О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № С-24/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2018 года № 6944
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау, согласно приложению 1.
2. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау, согласно приложению 2.
3. Признать утратившими силу следующие решения Кокшетауского городского маслихата:
1) решение Кокшетауского городского маслихата "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау" от 25 ноября 2016 года № С-5/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5619, опубликовано 23 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение Кокшетауского городского маслихата "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 ноября 2016 года № С-5/8 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау" от 20 марта 2018 года № С-19/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6511, опубликовано 11 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
24-ой внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Ж.Амиржанов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Е.Исимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"22" ноября 2018 года
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 22 ноября
2018 года № С-24/6
Схема зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау
№ Зоны
Наименование зоны

Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № С-24/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6944 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері 2 қосымшаға сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
3. Көкшетау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" 2016 жылғы 25 қарашадағы № С-5/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5619 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № С-5/8 "Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6511 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
24-ші кезектен тыс
сессиясының төрағасы
Ж.Әміржанов
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Е.Исимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "22" қараша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 22 қарашадағы
№ С-24/6
шешіміне 1 қосымша
Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
Аймақтың №
Аймақтын атауы