О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 28 февраля 2018 года № 206-401. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 марта 2018 года № 1165
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2017 года № 637 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 115202), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Астаны от 24 июля 2015 года № 113-1260 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 939, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 8 сентября 2015 года № 99 (3304), "Вечерняя Астана" от 8 сентября 2015 года № 99 (3322);
2) постановление акимата города Астаны от 29 марта 2016 года № 10-602 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 24 июля 2015 года № 113-1260 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1008, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 19 апреля 2016 года № 44 (3396), "Вечерняя Астана" от 19 апреля 2016 года № 44 (3414).
2. Государственному учреждению "Управление коммунального имущества и государственных закупок города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 206-401 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 1165 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 12 қазандағы № 637 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 115202 болып тіркелген) қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 113-1260 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 939 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 99 (3304) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 99 (3322) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 113-1260 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 10-602 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1008 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 44 (3396) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 44 (3414) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
2. "Астана қаласының Коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Амрина А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Исекешев

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.К. Амринге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев