О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 33-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 сентября 2018 года № 4823
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4479, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 1018508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 801073 тысячи тенге;
поступления трансфертов 217435 тысяч тенге;
2) затраты 1028508 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 10000 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10000 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 103241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 75258 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27983 тысячи тенге;
2) затраты 109077 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5836 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5836 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 136552 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 94022 тысячи тенге;
поступления трансфертов 42530 тысяч тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 33-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 қыркүйекте № 4823 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1018508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 801073 мың теңге;
трансферттер түсімі 217435 мың теңге;
2) шығындар 1028508 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10000 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103241 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер 75258 мың теңге;
трансферттер түсімі 27983 мың теңге;
2) шығындар 109077 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5836 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5836 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 136552 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 94022 мың теңге;
трансферттер түсімі 42530 мың теңге;

2) затраты 136552 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 166999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 143396 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23603 тысячи тенге;
2) затраты 166999 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 376381 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 222412 тысячи тенге;
поступления трансфертов 153969 тысяч тенге;
2) затраты 376381 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 62253 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29930 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32323 тысячи тенге;
2) затраты 62253 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 65382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 47904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17478 тысяч тенге;
2) затраты 65382 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

2) шығындар 136552 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 143396 мың теңге;
трансферттер түсімі 23603 мың теңге;
2) шығындар 166999 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 376381 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 222412 мың теңге;
трансферттер түсімі 153969 мың теңге;
2) шығындар 376381 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62253 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29930 мың теңге;
трансферттер түсімі 32323 мың теңге;
2) шығындар 62253 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65382 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47904 мың теңге;
трансферттер түсімі 17478 мың теңге;
2) шығындар 65382 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 140877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 108540 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32337 тысяч тенге;
2) затраты 142632 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1755 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1755 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 192005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 126691 тысяча тенге;
поступления трансфертов 65314 тысяч тенге;
2) затраты 192005 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 236167 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 209967 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26200 тысяч тенге;
2) затраты 237405 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1238 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1238 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 55896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 36400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19496 тысяч тенге;
2) затраты 55896 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;
"12. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1254504 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 603854 тысячи тенге;
Жамбылского сельского округа 40922 тысячи тенге;
Елтайского сельского округа 51144 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 100141 тысяча тенге;
Райымбекского сельского округа 138837 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 800 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 27065 тысяч тенге;
Умтылский сельского округа 74662 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 26265 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 177561 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 13253 тысячи тенге.".

1) кірістер 140877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 108540 мың теңге;
трансферттер түсімі 32337 мың теңге;
2) шығындар 142632 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1755 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1755 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 192005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 126691 мың теңге;
трансферттер түсімі 65314 мың теңге;
2) шығындар 192005 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. Қарасай ауданы 2018-2020 жылдарға арналған Іргелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 236167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 209967 мың теңге;
трансферттер түсімі 26200 мың теңге;
2) шығындар 237405 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге";
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1238 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1238 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55896 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36400 мың теңге;
трансферттер түсімі 19496 мың теңге;
2) шығындар 55896 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. Қарасай ауданы 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1254504 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 603854 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 40922 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 51144 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 100141 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 138837 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 800 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 27065 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округі 74662 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 26265 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 177561 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 13253 мың теңге.".

2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "08" августа 2018 года № 33-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Каскелен на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 6 к решению Карасайского районного маслихата от "08" августа 2018 года № 33-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 16 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Первомайского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-3 шешіміне 6-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 16-қосымша
Біріншімай ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 8 к решению Карасайского районного маслихата от "08" августа 2018 года № 33-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 22 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Умтылского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-3 шешіміне 8-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттік туралы" № 23-3 шешіміне 22-қосымша
Ұмтыл ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
74662
043
Бюджетные изъятия
74662
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1 755
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 755
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 755
01
Остатки бюджетных средств
1 755
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 755
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 755
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 9 к решению Карасайского районного маслихата от "08" августа 2018 года № 33-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 25 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Шамалганского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
74662
043
Бюджеттік алып коюлар
74662
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1755
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1755
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1755
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1755
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1755
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1755
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-3 шешіміне 9-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "25" желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне 25-қосымша
Шамалган ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер