О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 124 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25 июня 2018 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 10 июля 2018 года № 3-4-179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 124 "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5801, опубликованное 17 января 2018 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "67 329,0" заменить цифрами "69 313,0", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "63 985,0" заменить цифрами "65 969,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "67 329,0" заменить цифрами "69 313,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 124 "2018-2020 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 162 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 шілдеде № 3-4-179 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 109-1-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 124 "2018-2020 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5801 санымен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "67 329,0" сандары "69 313,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері – "63 985,0" сандары "65 969,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "67 329,0" сандары "69 313,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;

3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению № 162 Байганинского районного маслихата от 25 июня 2017 года
Приложение 1 к решению № 124 Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года
Бюджет Культабанского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 162 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 124 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР