О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2019 года № 7048
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 620332,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615710,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 570,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4051,0 тысяч тенге;
2) затраты – 629189,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8857,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8857,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 125984,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64348,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2169,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 126899,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 915,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 915,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 7048 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Щучинск қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 620332,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 615710,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 570,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4051,0 мың теңге;
2) шығындар – 629189,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8857,6 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8857,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бурабай кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125984,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 64348,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2169,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59466,0 мың теңге;
2) шығындар – 126899,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 915,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 915,2 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Абылайхан ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 9687,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19423,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2423,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2423,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить бюджет Успеноюрьевского сельского округа на 2020-2021 годы, согласно приложениям 32 и 33 к настоящему решению.
13. Учесть, что в бюджетах на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 64182,0 тысяч тенге, в том числе:
Абылайханскому сельскому округу 9125,0 тысяч тенге;
сельскому округу Атамекен 11648,0 тысяч тенге;
Зеленоборскому сельскому округу 6568,0 тысяч тенге;
Златопольскому сельскому округу 8492,0 тысяч тенге;
Катаркольскому сельскому округу 9555,0 тысяч тенге;
Кенесаринскому сельскому округу 10914,0 тысяч тенге;
Урумкайскому сельскому округу 7880,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджетах на 2019 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в районный бюджет в сумме 507186,0 тысяч тенге, в том числе: из бюджета города Щучинска в сумме 478679,0 тысяч тенге, из бюджета поселка Бурабай в сумме 28507,0 тысяч тенге.
14-1. Учесть, что в составе доходов бюджетов города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 34.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2019 № 6С-41/5 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХVІІ
сессии районного
маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
К.Караулов
25 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Бюджет города Щучинска на 2019 год

трансферттердің түсімдері – 9687,0 мың теңге;
2) шығындар – 19423,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2423,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2423,3 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Успеноюрьев ауылдық округінің 2020-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 32, 33 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
13. 2019 жылға арналған бюджеттерде 64182,0 мың теңге сомасында аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Абылайхан ауылдық округіне 9125,0 мың теңге;
Атамекен ауылдық округіне 11648,0 мың теңге;
Зеленобор ауылдық округіне 6568,0 мың теңге;
Златополье ауылдық округіне 8492,0 мың теңге;
Қатаркөл ауылдық округіне 9555,0 мың теңге;
Кенесары ауылдық округіне 10914,0 мың теңге;
Ұрымқай ауылдық округіне 7880,0 мың теңге.
14. 2019 жылға арналған бюджеттерде 507186,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны, соның ішінде: Щучинск қаласы бюджетінен 478679,0 мың теңге сомада, Бурабай кенті бюджетінен 28507,0 мың теңге сомада ескерілсін.
14-1. 2019 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері кірістерінің құрамында 34 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.04.2019 № 6С-41/5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXVII сессиясының
төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Қ.Қарауылов
25 желтоқсан 2018 жыл
Бурабай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
1 қосымша
Щучинск қаласының 2019 жылға арналған бюджеті

от 25 декабря 2018 года
№ 6С-37/9
Бюджет села Наурызбай батыра на 2020 год
Сноска. Приложение 27 исключено решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Приложение 28
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-37/9
Бюджет села Наурызбай батыра на 2021 год
Сноска. Приложение 28 исключено решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Приложение 29 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Бюджет Урумкайского сельского округа на 2019 год

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
27 қосымша
Наурызбай батыр ауылының 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 27-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
28 қосымша
Наурызбай батыр ауылының 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 28-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бурабай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
29 қосымша
Ұрымқай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
13214,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
13214,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 34 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 34 в соответствии с решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2019 № 6С-41/5 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2019 № 6С-49/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
Всего
91155,2
Целевые текущие трансферты
91155,2
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
9004,2
Аппарат акима города Щучинска
2347,0
Аппарат акима поселка Бурабай
761,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
881,9
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
881,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
1032,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
1136,1
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
739,4
Аппарат акима сельского округа Атамекен
658,8
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
567,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих, в том числе:
10144,9
Аппарат акима города Щучинска
1404,0
Аппарат акима поселка Бурабай
1405,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
733,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
1240,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
1189,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
1343,9
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
998,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
892,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
940,0
На благоустройство населенных пунктов, в том числе:
57000,0
Аппарат акима поселка Бурабай
57000,0
Благоустройство территории поселка Бурабай
7000,0
Благоустройство поселка Бурабай (текущий ремонт уличного освещения, санитарная очистка и благоустройство поселка)
50000,0
Ремонт водопроводных сетей, в том числе:
15006,1
Аппарат акима Аблайханского сельского округа
2717,8
Текущий ремонт наружных водопроводных сетей села Озерное
2717,8
Аппарат акима сельского округа Атамекен
12288,3
Текущий ремонт водопроводных сетей села Атамекен

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
13214,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13214,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
34 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 34-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 27.08.2019 № 6С-46/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.11.2019 № 6С-49/1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сома мың теңге
1
2
Барлығы
91155,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
91155,2
соның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға, соның ішінде:
9004,2
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
2347,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
761,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
881,9
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
881,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
1032,0
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1136,1
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
739,4
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
658,8
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
567,0
Қала және ауылдық округ бюджеттеріне әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға, соның ішінде:
10144,9
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
1404,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
1405,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
733,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
1240,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
1189,0
Қатаркөл ауылдықокругі әкімінің аппараты
1343,9
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
998,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
892,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
940,0
Елді мекендерді абаттандыруға, соның ішінде:
57000,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
57000,0
Бурабай кентінің аумағын абаттандыру
7000,0
Бурабай кентін абаттандыру (көше жарықтандыруды ағымдағы жөндеу, санитариялық тазалау, кентті абаттандыру)
50000,0
Су құбыры желілерін жөндеу, соның ішінде:
15006,1
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
2717,8
Озерное ауылында сыртқы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2717,8
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
12288,3
Атамекен ауылында сыртқы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу