О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018 – 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 17 сентября 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 сентября 2018 года № 3957
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Мойынкумского районного маслихата от 6 сентября 2018 года № 28-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3942) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы" следующие изменения:
в пункте 1:
по Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "166 488" заменить цифрами "180 095";
цифры "17 594" заменить цифрами "19 564";
цифры "15 935" заменить цифрами "27 852";
цифры "132 959" заменить цифрами "132 679";
в подпункте 2):
цифры "166 488" заменить цифрами "180 095".
по Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "71 005" заменить цифрами "73 725";
цифры "64 586" заменить цифрами "67 306";
в подпункте 2):
цифры "71 005" заменить цифрами "73 725".
по Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "48 539" заменить цифрами "60 794";
цифры "44 847" заменить цифрами "57 102";
в подпункте 2):
цифры "48 539" заменить цифрами "60 794".
по Шыганакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "78 412" заменить цифрами "80 217";
цифры "70 039" заменить цифрами "71 844";
в подпункте 2):

"2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 3957 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 28-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 болып тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"166 488" сандар "180 095" сандарымен ауыстырылсын;
"17 594" сандар "19 564" сандарымен ауыстырылсын;
"15 935" сандар "27 852" сандарымен ауыстырылсын;
"132 959" сандар "132 679" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"166 488" сандар "180 095" сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"71 005" сандар "73 725" сандарымен ауыстырылсын;
"64 586" сандар "67 306" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"71 005" сандар "73 725" сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"48 539" сандар "60 794" сандарымен ауыстырылсын;
"44 847" сандар "57 102" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"48 539" деген сандар "60 794" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"78 412" сандар "80 217" сандарымен ауыстырылсын;
"70 039" сандар "71 844" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "78 412" заменить цифрами "80 217".
Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"78 412" сандар "80 217" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.