О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2018 года № 275. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 11 декабря 2018 года № 3-13-216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 164 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5811, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалкар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "35464,6" заменить цифрами "35039,6";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "1790,0" заменить цифрами "1957,0";
неналоговые поступления - цифры "927,0" заменить цифрами "760,0";
поступления трансфертов - цифры "32747,6" заменить цифрами "32322,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "35464,6" заменить цифрами "35039,6";
в пункте 4-1:
в абзаце первом:
цифры "4386,6" заменить цифрами "3961,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 164 "2018-2020 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 275 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 3-13-216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 164 "2018-2020 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5811 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "35464,6" сандары "35039,6" сандарымен ауыстырылсын; оның ішінде:
салықтық түсімдер - "1790,0" сандары "1957,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "927,0" сандары "760,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "32747,6" сандары "32322,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "35464,6" сандары "35039,6" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"4386,6" сандары "3961,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.