О переименовании улиц села Чапаевское Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима села Чапаевское Жаксынского района Акмолинской области от 25 июля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 августа 2018 года № 6760
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким села Чапаевское РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Чапаевское Жаксынского района Акмолинской области:
улицу Ленин на улицу Орталык;
улицу Степная на улицу Жибек жолы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Чапаевское В.Ракышева

Ақмола облысы Жақсы ауданы Чапай ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Чапай ауылы әкімінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6760 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Чапай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Чапай ауылының көшелері қайта аталсын:
Ленин көшесі Орталық көшесіне;
Степная көшесі Жібек жолы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Чапай ауылының әкімі В.Рақышева