О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2018 года № С 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2018 года № 6986.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 061 836,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 683 570,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 912,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 758,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 335 595,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 064 091,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 900,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 575,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 475,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 645,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 645,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № С 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Урюпинского сельского округа на 2019 год в сумме 7 562,0 тысяч тенге, на 2020 год в сумме 7 626,0 тысяч тенге, на 2021 год в сумме 7 756,0 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные изъятия, передаваемые из бюджета города Акколь в районный бюджет на 2019 год в сумме 59 723,0 тысяч тенге, на 2020 год в сумме 67 947,0 тысяч тенге, на 2021 год в сумме 78 759,0 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2019 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть в составе поступлений районного бюджета целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2019 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2019 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 944 928,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С 33-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6986 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 061 836,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 683 570,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 912,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 31 758,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 335 595,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 064 091,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – - 3 900,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 575,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 475,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 1 645,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – - 1 645,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 10.12.2019 № С 48-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен Урюпинка ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар, 2019 жылға – 7 562,0 мың теңге сомасында, 2020 жылға – 7 626,0 мың теңге сомасында, 2021 жылға – 7 756,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Ақкөл қаласының бюджетінен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлар, 2019 жылға – 59 723,0 мың теңге сомасында, 2020 жылға – 67 947,0 мың теңге сомасында, 2021 жылға – 78 759,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
5. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 944 928,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 11 475,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2019 № С 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Исключен решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2019 № С 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 7.
11. Распределить трансферты органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 8.
11-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа согласно приложению 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
11-2. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-2 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
11-3. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-3 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии Аккольского
районного маслихата
Н.Калашникова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33 – 1
Районный бюджет на 2019 год

7. Аудандық бюджетте 2019 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 11 475,6 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 20.11.2019 № С 46-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Алынып тасталды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 20.11.2019 № С 46-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдар, ауылдық округтер арасында бөлу 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттеріне 9 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11-2. 2019 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттеріне 10 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11-3. 2019 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттеріне 11 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Калашникова
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33 - 1 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

1 390,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 600,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 600,0
04
Образование
2 715 644,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 367,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 367,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 674 649,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 205,0
003
Общеобразовательное обучение
2 205 738,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 398,5
006
Дополнительное образование для детей
70 010,6
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
147 633,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 192,8
018
Организация профессионального обучения
30 143,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
189,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
161 138,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
39 628,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
39 628,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
387 794,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
374 762,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 491,9
002
Программа занятости
78 671,7
005
Государственная адресная социальная помощь
129 810,0
006
Оказание жилищной помощи
387,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

1 390,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 600,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 600,0
04
Бiлiм беру
2 715 644,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 367,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 367,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 674 649,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 205,0
003
Жалпы білім беру
2 205 738,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 398,5
006
Балаларға қосымша білім беру
70 010,6
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
147 633,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 192,8
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
30 143,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
189,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
161 138,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
39 628,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
39 628,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
387 794,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374 762,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 491,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
78 671,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
129 810,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
387,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

11 377,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9 000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 600,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
52 669,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 034,4
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 300,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
44 334,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114 920,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 734,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 734,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23 840,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23 840,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 282,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 320,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 700,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 262,5
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74 062,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12 714,6
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 185,4
006
Организация санитарного убоя больных животных
333,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 105,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 333,4
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 628,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17 763,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 179,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 569,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9 569,5
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

11 377,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 600,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
52 669,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 034,4
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 300,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
44 334,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114 920,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 734,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5 734,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23 840,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 840,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 282,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 320,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 700,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 262,5
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74 062,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 714,6
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 185,4
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
333,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 105,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 333,4
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 628,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 763,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 179,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 569,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 569,5
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

21 610,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 085,7
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
15 524,4
12
Транспорт и коммуникации
18 500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
18 500,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
11 500,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7 000,0
13
Прочие
12 272,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 151,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 151,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 458,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 431,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 027,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 663,5
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6 663,5
14
Обслуживание долга
8,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8,4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
8,4
15
Трансферты
129 863,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
129 863,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
176,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
117 829,0
038
Субвенции
7 562,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
4 296,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-3 900,6
Бюджетные кредиты
7 575,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 575,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

21 610,1
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 085,7
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15 524,4
12
Көлiк және коммуникация
18 500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 500,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7 000,0
13
Басқалар
12 272,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 151,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 151,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 458,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 431,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 027,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 663,5
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 663,5
14
Борышқа қызмет көрсету
8,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8,4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8,4
15
Трансферттер
129 863,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
129 863,0
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
176,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
117 829,0
038
Субвенциялар
7 562,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
4 296,0
III. Таза бюджеттiк кредит беру
-3 900,6
Бюджеттiк кредиттер
7 575,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 575,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

7 756,0
038
Субвенции
7 756,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № С 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 920 168,0
Целевые текущие трансферты
1 230 822,0
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
22 457,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
516 632,0
Отдел образования района (города областного значения)
476 989,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
476 989,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184 880,1
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 513,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
534,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 343,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 789,0
На развитие рынка труда, в том числе:
35 626,1
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам
2 525,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
17 429,5
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
1 064,5
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
14 139,5
На обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
467,6
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 766,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
129 309,0
Отдел строительства района (города областного значения)
29 863,9
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
29 863,9
Целевые трансферты на развитие
681 771,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
681 771,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"

7 756,0
038
Субвенциялар
7 756,0
III. Таза бюджеттiк кредит беру
0,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33-1 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 10.12.2019 № С 48-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 920 168,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 230 822,0
оның iшiнде:
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
22 457,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
516 632,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
476 989,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
476 989,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184 880,1
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3 513,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
534,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 343,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 789,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
35 626,1
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2 525,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
17 429,5
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 064,5
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
14 139,5
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
467,6
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
9 766,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
129 309,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 863,9
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін
29 863,9
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
681 771,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
681 771,0
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға

285 139,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
396 632,0
Бюджетные кредиты
7 575,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 575,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 575,0
Приложение 5 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2019 № С 48-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
418 351,8
Целевые текущие трансферты
361 856,7
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
77 415,5
На содержание коммунального государственного учереждения "Smart Aqkol"
61 415,5
На укрепление материально-технической базы Аккольского района
16 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
33 147,5
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
5 087,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
9 350,0
На приобретение и доставку учебников для школ
12 105,5
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 928,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 077,9
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
2 992,2
На выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
3 131,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
10 586,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 727,1
На развитие рынка труда, в том числе:
6 225,5
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные
505,0
на общественные работы
5 720,5
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
5 416,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57 391,3
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой

285 139,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
396 632,0
Бюджеттік кредиттер
7 575,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 575,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7 575,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33-1 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 10.12.2019 № С 48-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
418 351,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
361 856,7
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
77 415,5
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қамтамасыз етуге
61 415,5
Ақкөл ауданының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
16 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
33 147,5
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
5 087,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
9 350,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы
12 105,5
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы
1 928,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 077,9
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы
2 992,2
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
3 131,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
10 586,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге берілетін
1 727,1
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
6 225,5
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
505,0
қоғамдық жұмысқа
5 720,5
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге берілген ағымдағы
5 416,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57 391,3
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

17 763,3
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39 628,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 200,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15 524,4
На разработку схем развития и застройки
15 524,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
146 100,1
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
93 819,6
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Акколь
7 500,0
Ремонт электроосвещения города Акколь
7 500,0
Благоустройство города Акколь
7 500,0
Текущий ремонт магистральных канализационных сетей и КНС в городе Акколь

17 763,3
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
39 628,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 200,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
2 200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
15 524,4
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге берілген ағымдағы
15 524,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
146 100,1
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
93 819,6
Ақкөл қаласы көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын жарықтандыруды жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын абаттандыру
7 500,0
Ақкөл қаласындағы магистральды канализациялық желілер мен КСС ағымдағы жөндеу жұмыстары

7 351,0
Текущий ремонт колодцев и магистральных водопроводных сетей города Акколь
7 429,5
Ремонтные работы по котельным и тепловым сетям в городе Акколь
15 000,0
Целевые трансферты на развитие
56 495,1
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
56 495,1
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
20 000,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

7 351,0
Ақкөл қаласындағы құдықтар мен магистральды су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
7 429,5
Ақкөл қаласындағы қазандық және жылу желілері бойынша жөндеу жұмыстары
15 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
56 495,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
56 495,1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
20 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

4 296,0
в том числе:
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
470,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
470,0
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
570,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
570,0
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
870,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
870,0
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
670,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
670,0
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
746,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
746,0
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
570,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
570,0
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
400,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
400,0
Приложение 9 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33-1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2019 № С 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
28 336,0
Целевые текущие трансферты
28 336,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
27 575,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 000,0
Благоустройство города Акколь
17 575,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7 000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
761,0
Содержание аппарата управления Урюпинского сельского округа
761,0
Приложение 10 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2019 № С 46-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
52 880,5
Целевые текущие трансферты
52 880,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
600,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
600,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

4 296,0
оның iшiнде:
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
470,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
470,0
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
570,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
570,0
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
870,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
870,0
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
670,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
670,0
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
746,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
746,0
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
570,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
570,0
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
400,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33-1 шешіміне
9 - қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 20.11.2019 № С 46-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
28 336,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
28 336,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27 575,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 000,0
Ақкөл қаласы абаттандыру
17 575,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
761,0
Урюпин ауылдық округі әкімшілік аппаратының мазмұны
761,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33-1 шешіміне
10 - қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 20.11.2019 № С 46-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
52 880,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
52 880,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
600,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

52 280,5
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Акколь
7 500,0
Ремонт электроосвещения города Акколь
7 500,0
Благоустройство города Акколь
7 500,0
Текущий ремонт магистральных канализационных сетей и КНС в города Акколь
7 351,0
Текущий ремонт колодцев и магистральных водопроводных сетей города Акколь
7 429,5
Ремонтные работы по котельным и тепловым сетям в города Акколь
15 000,0
Приложение 11 к решению
Аккольского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № С 33-1
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2019 № С 41-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 458,0
Целевые текущие трансферты
3 458,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 458,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 027,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 431,0

52 280,5
Ақкөл қаласы көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын жарықтандыруды жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын абаттандыру
7 500,0
Ақкөл қаласындағы магистральды канализациялық желілер мен КСС ағымдағы жөндеу жұмыстары
7 351,0
Ақкөл қаласындағы құдықтар мен магистральды су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
7 429,5
Ақкөл қаласында қазандық және жылу желілері бойынша жөндеу жұмыстары
15 000,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 33-1 шешіміне
11 - қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2019 № С 41-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
3 458,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 458,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 458,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
2 027,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
1 431,0