О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 января 2018 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 января 2018 года № 5874. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 110 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786, опубликованное 17 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1:
затраты - цифры "5 430 135" заменить цифрами "5 785 880,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "48 690" заменить цифрами "48 678";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) - цифры "- 48 678" заменить цифрами "- 404 423,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - "48 678" заменить цифрами "404 423,9";
в пункте 7:
цифры "39 319" заменить цифрами "40 464,0".
Сноска. В пункт 1 на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.03.2018 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 131 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 5874 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 110 "2018-2020 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5786 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасында:
шығындар - "5 430 135" сандары "5 785 880,9" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттер беру - "48 690" сандары "48 678" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "- 48 678" сандары "- 404 423,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "48 678" сандары "404 423,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"39 319" сандары "40 464,0" сандарымен ауыстырылсын
Ескерту. 1 тармаққа қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 145 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева Б. Турлыбаев

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының
төрағасы
Байғанин аудандық сессия мәслихатының хатшысы
К. Табынбаева Б. Турлыбаев