
Атқарушы өндіріс тараптары
Сот орындаушысына
Үш жұмыс күні ішінде
376.
Тұрақты мекен-жайы мен орналасқан жерінің өзгеруі туралы, сондай-ақ табыс пен мүліктің жаңа көздерінің пайда болуы туралы сот орындаушысына жазбаша түрде үш жұмыс күні ішінде жазуға міндетті
Атқарушылық іс бойынша борышкер
Заңды тұлғаларды тіркеу үшін уәкілетті орган
Үш жұмыс күні ішінде
Қазақстан Республикасындағы жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру саласындағы қоғамдық қатынастар аясында

377.
Информация по производственным, финансовым и складским возможностям для установления мобилизационного заказа
Руководители организаций
Государственные органы
По мере необходимости
378.
Информация, необходимая для обеспечения обороноспособности государства
Руководители
организаций
Уполномоченный орган в области мобилизационной подготовки, центральным и местным исполнительным органам, государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан
По мере необходимости
Сфера общественно значимые рынки
379.
Информация об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта общественно значимого рынка по перевозке грузов железнодорожным транспортом и локомотивной тяги, за исключением: услуг по предоставлению в аренду железнодорожных грузовых вагонов и услуг оператора вагонов (контейнеров), услуг по перевозке грузов железнодорожным транспортом в транзитном сообщении через территорию Республики Казахстан, услуг по перевозке грузов в контейнерах, контрейлерными отправками, порожних контейнеров и порожних фитинговых платформ железнодорожным транспортом и оказания услуг аэропортов на внутренних рейсах: посадка-высадка пассажиров (посредством телескопического трапа), предоставление в аренду помещений аэропорта, используемых в целях обеспечения перевозочного процесса, обработка грузов, предоставление рабочего места (площади) для регистрации пассажиров, обеспечение воздушных судов авиационными горюче-смазочными материалами
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа в сфере естественных монополий
Ежемесячно (не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным)
380.
Информация об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта общественно значимого рынка по розничной реализации электрической энергии энергоснабжающими организациями, организации и проведения централизованной торговли электрической энергией, обеспечения готовности торговой системы к проведению централизованных торгов, централизованной покупке и продаже электрической энергии, произведенной объектами по использованию возобновляемых источников энергии
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа в сфере естественных монополий
Ежемесячно (не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным)
381.
Информация об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта общественно значимого рынка по розничной реализации товарного газа, розничной реализации сжиженного нефтяного газа через групповые резервуарные установки
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа в сфере естественных монополий
Ежемесячно (не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным)

377.
Жұмылдыру тапсырысын белгілеу үшін өндірістік, қаржылық және қойма мүмкіндіктері бойынша ақпарат
Ұйымдардың басшылары
Мемлекеттік органдар
Қажеттігіне қарай
378.
Мемлекеттің қорғаныс қабілеттілігін қамтамасыз етуге қажетті ақпарат
Ұйымдардың басшылары
Жұмылдыру дайындығы саласындағы уәкілетті органға, орталық және жергілікті атқарушы органдарға, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар
Қажеттігіне қарай
Қоғамдық маңызы бар нарықтар саласы
379.
Теміржол жүк вагондарын және вагондар (контейнерлер) операторының қызметтерін жалға беру бойынша қызметтерді, жүктерді Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік қатынаста теміржол көлігімен тасымалдау бойынша қызметтерді, жүктерді контейнерлерде, контрейлер жөнелтілімдерімен, бос контейнерлер мен бос фитинг платформалары темір жол көлігімен тасымалдау және ішкі рейстерде: жолаушыларды отырғызу-түсіру (телескопиялық трап арқылы), әуежай үй-жайларын жалға беру, тасымалдау процесін қамтамасыз ету, жүктерді өңдеу, жолаушыларды тіркеу үшін жұмыс орнын (алаңын) ұсыну, әуе кемелерін авиациялық жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында пайдаланылатын әуежайлар бойынша қызметтерді қоспағанда, жүктерді теміржол және локомотивтік тарту арқылы тасымалдау бойынша қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі өндірісінің (өткізу) көлемдері, өндіретін (өткізетін) тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) кірістілігінің деңгейі мен босату бағалары туралы ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Табиғи монополия саласындағы Уәкілетті органның ведомствосы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей)
380.
Энергиямен жабдықтаушы ұйымдардың электр энергиясын бөлшек саудада өткізу, электр энергиясының орталықтандырылған саудасын ұйымдастыру және өткізу, орталықтандырылған сауданы, орталықтандырылған сатып алуды және қалпына келетін энергия көздерін пайдаланатын объектілер өндірген электр энергиясын сатуды өткізуге сауда жүйесінің дайындығын қамтамасыз ету бойынша қоғамдық маңызы бар нарық субъектілерінің өндіретін (өткізетін) тауарларының (жұмыстарының, қызметтерінің) өндіріс (өткізу) көлемі, табыстылық деңгейі және босату бағалары туралы ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Табиғи монополия саласындағы уәкілетті органның ведомствосы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей)
381.
Тауарлық газды бөлшек саудада өткізу, сұйылтылған газды топтық резервуарлық қондырғылар арқылы бөлшек саудада өткізу бойынша қоғамдық маңызы бар нарық субъектілерінің өндіретін (өткізетін) тауарларының (жұмыстарының, қызметтерінің) өндіріс (өткізу) көлемі, табыстылық деңгейі және босату бағалары туралы ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Табиғи монополия саласындағы уәкілетті органның ведомствосы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей)

382.
Полугодовая информация об исполнении либо неисполнении инвестиционной программы (проекта), учтенной в предельной цене
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа в сфере естественных монополий
2 раза в год (не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным полугодием, с последующим ее размещением в средствах массовой информации)
383.
Уведомление о предстоящем повышении предельной цены
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Не менее чем за 30 календарных дней до предстоящего повышения предельной цены на товары (работы, услуги)
С приложением к нему обосновывающих материалов, подтверждающих причины повышения предельной цены
В сфере обязательного страхования работника от несчастных случаев при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей
384.
Уведомление об изменении класса профессионального риска работника (работников)
Страхователь
Страховая организация
В течение 10 рабочих дней с момента изменения класса профессионального риска работника (работников)
385.
Уведомление о несчастном случае
Страхователь
Страховая организация
Незамедлительно, но не позднее 3 рабочих дней, как ему стало известно о наступлении несчастного случая
386.
Документы, необходимые для расчета страховой выплаты
Страхователь
Страховая организация
В установленные договором сроки
387.
Документы об условиях труда работников, предшествовавших страховым случаям
Страхователь
Уполномоченный орган по труду и организации здравоохранения
По мере необходимости
388.
Информация о реорганизации или ликвидации
Страхователь
Страховая организация
По мере необходимости
В сфере обязательного страхования
389.
Списки участников системы обязательного социального страхования, за которых производятся социальные отчисления
Плательщик
Уполномоченный орган государственных доходов
По мере необходимости
390.
Декларация по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу, в которой отражает сведения по начисленным социальным отчислениям за участников системы обязательного социального страхования
Плательщик
Уполномоченный орган государственных доходов
Ежеквартально
В сфере пенсионного обеспечения
391.
Информация о произведенных страховых выплатах по договору пенсионного аннуитета
Страховые организации
Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Ежемесячно
392
Информация о вкладчиках обязательных пенсионных взносов, обязательных пенсионных взносов работодателя единого накопительного пенсионного фонда, в пользу которых взыскивается задолженность по обязательным пенсионным взносам, обязательным пенсионным взносам работодателя, а также списки работников, в пользу которых взыскивается задолженность по обязательным профессиональным пенсионным взносам
Агент
Уполномоченный орган государственных доходов
По мере необходимости

382.
Шекті бағада ескерілген инвестициялық бағдарламаның (жобаның) орындаулуы не орындалмауы туралы жартыжылдық ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Табиғи монополия саласындағы уәкілетті органның ведомствосы
Жылына 2 рет (одан әрі бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыра отырып есептік жарты жылдан кейінгі айдың жиырма бесінші күнінен кешіктірмей)
383.
Шекті бағаны алдағы арттыру туралы хабарлама
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Табиғи монополия саласындағы уәкілетті органның ведомствосы немесе аумақтық уәкілетті орган
Тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) шекті бағаны алдағы арттырғанға дейін кемінде күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей
Шекті бағаны арттыру себептерін растайтын дәлелдеуші материалдарды қоса бер отырып
Қызметкердің еңбек (қызметтік) міндеттерін орындау кезінде жазатайым оқиғалардан міндетті сақтандыру саласында
384.
Қызметкердің (қызметкерлердің) кәсіби тәуекелі деңгейінің өзгеруі туралы хабарлама
Сақтанушы
Сақтандырушы
Қызметкердің (қызметкерлердің) кәсіби тәуекелі деңгейінің өзгеруі сәтінен бастап 10 жұмыс күні ішінде
385.
Жазатайым оқиға туралы хабарлама
Сақтанушы
Сақтандырушы
Дереу, бірақ жазатайым оқиғаның орын алғандығы туралы оған белгілі болған күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей
386.
Сақтандыру өтемін есептеу үшін қажетті құжаттар
Сақтанушы
Сақтандырушы
Шартта белгіленген мерзімде
387.
Сақтандыру жағдайына себепші болған қызметкерлердің еңбек шарттары туралы құжаттар
Сақтанушы
Еңбек және денсаулық сақтауды ұйымдастыру бойынша уәкілетті орган
Қажеттігіне қарай
388.
Қайта ұйымдастыру немесе тарату туралы ақпарат
Сақтанушы
Сақтандырушы
Қажеттігіне қарай
Міндетті сақтандыру саласы
389.
Әлеуметтік аударымдар жүргізілетін міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылардың тізімі
Төлеуші
Мемлекеттік кірістер уәкілетті органы
Қажеттілігіне қарай
390.
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылар үшін есептелген әлеуметтік аударымдар бойынша мәліметтерді көрсететін жеке табыс салығы және әлеуметтік салық бойынша декларация
Төлеуші
Мемлекеттік кірістер уәкілетті органы
Тоқсан сайын
Зейнетақымен қамсыздандыру саласында
391.
Зейнетақы аннуитеті шарты бойынша жүргізілген сақтандыру төлемдері туралы ақпарат
Сақтандыру ұйымдары
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Ай сайын
392.
Міндетті зейнетақы жарналары, жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек өндіріп алынатын бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының міндетті зейнетақы жарналарының, жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарының салымшылары туралы ақпарат, сондай-ақ пайдасына міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша берешек өндіріп алынатын қызметкерлердің тізімдері
Агент
Уәкілетті мемлекеттік кіріс органы
Қажеттігіне қарай

393.
Декларация по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу
Агенты
Уполномоченный орган государственных доходов
Ежеквартально
В сфере реабилитации и банкротства
394.
Информация о финансово-хозяйственной деятельности, в том числе сведения об имеющемся у должника имуществе, в том числе имуществе, обремененном залогом, находящемся в имущественном найме (аренде) и (или) в лизинге, о деньгах, находящихся на банковских счетах, номерах счетов и месте нахождения банков, о сумме дебиторской задолженности
Должник
Суд и администратор
В течение 3 рабочих дней с даты назначения администратора
395.
Информация о ходе осуществления своей деятельности
Должник
Любому кредитору должника
Не позднее 3 рабочих дней со дня получения запроса
При проведении реабилитационной процедуры.
За исключением сведений, являющихся конфиденциальными
396.
Информация о финансовом состоянии, произведенных сделках в ходе обычных коммерческих операций за предыдущий месяц в период проведения реабилитационной процедуры
Должник
Комитет кредиторов
Ежемесячно (не позднее 15 числа каждого месяца)
397.
Уведомление о проведении заседания комитета кредиторов
Реабилитационный управляющий
Члены комитета кредиторов
Не позднее, чем за 5 рабочих дней до даты проведения заседания комитета кредиторов
398.
Информация о финансовом состоянии, произведенных сделках в ходе обычных коммерческих операций за предыдущий месяц
Реабилитационный управляющий
Кредиторам должника, Комитет кредиторов
Не позднее 15 числа каждого месяца
По требованию Комитета кредиторов

393.
Жеке табыс және әлеуме ттік салық бойынша декларация
Агенттер
Уәкілетті мемлекеттік кіріс органы
Тоқсан сайын
Оңалту және банкроттық саласында
394.
Қаржылық-экономикалық қызмет туралы ақпарат, оның ішінде борышкерге тиесілі мүлік туралы, оның ішінде мүліктік жалдау (лизинг) және (немесе) лизингке жатқызылған мүлікке, кепілге салынған мүліктің, банктік шоттардағы ақша, шот нөмірлері және банктердің орналасқан жері, дебиторлық берешек сомасы туралы мәлімет
Борышкер
Сот және әкімші
Әкімші тағайындалған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
395.
Өз қызметін жүзеге асыру барысы туралы ақпарат
Борышкер
Борышкердің кез келген кредиторы
Сұрау салуды алған күннен бастап 3 жұмыс күнінен кешіктірмей
Оңалту рәсімдерін өткізу кезінде
Құпия болып саналатын мәліметтерді қоспағанда
396.
Оңалту рәсімін өткізу кезінде алдыңғы айдағы әдеттегі коммерциялық операциялар барысында жүргізілген мәмілелердің қаржылық жай-күйі туралы ақпарат
Борышкер
Кредиторлар комитеті
Ай сайын (әр айдың 15 күнінен кешіктірмей)
397.
Кредиторлар комитетінің отырысын өткізу туралы хабарлама
Оңалтуды басқарушы
Кредиторлар комитетінің мүшелері
Кредиторлар комитетінің отырысын өткізу күніне дейін 5 жұмыс күнінен кешіктірмей
398.
Алдыңғы ай үшін әдеттегі коммерциялық операциялар барысында жасалған мәмілелер, қаржылық жай-күйі туралы ақпарат
Оңалтуды басқарушы
Борышкердің кредиторлары
Кредиторлар комитеті
Әр айдың 15 күнінен кешіктірмей
Кредиторлар комитетінің талабы бойынша

399.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
В сфере регистрации юридических лиц
400.
Извещение о внесении изменений и дополнений в устав (положение)
Юридические лица, филиал (представительство)
Уполномоченный орган по регистрации юридических лиц
В случае внесения изменений и дополнений
В сфере трудовых отношений
401.
Представление необходимой информации для мониторинга состояния условий, безопасности и охраны труда
Работодатель
Уполномоченный орган по труду и местный орган по инспекции труда, представители работников по их запросу
Один раз в квартал
402.
Информация, необходимая для ведения коллективных переговоров, заключения коллективных договоров, а также контроля за их выполнением
Работодатель
Представители работников
По мере необходимости
403.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
404.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
405.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
406.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
407.
Информация о несчастном случае, связанном с трудовой деятельностью
Работодатель
Близкие родственники пострадавшего и заинтересованные государственные органы:
местный орган по инспекции труда, территориальное подразделение уполномоченного органа в области промышленной безопасности при несчастных случаев, происшедших на опасных производственных объектах, территориальное подразделение государственного органа в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения о случаях профессионального заболевания или отравления, страховая организация, с которой заключен договор обязательного страхования работника от несчастных случаев при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей, правоохранительный орган по месту, где произошел несчастный случай, уполномоченные органы производственного и ведомственного контроля и надзора в случаях, подлежащих специальному расследованию
Незамедлительно

399.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
Заңды тұлғаларды тіркеу саласында
400.
Жарғыға (ережеге) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хабарлама
Заңды тұлғалар, филиал (өкілдіктер)
уәкілетті орган
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда
Еңбек қатынастары саласында
401.
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерді аттестаттау нәтижелері туралы есеп
Жұмыс беруші
Ұйымның орналасқан жері жөніндегі еңбек инспекциясы бойынша жергілікті органдар
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерді аттестаттау аяқталғаннан кейін бір ай мерзімде
Ұсынылатын есептер:
еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерді аттестаттау нәтижелері бойынша кәсіпорынның есебі;
өндірістік факторлар бойынша қауіпсіздік талаптарына сәйкес келмейтін жұмыс орындары бойынша есеп;
жараққат қауіпсіздігі талаптарына сәйкес келмейтін жұмыс орындары бойынша есеп;
арнайы киімдер, арнайы аяқ киім және жеке қорғану құралдарымен қамтамасыз етілмеген жұмыс орындары бойынша есеп;
өндірістік бақылау қорытындылары бойынша есеп (соңғы 12 ай үшін)
402.
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерге жүргізілген аттестаттау нәтижелері туралы есеп
Өндірістік объектілерді аттестаттау бойынша мамандандырылған ұйым
Еңбек бойынша уәкілетті мемлекеттік орган
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерге аттестаттау аяқталғаннан кейін күнтізбелік 10 күн ішінде
403.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
404.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
405.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
406.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
407.
Еңбек қызметіне байланысты жазатайым оқиға туралы ақпарат
Жұмыс беруші
Жәбірленушінің жақын туыстары және мүдделі мемлекеттік органдар:
еңбек инспекциясы бойынша жергілікті орган, қауіпті өндірістік объектілерде орын алған жазатайым оқиғалар кезінде өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі, кәсіби ауыру немесе улану туралы халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшесі, жұмыскерді еңбек (қызметтік) міндеттемелерін орындау кезінде жазатайым жағдайлардан сақтандыру шарты жасалған сақтандыру ұйымы, жазатайым оқиға болған жердегі құқық қорғау органы, арнайы тергеуге жататын жағдайларда өндірістік және ведомстволық бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органдар
Дереу

408.
Исключена приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 16.11.2022 № 80 (порядок введения в действие см. п.4).
409.
Сведения о результатах аттестации производственных объектов по условиям труда
Специализированная организация по проведению аттестации производственных объектов
Уполномоченный государственный орган по труду
В течение 10 календарных дней после завершения аттестации производственных объектов по условиям труда
410.
Информация по вопросам, связанным с защитой прав членов профсоюза
Работодатели (объединения, ассоциации, союзы)
Профсоюзный орган
По мере необходимости
411.
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) 3-ТН (скрытая безработица)
Работодатель
Центры занятости областей, района, городов областного и республиканского значения, столицы
Месячная, к 3 числа после отчетного периода
В сфере трансфертного ценообразования
412.
Информация и документы, подтверждающие обоснованность применяемой цены сделки
Участники сделки
Органы государственных доходов
В течение 90 календарных дней (по запросу уполномоченных органов)
413.
Информация и отчетность по мониторингу сделок "Экспорт товаров (работ, услуг)"
Участники сделки
Ведомство уполномоченного органа государственных доходов
Ежегодно (не позднее 15 мая года, следующего за отчетным годом)
414.
Отчетность по трансфертному ценообразованию, представляемая участником международной группы
Участники международной группы
Ведомство уполномоченного органа государственных доходов
Не позднее 12 месяцев, следующих за отчетным финансовым годом
Все сферы
415.
Публикация в периодических печатных изданиях, распространяемых на всей территории Республики Казахстан о принятом решении ликвидации юридического лица
Собственник имущества юридического лица или орган, принявший решение о ликвидации юридического лица
Орган юстиции, осуществляющий регистрацию юридических лиц, органу государственных доходов по месту регистрации
С момента принятия решения о ликвидации юридического лица
416.
Публикация в средствах массовой информации извещения о проведении общего собрания акционеров
Общество
Акционеры
Не позднее чем за 10 рабочих дней, а в случае заочного или смешанного голосования – не позднее чем за пятнадцать рабочих дней до даты проведения собрания.
Если количество акционеров компании не превышает пятидесяти акционеров, извещение должно быть доведено до сведения акционера посредством направления ему письменного извещения
417.
Материалы по вопросам повестки дня общего собрания акционеров
Общество
Акционеры
В течение 3 рабочих дней со дня получения запроса
Материалы по вопросам повестки дня общего собрания акционеров должны быть готовы и доступны по месту нахождения исполнительного органа общества для ознакомления акционеров не позднее чем за десять дней до даты проведения собрания.
Расходы за изготовление копий документов и доставку документов несет акционер, если иное не предусмотрено уставом

408.
Алып тасталды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 16.11.2022 № 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
409.
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерді аттестаттаудың аяқталуы туралы ақпарат
Өндірістік объектілерді аттестаттау бойынша мамандандырылған ұйым
Еңбек бойынша уәкілетті мемлекеттік орган
Еңбек шарттары бойынша өндірістік объектілерді аттестаттау аяқталғаннан кейін күнтізбелік 10 күн ішінде
410.
Кәсіподақ мүшелерінің құқықтарын қорғаумен байланысты мәселелер жөніндегі ақпарат
Жұмыс берушілер (бірлестіктер, қауымдастықтар, одақтар)
Кәсіподақ ұйымы
Қажеттігіне қарай
411.
Жасырын жұмыссыздық туралы мәліметтер (қысқартылған және ішінара жұмыспен қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы) 3-ТН (жасырын жұмыссыздық)
Жұмыс беруші
Облыстардың жұмыспен қамту орталықтары
Ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне қарай
Трансферттік баға белгілеу саласында
412.
Мәміленің қолданылатын бағасының негіздемесін растайтын ақпарат пен құжаттар
Мәмілеге қатысушылар
Уәкілетті органдар
Күнтізбелік тоқсан күн ішінде. (уәкілетті органдардың сұранысы бойынша)
413.
"Тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) экспорты" мәмілелерін мониторингілеу бойынша есептілік
Мәмілеге қатысушылары
Уәкілетті мемлекеттік кіріс органының ведомствосы
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 мамырынан кешіктірмей)
414.
Халықаралық топ қатысушылары ұсынатын трансферттік баға бекіту бойынша есептілік
Халықаралық топ қатысушыларды
Уәкілетті мемлекеттік кіріс органының ведомствосы
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылдың 12 кешіктірмей)
Барлық салалар
415.
Заңды тұлғаны таратудың қабылданған шешімді Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында жариялау
Заңды тұлғаны тарату туралы шешім қабылдаған заңды тұлғаның меншік иесі немесе орган
Заңды тұлғаны тіркеуді жүзеге асырған әділет органы, тіркеу орны бойынша мемлекеттік кірістер органы
Заңды тұлғаны тарату туралы шешім қабылданған сәттен бастап
416.
Акционерлердің жалпы жиналысын өткізу туралы хабарландыруды бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау
Қоғам
Акционерлер
Жиналыс өткізілетін күннен 10 жұмыс күнінен бұрын, ал сырттай немесе аралас дауыс беру жағдайында - жиналыс өткізілетін күнге дейін он бес жұмыс күнінен бұрын.
Егер компания акционерлерінің саны елу акционерден аспаса, хабарлама акционерлерге жазбаша хабарлама жіберу арқылы олардың назарына жеткізілуге тиі
417.
Акционерлердің жалпы жиналысының күн тәртібіндегі мәселелер бойынша материалдар
Қоғам
Акционерлер
Сұрау салуды алған күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде
Акционерлердің жалпы жиналысының күн тәртібінің мәселелері бойынша материалдар акционерлер танысуы үшін қоғамның атқарушы органы орналасқан жерде жиналысты өткізу күніне он күн қалғанға дейін дайын және қол жетімді болуға тиіс.
Егер жарғыда өзгеме көзделмесе, құжаттардың көшірмесін дайындауды және құжаттарды жеткізу бойынша шығыстарға акционер жауапты болады

418.
Бюллетень для голосования
Общество
Лица, включенные в список акционеров
Не позднее чем за 45 дней до даты проведения заседания общего собрания акционеров
При заочном голосовании без проведения общего собрания акционеров общество с числом акционеров пятьсот и более обязано опубликовать в средствах массовой информации, определенных уставом, бюллетень для заочного голосования на общем собрании акционеров вместе с извещением о проведении общего собрания акционеров
419.
Публикация или письменное уведомление об итогах голосования общего собрания акционеров или о результатах заочного голосования
Общество
Акционеры
В течение 15 календарных дней после закрытия общего собрания акционеров
420.
Сведения о своих аффилированных лицах
Аффилиированные лица общества
Общество
В течение 7 дней со дня возникновения аффилиированности
421.
Публикация в средствах массовой информации решения о заключении обществом крупной сделки в виде сообщения на казахском и русском языках
Общество
Кредиторы, общественность и акционеры общество
В течение 3 рабочих дней после принятия советом директоров решения о заключении обществом крупной сделки
422.
Информация:
о том, что они являются стороной сделки или участвуют в ней в качестве представителя или посредника в течение трех рабочих дней;
о юридических лицах, с которыми они аффилиированы, в том числе о юридических лицах, в которых они владеют самостоятельно или совместно со своими аффилиированными лицами десятью и более процентами голосующих акций (долей, паев), и о юридических лицах, в органах которых они занимают должности;
об известных им совершаемых или предполагаемых сделках, в которых они могут быть признаны заинтересованными лицами
Лицами, заинтересованными в совершении обществом сделки
Совет директоров
На постоянной основе
423.
Информация о следующих корпоративных событиях общества:
решения, принятые общим собранием акционеров;
решения, принятые советом директоров по перечню вопросов, информация о которых в соответствии с внутренними документами общества должна быть доведена до сведения акционеров и инвесторов;
выпуск обществом акций и других ценных бумаг и утверждение уполномоченным органом отчетов об итогах размещения ценных бумаг общества, отчетов об итогах погашения ценных бумаг общества, аннулирование уполномоченным органом ценных бумаг общества;
совершение обществом крупных сделок и сделок, в совершении которых обществом имеется заинтересованность;
передача в залог (перезалог) имущества общества на сумму, составляющую пять и более процентов от активов данного общества;
получение обществом займа в размере, составляющем двадцать пять и более процентов от размера собственного капитала общества;
получение обществом разрешений на осуществление каких-либо видов деятельности, приостановление или прекращение действия ранее полученных обществом разрешений на осуществление каких-либо видов деятельности;
участие общества в учреждении юридического лица;
арест имущества общества;
наступление обстоятельств, носящих чрезвычайный характер, в результате которых было уничтожено имущество общества, балансовая стоимость которого составляла десять и более процентов от общего размера активов общества;
привлечение общества и его должностных лиц к административной ответственности;
возбуждение в суде дела по корпоративному спору;
решения о принудительной реорганизации общества;
иные события, затрагивающие интересы акционеров общества и инвесторов, в соответствии с уставом общества, а также проспектом выпуска ценных бумаг общества
Общество
Акционеры, инвесторы общества
На постоянной основе

418.
Дауыс беру бюллетені
Қоғам
Акционерлер тізіміне енгізілген тұлғалар
Акционерлердің жалпы жиналысы отырысын өткізгенге дейін 45 күннен кешіктірмей
Акционерлерінің саны бес жүз және одан да көп қоғам акционерлерінің жалпы жиналысын өткізбей, сырттай дауыс берген кезде жағдайда акционерлердің жалпы жиналысында сырттай дауыс беруге арналған бюллетеньді акционерлердің жалпы жиналысының өткізілетіні туралы хабармен бірге жарғыда белгіленген бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға міндетті
419.
Акционерлердің жалпы жиналысының дауыс беру қорытындылары туралы немесе сырттай дауыс беру нәтижелері туралы жариялау немесе жазбаша хабарлау
Қоғам
Акционерлер
Акционерлердің жалпы жиналысы жабалғаннан кейін күнтізбелік 15 күн ішінде
420.
Өздерінің үлестес тұлғалары туралы мәліметтер
Қоғамның үлестес тұлғалары
Қоғам
Үлестестік туындаған күннен бастап 7 күн ішінде
421.
Қоғамның ірі мәміле жасауы туралы шешімді бұқаралық ақпарат құралдарында қазақ және орыс тілдеріндегі хабарлама түрінде жариялауы
Қоғам
Кредиторлар, қоғамдастық және қоғам акционерлері
Директорлар кеңесі қоғаммен ірі мәміле жасау туралы шешім қабылдағаннан кейін 3 жұмыс күні ішінде
422.
Мынадай:
олар үш жұмыс күні ішінде мәміленің қатысушы тарапы немесе оған өкіл не делдал ретінде қатыса алатындығы туралы;
олар үлестес заңды тұлғалар туралы, оның ішінде олар дербес немесе он және одан да көп пайызды дауыс беруші акциялары (үлестері, пайлары) бар өздерінің үлестес тұлғаларымен бірлесіп ие болған заңды тұлғалар туралы және олар лауазым атқарып отырған органдардағы заңды тұлғалар туралы;
мүдделі тұлғалар деп танылуы мүмкін оларға мәлім жасалған немесе жоспарланған мәмілелер туралы ақпарат
Қоғаммен мәміле жасауға мүдделі тұлғалар
Директорлар кеңесі
Тұрақты негізде
423.
Қоғамның мынадай корпоративтік оқиғалары туралы ақпарат:
акционерлердің жалпы жиналысында қабылданған шешімдер;
қоғамның ішкі құжаттарына сәйкес акционерлер мен инвесторларға жеткізілуі тиіс мәселелер тізбесі бойынша директорлар кеңесі қабылдаған шешімдер;
қоғамның акцияларды және басқа да бағалы қағаздарды шығаруы және уәкілетті органның қоғамның бағалы қағаздарын орналастыру қорытындылары туралы есептерді қоғамның бағалы қағаздарын өтеу қорытындылары туралы есептерді бекітуі, уәкілетті органның қоғамның бағалы қағаздарының күшін жоюы;
қоғамның ірі мәмілелер мен жасауда өзінің мүддесі бар мәмілелерді жасауы;
қоғамның мүлкін оның активтерінің бес және одан көп пайызын құрайтын сомаға кепілге (қайта кепілге) беру; - қоғамның меншікті капиталы мөлшерінің жиырма бес және одан да көп пайызын құрайтын мөлшерде қарыз алуы;
қоғамның кез келген қызметті жүзеге асыруы, бұрын қандай да бір қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін қоғам алған рұқсаттарды уақытша тоқтатуы немесе тоқтатуы үшін рұқсаттарды алуы;
қоғамның заңды тұлғаны құруға қатысуы;
қоғам мүлкіне тыйым салу;
баланстық құны қоғам активтерінің жалпы мөлшерінің он және одан көп пайызын құрайтын, қоғам мүлкі жойылған төтенше сипаттағы жағдайлардың басталуы;
қоғам мен оның лауазымдық тұлғаларын әкімшілік жауапкершілікке тарту;
сотта копоративтік дау бойынша іс қозғау;
қоғамды мәжбүрлеп қайта құру туралы шешім;
қоғамның жарғысына, сондай-ақ қоғамның бағалы қағаздарын шығару аңдатпасына сәйкес қоғамның акционерлері мен инвесторлардың мүдделерін қозғайтын өзге де оқиғалар
Қоғам
Акционерлер, қоғам инвесторлары
Тұрақты негізде

424.
Информация о размещении на корпоративном веб-сайте о корпоративных событиях:
решения, принятые общим собранием акционеров;
выпуск обществом акций и других ценных бумаг и утверждение уполномоченным органом отчетов об итогах размещения ценных бумаг общества, отчетов об итогах погашения ценных бумаг общества, аннулирование уполномоченным органом ценных бумаг общества;
совершение обществом крупных сделок и сделок, которые отвечают одновременно следующим условиям: являются сделками, в совершении которых обществом имеется заинтересованность, и связаны с приобретением или отчуждением имущества, стоимость которого составляет десять и более процентов от размера общей балансовой стоимости активов общества на дату принятия уполномоченным органом общества решения о заключении таких сделок;
получение обществом займа в размере, составляющем двадцать пять и более процентов от размера собственного капитала общества;
получение обществом разрешений на осуществление каких-либо видов деятельности, приостановление или прекращение действия ранее полученных обществом разрешений на осуществление каких-либо видов деятельности;
участие общества в учреждении юридического лица;
арест имущества общества;
наступление обстоятельств, носящих чрезвычайный характер, в результате которых было уничтожено имущество общества, балансовая стоимость которого составляла десять и более процентов от общего размера активов общества;
привлечение общества и его должностных лиц к административной ответственности;
возбуждение в суде дела по корпоративному спору
Публичная компания
Акционеры общества
На постоянной основе
425.
Размещение на интернет-ресурсе депозитария: финансовой отчетности, информации о корпоративных событиях, годовой финансовой отчетности общества и аудиторских отчетов, списки аффилированных лиц акционерных обществ, а также информации о суммарном размере вознаграждения членов исполнительного органа по итогам года
Общество
Акционеры, инвесторы общества
На постоянной основе
Общество, чьи ценные бумаги включены в список фондовой биржи, в дополнение к информации, указанной в части первой настоящего пункта, обеспечивает размещение на интернет-ресурсе депозитария финансовой отчетности, определенного в соответствии с законодательством Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности, ежеквартальной финансовой отчетности и предоставляет фондовой бирже в порядке, установленном ее внутренними документами, для публикации на интернет-ресурсе фондовой биржи информацию обо всех корпоративных событиях и ежеквартальную финансовую отчетность.
Общество обязано разместить на корпоративном веб-сайте информацию о крупных акционерах, а также сведения о членах органа управления общества, совмещающих руководящую должность или иную основную деятельность в другом юридическом лице, с указанием информации об их полномочиях и обязанностях в другом юридическом лице в порядке, определяемом внутренними документами фондовой биржи

424.
Корпоративтік оқиғалар туралы корпоративтік веб-сайтта орналастыру туралы ақпарат: акционерлердің жалпы жиналысында қабылданған шешімдер;
қоғамның акцияларды және басқа да бағалы қағаздарды шығаруы және уәкілетті органның қоғамның бағалы қағаздарын орналастыру қорытындылары туралы есептерді, қоғамның бағалы қағаздарын өтеу қорытындылары туралы есептерді бекітуі, уәкілетті органның қоғамның бағалы қағаздарының күшін жоюы;
қоғамның ірі мәмілелерді және бір уақытта мынадай талаптарға жауап беретін мәмілелерді жасауы: қоғам жасауға мүдделі және құны қоғамның уәкілетті органы мұндай мәмілелерді жасау туралы шешімді қабылдаған күні қоғам активтерінің жалпы баланстық құны өлшемінің он және одан көп пайызын құрайтын мүлікті сатып алуға немесе иеліктен шығаруға байланысты мәмілелер болып табылады;
қоғамның меншікті капиталы мөлшерінің жиырма бес және одан көп пайызын құрайтын мөлшерде қарыз алуы;
қоғамның кез келген қызметті жүзеге асыруы, бұрын қандай да бір қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін қоғамға алған рұқсаттарды уақытша тоқтату немесе тоқтатуы үшін рұқсаттарды алуы;
қоғамның заңды тұлғаны құруға қатысуы;
қоғам мүлкіне тыйым салу;
баланстық құны қоғам активтерінің жалпы мөлшерінің он және одан көп пайызын құрайтын, қоғам мүлкі жойылған төтенше сипаттағы жағдайлардың басталуы;
қоғам мен оның лауазымдық тұлғаларын әкімшілік жауапкершілікке тарту;
сотта копоративтік дау бойынша іс қозғау
Көпшілік компания
Қоғам акционерлері
Тұрақты негізде
425.
Депозитарийдің интернет-ресурсында: қаржылық есептілікті, корпоративтік оқиғалар туралы ақпаратты, қоғамның жылдық қаржылық есептілігін және аудиторлық есептерді, акционерлік қоғамдардың үлестес тұлғаларының тізбесін, сондай-ақ атқарушы орган мүшелеріне жылдың қорытындысы бойынша сыйақының жиынтық мөлшері туралы ақпаратты орналастыру
Қоғам
Акционерлер, қоғам инвесторлары
Тұрақты негізде
Бағалы қағаздары қор биржасының тізіміне енгізілген қоғам осы тармақтың бірінші бөлігінде көрсетілген ақпаратқа толықтыру ретінде Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы заңнамасына сәйкес айқындалған қаржылық есептілік депозитарийінің интернет-ресурсында қаржылық есептілікті, тоқсан сайынғы қаржылық есептілікті орналастыруды қамтамасыз етеді және қор биржасының интернет-ресурсында жариялау үшін барлық корпоративтік оқиғалар туралы ақпаратты және тоқсан сайынғы қаржылық есептілікті қор биржасына оның ішкі құжаттарында белгіленген тәртіппен ұсынады.
Қоғам корпоративтік веб-сайтта ірі акционерлер туралы ақпаратты, сондай-ақ қоғамның басқару органы мүшелерінің қор биржасының ішкі құжаттарында айқындалатын тәртіппен мүшелерінің басшы лауазымды немесе өзге де негізгі қызметті басқа заңды тұлға атынан бірге орындауы туралы мәкіметті олардың өкілеттіктері мен міндеттері туралы ақпаратты көрсете отырып, олар туралы мәліметтерді орналастыруға міндетті

426.
Информация о возбуждении в суде дела по корпоративному спору
Общество
Акционеры
В течение 7 рабочих дней с даты получения обществом соответствующего судебного извещения
427.
Информация о копиях документов касающиеся деятельности Общества
Общество
Акционеры
Не позднее 10 календарных дней со дня поступления такого требования в общество
Допускается введение ограничений на предоставление информации, составляющей служебную, коммерческую или иную охраняемую законом тайну.
Размер платы за предоставление копий документов устанавливается обществом и не может превышать стоимость расходов на изготовление копий документов и оплату расходов, связанных с доставкой документов акционеру.
Документы, регламентирующие отдельные вопросы выпуска, размещения, обращения и конвертирования ценных бумаг общества, содержащие информацию, составляющую служебную, коммерческую или иную охраняемую законом тайну, должны быть представлены для ознакомления акционеру по его требованию
428.
Уведомление о реорганизации и объявление в средствах массовой информации
Реорганизуемые общества
Кредиторы общества
С момента реорганизации
К уведомлению прилагается передаточный акт.
429.
Объявление в средствах массовой информации и на корпоративном веб-сайте реорганизуемых банков с указанием времени, места и порядка ознакомления кредиторов с передаточным актом информации о реорганизации банков в форме присоединения, в отношении одного из которых была проведена реструктуризация
Общество
Кредиторы общества
С момента реорганизации
Требование о направлении письменных уведомлений кредиторам с приложением передаточного акта не распространяется на случаи реорганизации банков в форме присоединения
430.
Уведомления о разделении и объявление в средствах массовой информации
Общество
Кредиторы общества
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием акционеров решения
431.
Уведомление о реорганизации в форме выделения и объявление в средствах массовой информации
Общество
Кредиторы общества
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием акционеров решения
432.
Извещение о принятии общим собранием ТОО решения об увеличении уставного капитала
Товарищество с ограниченной ответственностью
Регистрирующий орган
В течение 3 месяцев со дня принятия общим собранием решения об увеличении уставного капитала
К моменту извещения должны быть внесены вклады на сумму не менее половины суммы, на которую увеличивается уставный капитал
433.
Уведомление о принятии общим собранием участников ТОО решения об уменьшении уставного капитала либо подача объявления в официальном издании, в котором публикуются сведения о товариществах
Товарищество с ограниченной ответственностью
Кредиторы
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием участников товарищества с ограниченной ответственностью решения

426.
Сотта корпоративтік дау бойынша іс қозғау туралы ақпарат
Қоғам
Акционерлер
Тиісті сот хабарламасын қоғам алған күннен бастап 7 жұмыс күні ішінде
427.
Қоғамның қызметіне қатысты құжаттардың көшірмелері туралы ақпарат
Қоғам
Акционерлер
Қоғамға осындай талап келіп түскен күннен бастап күнтізбелік 10 күннен кешіктірмей
Қызметтік, коммерциялық немесе заңмен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын ақпаратты ұсынуға шектеу қоюға жол беріледі.
Құжаттардың көшірмелерін ұсыну үшін төлем мөлшерін қоғам белгілейді және құжаттардың көшірмелерін жасау және акционерге құжаттарды беру бойынша шығыстар құнынан аспайды.
Қоғамның қызметтік, коммерциялық немесе заңмен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын ақпаратты қамтитын қоғамның бағалы қағаздарын шығару, орналастыру, айналысқа жіберу және айырбастаудың жекелеген мәселелерін регламенттейтін құжаттар акционерге оның талабы бойынша танысу үшін ұсынылуы тиіс
428.
Қайта ұйымдастыру туралы хабарлау және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау
Қайта құрылатын қоғамдар
Қоғам кредиторлары
Қайта ұйымдастыру сәтінен бастап
Хабарламаға табыстау актісі қоса тіркеледі.
429.
Бұқаралық ақпарат құралдарында және қайта құрылатын банктердің корпоративтік веб-сайтында кредиторларды табыстау актісімен таныстыру уақытын, орны мен тәртібін көрсете отырып, біреуіне қатысты қайта құру жүргізілген кредиторларды біріктіру нысанында банктерді қайта ұйымдастыру туралы ақпаратты жариялау
Қоғам
Қоғам кредиторлары
Қайта ұйымдастыру сәтінен бастап
Табыстау актісін қоса тіркей отырып кредиторларға жазбаша хабарламаны жіберу туралы талап банктерді біріктіру нысанында қайта ұйымдастыру жағдайларына қолданылмайды
430.
Бөлу туралы хабарлау мен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау
Қоғам
Қоғам кредиторлары
Акционерлердің жалпы жиналысының шешімімен қабылданған күннен бастап екі ай мерзімінде
431.
Бөліну нысанындағы қайта ұйымдастыру туралы хабарлама және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау
Қоғам
Қоғам кредиторлары
Акционерлердің жалпы жиналысының шешімімен қабылданған күннен бастап екі ай мерзімінде
432.
ЖШС-ның жалпы жиналысында жарғылық капиталды ұлғайту бойынша шешім қабылдау туралы хабарлама
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Тіркеу органы
Жалпы жиналыста жарғылық капиталды ұлғайту туралы шешім қабылдаған күннен бастап 3 ай ішінде
Хабарлау сәттіне жарғылық капитал ұлғайтылатын соманың жартысынан кем емес сомаға салымдар енгізілуі тиіс
433.
ЖШС қатысушыларының жалпы жиналысында жарғылық капиталды азайту туралы шешім қабылданғаны туралы хабарлама не серіктестіктер туралы мәлімет жарияланатын ресми баспаға хабарландыру беру
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Кредиторлар
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік қатысушыларының жалпы жиналысы шешім қабылдаған күннен бастап екі ай мерзімі ішінде

434.
Извещение о намерении приобрести в совокупности пятьдесят и более процентов долей участия в уставном капитале ТОО
Лицо, самостоятельно или совместно со своими аффилиированными лицами
Участники товарищества с ограниченной ответственностью
С момента намерения
Извещение должно содержать информацию о лице и его аффилированных лицах, которые имеют намерение приобрести в совокупности пятьдесят и более процентов долей участия в уставном капитале, и о предлагаемой цене приобретения долей.
При этом предлагаемая цена должна быть не ниже цены, которая была в извещении о намерении приобретения.
Срок ответа на извещение о намерении участниками товарищества должен быть не менее тридцати дней
435.
Уведомление о принятии общим собранием участников ТОО решения о слиянии, присоединении
Товарищество с ограниченной ответственностью
Кредиторы
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием его участников решения о слиянии, присоединении
436.
Объявление в официальных органах печати о принятии общим собранием участников ТОО решения о слиянии, присоединении
Товарищество с ограниченной ответственностью
Кредиторы
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием его участников решения о слиянии, присоединении
437.
Сообщение о принятии общим собранием участников ТОО решения о разделении, выделении
Товарищество с ограниченной ответственностью
Кредиторы по обязательствам
С момента принятия решения о разделении, выделении
438.
Уведомление о принятии общим собранием участников ТОО решения о разделении, выделении
Товарищество с ограниченной ответственностью
Кредиторы
В двухмесячный срок со дня принятия общим собранием его участников решения о разделении, выделении
439.
Государственная регистрация товарищества с ограниченной ответственностью, возникающего в результате реорганизации
Товарищество с ограниченной ответственностью
Орган, осуществляющий государственную регистрацию юридических лиц
По истечении срока, предоставленного кредиторам для заявления требований к участвующим в реорганизации товариществам
Примечание:
*Статистические формы общегосударственных и ведомственных наблюдений предоставляются согласно ежегодно утверждаемому уполномоченным органом в области государственной статистики Плану статистических работ.
Расшифровка аббревиатур:
ВГВ – Вирусный гепатит В
ОРВИ – Острые респираторные вирусные инфекции
ТОО –Товарищество с ограниченной ответственностью
ВГС – Вирусный гепатит С
СЭХ – Санитарно-эпидемиологические характеристики
ГПЗ – Гриппоподобные заболевания

434.
ЖШС-ның жарғылық капиталында жалпы елу және одан жоғары пайызды қатысу үлесін сатып алу ниеті туралы хабарлама
Дербес немесе өзінің үлестес тұлғаларымен бірге тұлға
ЖШС қатысушылары
Ниеттену сәтінен бастап
Хабарламада жарғылық капиталдағы акциялардың елу және одан да көп пайызын қатысу үлесін сатып алуға ниет білдірген тұлға және оның үлестес тұлғалары және үлестерді сатып алудың бағасы туралы ақпарат болуы тиіс.
Бұл ретте ұсынылатын баға сатып алуға ниет білдірген хабарламадағы болған бағадан төмен болмауы керек.
Серіктестікке қатысушылардың ниеті туралы хабарламаға жауап беру мерзімі кем дегенде отыз күн болуы керек
435.
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік қатысушыларының жалпы жиналысының бірігу, қосылу туралы шешім қабылдауы туралы хабарлама
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Кредиторлар
Қатысушылардың жалпы жиналысы қосу, бірігу туралы шешім қабылдаған күннен бастап екі ай мерзім ішінде
436.
ЖШС қатысушыларының жалпы жиналысында бірігу, қосылу туралы шешім қабылдағаны туралы ресми баспа органдарында жариялау
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Кредиторлар
Қатысушылардың жалпы жиналысында қосу, бірігу туралы шешім қабылдаған күннен бастап екі ай мерзім ішінде
437.
ЖШС қатысушыларының жалпы жиналысында бөлу, бөліп шығару туралы шешім қабылдағандығы туралы хабарлама
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Міндеттемелер бойынша кредиторлар
Бөлу, бөліп шығару туралы шешім қабылданған сәттен бастап
438.
Жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің қатысушыларының жалпы жиналысында бөлу, бөліп шығару туралы шешім қабылдау туралы хабарлама
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Кредиторлар
Қатысушыларының жалпы жиналысында бөлу, бөліп шығару туралы шешім қабылдаған күннен бастап екі ай мерзім ішінде
439.
Қайта ұйымдастыру нәтижесінде пайда болатын жауапкершілігі шектеулі серіктестікті мемлекеттік тіркеу
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу жүзеге асырушы орган
Қоғам кредиторларға қайта ұйымдастыруға қатысушыларға талап қою үшін берілген мерзім өткеннен кейін
Ескертпе
*Жалпы мемлекеттік және ведомстволық бақылаулардың статистикалық нысандары мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органы жыл сайын Статистикалық жұмыс жоспарына сәйкес беріледі.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ВГВ – В вирусты гепатиті
ЖРВИ – Жіті респираторлық вирустық инфекциялар
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
СГВ – С вирусты гепатиті
СЭХ – Санитарлық-эпидемиологиялық сипаттамалар
ТТА – Тұмау тектес аурулар