О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 сентября 2018 года № 3933
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3622, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "218 130 355" заменить цифрами "218 381 543";
цифры "19 804 051" заменить цифрами "20 981 200";
цифры "1 520 739" заменить цифрами "1 518 209";
цифры "196 100 565" заменить цифрами "195 177 134";
в подпункте 2):
цифры "217 058 814" заменить цифрами "217 310 002";
в подпункте 3):
цифры "8 860 742" заменить цифрами "9 586 324";
цифры "12 782 769" заменить цифрами "13 508 351";
в подпункте 5):
цифры "-8 065 513" заменить цифрами "-8 791 095";
в подпункте 6):
цифры "8 065 513" заменить цифрами "8 791 095".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қыркүйекте № 3933 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3622 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрде Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"218 130 355" сандары "218 381 543" сандарымен ауыстырылсын;
"19 804 051" сандары "20 981 200" сандарымен ауыстырылсын;
"1 520 739" сандары "1 518 209" сандарымен ауыстырылсын;
"196 100 565" сандары "195 177 134" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"217 058 814" сандары "217 310 002" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"8 860 742" сандары "9 586 324" сандарымен ауыстырылсын;
"12 782 769" сандары "13 508 351" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-8 065 513" сандары "-8 791 095" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"8 065 513" сандары "8 791 095" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь
областного маслихата Б.Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 26-2 от 25 августа 2018 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 18-3 от 11 декабря 2017 года
Областной бюджет на 2018 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Б.Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 25 тамыздағы
№ 26-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 18-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

7 656 310
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 511 298
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 935 909
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 128
006
Капитальные расходы государственного органа
1 361 877
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 816
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
19 450
015
Организация содержания служебных животных
130 118
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
23 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
145 012
007
Развитие объектов органов внутренних дел
14 000
060
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
131 012
04
Образование
25 621 541
261
Управление образования области
420 885
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
420 885
261
Управление образования области
6 991 272
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 706 575
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 110 895
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
249 830
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 477 137
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
446 835
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 511 106
203
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

7 656 310
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 511 298
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 935 909
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 128
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 361 877
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 816
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
19 450
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
130 118
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
23 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
145 012
007
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
14 000
060
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
131 012
04
Бiлiм беру
25 621 541
261
Облыстың білім басқармасы
420 885
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 885
261
Облыстың білім басқармасы
6 991 272
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 706 575
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 110 895
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249 830
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 477 137
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
446 835
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 511 106
203
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi

042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
129
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
646 716
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
646 716
253
Управление здравоохранения области
1 918 674
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 918 674
253
Управление здравоохранения области
118 957
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
118 957
253
Управление здравоохранения области
39 364
029
Областные базы спецмедснабжения
39 364
253
Управление здравоохранения области
3 968 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
146 636
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
220 894
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 769
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
95 871
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
34 098
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 281 265
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 769
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 412 406
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 136 713
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
714 407
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
672 653
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
366 762
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
129
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
646 716
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
646 716
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 918 674
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 918 674
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
118 957
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
118 957
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 364
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 364
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 968 002
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 636
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
220 894
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 769
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
95 871
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
34 098
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 281 265
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 769
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 412 406
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 136 713
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
714 407
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
672 653
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
366 762
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

272 334
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 012 752
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
97 805
261
Управление образования области
426 383
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
329 013
037
Социальная реабилитация
97 370
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 011
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
11 011
256
Управление координации занятости и социальных программ области
909 444
003
Социальная поддержка инвалидов
902 342
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
7 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 813 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 006
007
Капитальные расходы государственного органа
14 018
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 127
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 394
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
51 614
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 897 032
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 859
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
416 871
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 960
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

272 334
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 012 752
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 805
261
Облыстың білім басқармасы
426 383
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
329 013
037
Әлеуметтік сауықтандыру
97 370
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 011
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
11 011
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
909 444
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
902 342
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 813 002
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 006
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 018
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 127
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 394
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
51 614
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 897 032
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 859
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
416 871
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 960
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

8 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 364
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
133 157
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
270
Управление по инспекции труда области
81 863
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 963
003
Капитальные расходы государственного органа
14 900
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 210
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 501 176
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 101 682
012
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 883 627
048
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 218 055
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 940 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
96 113
005
Капитальные расходы государственного органа
5 798
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 057 095
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
24 875
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 025 344
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
730 793
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 459 476
068
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8 459 476
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 837 102

8 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51 364
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133 157
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
81 863
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 963
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 900
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 210
076
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 501 176
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 101 682
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 883 627
048
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 218 055
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 940 018
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 113
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 798
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 057 095
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
24 875
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 025 344
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
730 793
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 459 476
068
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 459 476
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 837 102

133 633
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
95 345
003
Капитальные расходы государственного органа
70
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
38 150
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
6 214 081
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 308 379
007
Развитие теплоэнергетической системы
2 308 379
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
631 209
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
631 209
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 274 493
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
48 900
071
Развитие газотранспортной системы
3 225 593
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 979 045
255
Управление сельского хозяйства области
12 410 118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
137 884
002
Поддержка семеноводства
559 940
003
Капитальные расходы государственного органа
10 017
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 584
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 361 765
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 869
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
57 245
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
80 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
453
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
898 916
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 624 142
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

133 633
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
95 345
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
38 150
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
68
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
6 214 081
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 308 379
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2 308 379
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
631 209
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
631 209
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 274 493
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
48 900
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
3 225 593
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 979 045
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 410 118
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 884
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
559 940
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 017
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 584
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 361 765
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 869
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
57 245
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
80 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
453
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
898 916
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 624 142
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

4 683 836
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
284 082
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
852 909
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
445 898
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
12 508
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
215 616
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 724
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
30 000
719
Управление ветеринарии области
599 890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 793
003
Капитальные расходы государственного органа
74 846
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 736
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
374 924
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
99 591
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
107 364
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
13 128
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
47 726
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
46 510
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
917 099
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
909 699
006
Охрана животного мира
7 400
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

4 683 836
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
284 082
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
852 909
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
445 898
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
12 508
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
215 616
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
30 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
599 890
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 793
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 846
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 736
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
374 924
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 591
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
107 364
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
13 128
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47 726
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
46 510
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
917 099
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
909 699
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7 400
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

536 153
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
536 153
13
Прочие
4 330 409
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 157 342
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
227 286
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 635 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
186 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
198 694
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
6 269
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
192 425
257
Управление финансов области
434 804
012
Резерв местного исполнительного органа области
434 804
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 240 170
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 240 170
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
134 580
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
90 860
003
Капитальные расходы государственного органа
21 342
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 378
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
164 819
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
164 819
14
Обслуживание долга
16 646
257
Управление финансов области
16 646
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов

536 153
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
536 153
13
Басқалар
4 330 409
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 157 342
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
227 286
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 635 715
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
186 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
198 694
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
6 269
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
192 425
257
Облыстың қаржы басқармасы
434 804
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
434 804
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 240 170
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 240 170
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
134 580
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 860
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 342
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
22 378
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
164 819
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
164 819
14
Борышқа қызмет көрсету
16 646
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 646
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету