О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской обасти от 11 сентября 2018 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 сентября 2018 года № 3948
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 4 сентября 2018 года № 37-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3648, опубликовано 30, 31 января и 1, 7, 10, 14 февраля 2018 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "516 373" заменить цифрами "513 122";
цифры "472 706" заменить цифрами "469 455";
в подпункте 2):
цифры "516 373" заменить цифрами "513 122".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "148 653" заменить цифрами "152 410";
цифры "144 180" заменить цифрами "147 937";
в подпункте 2):
цифры "148 653" заменить цифрами "152 410".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "98 197" заменить цифрами "97 565";
цифры "96 173" заменить цифрами "95 541";
в подпункте 2):
цифры "98 197" заменить цифрами "97 565".
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "69 593" заменить цифрами "70 082";
цифры "67 853" заменить цифрами "68 342";
в подпункте 2):
цифры "69 593" заменить цифрами "70 082".
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі №38-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылқы 17 қыркүйекте № 3948 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі №37-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3648 болып тіркелген, 2018 жылғы 30, 31 қаңтардағы және 1, 7, 10, 14 ақпандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"516 373" сандары "513 122" сандарымен ауыстырылсын;
"472 706" сандары "469 455" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"516 373" сандары "513 122" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"148 653" сандары "152 410" сандарымен ауыстырылсын;
"144 180" сандары "147 937" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"148 653" сандары "152 410" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"98 197" сандары "97 565" сандарымен ауыстырылсын;
"96 173" сандары "95 541" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"98 197" сандары "97 565" сандарымен ауыстырылсын.
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"69 593" сандары "70 082" сандарымен ауыстырылсын;
"67 853" сандары "68 342" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"69 593" сандары "70 082" сандарымен ауыстырылсын.
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "79 053" заменить цифрами "79 520";
цифры "78 219" заменить цифрами "78 686";
в подпункте 2):
цифры "79 053" заменить цифрами "79 520".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.

"79 053" сандары "79 520" сандарымен ауыстырылсын;
"78 219" сандары "78 686" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"79 053" сандары "79 520" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.