О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2018 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 декабря 2018 года № 3-3-191
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 133 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5833, опубликованное 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 924 885,3" заменить цифрами "6 919 202,3";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "6 078 484,4" заменить цифрами "6 072 901,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 960 218,1" заменить цифрами "6 954 635,1";
в пункте 7:
в абзаце пятом: цифры "22 609" заменить цифрами "23 197";
в пункте 8:
в абзаце шестом: цифры "8 736" заменить цифрой "0";
в абзаце тринадцатом: цифры "51 716" заменить цифрами "54 116";

Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 215 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 3-3-191 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 133 "2018-2020 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5833 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 924 885,3" сандары "6 919 302,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "6 078 484,4" сандары "6 072 901,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 960 218,1" сандары "6 954 635,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
бесінші абзацта: "22 609" сандары "23 197" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта: "8 736" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: "51 716" сандары "54 116" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце пятнадцатом: цифры "119 418" заменить цифрами "119 003";
в абзаце семнадцатом: цифры "13 038" заменить цифрами "13 618";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Алгинского района;

он бесінші абзацта: "119 418" сандары "119 003" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта: "13 038" сандары "13 618" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3."Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Алға аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата К. Ксупов
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 215

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К. Ксупов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 215 шешіміне 1 қосымша

105597,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7287
006
Оказание жилищной помощи
7803
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81434
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18132
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38443
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27434
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20590,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20590,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18561,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2029
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1473206,3
1
Жилищное хозяйство
878953,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3138,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1462,3
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1676,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
16000
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
859814,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
162264,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
697549,7
2
Коммунальное хозяйство
588874
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23204
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7204
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
565670
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

105597,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7287
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7803
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81434
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18132
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38443
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27434
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20590,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20590,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18561,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2029
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1473206,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
878953,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3138,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1462,3
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1676,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16000
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
16000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
859814,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
162264,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
697549,7
2
Коммуналдық шаруашылық
588874
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23204
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7204
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
565670
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

88444,1
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13231
006
Капитальные расходы государственного органа
334
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74879,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8836
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1600
006
Организация санитарного убоя больных животных
1568,1
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
12580
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48295
6
Земельные отношения
14956,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14956,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12658
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2298,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14809,7
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14809,7
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14809,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20328,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20328,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20328,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12328
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8000,1
12
Транспорт и коммуникации
388382,7
1
Автомобильный транспорт
388382,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2160
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

88444,1
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13565
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13231
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
334
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74879,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8836
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1600
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1568,1
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
12580
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48295
6
Жер қатынастары
14956,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14956,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12658
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2298,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14809,7
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14809,7
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14809,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20328,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20328,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20328,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12328
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8000,1
12
Көлік және коммуникация
388382,7
1
Автомобиль көлігі
388382,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2160
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі