Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района Жамбылской области
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 26 декабря 2018 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2018 года № 4070
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и статей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района Жамбылской области" обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Кордайского района Жамбылской области;
2) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 29 января 2016 года № 47 "Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Кордайского района (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 марта 2016 года № 2971 опубликовано в газете "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк" от 17 марта 2016 года)
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е. Орумбаева.

Жамбыл облысы Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 521 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 4070 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімідігінің тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қордай ауданы әкімдігінің интернет - ресурстарында орналастырылуын;
2) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. "Қордай ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулыры мен индекстерін бекіту туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 47 қаулысының (Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 2971 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 наурызда "Қордай Шамшырағы - Кордайский Маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Орумбаевқа жүктелсін.