О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 18 января 2018 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2018 года № 5880. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 123 "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5800, опубликованное 17 января 2018 года в районной газете "Жем- Сағыз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "243 986,0" заменить цифрами "300 637,0", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "213 654,0" заменить цифрами "270 305,0";
в подпункте 2):
2) затраты – цифры "243 986,0" заменить цифрами "300 637,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 132 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5880 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодекстің 109-1-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 123 "2018-2020 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5800 санымен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "243 986,0" сандары "300 637,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері – "213 654,0" сандары "270 305,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "243 986,0" сандары "300 637,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева Б. Турлыбаев

2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
К. Табынбаева Б. Турлыбаев