О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 42-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4058.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4037) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 20 863 041 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 236 331 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 426 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 477 184 тысяч тенге;
2) затраты – 21 138 354 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 105 221 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 138 440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –34 916 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 524 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –103 524 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –140 137 тысяч тенге;
погашение займов – 34 916тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 275 313 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 27.03.2019 № 47-7 (вводится в действие с 01.01.2019); от 14.05.2019 № 49-6 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.07.2019 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.10.2019 № 57-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.11.2019 № 59-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 10 700 840 тысяч тенге.
3. Установить на 2019 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в сумме 435 828 тысяч тенге, в том числе:
Аухаттинский сельский округ – 25007 тысяч тенге;
Беткайнарский сельский округ – 20717 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 25364 тысяч тенге;
Какпатасский сельский округ – 20734 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 20128 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ – 22161 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 23444 тысяч тенге;
Касыкский сельский округ – 21529 тысяч тенге;
Кененский сельский округ – 16039 тысяч тенге;
Кордайский сельский округ – 69280 тысяч тенге;
Масанчинский сельский округ – 31670 тысяч тенге;
Ногайбайский сельский округ – 15692 тысяч тенге;
Отарский сельский округ – 32184 тысяч тенге;
Сарыбулакский сельский округ – 27903 тысяч тенге;
Сортобинский сельский округ – 38132 тысяч тенге;
Степновский сельский округ – 25884 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4058 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4037 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 863 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 236 331 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 426 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 477 184 мың теңге;
2) шығындар – 21 138 354 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 105 221 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 138 440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 916 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103 524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 524 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 140 137 мың теңге;
қарыздарды өтеу –34 916 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 275 313 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 47-7 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 14.05.2019 № 49-6 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.07.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 22.10.2019 № 57-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 № 59-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 61-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 10 700 840 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2019 жылғы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 435 828 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ауқатты ауылдық округі – 25007 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округі – 20717 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 25364 мың теңге;
Қақпатас ауылдық округі – 20734 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 20128 мың теңге;
Қарасай ауылдық округі – 22161 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 23444 мың теңге;
Қасық ауылдық округі – 21529 мың теңге;
Кенен ауылдық округі – 16039 мың теңге;
Қордай ауылдық округі – 69280 мың теңге;
Масаншы ауылдық округі – 31670 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округі – 15692 мың теңге;
Отар ауылдық округі – 32184 мың теңге;
Сарыбұлақ ауылдық округі – 27903 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округі – 38132 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 25844 мың теңге.

4. Установить на 2019 год объем целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие, передаваемых из областного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в том числе на оплату услуг по внедрению информационной связи "е-Халық", в размере 11 319 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 27.03.2019 № 47-7 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. В соответствии Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса сельских территорий" от 8 июля 2005 года установить надбавку в 2019-2021 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры, ветеринарии и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. 2019 жылға аудандық, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы даму, ағымдағы транферттері, оның ішінде "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдері үшін 11 319 мың теңге көлемінде белгіленсін және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4 – тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.03.2019 № 47-7 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019 – 2021 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ветеринария ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 27 098 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2019-2021 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
9. Утвердить объем трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.

6. 2019 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 27 098 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер мөлшері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Д. Сугирбай Р.Нұрсипатов
Приложение 1 к решению
Кордайского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 42-4
Районный бюджет на 2019 год

10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Д. Сүгірбай Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 42-4 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

1765
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1765
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
735331
002
Программа занятости
417466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
64766
006
Оказание жилищной помощи
1678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8735
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33590
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12900
021
Капитальные расходы государственных органов
464
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
447
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1794968
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
640
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
640
464
Отдел образования района (города областного значения)
344370
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
344370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

1765
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1765
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
735331
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
417466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
64766
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8735
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71515
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33590
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54118
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
447
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1794968
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
640
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
344370
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
344370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

113253
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
58145
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
53290
015
Капитальные расходы государственного органа
1818
12
Транспорт и коммуникации
725246
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
715584
022
Развитие транспортной инфраструктуры
343470
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78311
051
Реализация приоритетных пректов транспортной инфраструктуры
293803
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9662
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
9662
13
Прочие
284619
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2769
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2769
452
Отдел финансов района (города областного значения)
208947
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3065
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
180143
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25739
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72903
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
72903
14
Обслуживание долга
55
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
55
15
Трансферты
911109
452
Отдел финансов района (города областного значения)
911109
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
163
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

113253
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
58145
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық облыстық маңызы бар қаланың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеу
53290
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1818
12
Көлiк және коммуникация
725246
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
715584
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
343470
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78311
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
293803
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9662
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9662
13
Басқалар
284619
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2769
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2769
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
208947
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3065
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180143
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25739
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72903
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
72903
14
Борышқа қызмет көрсету
55
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлім
55
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
55
15
Трансферттер
911109
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
911109
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
163
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттің ағымды нысаналы трансферттер

23670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17717
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17717
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12307
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12307
02
Оборона
6362
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3866
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3866
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2496
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2496
04
Образование
9186054
464
Отдел образования района (города областного значения)
1252993
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1252993
464
Отдел образования района (города областного значения)
7446929
003
Общеобразовательное обучение
7092958
006
Дополнительное образование для детей
353971
464
Отдел образования района (города областного значения)
486132
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22783
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
355464
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2342
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40014
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1090
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17409
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47030
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
721011
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122386
005
Государственная адресная социальная помощь
122386
464
Отдел образования района (города областного значения)
2156
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям

23670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17717
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17717
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12307
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12307
02
Қорғаныс
6362
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3866
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3866
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2496
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2496
04
Бiлiм беру
9186054
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1252993
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1252993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7446929
003
Жалпы білім беру
7092958
006
Балаларға қосымша білім беру
353971
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
486132
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22783
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
355464
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2342
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40014
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1090
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17409
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47030
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
721011
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122386
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
122386
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2156
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

2156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
560857
002
Программа занятости
289377
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
67424
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19150
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11032
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67747
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59583
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44544
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35612
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31712
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
173032
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
97000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
97000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
76032
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
76032
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
444142
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
231446
003
Поддержка культурно-досуговой работы
231446
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
27007
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8250
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4457
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
14300
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
60650
006
Функционирование районных (городских) библиотек

2156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
560857
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
289377
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
67424
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19150
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11032
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
67747
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
59583
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44544
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35612
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31712
011
Жәрдем ақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
173032
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
97000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
97000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
76032
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
76032
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
444142
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
231446
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
231446
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
27007
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8250
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4457
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
14300
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
60650
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi

59554
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1096
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28379
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
28379
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9831
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9831
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
86829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34831
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51998
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
475310
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
92344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
92344
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
37925
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
37295
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
46277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20763
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2100
006
Организация санитарного убоя больных животных
8224
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3862
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1556
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18900
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15286
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3614
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
280494
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
280494
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19483
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19483
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

59554
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1096
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28379
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
28379
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9831
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9831
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
86829
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34831
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51998
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
475310
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
92344
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92344
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
37295
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
37295
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
46277
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20763
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2100
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
8224
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3862
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1556
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18900
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15286
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3614
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
280494
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
280494
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19483
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19483
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер