О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 349 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2018 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2018 года № 5965
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", подпунктом 5) статьи 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 4-2) пункта 1 и пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 235 "Об утверждении Типовых правил содержания и защиты зеленых насаждений, правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов", зарегистрированным в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10886, Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 349 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4686, опубликованное 29 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах содержания и защиты зеленых насаждений территорий городов и населенных пунктов Актюбинской области вносятся изменения на государственном языке:
в пункте 4 слово "қоғалуы" заменить на "қорғалуы";
в пункте 17 слово "жән" заменить на "және".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата А. САРМАНОВА
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА

Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 349 "Ақтөбе облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарында жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын, абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 357 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 5965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 386-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына және 2-2-тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 235 "Жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың үлгілік қағидаларын, қалалар мен елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10886 тіркелген, бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 349 "Ақтөбе облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарында жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын, абаттандырудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4686 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ақтөбе облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарында жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларында мемлекеттік тілде өзгерістер енгізіледі:
4-тармақта "қоғалуы" сөзі "қорғалуы" болып өзгертілсін;
17-тармақта "жән" сөзі "және" болып өзгертілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Ә. САРМАНОВА
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА