Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 50-210 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4939 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 30-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4489 тіркелген, 2018 жылдың 13 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 946 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 93 675 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 54 468 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 39 207 мың теңге;
2) шығындар 159 946 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 52 425 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 732 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 693 мың теңге;
2) шығындар 58 209 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 декабря № 50-210 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 декабря № 4939 болып тіркелді
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 30-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4489, опубликован 13 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Пункты 1, 2, 4, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159 946 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 66 271 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 93 675 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 54 468 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 39 207 тысяч тенге;
2) затраты 159 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58 209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 088 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 696 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 52 425 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 34 732 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 693 тысячи тенге;
2) затраты 58 209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 16-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 10, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Е. Мадьяров
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы "6" желтоқсандағы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-130 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 50-210 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Е. Мадьяров
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложени 1 к решению Сарканского районного маслихата от "6" декабря 2018 года № 50-210 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы" годы