О присвоении наименований улицам села Жибек жолы сельского округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима сельского округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 30 ноября 2018 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2018 года № 6970
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года аким сельского округа Жибек Жолы РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Жибек жолы сельского округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области: улице №1 – Самурык, улице №2 – Тастобе, №3 – Колсай, улице №4 – Шарын, улице №5 – Алакол, улице №6 – Керуен, улице №7 – Жетиген, улице №8 – Нура, улице №9 – Болашак, улице №10 – Тайказан, улице №11 – Астана, улице №12 - Ак отау, улице №13 – Хан шатыр, улице №14 – Байбесик, улице №15 – Алтын орда, улице №16 – Жасыбай, улице №17 – Байтерек, улице №18 – Нурлы тан, улице №19 – Коксарай, улице №20 – Байдалы, улице №21 – Найзакара, улице №22 – Бериктал, улице №23 – Жеруйык, улице №24 – Сулыбулак, улице №25 – Балтакара, улице №26 – Береке, улице №27 – Елток, улице №28 – Тулпар, улице №29 – Атакент, улице №30 – Актасты, улице №31 – Шалкар, улице №32 – Зангар, улице №33 – Танакол, улице №34 – Шынгыстау, улице №35 – Карагайлы, улице №36 – Мерей, улице №37 – Сырымбет, улице №38 – Асар, улице №39 – Жасыл ел, улице №40 – Мангилик ел, улице №41 – Акжол, улице №42 – Айнакол, улице №43 – Парасат, улице №44 – Улы дала, улице №45 – Алтынемел, улице №46 – Салкынбел, улице №47 – Байконыр, улице №48 – Арнасай, улице №49 – Аюлы, улице №50 – Байракты.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Жибек жолы Г.Рыспаев

Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округінің Жібек жолы ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 257 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6970 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасынын 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Жібек жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округінің Жібек жолы ауылының көшелеріне атаулар берілсін: №1 көшеге – Самұрық, №2 көшеге – Тастөбе, №3 көшеге – Көлсай, №4 көшеге – Шарын, №5 көшеге – Алакөл, №6 көшеге – Керуен, №7 көшеге – Жетіген, №8 көшеге – Нұра, №9 көшеге – Болашақ, №10 көшеге – Тайқазан, №11 көшеге – Астана, №12 көшеге – Ақ отау, №13 көшеге – Хан шатыр, №14 көшеге – Байбесік, №15 көшеге – Алтын орда, №16 көшеге – Жасыбай, №17 көшеге – Бәйтерек, №18 көшеге – Нұрлы таң, №19 көшеге – Көксарай, №20 көшеге – Байдалы, №21 көшеге – Найзақара, №22 көшеге – Беріктал, №23 көшеге – Жерұйық, №24 көшеге – Сулыбұлақ, №25 көшеге – Балтақара, №26 көшеге – Береке, №27 көшеге – Елтоқ, №28 көшеге – Тұлпар, №29 көшеге – Атакент, №30 көшеге – Ақтасты, №31 көшеге – Шалқар, №32 көшеге – Заңғар, №33 көшеге – Танакөл, №34 көшеге – Шыңғыстау, №35 көшеге – Қарағайлы, №36 көшеге – Мерей, №37 көшеге – Сырымбет, №38 көшеге – Асар, №39 көшеге – Жасыл ел, №40 көшеге – Мәңгілік ел, №41 көшеге – Ақжол, №42 көшеге – Айнакөл, №43 көшеге – Парасат, №44 көшеге – Ұлы дала, №45 көшеге – Алтынемел, №46 көшеге – Салқынбел, №47 көшеге – Байқоныр, №48 көшеге – Арнасай, №49 көшеге – Аюлы, №50 көшеге – Байрақты.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жібек жолы ауылдық округінің әкімі Г.Рыспаев