О присвоении наименования новой безымянной улице города Тараз
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 5 ноября 2018 года № 218 и решение Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2018 года № 28-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 ноября 2018 года № 3985
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 14 сентября 2018 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить новой безымянной улице между микрорайоном "Байтерек" и массивом "Арай" города Тараз имя Сагадата Нурмагамбетова.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
А.Мырзахметов областного маслихата
. Е.Саурыков
Секретарь
областного маслихата
Б.Карашолаков

Тараз қаласының атауы жоқ жаңа көшесіне атау беру туралы
Бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 218 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 28-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 3985 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының "Бәйтерек" шағын ауданы мен "Арай" алқабының арасындағы атауы жоқ жаңа көшеге Сағадат Нұрмағамбетовтың есімі берілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Облыстық мәслихат
А.Мырзахметов сессиясының төрағасы
. Е.Саурықов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б.Қарашолақов