О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 32-165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2018 года № 4677
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 22-123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7 069 681 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 254 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 706 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 700 тысяч тенге;
поступление трансфертов 6 785 817 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 182 336 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 870 721 тысяча тенге;
субвенции 4 732 760 тысяч тенге;
2) затраты 7 091 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 973 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 51 752 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 51 752 тысячи тенге.";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 161 431 тысяч тенге, в том числе:
Талдыбулакскому сельскому округу 7 666 тысяч тенге;
Алтынемелскому сельскому округу 13 644 тысячи тенге;
Когалинскому сельскому округу 17 967 тысяч тенге;
Коксускому сельскому округу 15 611 тысяч тенге;
Шубарскому сельскому округу 13 387 тысяч тенге;
Карашокинскому сельскому округу 38 032 тысячи тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 32-165 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 мамырда № 4677 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 069 681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 254 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 785 817 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 182 336 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 870 721 мың теңге;
субвенциялар 4 732 760 мың теңге;
2) шығындар 7 091 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29 973 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 51 752 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 51 752 мың теңге.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 161 431 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Талдыбұлақ ауылдық округіне 7 666 мың теңге;
Алтынемел ауылдық округіне 13 644 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округіне 17 967 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне 15 611 мың теңге;
Шұбар ауылдық округіне 13 387 мың теңге;
Қарашоқы ауылдық округіне 38 032 мың теңге;

Басшиискому сельскому округу 22 114 тысяч тенге;
Шанханайскому сельскому округу 15 433 тысячи тенге;
Жайнак батырскому сельскому округу 17 577 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

Басши ауылдық округіне 22 114 мың теңге;
Шанханай ауылдық округіне 15 433 мың теңге;
Жайнақ батыр ауылдық округіне 17 577 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Кербулакского районного
маслихата Айнабеков Марат Нурмуханович
Исполняющий обязанности
секретаря Кербулакского
районного маслихата Айнабеков Марат Нурмуханович
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 24 апреля 2018 года № 32-165 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018 -2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Айнабеков Марат Нурмуханович
Кербұлақ аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы Айнабеков Марат Нурмуханович
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-165 шешіміне 1-қосымша