О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 1/22 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2018 года № 1/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2018 года № 6879
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 1/22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6350, опубликовано 25 января 2018 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 286 264,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 200 152,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 234,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 817,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 054 060,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 288 156,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 872,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 478,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 605,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-117 664,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 664,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Р.Смагулова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Коргалжынского района
Б.Ғайса

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 1/34 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 6879 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 286 264,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 200 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 234,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 817,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 054 060,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 288 156,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 872,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 133 478,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 605,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-117 664,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 664,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Р.Смагулова
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Б.Ғайса

003
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
133 478,0
16
Погашение займов
20 098,8
1
Погашение займов
20 098,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 098,8
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20 098,8
8
Используемые остатки бюджетных средств
4 285,3
1
Остатки бюджетных средств
4 285,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
4 285,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
4 285,3
Приложение 2 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 21 ноября 2018 года № 1/34
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 1/22
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
227 664,4
Целевые текущие трансферты
94 186,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 130,4
На развитие рынка труда, в том числе:
9 053,5
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
4 604,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
842,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
3 607,5
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 882,4
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
137,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 088,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
14 969,5
Отдел образования района (города областного значения)
63 056,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
4 880,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
10 107,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
46 330,0
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 739,0
Бюджетные кредиты
133 478,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
133 478,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
133 478,0
Приложение 3 к решению
Коргалжынского районного маслихата

003
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
133 478,0
16
Қарыздарды өтеу
20 098,8
1
Қарыздарды өтеу
20 098,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 098,8
005
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20 098,8
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
4 285,3
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
4 285,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
4 285,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
4 285,3
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 қарашадағы № 1/34
шешіміне 2 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1/22
шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
227 664,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94 186,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 130,4
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
9 053,5
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
4 604,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
842,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
3 607,5
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
5 882,4
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
137,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 088,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
14 969,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
63 056,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 880,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
10 107,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
46 330,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
1 739,0
Бюджеттік несиелер
133 478,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
133 478,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
133 478,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының