О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №27–2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 23 ноября 2018 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 ноября 2018 года № 3987
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2018 года № 28-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3984) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27–2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3638, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 572 264" заменить цифрами "10 709 366";
цифры "892 956" заменить цифрами "919 156";
цифры "22 000" заменить цифрами "16 561";
в подпункте 2):
цифры "10 599 381" заменить цифрами "10 736 483".

"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27 – 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 3987 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатың 2018 жылғы 19 қарашадағы № 28-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3984 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3638 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтарда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 572 264" сандары "10 709 366" сандарымен ауыстырылсын;
"892 956" сандары "919 156" сандарымен ауыстырылсын;
"22 000" сандары "16 561" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 599 381" сандары "10 736 483" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р. Сейдалиев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 27-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 23 ноября 2018 года № 43-2
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Сейдалиев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 қарашадағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Соммасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

115 888
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
307 750
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
750
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
750
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 756 835
003
Общеобразовательное обучение
3 589 075
006
Дополнительное образование для детей
167 760
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
275 333
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
275 333
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 739
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
283 739
464
Отдел образования района (города областного значения)
380 282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 055
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
14 067
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
110 537
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 140
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212 219
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
656 324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 889
005
Государственная адресная социальная помощь
133 389
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 500
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 309
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 309
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
404 776
002
Программа занятости
239 542
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

115 888
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
307 750
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
750
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 756 835
003
Жалпы білім беру
3 589 075
006
Балаларға қосымша білім беру
167 760
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
275 333
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
275 333
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 739
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
283 739
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
380 282
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 055
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14 067
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
110 537
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 140
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
212 219
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
656 324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 889
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
133 389
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 309
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 309
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
404 776
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
239 542
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

300 500
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 470
006
Капитальные расходы государственного органа
609
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
227 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 132
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
8 796
006
Организация санитарного убоя больных животных
14 413
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 951
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 155
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 662
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 917
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
163 938
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29 788
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
16 824
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 669
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21 669
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 383
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 383
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 383
12
Транспорт и коммуникации
626 432
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
623 552
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24 870
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
242 854
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
355 828
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 880
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

300 500
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 079
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 470
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
609
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
227 964
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 132
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 796
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
14 413
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 951
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 155
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 662
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 917
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
163 938
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29 788
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 964
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
16 824
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 669
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21 669
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 383
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 383
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 383
12
Көлiк және коммуникация
626 432
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
623 552
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24 870
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
242 854
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
355 828
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 880
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау