О переименовании улицы
Решение акима Кокталского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 16 ноября 2018 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 декабря 2018 года № 4010
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казакстан", со статьей 37 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казакстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким села Коктал РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Степная села Коктал на улицу Ұлы Дала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима села Коктал Ж.Мамытбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Б.Укибаев

Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 71 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 4010 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көктал ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылындағы Степная көшесі Ұлы Дала көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көктал ауылы әкімі аппаратының іс жүргізуші бас маманы Ж.Мамытбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Б.Үкібаев