О резервировании земель для создания государственного природного заказника местного значения "Жуалы-Карашат"
Постановление акимата Жамбылской области от 21 ноября 2018 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2018 года № 4024
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать сроком на 12 месяцев для создания государственного природного заказника местного значения "Жуалы-Карашат" на территории Жуалынского, Жамбылского и Таласского районов земельные участки общей площадью 148 300 гектаров в пределах границ согласно схеме расположения и экспликации резервируемых земельных участков (приложения – 1, 2).
2. Зарезервированные земельные участки до передачи в состав земель особо охраняемых природных территорий используются в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области М. Шукеева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" ноября 2018 года № 228
План (схема) земельного участка проектируемого государственного природного заказника местного значения "Жуалы-Карашат"
Примечание: Смотреть бумажный вариант.
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "21" ноября 2018 года № 228
Экспликации резервируемых земельных участков государственного природного заказника местного значения "Жуалы-Карашат"
Наименование районов
Общая площадь, гектар
Категории земель
Земли сельхоз назначения
Земли населенных пунктов
Земли промышленности, транспорта, связи
Земли особо охраняемых природных территории
Земли лесного фонда
Земли водного фонда
Земли запаса
Скотопрогон
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Жуалынский

Жергілікті маңызы бар "Жуалы-Қарашат" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін жерді резервте қалдыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 228 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4024 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы, Жамбыл және Талас аудандарының аумақтарында қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар "Жуалы-Қарашат" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін резервіленген жер учаскелерінің жоспары (схемасы) мен экспликациясына сәйкес (1, 2-қосымшалар) шекара шегінде жалпы алаңы 148 300 гектар жер учаскелері 12 ай мерзімімен резервте қалдырылсын.
2. Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерінің құрамына бергенге дейін резервте қалдырылатын жер Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен пайдаланылады.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы "21" қарашадағы
№ 228 қаулысына 1 қосымша
Жобаланып отырған "Жуалы-Қарашат" мемлекеттік табиғи қаумалы жер учаскесінің жоспары (сызбасы)
Ескертпе: Қағаз нұсқасын қарау.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы "21" қарашадағы
№ 228 қаулысына 2 қосымша
Жергілікті маңызы бар "Жуалы-Қарашат" мемлекеттік табиғи қаумалының резервіленген жер учаскелерінің экспликациясы
Аудандар
дың атаулары
Жалпы көлемі, гектар
Жер санаттары
Ауыл шаруалығы мақсатындағы жерлер
Елді мекен жері
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жері
Орман қорының жері
Су қорының жері
Босалқы жер
Малөткел
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1.
Жуалы