О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 23-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2018 года № 3727
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 5 марта 2018 года № 21-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3726) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3632, опубликовано 12 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
1) доходы
цифры "10 766 595" заменить цифрами "10 779 048";
цифры "3 032 855" заменить цифрами "3 029 480";
цифры "10 300" заменить цифрами "10 880";
цифры "7 716 415" заменить цифрами "7 731 663";
в подпункте 2):
цифры "10 766 595" заменить цифрами "11 122 776";
в пункте 3
цифры "418 990" заменить цифрами "348 001";
цифры "186 073" заменить цифрами "183 163";
цифры "67 470" заменить цифрами "66 244";
цифры "24 305" заменить цифрами "27 577";
цифры "116 988" заменить цифрами "126 489;
цифры "63 189" заменить цифрами "68 478";
цифры "72 301" заменить цифрами "74 335";
цифры "66 174" заменить цифрами "85 094";
цифры "46 328" заменить цифрами "45 052";
цифры "56 383" заменить цифрами "72 000";
цифры "67 195" заменить цифрами "88 547";
цифры "38 741" заменить цифрами "39 157";
в пункте 5

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 23-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 3727 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналғанаудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"10 766 595" сандары "10 779 048" сандарымен ауыстырылсын;
"30 32 855" сандары "3 029 480" сандарымен ауыстырылсын;
"10 300" сандары "10 880" сандарымен ауыстырылсын;
"7 716 415" сандары "7 731 663" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"10 766 595" сандары "11 122 776" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта
"418 990" сандары "348 001" сандарымен ауыстырылсын;
"186 073" сандары "183 163" сандарымен ауыстырылсын;
"67 470" сандары "66 244" сандарымен ауыстырылсын;
"24 305" сандары "27 577" сандарымен ауыстырылсын;
"116 988" сандары "126 489 сандарымен ауыстырылсын;
"63 189" сандары "68 478" сандарымен ауыстырылсын;
"72 301" сандары "74 335" сандарымен ауыстырылсын;
"66 174" сандары "85 094" сандарымен ауыстырылсын;
"46 328" сандары "45 052" сандарымен ауыстырылсын;
"56 383" сандары "72 000" сандарымен ауыстырылсын;
"67 195" сандары "88 547" сандарымен ауыстырылсын;
"38 741" сандары "39 157" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта

цифры "5 000" заменить цифрами "9 000";
Приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и равития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата Э. Закимбаева
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 23-4 от 12 марта 2018 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджет на 2018 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"5 000" сандары "9 000" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Э. Закимбаева
Аудандық мәслихат хатшысының Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 23-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

114292
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
114292
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1568
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1568
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2481
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2481
464
Отдел образования района (города областного значения)
4722522
003
Общеобразовательное обучение
4465461
006
Дополнительное образование для детей
257061
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
110660
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
110660
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
104733
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
104733
464
Отдел образования района (города областного значения)
438974
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17220
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
42000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
134774
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16025
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
911
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26234
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
201810
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
835973
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
314432
005
Государственная адресная социальная помощь
314432
464
Отдел образования района (города областного значения)
5501
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5501
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
431735
002
Программа занятости
258701
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

114292
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
114292
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1568
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1568
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2481
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2481
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4722522
003
Жалпы білім беру
4465461
006
Балаларға қосымша білім беру
257061
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
110660
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
110660
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
104733
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
104733
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
438974
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17220
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
42000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
134774
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16025
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
911
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26234
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
201810
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
835973
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
314432
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
314432
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5501
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5501
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
431735
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
258701
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

3590
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3760
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7490
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
130000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5310
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11732
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9995
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1537
007
Капитальные расходы государственного органа
200
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18000
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14728
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14728
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14247
015
Капитальные расходы государственного органа
481
12
Транспорт и коммуникации
1141186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1141186
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
63357
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1077829
13
Прочие
43428
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30470
055
Развтие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожной карта бизнеса 2020"
30470
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3958
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3958
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

3590
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3760
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7490
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1572
011
Эпизоотияға қарсы іс шаралар
130000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5310
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11732
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9995
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1537
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18000
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
18000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14728
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14728
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14247
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
481
12
Көлік және коммуникация
1141186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1141186
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63357
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1077829
13
Басқалар
43428
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30470
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
30470
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3958
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3958
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

004
Проектирование, развитие и (или) обустойство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011
Развитие объектов культуры
Приложение 3 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 23-4 от 12 марта 2017 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджетные программы на 2018 год по сельским округам района Т. Рыскулова районного бюджета
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Курагатинского сельского округа"

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 23-4 шешіміне 3 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның аудандық бюджетінің ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі