О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-23/10 "О бюджетах города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2018-2020 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 17 мая 2018 года № 6С-27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 мая 2018 года № 6634
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2018-2020 годы"" от 25 декабря 2017 года № 6С-23/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6321, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинск на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 523424,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 514289,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9135,2 тысяч тенге.
2) затраты – 523424,2 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 103097,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59762,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42616,2 тысяч тенге.
2) затраты – 103097,5 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

"Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/10 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 6С-27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 мамырда № 6634 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6321 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 523424,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 514289,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9135,2 мың теңге.
2) шығындар – 523424,2 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103097,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 59762,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42616,2 мың теңге.
2) шығындар – 103097,5 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Абылайхан ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

неналоговые поступления – 521,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9841,0 тысяч тенге.
2) затраты – 15532,1 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в составе доходов бюджетов сельских округов и бюджета поселка Бурабай на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 28.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 28 согласно приложению 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXVII сессии
районного маслихата
М.Ахметов
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Бурабайского района
К.Караулов

салықтық емес түсімдер – 521,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9841,0 мың теңге.
2) шығындар – 15532,1 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:
"11-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттері мен Бурабай кентінің бюджетінің кірістері құрамында 28 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 28 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXVII сессиясының төрағасы
М.Ахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов