О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/2 "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15 февраля 2018 года № 25/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2018 года № 6427
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6299, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 97327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 84459 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12868 тысяч тенге;
2) затраты 97327 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3620 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2367 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14564 тысячи тенге;
2) затраты 20551 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-0) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Господарь
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Т.Ерсеитов
15 февраля 2018 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 15 февраля 2018 года

Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2 "2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 25/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 6427 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6299 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 84459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12868 мың теңге;
2) шығындар 97327 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2367 мың теңге;
трансферттер түсімі 14564 мың теңге;
2) шығындар 20551 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының
төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Т.Ерсейітов
15 ақпан 2018 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 15 ақпандағы